Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Upisi u ak. godinu 2010./2011. (studij)
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 21:28 čet, 24. 6. 2010    Naslov: Upisi u ak. godinu 2010./2011. Citirajte i odgovorite

Sve molbe za upise predaju se u urudžbeni zapisnik od 5. srpnja do 15. srpnja 2010. god., iznimno studenti Integriranog studija matematike i fizike molbe mogu predati do 17. rujna 2010. god.

Upisi u višu godinu preddiplomskih studija počinju 7. srpnja i trajat će do 16. srpnja 2010. od 9,00 do 14,00 sati u predavaonici 101, iznimno za Integrirani studij matematike i fizike do 17. rujna 2010. god.

dakle to pise na www.math.hr

Neznam jel se o tome vec pricalo na forumu. Pogledao sam sad na brzake, al nisam nasao nista...
Uglavnom, navodno se onaj pojam molbi odnosi na molbe za prebacivanje iz jedne u drugu grupu, tako su jednom kolegi rekli u referadi. Vjerojatno se onda odnosi i na zamolbe za upis nekih dodatnih kolegija i slicne.

Nisam nigdje vidio sluzbeni raspored za sljedecu akademsku godinu.

Cini mi se da sam jednom citao nesto malo statut sveucilista, i da je pisalo da imamo pravo birat kod kojeg cemo profesora ic ukoliko ih postoji vise i kao ako kod doticnog ima mjesto (sto jednostavno moze znacit da nam uvijek zamolba moze bit odbijena s razlogom nema mjesta, al to je sad manje bitno). Kako da ja sad pisem zamolbu za prebacivanje ako neznam raspored, i ako neznam ko predaje. Kako da znam dal da upisem jos neki izborni, ako neznam hoce mi li se mozda s nekim preklapat?

Hoce li satnica(zajedno sa popisom ko predaje) osvanut na vrijeme, dakle dovoljno prije tog nekog 5.7. tako da se sve moze isplanirat ljepo ili ce se moc te zamolbe pisat i u 9. mjesecu ili je informacija da se pojam molbi odnosi na takvu vrstu molbi kriva?

Help :)
Sve molbe za upise predaju se u urudžbeni zapisnik od 5. srpnja do 15. srpnja 2010. god., iznimno studenti Integriranog studija matematike i fizike molbe mogu predati do 17. rujna 2010. god.

Upisi u višu godinu preddiplomskih studija počinju 7. srpnja i trajat će do 16. srpnja 2010. od 9,00 do 14,00 sati u predavaonici 101, iznimno za Integrirani studij matematike i fizike do 17. rujna 2010. god.

dakle to pise na www.math.hr

Neznam jel se o tome vec pricalo na forumu. Pogledao sam sad na brzake, al nisam nasao nista...
Uglavnom, navodno se onaj pojam molbi odnosi na molbe za prebacivanje iz jedne u drugu grupu, tako su jednom kolegi rekli u referadi. Vjerojatno se onda odnosi i na zamolbe za upis nekih dodatnih kolegija i slicne.

Nisam nigdje vidio sluzbeni raspored za sljedecu akademsku godinu.

Cini mi se da sam jednom citao nesto malo statut sveucilista, i da je pisalo da imamo pravo birat kod kojeg cemo profesora ic ukoliko ih postoji vise i kao ako kod doticnog ima mjesto (sto jednostavno moze znacit da nam uvijek zamolba moze bit odbijena s razlogom nema mjesta, al to je sad manje bitno). Kako da ja sad pisem zamolbu za prebacivanje ako neznam raspored, i ako neznam ko predaje. Kako da znam dal da upisem jos neki izborni, ako neznam hoce mi li se mozda s nekim preklapat?

Hoce li satnica(zajedno sa popisom ko predaje) osvanut na vrijeme, dakle dovoljno prije tog nekog 5.7. tako da se sve moze isplanirat ljepo ili ce se moc te zamolbe pisat i u 9. mjesecu ili je informacija da se pojam molbi odnosi na takvu vrstu molbi kriva?

Help Smile



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 23:08 čet, 24. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

čestitam, ovo je najgore do sada!
neću stić ni zatvorit knjigu sa zadnjeg ispita, a već ću morat ispunit upisni list. a ako želim upisati nekoliko izbornih... ne, neću željet upisat nekoliko izbornih... idem se i mami požalit da ne bi bilo da samo na forumu
čestitam, ovo je najgore do sada!
neću stić ni zatvorit knjigu sa zadnjeg ispita, a već ću morat ispunit upisni list. a ako želim upisati nekoliko izbornih... ne, neću željet upisat nekoliko izbornih... idem se i mami požalit da ne bi bilo da samo na forumu



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivy=)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2007. (14:00:45)
Postovi: (34)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 19:54 ned, 27. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

mene jos zanima kad ce biti te molbe rijesene, u 7mj ili 9mj? pretpostavljam da u 9
mene jos zanima kad ce biti te molbe rijesene, u 7mj ili 9mj? pretpostavljam da u 9


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tammy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (20:37:10)
Postovi: (197)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5

PostPostano: 20:07 ned, 27. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne mogu biti u 9. ak su sad upisi :shock:
Ili?..
Ne mogu biti u 9. ak su sad upisi Shocked
Ili?..



_________________
Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivy=)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2007. (14:00:45)
Postovi: (34)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 20:39 ned, 27. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

s obzirom da smo ove godine cekali na rjesenje molbi i do mjesec i pol, tak negdi ti i ispadne do 9mj...pretpostavljam da ce sad biti upisi preko studomata i predaja molbi, a da cemo u 9mj moci prihvatiti ili pak od nekih kolegija odustati sa tih molbi
s obzirom da smo ove godine cekali na rjesenje molbi i do mjesec i pol, tak negdi ti i ispadne do 9mj...pretpostavljam da ce sad biti upisi preko studomata i predaja molbi, a da cemo u 9mj moci prihvatiti ili pak od nekih kolegija odustati sa tih molbi


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 03. 2008. (11:07:54)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 7:37 pon, 28. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa nisu ovaj semestar sve molbe bile rješene u roku kraćem od dva tjedna? ja ne vjerujem da su upisi u 9.mj. jer onda ovo uopće nema smisla...
pa nisu ovaj semestar sve molbe bile rješene u roku kraćem od dva tjedna? ja ne vjerujem da su upisi u 9.mj. jer onda ovo uopće nema smisla...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Maglica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 02. 2009. (16:46:18)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:57 pon, 28. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vidim da piše za preddiplomske studije da se treba upisati preko studomata, vrijedi li to i za diplomske ili mi samo predajemo papire?
I zna li tko ako će se molbe za priznavanje predmeta s više godine ove godine plaćati ili ne?

I nadam se samo da će se u 9. mjesecu moći poništavati odabrani izborni kolegiji jer slutim da će opet biti kojekakvih preklapanja kad konačno bude poznat raspored...
Vidim da piše za preddiplomske studije da se treba upisati preko studomata, vrijedi li to i za diplomske ili mi samo predajemo papire?
I zna li tko ako će se molbe za priznavanje predmeta s više godine ove godine plaćati ili ne?

I nadam se samo da će se u 9. mjesecu moći poništavati odabrani izborni kolegiji jer slutim da će opet biti kojekakvih preklapanja kad konačno bude poznat raspored...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GO!GO!
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2009. (18:59:35)
Postovi: (30)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 17 - 2

PostPostano: 16:18 pon, 28. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze li nas bilo tko upisati odnosno predati index za upis sljedece akademske godine? Naime neki ljudi nisu u Zg doma pa je jednostavnije dati nekom kolegi/ci od povjerenja
Moze li nas bilo tko upisati odnosno predati index za upis sljedece akademske godine? Naime neki ljudi nisu u Zg doma pa je jednostavnije dati nekom kolegi/ci od povjerenja



_________________
...always look on the bright side of life...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 16:51 pon, 28. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naravno.
Upises prek studomata, a kolega/ica od povjerenja ispuni onaj statisticki list (eventualno te potpise) i preda index zajedno sa uplatnicom.

Tak se moglo prosle godine (iako tad nije bilo tog statistickog lista).
Naravno.
Upises prek studomata, a kolega/ica od povjerenja ispuni onaj statisticki list (eventualno te potpise) i preda index zajedno sa uplatnicom.

Tak se moglo prosle godine (iako tad nije bilo tog statistickog lista).



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
branimirb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2008. (15:39:44)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 18:20 pon, 28. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo nikako nema smisla da upisi budu u 7. mjesecu. Kaj s nama koje zele ici na more, primjerice? Ja idem sada, dal to znaci da se ne mogu upisati u sljedecu akademsku godinu?

Osim ako sam krivo shvatio, da se sada predaju molbe a u 9. mjesecu su upisi, mislim da je ovo besmisleno. Ljudi imaju pametnijeg posla u 7. mjesecu.
Ovo nikako nema smisla da upisi budu u 7. mjesecu. Kaj s nama koje zele ici na more, primjerice? Ja idem sada, dal to znaci da se ne mogu upisati u sljedecu akademsku godinu?

Osim ako sam krivo shvatio, da se sada predaju molbe a u 9. mjesecu su upisi, mislim da je ovo besmisleno. Ljudi imaju pametnijeg posla u 7. mjesecu.



_________________
(\__/)
(='.'=)
(")_(") This is Bunny. Bunny wants to control the world...
don't argue with him, just put him in your quote.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 18:42 pon, 28. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

pretp da je riječ o upisu u višu godinu, a onda te mislim bez problema može i netko drugi upisat
pretp da je riječ o upisu u višu godinu, a onda te mislim bez problema može i netko drugi upisat



_________________
Nikola Adžaga
Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ally
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2008. (19:57:23)
Postovi: (7F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 19 - 2

PostPostano: 21:42 pon, 28. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene zanima dal netko zna hoće se na kraju morat plačat sad il u 9.mjesecu? Nije mi baš svejedno...
Mene zanima dal netko zna hoće se na kraju morat plačat sad il u 9.mjesecu? Nije mi baš svejedno...



_________________
I just wanna dance..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tammy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (20:37:10)
Postovi: (197)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5

PostPostano: 6:12 uto, 29. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ally"]Mene zanima dal netko zna hoće se na kraju morat plačat sad il u 9.mjesecu? Nije mi baš svejedno...[/quote]

Koliko sam ja shvatila, upisi su sad, nema ih u 9. mjesecu. A plaća se kod upisa, dakle za par tjedana..
Možeš i pisati molbu za plaćanje na rate ako pomaže.
Ally (napisa):
Mene zanima dal netko zna hoće se na kraju morat plačat sad il u 9.mjesecu? Nije mi baš svejedno...


Koliko sam ja shvatila, upisi su sad, nema ih u 9. mjesecu. A plaća se kod upisa, dakle za par tjedana..
Možeš i pisati molbu za plaćanje na rate ako pomaže.



_________________
Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 12:48 uto, 29. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam, kad čitao, shvatio da se može platiti prilikom dizanja indexa, pa da se NE mora platit cijeli semestar sad....
nego kao i prošle godine, recimo do prvih kolokvija....
al ti se iskreno treba provjeriti....

Evo baš pitao referadu, kaže da se plaća po dizanju indexa, znači kad se obradi index treba platiti koliko treba platiti.
znači u 9.mjesecu
ja sam, kad čitao, shvatio da se može platiti prilikom dizanja indexa, pa da se NE mora platit cijeli semestar sad....
nego kao i prošle godine, recimo do prvih kolokvija....
al ti se iskreno treba provjeriti....

Evo baš pitao referadu, kaže da se plaća po dizanju indexa, znači kad se obradi index treba platiti koliko treba platiti.
znači u 9.mjesecu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 16:17 uto, 29. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

A što je ovaj statistički list i ima li ga za podignuti na faksu?
A što je ovaj statistički list i ima li ga za podignuti na faksu?



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 16:56 uto, 29. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

al opet ti indeks treba i za dom, sc, zdravstveno tj dopunsko... vjerojatno i pokaz... tak da i ne može svako čekat 10, 11mj
al opet ti indeks treba i za dom, sc, zdravstveno tj dopunsko... vjerojatno i pokaz... tak da i ne može svako čekat 10, 11mj



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 19:07 uto, 29. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lafiel"]A što je ovaj statistički list i ima li ga za podignuti na faksu?[/quote]
To je onaj papir koji svake godine popunjavamo gdje pišeš kojekakve gluposti. Sjećam se da iza označavaš čime ti se bave roditelji i to.

@mladac
Ako se negdje traži indeks, a on ti je na faksu radi procesa upisa, možeš na studomatu uzet potvrdu koja ti već treba. Ja uglavnom uzmem potvrdu da sam student + potvrdu za pokaz/zdravstveno/nešto.
Dosad mi je prolazilo s tim kad mi je trebalo mada nikad ne znaš na koga ćeš naić.
Lafiel (napisa):
A što je ovaj statistički list i ima li ga za podignuti na faksu?

To je onaj papir koji svake godine popunjavamo gdje pišeš kojekakve gluposti. Sjećam se da iza označavaš čime ti se bave roditelji i to.

@mladac
Ako se negdje traži indeks, a on ti je na faksu radi procesa upisa, možeš na studomatu uzet potvrdu koja ti već treba. Ja uglavnom uzmem potvrdu da sam student + potvrdu za pokaz/zdravstveno/nešto.
Dosad mi je prolazilo s tim kad mi je trebalo mada nikad ne znaš na koga ćeš naić.



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:15 uto, 29. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Masiela"]Ako se negdje traži indeks, a on ti je na faksu radi procesa upisa, možeš na studomatu uzet potvrdu koja ti već treba. Ja uglavnom uzmem potvrdu da sam student + potvrdu za pokaz/zdravstveno/nešto.
Dosad mi je prolazilo s tim kad mi je trebalo mada nikad ne znaš na koga ćeš naić.[/quote]

nažalost, u zetu zna biti problema s potvrdama - oni baš žele index :(
Masiela (napisa):
Ako se negdje traži indeks, a on ti je na faksu radi procesa upisa, možeš na studomatu uzet potvrdu koja ti već treba. Ja uglavnom uzmem potvrdu da sam student + potvrdu za pokaz/zdravstveno/nešto.
Dosad mi je prolazilo s tim kad mi je trebalo mada nikad ne znaš na koga ćeš naić.


nažalost, u zetu zna biti problema s potvrdama - oni baš žele index Sad



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ally
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2008. (19:57:23)
Postovi: (7F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 19 - 2

PostPostano: 22:29 uto, 29. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="insane_raver"]ja sam, kad čitao, shvatio da se može platiti prilikom dizanja indexa, pa da se NE mora platit cijeli semestar sad....
nego kao i prošle godine, recimo do prvih kolokvija....
al ti se iskreno treba provjeriti....

Evo baš pitao referadu, kaže da se plaća po dizanju indexa, znači kad se obradi index treba platiti koliko treba platiti.
znači u 9.mjesecu[/quote]

E, tak sam i ja shvatila. Al se svašta piše, pa nisam više u niš bila sigurna. Al ak je provjerena informacija, super :) Tnx!
insane_raver (napisa):
ja sam, kad čitao, shvatio da se može platiti prilikom dizanja indexa, pa da se NE mora platit cijeli semestar sad....
nego kao i prošle godine, recimo do prvih kolokvija....
al ti se iskreno treba provjeriti....

Evo baš pitao referadu, kaže da se plaća po dizanju indexa, znači kad se obradi index treba platiti koliko treba platiti.
znači u 9.mjesecu


E, tak sam i ja shvatila. Al se svašta piše, pa nisam više u niš bila sigurna. Al ak je provjerena informacija, super Smile Tnx!



_________________
I just wanna dance..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 22:57 uto, 29. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam prosle godine podigao index (i platio) mjesec dana nakon upisa.
A kaj se tice ZET-a, njima je neophodan index jer iz nekog razloga moraju lupiti zig u njega.
Ja sam prosle godine podigao index (i platio) mjesec dana nakon upisa.
A kaj se tice ZET-a, njima je neophodan index jer iz nekog razloga moraju lupiti zig u njega.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 1 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan