Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rezultati i rjesenja od prvog kolokvija (onaj od 9.12.2002.)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:25 čet, 12. 12. 2002    Naslov: Rezultati i rjesenja od prvog kolokvija (onaj od 9.12.2002.) Citirajte i odgovorite

Opet na vasoj omiljenoj stranici (koju imate podesenu kao Home u svojim broswerima, a ako nemate podesite sada): [url=http://student.math.hr/~vsego/uur/]ovdje[/url] se nalaze [url=http://student.math.hr/~vsego/uur/rezultati-2002-2003-1.html]toliko zudjeni rezultati[/url]. :D

Uzivajte! :)

P.S. Ako ste jako sigurni da ste negdje zakinuti za puno bodova ili smatrate da imate previse, javite se assis. Igoru Jelaski u cetvrtak, 19.12.2002. u 16:00.
Opet na vasoj omiljenoj stranici (koju imate podesenu kao Home u svojim broswerima, a ako nemate podesite sada): ovdje se nalaze toliko zudjeni rezultati. Very Happy

Uzivajte! Smile

P.S. Ako ste jako sigurni da ste negdje zakinuti za puno bodova ili smatrate da imate previse, javite se assis. Igoru Jelaski u cetvrtak, 19.12.2002. u 16:00.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 12:48 uto, 31. 12. 2002; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:41 čet, 12. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

296 studenata je pristupilo kolokviju.
po mojoj procjeni cca. 100 ih nije pristupilo (procjena na temelju kolokvija iz elementarne)
[code:1]1zad 2zad 3zad 4zad 5zad ukupno
8.99 7.55 5.76 3.86 4.29 30.56 [/code:1]
ako racunamo 30 bodova za prolaz onda je proslo 150 ljudi ili 50.67%
296 studenata je pristupilo kolokviju.
po mojoj procjeni cca. 100 ih nije pristupilo (procjena na temelju kolokvija iz elementarne)
Kod:
1zad 2zad 3zad 4zad 5zad ukupno
8.99 7.55 5.76 3.86 4.29  30.56   

ako racunamo 30 bodova za prolaz onda je proslo 150 ljudi ili 50.67%



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 19:40 čet, 12. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

koje su bodovne granice za ocjene?
da li se mogu bodovi nekako nadodati, rjesavanjem nekih dodatnih zadataka ili tako nesto?
koje su bodovne granice za ocjene?
da li se mogu bodovi nekako nadodati, rjesavanjem nekih dodatnih zadataka ili tako nesto?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:23 čet, 12. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]po mojoj procjeni cca. 100 ih nije pristupilo (procjena na temelju kolokvija iz elementarne)[/quote]

Procjena je kriva, jer Racunarstvo ne slusa smjer prof.mat-fiz. Nije pristupilo 62 studenata. To znaci da je pristupilo vise od 80% studenata. Mislim da s time mozemo biti zadovoljni (lani je odziv na prvom kolokviju bio skoro isti).

[quote="Gordan"][code:1]1zad 2zad 3zad 4zad 5zad ukupno
8.99 7.55 5.76 3.86 4.29 30.56 [/code:1]
ako racunamo 30 bodova za prolaz onda je proslo 150 ljudi ili 50.67%[/quote]

Ovo je OK, s time da se za prolaznost obicno uzima 25 bodova (na oba kolokvija zajedno trebati skupiti 50). Po tome bi "semiprolaznost" bila oko 64%. To je nesto slabije nego lani, ali razlika nije velika. Prosjecan broj bodova je takodjer slican lanjskom (po zadacima i ukupno).

Medjutim, ove se godine jos vise produbio jaz izmedju studenata koji znaju jako dobro i onih koji u biti ne razumiju programiranje. Ove godine imamo 63 studenata s 45 bodova ili vise (lani 41), a 60 s manje od 20 bodova (lani 52). Dok sam ispravljao stekao sam dojam da je premalo studenata rijesilo 3. zadatak (najlaksi programski). To nije dobar znak, jer u drugom kolokviju ce biti jos vise programiranja.
Gordan (napisa):
po mojoj procjeni cca. 100 ih nije pristupilo (procjena na temelju kolokvija iz elementarne)


Procjena je kriva, jer Racunarstvo ne slusa smjer prof.mat-fiz. Nije pristupilo 62 studenata. To znaci da je pristupilo vise od 80% studenata. Mislim da s time mozemo biti zadovoljni (lani je odziv na prvom kolokviju bio skoro isti).

Gordan (napisa):
Kod:
1zad 2zad 3zad 4zad 5zad ukupno
8.99 7.55 5.76 3.86 4.29  30.56   

ako racunamo 30 bodova za prolaz onda je proslo 150 ljudi ili 50.67%


Ovo je OK, s time da se za prolaznost obicno uzima 25 bodova (na oba kolokvija zajedno trebati skupiti 50). Po tome bi "semiprolaznost" bila oko 64%. To je nesto slabije nego lani, ali razlika nije velika. Prosjecan broj bodova je takodjer slican lanjskom (po zadacima i ukupno).

Medjutim, ove se godine jos vise produbio jaz izmedju studenata koji znaju jako dobro i onih koji u biti ne razumiju programiranje. Ove godine imamo 63 studenata s 45 bodova ili vise (lani 41), a 60 s manje od 20 bodova (lani 52). Dok sam ispravljao stekao sam dojam da je premalo studenata rijesilo 3. zadatak (najlaksi programski). To nije dobar znak, jer u drugom kolokviju ce biti jos vise programiranja.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:56 čet, 12. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko su mi kolege pricali u 4. ih je zbunilo sljedece:
*neki nikad nisu vidli "ucitavaj dok je n<>0" a oni koji su se sjetili to napravit nisu ucitali n prije petlje pa onda program ne ulazi u petlju
*kako naci posljednji broj u nizu???? nisu se sjetili da for moze biti i padajuci niz :(
*okretanje neki jednostavno nisu znali napravit, a neki su imali problema sa desnim indexom polja

a sta se tice treceg: neki na ppiru ne kuze pretvorbu broja iz baze u bazu, a nekima je "while" pre apstraktan a poglavito kad se tu ubaci i mod i div

u potpunosti se slazem s Krckom. malo je ljudi koji su dosli da nisu nista znali a da su sad solidno napisali tj. bitnije "usli u programiranje" :cry:
kolko su mi kolege pricali u 4. ih je zbunilo sljedece:
*neki nikad nisu vidli "ucitavaj dok je n<>0" a oni koji su se sjetili to napravit nisu ucitali n prije petlje pa onda program ne ulazi u petlju
*kako naci posljednji broj u nizu???? nisu se sjetili da for moze biti i padajuci niz Sad
*okretanje neki jednostavno nisu znali napravit, a neki su imali problema sa desnim indexom polja

a sta se tice treceg: neki na ppiru ne kuze pretvorbu broja iz baze u bazu, a nekima je "while" pre apstraktan a poglavito kad se tu ubaci i mod i div

u potpunosti se slazem s Krckom. malo je ljudi koji su dosli da nisu nista znali a da su sad solidno napisali tj. bitnije "usli u programiranje" Crying or Very sad



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 10:12 pet, 13. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma dajte kolokvij je bio jako lagan, ali vjezbe ne idu bas u korist onih koji to nisu radili prije. Jer puno njih ne kuzi sto se radi na vjezbama, pa mislim da bi se moglo malo vise objasnjavati primjere. A kolokvij bi onda bio laksi vecini, a ne samo manjini koja je isla na natjecanja ili je radila puno informatike u srednjoj.

:idea: A sto kada pisemo drugi kolokviji sto ce onda biti? Kakvi su bili rezultati lani? Bas me zanima...

I da jel trebalo rastaviti knf i dnf oba do kraja ili se moglo samo jedan do kraja i dobiti 10 bodova.

Marijan
Ma dajte kolokvij je bio jako lagan, ali vjezbe ne idu bas u korist onih koji to nisu radili prije. Jer puno njih ne kuzi sto se radi na vjezbama, pa mislim da bi se moglo malo vise objasnjavati primjere. A kolokvij bi onda bio laksi vecini, a ne samo manjini koja je isla na natjecanja ili je radila puno informatike u srednjoj.

Idea A sto kada pisemo drugi kolokviji sto ce onda biti? Kakvi su bili rezultati lani? Bas me zanima...

I da jel trebalo rastaviti knf i dnf oba do kraja ili se moglo samo jedan do kraja i dobiti 10 bodova.

Marijan


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:11 pet, 13. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Marijan (J? K? P?)"]:idea: A sto kada pisemo drugi kolokviji sto ce onda biti? Kakvi su bili rezultati lani? Bas me zanima...[/quote]

Lani je 204 ljudi osvojilo 25 ili vise bodova na prvom kolokviju, a na kraju se 187 oslobodilo pismenog. Na drugom kolokviju bilo je sest zadataka (ukupan broj bodova na oba kolokvija 110, za prolaz dovoljno 50).

[quote="Marijan"]I da jel trebalo rastaviti knf i dnf oba do kraja ili se moglo samo jedan do kraja i dobiti 10 bodova.[/quote]

Trebalo je napisat KNF i DNF, ali srediti je bilo dovoljno jedno od toga.
Marijan (J? K? P?) (napisa):
Idea A sto kada pisemo drugi kolokviji sto ce onda biti? Kakvi su bili rezultati lani? Bas me zanima...


Lani je 204 ljudi osvojilo 25 ili vise bodova na prvom kolokviju, a na kraju se 187 oslobodilo pismenog. Na drugom kolokviju bilo je sest zadataka (ukupan broj bodova na oba kolokvija 110, za prolaz dovoljno 50).

Marijan (napisa):
I da jel trebalo rastaviti knf i dnf oba do kraja ili se moglo samo jedan do kraja i dobiti 10 bodova.


Trebalo je napisat KNF i DNF, ali srediti je bilo dovoljno jedno od toga.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:18 pet, 13. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="Marijan"]I da jel trebalo rastaviti knf i dnf oba do kraja ili se moglo samo jedan do kraja i dobiti 10 bodova.[/quote]

Trebalo je napisat KNF i DNF, ali srediti je bilo dovoljno jedno od toga.[/quote]

Malo objasnjenje jer je vecina isla pojednostavljivati obje formule (a da ne bi rekli da nismo napisali da treba [b]samo jedno[/b] pojednostaviti): KNF, DNF i razna pojednostavljenja formule su razlicite reprezentacije iste stvari. Dakle, ako pojednostavite jednu, pojednostavili ste i drugu... :)

Slicno je s brojevnim sustavima. Ako imate binarno 101*11 i zelite rezultat dekadski, mozete:
pomnoziti binarno, pa dobijete 1111_2=15_10, ili
pretvoriti u dekadski, pa imate 101_2=5_10, 11_2=3_10 i 5*3=15.
Ne treba racunati oba, jer je rijec o istom broju, samo u razlicitim bazama...

Eto, ako nekome u zivotu zatreba, da zna... :D

Pozdrav svima!
krcko (napisa):
Marijan (napisa):
I da jel trebalo rastaviti knf i dnf oba do kraja ili se moglo samo jedan do kraja i dobiti 10 bodova.


Trebalo je napisat KNF i DNF, ali srediti je bilo dovoljno jedno od toga.


Malo objasnjenje jer je vecina isla pojednostavljivati obje formule (a da ne bi rekli da nismo napisali da treba samo jedno pojednostaviti): KNF, DNF i razna pojednostavljenja formule su razlicite reprezentacije iste stvari. Dakle, ako pojednostavite jednu, pojednostavili ste i drugu... Smile

Slicno je s brojevnim sustavima. Ako imate binarno 101*11 i zelite rezultat dekadski, mozete:
pomnoziti binarno, pa dobijete 1111_2=15_10, ili
pretvoriti u dekadski, pa imate 101_2=5_10, 11_2=3_10 i 5*3=15.
Ne treba racunati oba, jer je rijec o istom broju, samo u razlicitim bazama...

Eto, ako nekome u zivotu zatreba, da zna... Very Happy

Pozdrav svima!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:03 pet, 13. 12. 2002    Naslov: Re: Rezultati prvog kolokvija (to je onaj od 9.12.2002.) Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Opet na vasoj omiljenoj stranici (koju imate podesenu kao Home u svojim broswerima, a ako nemate podesite sada): [url=http://student.math.hr/~vsego/uur/]ovdje[/url] se nalaze [url=http://student.math.hr/~vsego/uur/rezultati-2002-2003-1.html]toliko zudjeni rezultati[/url].[/quote]

[size=18][color=darkred]Rjesenja kolokvija!!![/color][/size]

Mozete ih naci na gore spomenutom [url=http://student.math.hr/~vsego/uur/]webu UURa[/url]. :) Dostupni formati su [url=http://student.math.hr/~vsego/uur/rjesenja-2002-2003-1.zip]SXW[/url] ([url=http://www.openoffice.org/]OpenOffice.org[/url]) i PDF. :)

Uz zahvalu [url=http://degiorgi.math.hr/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=21]Gordanu[/url] i [url=http://degiorgi.math.hr/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=4]Krcku[/url] koji su slozili dobar dio rjesenja. (da ne bi bilo... Gordan je to slagao [b]nakon[/b] kolokvija... :))

P.S. Bit ce jednog lijepog dana i u skriptarnici... 8) Valjda... :roll:
vsego (napisa):
Opet na vasoj omiljenoj stranici (koju imate podesenu kao Home u svojim broswerima, a ako nemate podesite sada): ovdje se nalaze toliko zudjeni rezultati.


Rjesenja kolokvija!!!

Mozete ih naci na gore spomenutom webu UURa. Smile Dostupni formati su SXW (OpenOffice.org) i PDF. Smile

Uz zahvalu Gordanu i Krcku koji su slozili dobar dio rjesenja. (da ne bi bilo... Gordan je to slagao nakon kolokvija... Smile)

P.S. Bit ce jednog lijepog dana i u skriptarnici... Cool Valjda... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:00 pon, 16. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uocena greska u rjesenjima (zahvaljujuci kolegici Dzeni :) ). U grupi B, zadatku 2 pojednostavljena formula glasi Not[A]+C (umjesto Not[A] C).
Uocena greska u rjesenjima (zahvaljujuci kolegici Dzeni Smile ). U grupi B, zadatku 2 pojednostavljena formula glasi Not[A]+C (umjesto Not[A] C).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:02 pon, 16. 12. 2002    Naslov: Re: Rezultati prvog kolokvija (to je onaj od 9.12.2002.) Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Uz zahvalu [url=http://degiorgi.math.hr/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=21]Gordanu[/url] i [url=http://degiorgi.math.hr/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=4]Krcku[/url] koji su slozili dobar dio rjesenja. (da ne bi bilo... Gordan je to slagao [b]nakon[/b] kolokvija... :))[/quote]

I Krcko isto :D
vsego (napisa):
Uz zahvalu Gordanu i Krcku koji su slozili dobar dio rjesenja. (da ne bi bilo... Gordan je to slagao nakon kolokvija... Smile)


I Krcko isto Very Happy



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:17 sri, 18. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Uocena greska u rjesenjima (zahvaljujuci kolegici Dzeni :) ). U grupi B, zadatku 2 pojednostavljena formula glasi Not[A]+C (umjesto Not[A] C).[/quote]

Hvala Krcku i Dzeni, greska je ispravljena... :)

Samo da napomenem, [b]to je Gordan radio[/b]... :twisted: [size=8]A ja pregledao i blagoslovio...[/size]
krcko (napisa):
Uocena greska u rjesenjima (zahvaljujuci kolegici Dzeni Smile ). U grupi B, zadatku 2 pojednostavljena formula glasi Not[A]+C (umjesto Not[A] C).


Hvala Krcku i Dzeni, greska je ispravljena... Smile

Samo da napomenem, to je Gordan radio... Twisted Evil A ja pregledao i blagoslovio...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:45 čet, 19. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Samo da napomenem, [b]to je Gordan radio[/b]... :twisted: [size=8]A ja pregledao i blagoslovio...[/size][/quote]

Hehe.. ZliDjedMraz opet jase :D
vsego (napisa):
Samo da napomenem, to je Gordan radio... Twisted Evil A ja pregledao i blagoslovio...


Hehe.. ZliDjedMraz opet jase Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:31 čet, 19. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="vsego"]Samo da napomenem, [b]to je Gordan radio[/b]... :twisted: [size=8]A ja pregledao i blagoslovio...[/size][/quote]

Hehe.. ZliDjedMraz opet jase :D[/quote]

Nisi valjda mislio da je sjasio? :twisted:
krcko (napisa):
vsego (napisa):
Samo da napomenem, to je Gordan radio... Twisted Evil A ja pregledao i blagoslovio...


Hehe.. ZliDjedMraz opet jase Very Happy


Nisi valjda mislio da je sjasio? Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan