Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Izdavanje potvrde o završetku preddiplomskog i svjedodžbe (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 21:37 čet, 15. 7. 2010    Naslov: Izdavanje potvrde o završetku preddiplomskog i svjedodžbe Citirajte i odgovorite

trebala bi mi preslika "diplome" da sam završila za prvostupnika i svjedodže iz srednje. Da li bi mi ih u referadi dali da ih posudim i vratim? i da li uopće mogu dobit uvjerenje o završene prve 3god već s obzirom da ih sad završila i nisam još 4 upisala
trebala bi mi preslika "diplome" da sam završila za prvostupnika i svjedodže iz srednje. Da li bi mi ih u referadi dali da ih posudim i vratim? i da li uopće mogu dobit uvjerenje o završene prve 3god već s obzirom da ih sad završila i nisam još 4 upisala



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:56 čet, 15. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozes dobiti potvrdu da si prvostupnik
:referada:
Mozes dobiti potvrdu da si prvostupnik
Referada je tvoj prijatelj...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 21:57 čet, 15. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

a super, onda je jedan dio riješen. još sam da mi daju svjedodžbe iz srednje :P
a super, onda je jedan dio riješen. još sam da mi daju svjedodžbe iz srednje Razz



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 17:31 uto, 20. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel zna tko da li su svjedodžbe od srednje škole u referadi ili su nam ih vratili? bila sam danas i tvrde da nije kod njih a ja se baš i ne sjećam da su nam ih ikad vratili? niti mi ih nema doma :?
Jel zna tko da li su svjedodžbe od srednje škole u referadi ili su nam ih vratili? bila sam danas i tvrde da nije kod njih a ja se baš i ne sjećam da su nam ih ikad vratili? niti mi ih nema doma Confused



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 19:28 uto, 20. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nama (ne-bolonjcima) je referada vratila svjedodžbe iz srednje škole kad smo diplomirali ili kad smo došli na promociju...
Nama (ne-bolonjcima) je referada vratila svjedodžbe iz srednje škole kad smo diplomirali ili kad smo došli na promociju...



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tammy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (20:37:10)
Postovi: (197)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5

PostPostano: 10:49 sri, 21. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]Jel zna tko da li su svjedodžbe od srednje škole u referadi ili su nam ih vratili? bila sam danas i tvrde da nije kod njih a ja se baš i ne sjećam da su nam ih ikad vratili? niti mi ih nema doma :?[/quote]

Nisam doma da pogledam, al sam uvjerena da su moje ne faksu :roll:
mladac (napisa):
Jel zna tko da li su svjedodžbe od srednje škole u referadi ili su nam ih vratili? bila sam danas i tvrde da nije kod njih a ja se baš i ne sjećam da su nam ih ikad vratili? niti mi ih nema doma Confused


Nisam doma da pogledam, al sam uvjerena da su moje ne faksu Rolling Eyes



_________________
Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:41 sri, 21. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

i ja mislim da je moja u referadi (al nisam sigurna)
i ja mislim da je moja u referadi (al nisam sigurna)



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 17:21 sri, 21. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nama koji smo prva generacija Bolonje izdana je fensi svjedodzba o zavrsetku preddiplomskog sveucilisnog studija....

...medjutim ukoliko netko pokusa na osnovu nje upisati zvanje u radnu knjizicu moglo bi mu se dogoditi da mu sluzbenik to odbije (tak je meni bilo) jer na svjedodzbi pise da sam prvostupnica matematike a ne [b]sveučilišna[/b] prvostupnica matematike

Tako da prema rijecima ekipe iz Vodnikove 14 ta fensi šmesi svjedodzba nije vazeca (nakon silne muke oko toga kako treba izgledat i da ju je potpisao dekan PMF-a itd...)

Kad vam izdaju potvrdu obratite paznju na to

P.S. Ako netko zeli upisat mag.math. u radnu k. treba mu potvrda o zavrsetku prediplomskog studija. Svjedodzba je nevazeca (prema gore). Tak da bi trebala neka potvrda.
Nama koji smo prva generacija Bolonje izdana je fensi svjedodzba o zavrsetku preddiplomskog sveucilisnog studija....

...medjutim ukoliko netko pokusa na osnovu nje upisati zvanje u radnu knjizicu moglo bi mu se dogoditi da mu sluzbenik to odbije (tak je meni bilo) jer na svjedodzbi pise da sam prvostupnica matematike a ne sveučilišna prvostupnica matematike

Tako da prema rijecima ekipe iz Vodnikove 14 ta fensi šmesi svjedodzba nije vazeca (nakon silne muke oko toga kako treba izgledat i da ju je potpisao dekan PMF-a itd...)

Kad vam izdaju potvrdu obratite paznju na to

P.S. Ako netko zeli upisat mag.math. u radnu k. treba mu potvrda o zavrsetku prediplomskog studija. Svjedodzba je nevazeca (prema gore). Tak da bi trebala neka potvrda.



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 19:36 sri, 21. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

svjedodžbe su doma, našla sam ih u međuvremenu. samo je potvrda o maturi na faksu, a tako je i rekla gospođa u referadi.

jedino kaj nisam mogla dobit potvrdu da sam završila prve 3 godine :(
svjedodžbe su doma, našla sam ih u međuvremenu. samo je potvrda o maturi na faksu, a tako je i rekla gospođa u referadi.

jedino kaj nisam mogla dobit potvrdu da sam završila prve 3 godine Sad



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
tammy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (20:37:10)
Postovi: (197)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5

PostPostano: 21:40 sri, 21. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kak nema potvrde? :shock: Kaj ne bi trebali na zahtjev dati nekakvu svjedodžbu?
Kak nema potvrde? Shocked Kaj ne bi trebali na zahtjev dati nekakvu svjedodžbu?



_________________
Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 8:11 čet, 22. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma možeš je dobit za mjesec dana tek negdje. meni treba do 31.7, a tek početkom 9 bi ju mogla dobit. jer kao prvo moraš predat molbu, pa onda ak se pozitivno riješi (a trenutno, kako mi je rekla, je nema tko riješit) to rješava njihova pravnica... al kako svi na godišnjem -> nema potvrde
ma možeš je dobit za mjesec dana tek negdje. meni treba do 31.7, a tek početkom 9 bi ju mogla dobit. jer kao prvo moraš predat molbu, pa onda ak se pozitivno riješi (a trenutno, kako mi je rekla, je nema tko riješit) to rješava njihova pravnica... al kako svi na godišnjem -> nema potvrde



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 19:31 čet, 22. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Trebas napisati molbu u kojoj trazis uvjerenje o zavrsenom preddiplomskom studiju, da si polozio sve kolegije koje zahtijevaju na tvom smjeru i onda predas tu molbu i inedeks u referadi. Ja sam zavrsila preddiplomski ove gadine u 2mj i za mjesec dana mi je izdano uvjerenje, s njim sam isla u Vodinkovu i glatko su mi odbili jer na uvjerenju nije bilo dobro napisano zaglavlje i akademski naziv. Zaglavlje su nasi bez problema ispravili, a sto se tice akademskog naziva, ako ste zavrsili ing. smjer onda ste sveučilišni provostupnik (bacc) matematike, ako ste nastavnicki smjer onda sveučilišni prvostupnik (bacc) edukacije matematike. Ja sam zavrsila nastavnicki smjer ali su nasi izdali uvjerenje da sam sveučilišni provostupnik (bacc) matematike pa su me ovi iz Vodnike opet vracali na ispravak. Zato malo pripazite na akademski naziv, ako skuzite da ne valjda odmah u referadu ili kod pravnice. Dokumente i sluzbenu svjedodžbu jos uvijek čekam :(
Trebas napisati molbu u kojoj trazis uvjerenje o zavrsenom preddiplomskom studiju, da si polozio sve kolegije koje zahtijevaju na tvom smjeru i onda predas tu molbu i inedeks u referadi. Ja sam zavrsila preddiplomski ove gadine u 2mj i za mjesec dana mi je izdano uvjerenje, s njim sam isla u Vodinkovu i glatko su mi odbili jer na uvjerenju nije bilo dobro napisano zaglavlje i akademski naziv. Zaglavlje su nasi bez problema ispravili, a sto se tice akademskog naziva, ako ste zavrsili ing. smjer onda ste sveučilišni provostupnik (bacc) matematike, ako ste nastavnicki smjer onda sveučilišni prvostupnik (bacc) edukacije matematike. Ja sam zavrsila nastavnicki smjer ali su nasi izdali uvjerenje da sam sveučilišni provostupnik (bacc) matematike pa su me ovi iz Vodnike opet vracali na ispravak. Zato malo pripazite na akademski naziv, ako skuzite da ne valjda odmah u referadu ili kod pravnice. Dokumente i sluzbenu svjedodžbu jos uvijek čekam Sad



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 20:57 čet, 22. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma znam ja postupak, al meni to treba do 31.7. a do tad to ne mogu dobit jer niko ne radi, a i referadi je sutra zadnji dan. :cry:
ma znam ja postupak, al meni to treba do 31.7. a do tad to ne mogu dobit jer niko ne radi, a i referadi je sutra zadnji dan. Crying or Very sad



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 14:45 pet, 23. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Liddy: Mi smo dobili sluzbenu svjedodzbu (bakalarirala 2008.) u 12. mjesecu 2009. god na kojoj pise pogresna titula, kao sto gore rekoh pise prvostupnik matematike umjesto sveucilisni pvostupnik matematike.
@Liddy: Mi smo dobili sluzbenu svjedodzbu (bakalarirala 2008.) u 12. mjesecu 2009. god na kojoj pise pogresna titula, kao sto gore rekoh pise prvostupnik matematike umjesto sveucilisni pvostupnik matematike.



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
matmih
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (22:57:42)
Postovi: (1A4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
36 = 51 - 15
Lokacija: {Zg, De , Ri}

PostPostano: 19:13 pet, 23. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"]@Liddy: Mi smo dobili sluzbenu svjedodzbu (bakalarirala 2008.) u 12. mjesecu 2009. god na kojoj pise pogresna titula, kao sto gore rekoh pise prvostupnik matematike umjesto sveucilisni pvostupnik matematike.[/quote]

:shock:

Jeste se žalili kome u vezi toga, ili ćemo i mi dobiti tako nevažeće?
Jesu li oni svjesni problema?
(nisam siguran tko su oni, čujem da se to na kemijskom odjelu printa...) :)

E, jeste dobili ove prave diplome, kako to izgleda? :D

Btw. čestitam! :)
nana (napisa):
@Liddy: Mi smo dobili sluzbenu svjedodzbu (bakalarirala 2008.) u 12. mjesecu 2009. god na kojoj pise pogresna titula, kao sto gore rekoh pise prvostupnik matematike umjesto sveucilisni pvostupnik matematike.


Shocked

Jeste se žalili kome u vezi toga, ili ćemo i mi dobiti tako nevažeće?
Jesu li oni svjesni problema?
(nisam siguran tko su oni, čujem da se to na kemijskom odjelu printa...) Smile

E, jeste dobili ove prave diplome, kako to izgleda? Very Happy

Btw. čestitam! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 21:50 pet, 23. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

@matmih: Ja sam to shvatila tek neki dan kad sam isla do Vodnikove. Ocito sam medju prvima :D

Žuta je, fensi su slova, pise popis svih predmeta i ocjene
Pisu jos i kompetencije - opisno, zanimljivo je :) malo preuvelicano ak se mene pita.
@matmih: Ja sam to shvatila tek neki dan kad sam isla do Vodnikove. Ocito sam medju prvima Very Happy

Žuta je, fensi su slova, pise popis svih predmeta i ocjene
Pisu jos i kompetencije - opisno, zanimljivo je Smile malo preuvelicano ak se mene pita.



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mali_zeleni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 08. 2006. (12:12:05)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 23:20 pon, 26. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]ma znam ja postupak, al meni to treba do 31.7. a do tad to ne mogu dobit jer niko ne radi, a i referadi je sutra zadnji dan. :cry:[/quote]

Ja bio gore na faksu 22.7 i predao molbu. Došao sam dan poslije, dakle 23.7 po potvrdu i to je to.
mladac (napisa):
ma znam ja postupak, al meni to treba do 31.7. a do tad to ne mogu dobit jer niko ne radi, a i referadi je sutra zadnji dan. Crying or Very sad


Ja bio gore na faksu 22.7 i predao molbu. Došao sam dan poslije, dakle 23.7 po potvrdu i to je to.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 13:49 uto, 27. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma meni ženska rekla da ju nemogu dobit jer nema nikog... a ludog svijeta :evil:
ma meni ženska rekla da ju nemogu dobit jer nema nikog... a ludog svijeta Evil or Very Mad



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan