Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zbroj bodova

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Euklidski prostori
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Bug
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2003. (17:31:11)
Postovi: (1A9)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 35 - 15
Lokacija: Kako kad!!

PostPostano: 12:28 čet, 18. 11. 2010    Naslov: Zbroj bodova Citirajte i odgovorite

Evo ovako: kruzi prica da se za prolaz zbrajaju bodovi iz dolazaka na predavanja + vjezbe + 1. kolokvi + 2. kolokvij + popravni? Ili popravni ne ulazi u ovaj zbroj?
Hvala
Evo ovako: kruzi prica da se za prolaz zbrajaju bodovi iz dolazaka na predavanja + vjezbe + 1. kolokvi + 2. kolokvij + popravni? Ili popravni ne ulazi u ovaj zbroj?
Hvala



_________________
Everybody Dies...
Nobody is perfect...

Non scholae, sed vitae discimus
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
:)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2009. (16:17:14)
Postovi: (66)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 7

PostPostano: 22:22 čet, 18. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko znam prosle god je ulazio i popravni u zbroj, ali nitko nije nista rekao u vezi s tim pa ne znam hoce li biti tako i ove god...
koliko znam prosle god je ulazio i popravni u zbroj, ali nitko nije nista rekao u vezi s tim pa ne znam hoce li biti tako i ove god...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:19 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel ima netko možda primjere kolokvija od ove godine? :)
jel ima netko možda primjere kolokvija od ove godine? Smile


[Vrh]
Bug
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2003. (17:31:11)
Postovi: (1A9)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 35 - 15
Lokacija: Kako kad!!

PostPostano: 15:42 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

E to bi i meni trebalo... :?
E to bi i meni trebalo... Confused



_________________
Everybody Dies...
Nobody is perfect...

Non scholae, sed vitae discimus
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gost






PostPostano: 15:47 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajd poslat ću ja asistentu mail, pa stavim tu ako mi odgovori :)
ajd poslat ću ja asistentu mail, pa stavim tu ako mi odgovori Smile


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:18 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jedno ne shvacam...
mi sad pisemo popravni, recimo meni triba 2 boda, znaci ja uvatim recmo 5 od 24 i idem na usmeni, ili je ovo sve sto mogu osvojiti bodova odnosno tribam 12 do 50 ili padam...?
jedno ne shvacam...
mi sad pisemo popravni, recimo meni triba 2 boda, znaci ja uvatim recmo 5 od 24 i idem na usmeni, ili je ovo sve sto mogu osvojiti bodova odnosno tribam 12 do 50 ili padam...?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:29 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa na stranici kolegija [url]http://web.math.hr/nastava/eukl/EP-ocjenjivanje.htm[/url] piše:

[quote]Ona/onaj koja/i postigne manje od 40 bodova (od mogućih 80), može pisati tzv. popravni pismeni kolokvij, što će biti unutar desetak dana nakon rezultata drugog kolokvija.
Time može dobiti do 24 bodova. Bodovi postignuti na popravnom kolokviju se pribrajaju prije stečenim bodovima. Ukoliko je taj zbroj bodova barem 40 (uključivo) ostvaruje se pravo na pristupanje usmenom ispitu.[/quote]


Znači, ako ti sad imaš 38 bodova, ako skupiš na popravnom 2-11 bodova, moraš onda još izać na usmeni ispit, a ako skupiš 12 ili više bodova, imaš dvojku. Naravno, možeš i onda izać na usmeni ako želiš veću ocjenu :)
Pa na stranici kolegija http://web.math.hr/nastava/eukl/EP-ocjenjivanje.htm piše:

Citat:
Ona/onaj koja/i postigne manje od 40 bodova (od mogućih 80), može pisati tzv. popravni pismeni kolokvij, što će biti unutar desetak dana nakon rezultata drugog kolokvija.
Time može dobiti do 24 bodova. Bodovi postignuti na popravnom kolokviju se pribrajaju prije stečenim bodovima. Ukoliko je taj zbroj bodova barem 40 (uključivo) ostvaruje se pravo na pristupanje usmenom ispitu.



Znači, ako ti sad imaš 38 bodova, ako skupiš na popravnom 2-11 bodova, moraš onda još izać na usmeni ispit, a ako skupiš 12 ili više bodova, imaš dvojku. Naravno, možeš i onda izać na usmeni ako želiš veću ocjenu Smile


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Euklidski prostori Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan