Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature '10./'11.
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 23:11 pet, 10. 9. 2010    Naslov: Demonstrature '10./'11. Citirajte i odgovorite

Kao sto [url=http://degiorgi.math.hr/prog1/about.php]ovdje[/url] pise moj je termin [b]cet[/b]vrtkom [b]12-14[/b] u [b]pr[/b]aktikumu [b]5[/b].

Nema potrebe da se najavljujete. Ja sam u praktikumu u to vrijeme pa samo dodite i pitajte ko je demos :) za slucaj da me nema, pricekajte, brzo cu se vratit :D

Nekima termin ne pase, no kako ima dosta demonstratora, vjerojatno nece biti problema, u protivnom, uvijek se mozete javit mailom i dogovorimo se za neki drugi termin.
Kao sto ovdje pise moj je termin cetvrtkom 12-14 u praktikumu 5.

Nema potrebe da se najavljujete. Ja sam u praktikumu u to vrijeme pa samo dodite i pitajte ko je demos Smile za slucaj da me nema, pricekajte, brzo cu se vratit Very Happy

Nekima termin ne pase, no kako ima dosta demonstratora, vjerojatno nece biti problema, u protivnom, uvijek se mozete javit mailom i dogovorimo se za neki drugi termin.



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pbakic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2009. (17:48:30)
Postovi: (143)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
83 = 86 - 3

PostPostano: 19:15 uto, 14. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moj termin za demonstrature ce biti [b]petkom 12-14[/b].
Nalazimo se ispred oglasne ploce, ali posaljite mail ili pm ako se dovoljno rano sjetite da cete doci.
Takodjer, ako ne stignete na demonstrature, a imate neki problematicni zadatak/pitanje, slobodno saljite mail (na pbakic@student.math.hr)
Moj termin za demonstrature ce biti petkom 12-14.
Nalazimo se ispred oglasne ploce, ali posaljite mail ili pm ako se dovoljno rano sjetite da cete doci.
Takodjer, ako ne stignete na demonstrature, a imate neki problematicni zadatak/pitanje, slobodno saljite mail (na pbakic@student.math.hr)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fbarl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2010. (19:30:57)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:59 čet, 16. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moj termin je [b]srijedom 16-18 u praktikumu 5[/b].
Bilo bi dobro da mi prethodno najavite svoj dolazak ( po mogućnosti na mail filip.barl@gmail.com ). Za slučaj da se i ne najavite, ja ću pričekati u praktikumu neko vrijeme. Također mi se možete javiti direktno mailom za pomoć oko nekog problema ( vezanog uz programiranje :) ).
Moj termin je srijedom 16-18 u praktikumu 5.
Bilo bi dobro da mi prethodno najavite svoj dolazak ( po mogućnosti na mail filip.barl@gmail.com ). Za slučaj da se i ne najavite, ja ću pričekati u praktikumu neko vrijeme. Također mi se možete javiti direktno mailom za pomoć oko nekog problema ( vezanog uz programiranje Smile ).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 11:13 ned, 3. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

u cetvrtak 7.10. necu odrzat demonstrature od 12 do 14, ako je neko mislio doci nek dode od 8 do 12, bilo kada, ili u srijedu od 12 na dalje

i nek bude da mi se ubuduce ipak morate najavit cisto reda radi :D
u cetvrtak 7.10. necu odrzat demonstrature od 12 do 14, ako je neko mislio doci nek dode od 8 do 12, bilo kada, ili u srijedu od 12 na dalje

i nek bude da mi se ubuduce ipak morate najavit cisto reda radi Very Happy



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 21:01 ned, 3. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

sorry sorry sorry :D
al necu ih ovaj tjedan odrzat, ipak, ne pase mi ni termini koje sam spomenuo kao nadoknadu

nadoknadu za ovaj termin cu stavit kad bude aktualan prakticni kolokvij, tada ce vam biti najpotrebnije :D
sorry sorry sorry Very Happy
al necu ih ovaj tjedan odrzat, ipak, ne pase mi ni termini koje sam spomenuo kao nadoknadu

nadoknadu za ovaj termin cu stavit kad bude aktualan prakticni kolokvij, tada ce vam biti najpotrebnije Very Happy



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 18:07 sri, 13. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li kolega Gino odrzava sutra demon.od 12-14h? Imala bih nekoliko pitanja odnosno potrebno su mi nekakve upute. Hvala.
Da li kolega Gino odrzava sutra demon.od 12-14h? Imala bih nekoliko pitanja odnosno potrebno su mi nekakve upute. Hvala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 23:39 sri, 13. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odrzavam :D

Vidimo se :)
Odrzavam Very Happy

Vidimo se Smile



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fbarl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2010. (19:30:57)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:32 ned, 24. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tokom sljedeća dva kolokvijska tjedna neću držati demonstrature ukoliko mi se nitko ne najavi. S druge strane, ako je netko zainteresiran, termini su fleksibilniji pa se možemo dogovoriti i za neko drugo vrijeme osim standardnog - srijedom 16-18 u praktikumu 5.
Tokom sljedeća dva kolokvijska tjedna neću držati demonstrature ukoliko mi se nitko ne najavi. S druge strane, ako je netko zainteresiran, termini su fleksibilniji pa se možemo dogovoriti i za neko drugo vrijeme osim standardnog - srijedom 16-18 u praktikumu 5.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 21:58 ned, 14. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gino"]nadoknadu za ovaj termin cu stavit kad bude aktualan prakticni kolokvij, tada ce vam biti najpotrebnije :D[/quote]
[table]dan datum vrijeme where?
utorak 16.11. 15:00 - 16:00 bo :)
srijeda 17.11. 14:00 - 15:00 Pr5
[/table]

obavezno se najavite :!:
Gino (napisa):
nadoknadu za ovaj termin cu stavit kad bude aktualan prakticni kolokvij, tada ce vam biti najpotrebnije Very Happy

dandatumvrijemewhere?
utorak16.11.15:00 - 16:00bo Smile
srijeda17.11.14:00 - 15:00Pr5


obavezno se najavite Exclamation



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 0:40 sri, 17. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

da ne bude zabuna kakvih je vec bilo :D

[b]u cetvrtak odrzavam[/b] demonstrature, ova dva termina su nadoknada necega iz 10. mjeseca...
da ne bude zabuna kakvih je vec bilo Very Happy

u cetvrtak odrzavam demonstrature, ova dva termina su nadoknada necega iz 10. mjeseca...



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Boris B.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2010. (18:01:54)
Postovi: (32)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 15:16 uto, 21. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Filip Barl neće održati demonstrature po standardnom terminu 22. prosinca u 16h. Nadoknade će biti kasnije, po dogovoru. Svatko tko bi došao na eventualne nadoknade neka mu se javi mailom (filip.barl@gmail.com).
Filip Barl neće održati demonstrature po standardnom terminu 22. prosinca u 16h. Nadoknade će biti kasnije, po dogovoru. Svatko tko bi došao na eventualne nadoknade neka mu se javi mailom (filip.barl@gmail.com).



_________________
The lyf so short, the craft so long to lerne
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fbarl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2010. (19:30:57)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:11 sri, 12. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rekao bih da se to podrazumijeva, ali bolje da to opet kažem za svaki slučaj. Dakle ovih dana neću biti na faksu u standardnom terminu svojih demonstratura ukoliko mi se nitko ne najavi. Stoga, ako netko želi da održim demonstrature ovih dana, neka mi se obavezno javi, pa ćemo dogovoriti neki termin.
Rekao bih da se to podrazumijeva, ali bolje da to opet kažem za svaki slučaj. Dakle ovih dana neću biti na faksu u standardnom terminu svojih demonstratura ukoliko mi se nitko ne najavi. Stoga, ako netko želi da održim demonstrature ovih dana, neka mi se obavezno javi, pa ćemo dogovoriti neki termin.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
zbunjena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 06. 2010. (09:50:31)
Postovi: (14)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:10 pon, 24. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

može li mi netko reći postoje li kakve demostrature ovih dana???
može li mi netko reći postoje li kakve demostrature ovih dana???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 22:21 ned, 13. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz Programiranja 2 cu odrzavati ponedjeljkom od 12 do 14.

Obavezna je najava na student prije odgovarajuceg ponedjeljka. Mail saljete sa studenta, ostalo ne uvazavam ( osim ako mi neko kaze da moram uvazit :o) ).

Za slucaj da dode do promjene termina, bit cete obavijesteni. Sto se lokacije tice trebao bi to bit Pr 1.
Demonstrature iz Programiranja 2 cu odrzavati ponedjeljkom od 12 do 14.

Obavezna je najava na student prije odgovarajuceg ponedjeljka. Mail saljete sa studenta, ostalo ne uvazavam ( osim ako mi neko kaze da moram uvazit Big nose ).

Za slucaj da dode do promjene termina, bit cete obavijesteni. Sto se lokacije tice trebao bi to bit Pr 1.



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pbakic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2009. (17:48:30)
Postovi: (143)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
83 = 86 - 3

PostPostano: 18:57 pon, 14. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo da i ja javim, moj termin za demonstrature ce u ovom semestru biti [b]srijeda, 12-14[/b].
Nadjemo se ispred oglasne, ali najave su dobrodosle.
Kao i do sad, ako imate neki zadatak koji vas muci a ne stignete na demonstrature, slobodno posaljite na mail.
Evo da i ja javim, moj termin za demonstrature ce u ovom semestru biti srijeda, 12-14.
Nadjemo se ispred oglasne, ali najave su dobrodosle.
Kao i do sad, ako imate neki zadatak koji vas muci a ne stignete na demonstrature, slobodno posaljite na mail.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fbarl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2010. (19:30:57)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:17 ned, 27. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj semestar ja više nisam formalno demonstrator iz Programiranja. Vidim da je moja prethodna obavijest glede termina već obrisana, ali htio sam to javiti da ne bi bilo zabune. Dakle sada više ne držim tjedne demonstrature, ali ću i dalje nastojati odgovarati na eventualna pitanja koja mi pošaljete mailom.
Ovaj semestar ja više nisam formalno demonstrator iz Programiranja. Vidim da je moja prethodna obavijest glede termina već obrisana, ali htio sam to javiti da ne bi bilo zabune. Dakle sada više ne držim tjedne demonstrature, ali ću i dalje nastojati odgovarati na eventualna pitanja koja mi pošaljete mailom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Togepi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2010. (14:31:41)
Postovi: (2B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 18:01 čet, 24. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoće li se demonstrature održavati i tijekom naredna dva tjedna?
Hoće li se demonstrature održavati i tijekom naredna dva tjedna?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:23 pet, 25. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demosi takodjer imaju kolokvije, pa je besmisleno da dolaze i dezuraju "u prazno". Ako zelite nekome doci, pravovremeno se najavite (mail ili PM) i vjerujem da ce odrzati ili barem da cete dogovoriti neki bliski termin.

I inace je zdravo najaviti se mailom, spomenuti sto mislite pitati,...
Demosi takodjer imaju kolokvije, pa je besmisleno da dolaze i dezuraju "u prazno". Ako zelite nekome doci, pravovremeno se najavite (mail ili PM) i vjerujem da ce odrzati ili barem da cete dogovoriti neki bliski termin.

I inace je zdravo najaviti se mailom, spomenuti sto mislite pitati,...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vila Zvončica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2008. (18:51:58)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:48 uto, 24. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sutra (25.05.) nece biti demonstratura, tko je zainteresiran neka se javi mailom da se dogovorimo za neki drugi termin iduci tjedan.

Lenka Vukšić
Sutra (25.05.) nece biti demonstratura, tko je zainteresiran neka se javi mailom da se dogovorimo za neki drugi termin iduci tjedan.

Lenka Vukšić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan