Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

završni
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 23:18 ned, 16. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/mii/files/mii-2011-zavrsni-rj.pdf

da li je 5. zadatak Constantin Charatheodoryev teorem?
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/mii/files/mii-2011-zavrsni-rj.pdf

da li je 5. zadatak Constantin Charatheodoryev teorem?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kobila krsto
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (16:55:08)
Postovi: (6A)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 16 - 18

PostPostano: 23:30 ned, 16. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

čini mi se da jest :)
čini mi se da jest Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:38 čet, 20. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možete li mi u reći gdje se u skripti nalaze sljedeći dokazi:
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/mii/files/mi-zav-2008.pdf

1. b)
4. c)
5. b)
Možete li mi u reći gdje se u skripti nalaze sljedeći dokazi:
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/mii/files/mi-zav-2008.pdf

1. b)
4. c)
5. b)


[Vrh]
ceps
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 10. 2010. (13:03:07)
Postovi: (13A)16
Sarma = la pohva - posuda
71 = 74 - 3

PostPostano: 13:53 čet, 20. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. pročitaj str. 17 - 19
2. tm. 9.13 (nejednakost Minkowskog) na str. 53 i mala diskusija nakon njega (također pročitaj ovu napomenu koju spominju da bi sve sjelo na svoje mjesto)
3. Nema konkretno dokaza za ovaj teorem u skripti, ali je napravljen na vježbama u zadnjem poglavlju.
1. pročitaj str. 17 - 19
2. tm. 9.13 (nejednakost Minkowskog) na str. 53 i mala diskusija nakon njega (također pročitaj ovu napomenu koju spominju da bi sve sjelo na svoje mjesto)
3. Nema konkretno dokaza za ovaj teorem u skripti, ali je napravljen na vježbama u zadnjem poglavlju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:09 čet, 20. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kakve su price sa spustanjem praga na 45? Kako je to funkcioniralo proslih godina?
Kakve su price sa spustanjem praga na 45? Kako je to funkcioniralo proslih godina?


[Vrh]
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 16:05 čet, 20. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Kakve su price sa spustanjem praga na 45? Kako je to funkcioniralo proslih godina?[/quote]

Čisto sumnjam da će spustiti prag jel po dosadšnjim bodovima 50% ima preko 30 iz prva dva kolokvija..

Prošle godine se nije spustio prag, a svih godina prije toga je jel prolaznost nije bila 50%.
Anonymous (napisa):
Kakve su price sa spustanjem praga na 45? Kako je to funkcioniralo proslih godina?


Čisto sumnjam da će spustiti prag jel po dosadšnjim bodovima 50% ima preko 30 iz prva dva kolokvija..

Prošle godine se nije spustio prag, a svih godina prije toga je jel prolaznost nije bila 50%.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:12 čet, 20. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Megy Poe"][quote="Anonymous"]Kakve su price sa spustanjem praga na 45? Kako je to funkcioniralo proslih godina?[/quote]

Čisto sumnjam da će spustiti prag jel po dosadšnjim bodovima 50% ima preko 30 iz prva dva kolokvija..

Prošle godine se nije spustio prag, a svih godina prije toga je jel prolaznost nije bila 50%.[/quote]

ako se prag ipak spusti, dal taj snizeni prag vrijedi i za popravni?
Megy Poe (napisa):
Anonymous (napisa):
Kakve su price sa spustanjem praga na 45? Kako je to funkcioniralo proslih godina?


Čisto sumnjam da će spustiti prag jel po dosadšnjim bodovima 50% ima preko 30 iz prva dva kolokvija..

Prošle godine se nije spustio prag, a svih godina prije toga je jel prolaznost nije bila 50%.


ako se prag ipak spusti, dal taj snizeni prag vrijedi i za popravni?


[Vrh]
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 16:17 čet, 20. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="Megy Poe"][quote="Anonymous"]Kakve su price sa spustanjem praga na 45? Kako je to funkcioniralo proslih godina?[/quote]

Čisto sumnjam da će spustiti prag jel po dosadšnjim bodovima 50% ima preko 30 iz prva dva kolokvija..

Prošle godine se nije spustio prag, a svih godina prije toga je jel prolaznost nije bila 50%.[/quote]

ako se prag ipak spusti, dal taj snizeni prag vrijedi i za popravni?[/quote]

Mislim da da, bilo je slično na vjerojatnosti da su kao rekli da tamo mora biti 50 na popravnom..no ljudi su se masovno žalili da to nije fer jel bi prag morao biti isti za sve pa je također spušten na 45.
Anonymous (napisa):
Megy Poe (napisa):
Anonymous (napisa):
Kakve su price sa spustanjem praga na 45? Kako je to funkcioniralo proslih godina?


Čisto sumnjam da će spustiti prag jel po dosadšnjim bodovima 50% ima preko 30 iz prva dva kolokvija..

Prošle godine se nije spustio prag, a svih godina prije toga je jel prolaznost nije bila 50%.


ako se prag ipak spusti, dal taj snizeni prag vrijedi i za popravni?


Mislim da da, bilo je slično na vjerojatnosti da su kao rekli da tamo mora biti 50 na popravnom..no ljudi su se masovno žalili da to nije fer jel bi prag morao biti isti za sve pa je također spušten na 45.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:11 čet, 20. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Al 50% ima preko pola gledajuci prosijek, ako prebrojis ljude cca. ima 70 ljudi koji za sada imaju preko pola od nas 180... nije bas neka ludnica...
Al 50% ima preko pola gledajuci prosijek, ako prebrojis ljude cca. ima 70 ljudi koji za sada imaju preko pola od nas 180... nije bas neka ludnica...


[Vrh]
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 17:37 čet, 20. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Al 50% ima preko pola gledajuci prosijek, ako prebrojis ljude cca. ima 70 ljudi koji za sada imaju preko pola od nas 180... nije bas neka ludnica...[/quote]

Ja bi isto bila sretna da spuste, tko ne bi :D al ima još završni..ne možeš znat oće li puno ljudi "past" prije ukupnih rezultata.

Ja sam znam da naspram prijašnih godina ove godine smo jako dobro napisali mjeru..npr prosjek bodova prosle godine iz prvog kolokvija je bio 8 pa se prag nije spušto a ove godine 13..
Anonymous (napisa):
Al 50% ima preko pola gledajuci prosijek, ako prebrojis ljude cca. ima 70 ljudi koji za sada imaju preko pola od nas 180... nije bas neka ludnica...


Ja bi isto bila sretna da spuste, tko ne bi Very Happy al ima još završni..ne možeš znat oće li puno ljudi "past" prije ukupnih rezultata.

Ja sam znam da naspram prijašnih godina ove godine smo jako dobro napisali mjeru..npr prosjek bodova prosle godine iz prvog kolokvija je bio 8 pa se prag nije spušto a ove godine 13..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:35 pet, 21. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja ljudi više ne mogu učiti! Osim Cijele skripte treba znati i Cijele vježbe jer se pola toga poziva na zad XX, koji se poziva na XY.

sad se tu malo žalim jer mi je tako lakše, ali netko bi trebao istražiti povezanost kronične depresije i bolonjskog procesa koji nema veze sa bolonjskim procesom - je**na duplozofija
Ja ljudi više ne mogu učiti! Osim Cijele skripte treba znati i Cijele vježbe jer se pola toga poziva na zad XX, koji se poziva na XY.

sad se tu malo žalim jer mi je tako lakše, ali netko bi trebao istražiti povezanost kronične depresije i bolonjskog procesa koji nema veze sa bolonjskim procesom - je**na duplozofija


[Vrh]
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 12:48 pet, 21. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Ja ljudi više ne mogu učiti! Osim Cijele skripte treba znati i Cijele vježbe jer se pola toga poziva na zad XX, koji se poziva na XY.

sad se tu malo žalim jer mi je tako lakše, ali netko bi trebao istražiti povezanost kronične depresije i bolonjskog procesa koji nema veze sa bolonjskim procesom - je**na duplozofija[/quote]

Hahaha ja se slažem s tobom, +dobila sam alergiju a nisam dosad bila alergična na ništa sve mi se čini da sam postala alergična na mjeru jer zadnjih tj i pol gledam samo u to.

Sretno na ispitu danas XD. Ja cu danas testirati svoju sreću neznam 2 i pol dokaza iz skripte, ak to dođe mislim da ću šiknut.
Anonymous (napisa):
Ja ljudi više ne mogu učiti! Osim Cijele skripte treba znati i Cijele vježbe jer se pola toga poziva na zad XX, koji se poziva na XY.

sad se tu malo žalim jer mi je tako lakše, ali netko bi trebao istražiti povezanost kronične depresije i bolonjskog procesa koji nema veze sa bolonjskim procesom - je**na duplozofija


Hahaha ja se slažem s tobom, +dobila sam alergiju a nisam dosad bila alergična na ništa sve mi se čini da sam postala alergična na mjeru jer zadnjih tj i pol gledam samo u to.

Sretno na ispitu danas XD. Ja cu danas testirati svoju sreću neznam 2 i pol dokaza iz skripte, ak to dođe mislim da ću šiknut.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:12 ned, 23. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

za izlazak na popravni je potrebno 20 bodova?
za izlazak na popravni je potrebno 20 bodova?


[Vrh]
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 22:18 ned, 23. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]za izlazak na popravni je potrebno 20 bodova?[/quote]
da
Anonymous (napisa):
za izlazak na popravni je potrebno 20 bodova?

da


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 0:14 pon, 24. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene sam zanima..prosjek bodova na zadacima je cca 2,23 na svakom ako moj excel radi dobro..

Ja mislim da to govori da je završni bio težak..
I da ce na osnovi toga snizit prag.
Mene sam zanima..prosjek bodova na zadacima je cca 2,23 na svakom ako moj excel radi dobro..

Ja mislim da to govori da je završni bio težak..
I da ce na osnovi toga snizit prag.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 10:07 pon, 24. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je li itko skuzio da u 5.c) zadatku treba napraviti jos provjeru za limes integrala po E od fn??? Taj dio ne pise ni u rijesenju, a po bodovima bih rekla da su mozda 2 od 170 studenata mogli skuziti da je potreban taj korak :shock:
Je li itko skuzio da u 5.c) zadatku treba napraviti jos provjeru za limes integrala po E od fn??? Taj dio ne pise ni u rijesenju, a po bodovima bih rekla da su mozda 2 od 170 studenata mogli skuziti da je potreban taj korak Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:27 pon, 24. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sunny"]Je li itko skuzio da u 5.c) zadatku treba napraviti jos provjeru za limes integrala po E od fn??? Taj dio ne pise ni u rijesenju, a po bodovima bih rekla da su mozda 2 od 170 studenata mogli skuziti da je potreban taj korak :shock:[/quote]

zasto bi trebalo napravit tu provjeru? sto nije bilo dovoljno provjerit samo uvjete iz kojih slijedii tvrdnja?
sunny (napisa):
Je li itko skuzio da u 5.c) zadatku treba napraviti jos provjeru za limes integrala po E od fn??? Taj dio ne pise ni u rijesenju, a po bodovima bih rekla da su mozda 2 od 170 studenata mogli skuziti da je potreban taj korak Shocked


zasto bi trebalo napravit tu provjeru? sto nije bilo dovoljno provjerit samo uvjete iz kojih slijedii tvrdnja?


[Vrh]
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 10:33 pon, 24. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]

zasto bi trebalo napravit tu provjeru? sto nije bilo dovoljno provjerit samo uvjete iz kojih slijedii tvrdnja?[/quote]

Ocito nije bilo dovoljno... meni nema nikakvog smisla da se treba i to provjerit, a i, ako treba, zasto to nije napisano u sluzbenom rjesenju :?
Anonymous (napisa):


zasto bi trebalo napravit tu provjeru? sto nije bilo dovoljno provjerit samo uvjete iz kojih slijedii tvrdnja?


Ocito nije bilo dovoljno... meni nema nikakvog smisla da se treba i to provjerit, a i, ako treba, zasto to nije napisano u sluzbenom rjesenju Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 10:33 pon, 24. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="sunny"]Je li itko skuzio da u 5.c) zadatku treba napraviti jos provjeru za limes integrala po E od fn??? Taj dio ne pise ni u rijesenju, a po bodovima bih rekla da su mozda 2 od 170 studenata mogli skuziti da je potreban taj korak :shock:[/quote]

zasto bi trebalo napravit tu provjeru? sto nije bilo dovoljno provjerit samo uvjete iz kojih slijedii tvrdnja?[/quote]

Ne, ja sam sad bila na žalbama dobila sam samo 1 bod jel nisam to provjerila..
Anonymous (napisa):
sunny (napisa):
Je li itko skuzio da u 5.c) zadatku treba napraviti jos provjeru za limes integrala po E od fn??? Taj dio ne pise ni u rijesenju, a po bodovima bih rekla da su mozda 2 od 170 studenata mogli skuziti da je potreban taj korak Shocked


zasto bi trebalo napravit tu provjeru? sto nije bilo dovoljno provjerit samo uvjete iz kojih slijedii tvrdnja?


Ne, ja sam sad bila na žalbama dobila sam samo 1 bod jel nisam to provjerila..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:34 pon, 24. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sunny"][quote="Anonymous"]

zasto bi trebalo napravit tu provjeru? sto nije bilo dovoljno provjerit samo uvjete iz kojih slijedii tvrdnja?[/quote]

Ocito nije bilo dovoljno... meni nema nikakvog smisla da se treba i to provjerit, a i, ako treba, zasto to nije napisano u sluzbenom rjesenju :?[/quote]

a to si bila/bio na uvidima pa ti je to receno ili?
sunny (napisa):
Anonymous (napisa):


zasto bi trebalo napravit tu provjeru? sto nije bilo dovoljno provjerit samo uvjete iz kojih slijedii tvrdnja?


Ocito nije bilo dovoljno... meni nema nikakvog smisla da se treba i to provjerit, a i, ako treba, zasto to nije napisano u sluzbenom rjesenju Confused


a to si bila/bio na uvidima pa ti je to receno ili?


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 5 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan