Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

završni
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 13:31 sri, 26. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako na popravnom ne bude isti prag za ocjene, ja ću sigurno tužiti faks. Kad se skupi 10 ljudi više odvjetnik i nije tako skup...
Ako na popravnom ne bude isti prag za ocjene, ja ću sigurno tužiti faks. Kad se skupi 10 ljudi više odvjetnik i nije tako skup...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 13:37 sri, 26. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma i sam način ocjenjivanja popravnog je osnova za žalbu (jer se ovako strogi kriteriji ne primjenjuju ni na jednom drugom koliegiju) a ova je jedan od najtežih na faxu...
Ma i sam način ocjenjivanja popravnog je osnova za žalbu (jer se ovako strogi kriteriji ne primjenjuju ni na jednom drugom koliegiju) a ova je jedan od najtežih na faxu...


[Vrh]
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 13:44 sri, 26. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Ma i sam način ocjenjivanja popravnog je osnova za žalbu (jer se ovako strogi kriteriji ne primjenjuju ni na jednom drugom koliegiju) a ova je jedan od najtežih na faxu...[/quote]

Popravni iz mjere se ocjenjuje isto kao popravni iz skupova ili popravni iz vjerojatnosti, pa neznam kak to dosad nisi vidla(ja sam naime ta dva položila na popravnom).

A i prolaznost skupova i vjerojatnosti je tu negdje ko i prolaznost mjere.
Anonymous (napisa):
Ma i sam način ocjenjivanja popravnog je osnova za žalbu (jer se ovako strogi kriteriji ne primjenjuju ni na jednom drugom koliegiju) a ova je jedan od najtežih na faxu...


Popravni iz mjere se ocjenjuje isto kao popravni iz skupova ili popravni iz vjerojatnosti, pa neznam kak to dosad nisi vidla(ja sam naime ta dva položila na popravnom).

A i prolaznost skupova i vjerojatnosti je tu negdje ko i prolaznost mjere.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:52 sri, 26. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Megy Poe"][quote="Anonymous"]Ma i sam način ocjenjivanja popravnog je osnova za žalbu (jer se ovako strogi kriteriji ne primjenjuju ni na jednom drugom koliegiju) a ova je jedan od najtežih na faxu...[/quote]

Popravni iz mjere se ocjenjuje isto kao popravni iz skupova ili popravni iz vjerojatnosti, pa neznam kak to dosad nisi vidla(ja sam naime ta dva položila na popravnom).

A i prolaznost skupova i vjerojatnosti je tu negdje ko i prolaznost mjere.[/quote]

kolko se sjecam popravni iz skupova se malo drugacije gleda, al iz vjerojatnosti je sistem ocjenjivanja, kao sto si rekla, skroz isti, cak je i broj bodova iz teorije i zadataka skoro isti i kolko se sjecam na vjerojatnosti nije bilo toliko prigovora iako je prolaznost tu negdje...

mislim da je ovo kolegij u kojem prvenstveno sve sto naucis trebas dobro razumjeti, sto je razlicito od toga da trebas znat apsolutno svaku liniju dokaza iz skripte
Megy Poe (napisa):
Anonymous (napisa):
Ma i sam način ocjenjivanja popravnog je osnova za žalbu (jer se ovako strogi kriteriji ne primjenjuju ni na jednom drugom koliegiju) a ova je jedan od najtežih na faxu...


Popravni iz mjere se ocjenjuje isto kao popravni iz skupova ili popravni iz vjerojatnosti, pa neznam kak to dosad nisi vidla(ja sam naime ta dva položila na popravnom).

A i prolaznost skupova i vjerojatnosti je tu negdje ko i prolaznost mjere.


kolko se sjecam popravni iz skupova se malo drugacije gleda, al iz vjerojatnosti je sistem ocjenjivanja, kao sto si rekla, skroz isti, cak je i broj bodova iz teorije i zadataka skoro isti i kolko se sjecam na vjerojatnosti nije bilo toliko prigovora iako je prolaznost tu negdje...

mislim da je ovo kolegij u kojem prvenstveno sve sto naucis trebas dobro razumjeti, sto je razlicito od toga da trebas znat apsolutno svaku liniju dokaza iz skripte


[Vrh]
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 14:12 sri, 26. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije na meni da se miješam, al nemrem to više držati u sebi. Ovo se tiče samo onih koji kukaju.

Spustili su prag i da li 2 teorijska na popravnom, što je i više nego izlazak u susret, šta bi vi još više htjeli? Nikad nisu mjeru toliko olakšali čak i samim time što je ove godine na svakom kolokviju bilo dva teorijska pitanja.

Umjesto da budete sretni i slavite, vi ste nezahvalni i bezobrazni po mom mišljenju.

Eto toliko od mene, sretno svima u petak!
Nije na meni da se miješam, al nemrem to više držati u sebi. Ovo se tiče samo onih koji kukaju.

Spustili su prag i da li 2 teorijska na popravnom, što je i više nego izlazak u susret, šta bi vi još više htjeli? Nikad nisu mjeru toliko olakšali čak i samim time što je ove godine na svakom kolokviju bilo dva teorijska pitanja.

Umjesto da budete sretni i slavite, vi ste nezahvalni i bezobrazni po mom mišljenju.

Eto toliko od mene, sretno svima u petak!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
minora665
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2010. (22:52:01)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 14:43 sri, 26. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesor je rekao da će prag na popravnom biti 45 bodova. Sad je i službeno :)
Profesor je rekao da će prag na popravnom biti 45 bodova. Sad je i službeno Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:07 sri, 26. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je jasno zasto su ljudi ogorceni.. unatoc tome sto su bila dva teorijska zadatka, prosjek bodova (nakon zavrsnog) nije povecan te je najgori u zadnjih par godina (moj excel kaze da je 42 boda prosjek, dok je prosle godine bio 45, a predprosle 44).
Drzim fige svima! Zelim vam svima da prodete u petak! Samo smireno i rasturite tu mjeru da ju vise nikad u zivotu ne morate gledati!
meni je jasno zasto su ljudi ogorceni.. unatoc tome sto su bila dva teorijska zadatka, prosjek bodova (nakon zavrsnog) nije povecan te je najgori u zadnjih par godina (moj excel kaze da je 42 boda prosjek, dok je prosle godine bio 45, a predprosle 44).
Drzim fige svima! Zelim vam svima da prodete u petak! Samo smireno i rasturite tu mjeru da ju vise nikad u zivotu ne morate gledati!


[Vrh]
mnince
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2007. (17:48:57)
Postovi: (D2)16
Sarma = la pohva - posuda
75 = 75 - 0

PostPostano: 19:14 sri, 26. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Objavljeni su ukupni rezultati nakon danasnjih žalbi. Jedan student koji je imao 15 bodova ima sada 20 tako da može izaći na popravni (danas sam dobila njegov treci zadatak).

Puno uspjeha svima na popravnom!
Objavljeni su ukupni rezultati nakon danasnjih žalbi. Jedan student koji je imao 15 bodova ima sada 20 tako da može izaći na popravni (danas sam dobila njegov treci zadatak).

Puno uspjeha svima na popravnom!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
slon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2009. (20:10:11)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 14 - 21

PostPostano: 20:17 sri, 26. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Megy Poe"]
Popravni iz mjere se ocjenjuje isto kao popravni iz skupova ili popravni iz vjerojatnosti, pa neznam kak to dosad nisi vidla(ja sam naime ta dva položila na popravnom).

A i prolaznost skupova i vjerojatnosti je tu negdje ko i prolaznost mjere.[/quote]

Mala greskica, nije vidla, nego vidila. Paralo mi je oci. :splat: Nisi u pravu, a nisi bas ni kolegijalna. Ako nisi spremna biti podrska, bilo bi sasvim u redu da se povuces. Hvala na razumijevanju, srdacan pozdrav
Megy Poe (napisa):

Popravni iz mjere se ocjenjuje isto kao popravni iz skupova ili popravni iz vjerojatnosti, pa neznam kak to dosad nisi vidla(ja sam naime ta dva položila na popravnom).

A i prolaznost skupova i vjerojatnosti je tu negdje ko i prolaznost mjere.


Mala greskica, nije vidla, nego vidila. Paralo mi je oci. #Splat Nisi u pravu, a nisi bas ni kolegijalna. Ako nisi spremna biti podrska, bilo bi sasvim u redu da se povuces. Hvala na razumijevanju, srdacan pozdrav


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:08 sri, 26. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="slon"][quote="Megy Poe"]
Popravni iz mjere se ocjenjuje isto kao popravni iz skupova ili popravni iz vjerojatnosti, pa neznam kak to dosad nisi vidla(ja sam naime ta dva položila na popravnom).

A i prolaznost skupova i vjerojatnosti je tu negdje ko i prolaznost mjere.[/quote]

Mala greskica, nije vidla, nego vidila. Paralo mi je oci. :splat: Nisi u pravu, a nisi bas ni kolegijalna. Ako nisi spremna biti podrska, bilo bi sasvim u redu da se povuces. Hvala na razumijevanju, srdacan pozdrav[/quote]

Kada pametujes, knjizevno je vidjela. Vidla/vidila je govorni jezik. Hvala na razumijevanju :*
slon (napisa):
Megy Poe (napisa):

Popravni iz mjere se ocjenjuje isto kao popravni iz skupova ili popravni iz vjerojatnosti, pa neznam kak to dosad nisi vidla(ja sam naime ta dva položila na popravnom).

A i prolaznost skupova i vjerojatnosti je tu negdje ko i prolaznost mjere.


Mala greskica, nije vidla, nego vidila. Paralo mi je oci. #Splat Nisi u pravu, a nisi bas ni kolegijalna. Ako nisi spremna biti podrska, bilo bi sasvim u redu da se povuces. Hvala na razumijevanju, srdacan pozdrav


Kada pametujes, knjizevno je vidjela. Vidla/vidila je govorni jezik. Hvala na razumijevanju Kiss


[Vrh]
Papa Strumf
Gost





PostPostano: 22:40 sri, 26. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

O hrabri, anonimni e-borci, kolegijalnost nije podrska kad vlastitom zaslugom padate kolegij. Kolegijalnost je kad vas netko tjera da ucite mjesecima prije kolokvija. Ima ljudi koji imaju preko 30/42 na zavrsnom, dakle nije nemoguce nauciti.

Jos cete se susresti s mjerom ako bude slusali jedan od ovih na diplomskom: PDJ 1&2, Vjerojatnost 1&2, Slucajni procesi, Normirani prostori i Operatori na normiranim prostorima.

Moram priznati da sam ipak optimistican kad vidim da studirate matematiku: da ste studenti medicine, bojao bih se otici u bolnicu. Jos se samo nadam da netko od vas nece postati premijer ili ministar (bilo cega).

Sretno!
O hrabri, anonimni e-borci, kolegijalnost nije podrska kad vlastitom zaslugom padate kolegij. Kolegijalnost je kad vas netko tjera da ucite mjesecima prije kolokvija. Ima ljudi koji imaju preko 30/42 na zavrsnom, dakle nije nemoguce nauciti.

Jos cete se susresti s mjerom ako bude slusali jedan od ovih na diplomskom: PDJ 1&2, Vjerojatnost 1&2, Slucajni procesi, Normirani prostori i Operatori na normiranim prostorima.

Moram priznati da sam ipak optimistican kad vidim da studirate matematiku: da ste studenti medicine, bojao bih se otici u bolnicu. Jos se samo nadam da netko od vas nece postati premijer ili ministar (bilo cega).

Sretno!


[Vrh]
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 1:30 čet, 27. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="slon"][quote="Megy Poe"]
Popravni iz mjere se ocjenjuje isto kao popravni iz skupova ili popravni iz vjerojatnosti, pa neznam kak to dosad nisi vidla(ja sam naime ta dva položila na popravnom).

A i prolaznost skupova i vjerojatnosti je tu negdje ko i prolaznost mjere.[/quote]

Mala greskica, nije vidla, nego vidila. Paralo mi je oci. :splat: Nisi u pravu, a nisi bas ni kolegijalna. Ako nisi spremna biti podrska, bilo bi sasvim u redu da se povuces. Hvala na razumijevanju, srdacan pozdrav[/quote]

Nisam kolegijalna? Samo sam rekla da netreba biti bezobrazan i pohlepan kad su nam već toliko asistenti izašli u susret, ja naime također još nisam prošla mjeru, al to ne znači da moram neopravdano kukat, jel oprosti ja stvarno ne vidim kako bi još asistenti i profesor mogli izać u susret osim da svima daju dva bez da se uopće piše popravni.
slon (napisa):
Megy Poe (napisa):

Popravni iz mjere se ocjenjuje isto kao popravni iz skupova ili popravni iz vjerojatnosti, pa neznam kak to dosad nisi vidla(ja sam naime ta dva položila na popravnom).

A i prolaznost skupova i vjerojatnosti je tu negdje ko i prolaznost mjere.


Mala greskica, nije vidla, nego vidila. Paralo mi je oci. #Splat Nisi u pravu, a nisi bas ni kolegijalna. Ako nisi spremna biti podrska, bilo bi sasvim u redu da se povuces. Hvala na razumijevanju, srdacan pozdrav


Nisam kolegijalna? Samo sam rekla da netreba biti bezobrazan i pohlepan kad su nam već toliko asistenti izašli u susret, ja naime također još nisam prošla mjeru, al to ne znači da moram neopravdano kukat, jel oprosti ja stvarno ne vidim kako bi još asistenti i profesor mogli izać u susret osim da svima daju dva bez da se uopće piše popravni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:04 čet, 27. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Papa Strumf"]
Moram priznati da sam ipak optimistican kad vidim da studirate matematiku: da ste studenti medicine, bojao bih se otici u bolnicu. Jos se samo nadam da netko od vas nece postati premijer ili ministar (bilo cega).
Sretno![/quote]

hahahahh. No i dalje bi bili bolji od danasnje politicke elite :P
Papa Strumf (napisa):

Moram priznati da sam ipak optimistican kad vidim da studirate matematiku: da ste studenti medicine, bojao bih se otici u bolnicu. Jos se samo nadam da netko od vas nece postati premijer ili ministar (bilo cega).
Sretno!


hahahahh. No i dalje bi bili bolji od danasnje politicke elite Razz


[Vrh]
Gost






PostPostano: 13:11 pon, 6. 7. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

vidim da pise na netu da su uvidi sutra. jel mozemo ocekivati rezultate prije toga uvida na netu?
vidim da pise na netu da su uvidi sutra. jel mozemo ocekivati rezultate prije toga uvida na netu?


[Vrh]
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 0:09 uto, 7. 7. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]vidim da pise na netu da su uvidi sutra. jel mozemo ocekivati rezultate prije toga uvida na netu?[/quote]

Rezultati su oglašeni:
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/mii/index.php?sadrzaj=kolokviji.php
Anonymous (napisa):
vidim da pise na netu da su uvidi sutra. jel mozemo ocekivati rezultate prije toga uvida na netu?


Rezultati su oglašeni:
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/mii/index.php?sadrzaj=kolokviji.php


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stranica 7 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan