Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prva predavanja

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Odlučivanje i teorija igara
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 14:36 čet, 16. 9. 2010    Naslov: Prva predavanja Citirajte i odgovorite

Je li bio netko na prvim predavanjima u pon.? Sto se radilo? Ima li to u skripti na http://decision.math.hr/nastava/ ? Kakvi su dojmovi? Jesu i vjezbe i predavanja u ovom terminu (pon. 10-13h)?
Je li bio netko na prvim predavanjima u pon.? Sto se radilo? Ima li to u skripti na http://decision.math.hr/nastava/ ? Kakvi su dojmovi? Jesu i vjezbe i predavanja u ovom terminu (pon. 10-13h)?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
ivstojic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2007. (08:52:16)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 13 - 0

PostPostano: 18:58 ned, 19. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bilo nas je možda desetak na predavanjima, radio se uvod u odlučivanje (tabela odlučivanja, primjeri metoda odlučivanja) i onda aksiomatski pristup (naveli smo poželjne aksiome koje bi metode odlučivanja trebale zadovoljavati). Sve u svemu možda 3 A4 stranice bilješki.

Ovoga nema na webu kolegija koliko sam vidio, ali profesor je spomenuo da će nam dati papire da kopiramo idući put. Predavanja i vježbe jesu ponedjeljkom u terminu 10-13 (u prostoriji 108).

Što se dojmova tiče - kolegij djeluje interesantno i grupa je mala, dakle sve pet :).
Bilo nas je možda desetak na predavanjima, radio se uvod u odlučivanje (tabela odlučivanja, primjeri metoda odlučivanja) i onda aksiomatski pristup (naveli smo poželjne aksiome koje bi metode odlučivanja trebale zadovoljavati). Sve u svemu možda 3 A4 stranice bilješki.

Ovoga nema na webu kolegija koliko sam vidio, ali profesor je spomenuo da će nam dati papire da kopiramo idući put. Predavanja i vježbe jesu ponedjeljkom u terminu 10-13 (u prostoriji 108).

Što se dojmova tiče - kolegij djeluje interesantno i grupa je mala, dakle sve pet Smile.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 12:47 pon, 20. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

E super! Hvala na odgovoru. Ja danas ne stize doci - obaveze u drugom gradu :) Medjutim, u profesorovom kabinetu mi je drugi profesor rekao da je prof. odsutan do srijede te da vjerojatno ili nije bilo predavanja ili je samo asistent drzao vjezbe, pa zanima me znate li sto je bilo jutros? Thanks :D
E super! Hvala na odgovoru. Ja danas ne stize doci - obaveze u drugom gradu Smile Medjutim, u profesorovom kabinetu mi je drugi profesor rekao da je prof. odsutan do srijede te da vjerojatno ili nije bilo predavanja ili je samo asistent drzao vjezbe, pa zanima me znate li sto je bilo jutros? Thanks Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 14:21 pon, 20. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam isto cula da danas nije bilo predavanja/vjezbi, a koliko znam imamo samo profesora, a ne i asistenta.... ispravite me ako netko zna nesto drugo :D
ja sam isto cula da danas nije bilo predavanja/vjezbi, a koliko znam imamo samo profesora, a ne i asistenta.... ispravite me ako netko zna nesto drugo Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivstojic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2007. (08:52:16)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 13 - 0

PostPostano: 18:16 pon, 20. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije bilo danas predavanja ni vježbi, ja isto mislim da imamo samo profesora.
Nije bilo danas predavanja ni vježbi, ja isto mislim da imamo samo profesora.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 21:28 pon, 20. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

savrseno :twisted: znaci samo imam izostanak s prvih predavanja onda..tak da ne bi trebalo biti tesko sustici s gradivom :D

iduci tjedan cu morat uzeti ili od prof. ili od nekog od vas ono sto se radilo na prvim predavanjima da kopiram...

mozda bi netko od vas koji ste bili cak mogao skenirati da si to prepisem i procitam prije sljedecih predavanja.. ak nije problem :)
savrseno Twisted Evil znaci samo imam izostanak s prvih predavanja onda..tak da ne bi trebalo biti tesko sustici s gradivom Very Happy

iduci tjedan cu morat uzeti ili od prof. ili od nekog od vas ono sto se radilo na prvim predavanjima da kopiram...

mozda bi netko od vas koji ste bili cak mogao skenirati da si to prepisem i procitam prije sljedecih predavanja.. ak nije problem Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
bleki88
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 09. 2009. (17:13:58)
Postovi: (27)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 10:10 uto, 21. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url]http://decision.math.hr/nastava/vjezbe/07%20-%20Odlucivanje%20uz%20jaku%20nesigurnost.pdf[/url]

tu ti je sve kaj smo radili
http://decision.math.hr/nastava/vjezbe/07%20-%20Odlucivanje%20uz%20jaku%20nesigurnost.pdf

tu ti je sve kaj smo radili


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 12:30 sub, 2. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

eto prosli ponedjeljak ja nisam bila na predavanjima. da li imaju i ta predavanja na webu? :)
eto prosli ponedjeljak ja nisam bila na predavanjima. da li imaju i ta predavanja na webu? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 12:35 sub, 2. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, u biti, vecina toga sto smo radili je u istom tom pdf-u izuzev nekih konkretnih zadataka. Kopiraj si od nekog u ponedjeljak.

A ja najverojatnije necu moci doci sad u pon. na predavanja (ako i dodjem, ne mogu biti do kraja), tako da ce meni netko trebati dati da kopiram to sto budemo radili, ili mi dati link ovdje poslije predavanja, ako bude toga na web-u.
Pa, u biti, vecina toga sto smo radili je u istom tom pdf-u izuzev nekih konkretnih zadataka. Kopiraj si od nekog u ponedjeljak.

A ja najverojatnije necu moci doci sad u pon. na predavanja (ako i dodjem, ne mogu biti do kraja), tako da ce meni netko trebati dati da kopiram to sto budemo radili, ili mi dati link ovdje poslije predavanja, ako bude toga na web-u.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 12:56 sub, 2. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

tnx :)
tnx Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Odlučivanje i teorija igara Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan