Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Makroekonomika 1 - termin predavanja
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 21:36 ned, 28. 11. 2010    Naslov: Makroekonomika 1 - termin predavanja Citirajte i odgovorite

ovaj tjedan predavanje je u 16 sati, idući u 8 :wink:
ovaj tjedan predavanje je u 16 sati, idući u 8 Wink



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 16:35 ned, 12. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam koliko su svi upućeni u tu ideju, ali par ljudi je predložilo da u utorak odradimo 4 sata tako da budemo gotovi s gradivom već sad i nemamo predavanje idući tjedan. Profesoru Coti se ta opcija sviđa tako da možemo imati nastavu od 16 do 20 sati. Postoji li netko kome to ne odgovara? Ja se ispričavam što nisam provjerila jesu li svi za, ali činilo mi se bolje vidit prvo s profesorom je li to uopće izvedivo.

Druga stvar je termin kolokvija, ovako stvari stoje: ako se ne usuglasimo oko termina prije Božića, onda kolokvij upada u onaj kolokvijski dvotjedan iza Nove godine; nikakve odgode i daljnja namještanja nisu moguća, nego ćemo pisati u terminu koji satničar za to predvidi. Zato bi bilo dobro da se dogovorimo sutra u vezi toga da možemo, ako se uspijemo usuglasiti, rezervirati predavaonicu i javiti profesoru da zna obavijestiti asistenta/icu...
Ne znam koliko su svi upućeni u tu ideju, ali par ljudi je predložilo da u utorak odradimo 4 sata tako da budemo gotovi s gradivom već sad i nemamo predavanje idući tjedan. Profesoru Coti se ta opcija sviđa tako da možemo imati nastavu od 16 do 20 sati. Postoji li netko kome to ne odgovara? Ja se ispričavam što nisam provjerila jesu li svi za, ali činilo mi se bolje vidit prvo s profesorom je li to uopće izvedivo.

Druga stvar je termin kolokvija, ovako stvari stoje: ako se ne usuglasimo oko termina prije Božića, onda kolokvij upada u onaj kolokvijski dvotjedan iza Nove godine; nikakve odgode i daljnja namještanja nisu moguća, nego ćemo pisati u terminu koji satničar za to predvidi. Zato bi bilo dobro da se dogovorimo sutra u vezi toga da možemo, ako se uspijemo usuglasiti, rezervirati predavaonicu i javiti profesoru da zna obavijestiti asistenta/icu...



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gost






PostPostano: 21:24 uto, 14. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Budući da otpada opcija pisanja kolokvija prije praznika, kao sljedeći termin, u nedostatku boljeg rješenja, predložen je 07.01.2011. pa ako nekome ne odgovara neka se javi (još se ne zna da li ćemo zaista moći pisati tada, ovo je samo informativno)
Budući da otpada opcija pisanja kolokvija prije praznika, kao sljedeći termin, u nedostatku boljeg rješenja, predložen je 07.01.2011. pa ako nekome ne odgovara neka se javi (još se ne zna da li ćemo zaista moći pisati tada, ovo je samo informativno)


[Vrh]
ivab
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2009. (10:40:13)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:32 uto, 14. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni ne odgovara 07.01. jer već imam avionsku kartu iz Dubrovnika kupljenu za taj dan, poslije podne, a ne mogu je ni zamijeniti ni vratiti pa molim da se kolokvij piše u nekom drugom terminu ako je ikako moguće
Meni ne odgovara 07.01. jer već imam avionsku kartu iz Dubrovnika kupljenu za taj dan, poslije podne, a ne mogu je ni zamijeniti ni vratiti pa molim da se kolokvij piše u nekom drugom terminu ako je ikako moguće


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 21:40 uto, 14. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

aha ok, meni se ta ideja sviđala ali naravno da ćemo pokušat nać nešto što svima paše (ili svima podjednako ne paše :D)

ostaje nam je još treći ispitni tjedan, tj onaj nakon kolokvija, ali tad bi lako mogao uletit koji usmeni a meni je to gore nego da mi stave makro isti dan kao neki drugi kolokvij :S

mogu sutra provjerit kod prof vukovića koji je krajnji rok za pisat kolokvij, da vidimo koje opcije još imamo
aha ok, meni se ta ideja sviđala ali naravno da ćemo pokušat nać nešto što svima paše (ili svima podjednako ne paše Very Happy)

ostaje nam je još treći ispitni tjedan, tj onaj nakon kolokvija, ali tad bi lako mogao uletit koji usmeni a meni je to gore nego da mi stave makro isti dan kao neki drugi kolokvij :S

mogu sutra provjerit kod prof vukovića koji je krajnji rok za pisat kolokvij, da vidimo koje opcije još imamo



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
__fox
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (20:00:38)
Postovi: (35)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 23:56 uto, 14. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

najbolje bi bilo da nam sve kolokvije stave u isti dan od jutra do mraka pa da se tog sto prije rijesimo :lol: hihihi ubijemo 7muha jednim ogromnim udarcem :D a sad salu na stranu, kolokvij hmm sve osim 1.kolokvijskog tjedna jer tad vec pisemo 4 sto je naravno divno krasno... mislim da ce se svi financijeri koji slusaju kombinatoriku slozit s tim. a dalje prepustam vama, neka bude kad bude, odlucila sam ne trosit nerve jos na to :lol: pusabok svima^^
najbolje bi bilo da nam sve kolokvije stave u isti dan od jutra do mraka pa da se tog sto prije rijesimo Laughing hihihi ubijemo 7muha jednim ogromnim udarcem Very Happy a sad salu na stranu, kolokvij hmm sve osim 1.kolokvijskog tjedna jer tad vec pisemo 4 sto je naravno divno krasno... mislim da ce se svi financijeri koji slusaju kombinatoriku slozit s tim. a dalje prepustam vama, neka bude kad bude, odlucila sam ne trosit nerve jos na to Laughing pusabok svima^^


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:33 sub, 18. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koje sve gradivo ulazi u drugi kolokvij? Hvala!
Koje sve gradivo ulazi u drugi kolokvij? Hvala!


[Vrh]
__fox
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (20:00:38)
Postovi: (35)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 15:11 ned, 19. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ulazi sav srednji rok (poglavlja 6, 7, 8 i 9 iz Blancharda) i sva ocekivanja (poglavlja 14, 15, 16 i 17 takodjer iz Blancharda) :D hehehe eto "samo" to :lol:

i ev, prijedlog rasporeda kolokvija je izisao a ja fkt nemam pojma gdje bih ugurala jos i makro :shock: ljudi znate da se to trebamo sto prije "dogovoriti" :roll:
ulazi sav srednji rok (poglavlja 6, 7, 8 i 9 iz Blancharda) i sva ocekivanja (poglavlja 14, 15, 16 i 17 takodjer iz Blancharda) Very Happy hehehe eto "samo" to Laughing

i ev, prijedlog rasporeda kolokvija je izisao a ja fkt nemam pojma gdje bih ugurala jos i makro Shocked ljudi znate da se to trebamo sto prije "dogovoriti" Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivancica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2007. (10:18:25)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:52 ned, 19. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel mozemo pisat kolokvij poslije kolokvijskog tjedna? tamo negdje tjedan, dva poslije svih kolokvija.. to bi bilo super.. :)
jel mozemo pisat kolokvij poslije kolokvijskog tjedna? tamo negdje tjedan, dva poslije svih kolokvija.. to bi bilo super.. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 17:13 ned, 19. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

isto kako neki ljudi nisu htjeli pisat prije božića ili odmah nakon nove godine, tako ja (a i mnogi drugi) ne žele pisat nakon kolokvija jer imamo 4 usmena, a može se dogodit nekima da uleti i poneki popravni :S

neka, nek se piše u kolokvijskom dvotjednu, 7 kolokvija (prava sitnica), pa ako dobro prođe - dobro, ako ne - možda će ljudi idući put možda bit mrvicu spremniji pristat na kompromis

edit: sad vidim da je stvarno nemoguće ubacit makro u raspored :D
stvarno genijalno :roll:
isto kako neki ljudi nisu htjeli pisat prije božića ili odmah nakon nove godine, tako ja (a i mnogi drugi) ne žele pisat nakon kolokvija jer imamo 4 usmena, a može se dogodit nekima da uleti i poneki popravni :S

neka, nek se piše u kolokvijskom dvotjednu, 7 kolokvija (prava sitnica), pa ako dobro prođe - dobro, ako ne - možda će ljudi idući put možda bit mrvicu spremniji pristat na kompromis

edit: sad vidim da je stvarno nemoguće ubacit makro u raspored Very Happy
stvarno genijalno Rolling Eyes



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ivancica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2007. (10:18:25)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:24 ned, 19. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

a meni isto nisu jasni neki ljudi al sto se moze sad.. :(

posto ce se onda ocito kolokvij pisat u kol. tjednu, sigurno ce se nekome desit da pise taj dan 2 kolokvija.. posto se svaki dan pise nesto--bilo izborni bilo glavni.. ili postoji neki izborni koji nitko nije upisao? :)

i neznam kako nekome moze bit bolje pisat 2 kol isti dan nego pisat jedan prije ili poslije kol tjedna..
a meni isto nisu jasni neki ljudi al sto se moze sad.. Sad

posto ce se onda ocito kolokvij pisat u kol. tjednu, sigurno ce se nekome desit da pise taj dan 2 kolokvija.. posto se svaki dan pise nesto--bilo izborni bilo glavni.. ili postoji neki izborni koji nitko nije upisao? Smile

i neznam kako nekome moze bit bolje pisat 2 kol isti dan nego pisat jedan prije ili poslije kol tjedna..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 17:38 ned, 19. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

a nije ni meni jasno al eto...

ne postoji nijedan izborni koji nitko nije upisao (tj znam za svaki bar jednu osobu) ali postoje sigurno neki koji se mogu strpat u isti dan jer ih ne slušaju iste osobe oba... ali to ne trebamo mi smišljat nego javit prof. Vukoviću u čemu je problem pa nek oni to sređuju... jer problem su ljudi s drugih smjerova kojima su oba obvezna itd itd ... ukratko, od komplikacija boli glava :(

i da, iako nemam previše razumijevanja za kolege s kojima nije moguć nikakav dogovor (a takvi se uvijek nađu, očito :( ), po meni je najveći krivac profesor jer ne može baš tako prepustit sve nama na dogovor.. mogao je bar nešto predložiti, isplanirati ili što već, a ne kao da se njega to ne tiče :(
a nije ni meni jasno al eto...

ne postoji nijedan izborni koji nitko nije upisao (tj znam za svaki bar jednu osobu) ali postoje sigurno neki koji se mogu strpat u isti dan jer ih ne slušaju iste osobe oba... ali to ne trebamo mi smišljat nego javit prof. Vukoviću u čemu je problem pa nek oni to sređuju... jer problem su ljudi s drugih smjerova kojima su oba obvezna itd itd ... ukratko, od komplikacija boli glava Sad

i da, iako nemam previše razumijevanja za kolege s kojima nije moguć nikakav dogovor (a takvi se uvijek nađu, očito Sad ), po meni je najveći krivac profesor jer ne može baš tako prepustit sve nama na dogovor.. mogao je bar nešto predložiti, isplanirati ili što već, a ne kao da se njega to ne tiče Sad



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 19:01 ned, 19. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

a jel možda jedan vikend dolazi u obzir?
tad su očito svi u zg zbog kolokvija i usmenih
a jel možda jedan vikend dolazi u obzir?
tad su očito svi u zg zbog kolokvija i usmenih



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
__fox
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (20:00:38)
Postovi: (35)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 19:04 ned, 19. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja mislim da profesora fkt nije ok kriviti jer je on samo htio izaci u susret nikom drugom nego nama.. on nije upoznat s problemima (ne)slozenosti koja je ocito prisutna. ruku na srce al zar nam svima ne bi vise odgovaralo da sami odaberemo termin, naravno uz uvjet da su nase sposobnosti dogovaranja utopijske :lol:

no, ev imamo potpuno drukciju situaciju, za profesora neocekivanu a za nas nimalo iznenadjujucu. to sto svatko gleda sebe i kako je njemu bolje (sto nimalo ne osudjujem) nece dovesti do kompromisa. ali cujte, da se malo vise ljudi aktivira u dogovaranju i predlaganju termina vjerujem da bi se nesto i naslo.

IMO najbolje da se kolokvij pise iza kolokvijskih tjedana, jer ako si spreman napisat kolokvije iz statistike, onda si manje vise spreman i za usmeni. sto se tice ostalih usmenih: mikroekonomika, kombinatorika i optimizacija pa ev idemo redom. mikroekonomika hmm to ce se valjd dati srediti kroz 2dana, kombinatorika dobis zadatak i rijesis bas kao na kolokviju --> manje vise svi spremni za taj usmeni i ostaje optimizacija koja isto nije previse teska za usmeni...

al dobro, niste htjeli prije bozica, sad necete poslije kolokvijskih tjedana ok. respect svima al bas me zanima kako ce to ispast na kraju :roll:
ja mislim da profesora fkt nije ok kriviti jer je on samo htio izaci u susret nikom drugom nego nama.. on nije upoznat s problemima (ne)slozenosti koja je ocito prisutna. ruku na srce al zar nam svima ne bi vise odgovaralo da sami odaberemo termin, naravno uz uvjet da su nase sposobnosti dogovaranja utopijske Laughing

no, ev imamo potpuno drukciju situaciju, za profesora neocekivanu a za nas nimalo iznenadjujucu. to sto svatko gleda sebe i kako je njemu bolje (sto nimalo ne osudjujem) nece dovesti do kompromisa. ali cujte, da se malo vise ljudi aktivira u dogovaranju i predlaganju termina vjerujem da bi se nesto i naslo.

IMO najbolje da se kolokvij pise iza kolokvijskih tjedana, jer ako si spreman napisat kolokvije iz statistike, onda si manje vise spreman i za usmeni. sto se tice ostalih usmenih: mikroekonomika, kombinatorika i optimizacija pa ev idemo redom. mikroekonomika hmm to ce se valjd dati srediti kroz 2dana, kombinatorika dobis zadatak i rijesis bas kao na kolokviju --> manje vise svi spremni za taj usmeni i ostaje optimizacija koja isto nije previse teska za usmeni...

al dobro, niste htjeli prije bozica, sad necete poslije kolokvijskih tjedana ok. respect svima al bas me zanima kako ce to ispast na kraju Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 20:55 ned, 19. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ahh, mali offtopic: ne da mi se sve pisat, prokomentirat ćemo na faksu, ali ne slažem se baš ni s čim što si rekla :D

kako ti ova 3 usmena eliminiraš, kao da je to ništa, ccc... a pogotovo optimizaciju, ne znam kako si zaključila da je to lagano :S
ja se više bojim opt nego statistike, raspitaj se malo pa ćeš se možda i složit sa mnom :P
ahh, mali offtopic: ne da mi se sve pisat, prokomentirat ćemo na faksu, ali ne slažem se baš ni s čim što si rekla Very Happy

kako ti ova 3 usmena eliminiraš, kao da je to ništa, ccc... a pogotovo optimizaciju, ne znam kako si zaključila da je to lagano :S
ja se više bojim opt nego statistike, raspitaj se malo pa ćeš se možda i složit sa mnom Razz



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
the maja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2006. (09:35:27)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:55 ned, 19. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajmd meni majko moja!!!jel slusa itko normirane?sta je s tim utorkom?
ajmd meni majko moja!!!jel slusa itko normirane?sta je s tim utorkom?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
__fox
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (20:00:38)
Postovi: (35)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 21:59 ned, 19. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Bittersweet :lol: nisam ni mislila da ces se slozit :D

a cuj, optimizacija ovako: rek'o moj bf M.H. da nije tesko, jedan frend s 2.god DPF potvrdio da ima dosta al da nije tesko :D za mene dovoljno da zakljucim da, guess what, nije tesko :lol: hahhaaaha

a sto se tice termina (da ne budem totalno off-t.) bilo bi fino da znamo termine usmenih barem od prilike pa da se vidi... no ako se bas mora pisati u kolokvijskim tjednima ne znam sta e gore, 1.tjedan il 2..

a jel se moze pisat to npr. petak prije 1.kolokvijskog tjedna? meni je to sasvim ok..
@Bittersweet Laughing nisam ni mislila da ces se slozit Very Happy

a cuj, optimizacija ovako: rek'o moj bf M.H. da nije tesko, jedan frend s 2.god DPF potvrdio da ima dosta al da nije tesko Very Happy za mene dovoljno da zakljucim da, guess what, nije tesko Laughing hahhaaaha

a sto se tice termina (da ne budem totalno off-t.) bilo bi fino da znamo termine usmenih barem od prilike pa da se vidi... no ako se bas mora pisati u kolokvijskim tjednima ne znam sta e gore, 1.tjedan il 2..

a jel se moze pisat to npr. petak prije 1.kolokvijskog tjedna? meni je to sasvim ok..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 22:08 ned, 19. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

to je ranije predloženo i netko ne može :(
da, stvarno, tko sluša normirane? možda nitko :D ja znam za pdj, numeričku, teoriju vj (možda se oni dogovore nešto s profesorom, tko zna) i ostalo.. :S

T., M.H. nije mjerilo :P
to je ranije predloženo i netko ne može Sad
da, stvarno, tko sluša normirane? možda nitko Very Happy ja znam za pdj, numeričku, teoriju vj (možda se oni dogovore nešto s profesorom, tko zna) i ostalo.. :S

T., M.H. nije mjerilo Razz



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
the maja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2006. (09:35:27)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:18 ned, 19. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne moze jer ne pase curi koja e kupila avionsku kartu za taj dan popodne,a ne moze mjenjati...

[size=9][color=#999999]Added after 9 minutes:[/color][/size]

da li postoji netko kome subota 8.1. ne odgovara?ja sam poslala mail cisto da pitam da li je to moguce....dajte ljudi moramo se dogovoritit,pa jesmo li ljudi ili nismo!
ne moze jer ne pase curi koja e kupila avionsku kartu za taj dan popodne,a ne moze mjenjati...

Added after 9 minutes:

da li postoji netko kome subota 8.1. ne odgovara?ja sam poslala mail cisto da pitam da li je to moguce....dajte ljudi moramo se dogovoritit,pa jesmo li ljudi ili nismo!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
__fox
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (20:00:38)
Postovi: (35)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 22:22 ned, 19. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

@the maja meni odgovara! bolje i to nego ono sta nas ceka :D

@B.S. ahmm nastavimo li tu igru inicijalizacije slobodno ces me moc zvat po imenu u daljnjim postovima haha :lol: (sry zbog off topica no morala sam :oops: )
@the maja meni odgovara! bolje i to nego ono sta nas ceka Very Happy

@B.S. ahmm nastavimo li tu igru inicijalizacije slobodno ces me moc zvat po imenu u daljnjim postovima haha Laughing (sry zbog off topica no morala sam Embarassed )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan