Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni kod prof. guljaša - ma1
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
maaajčiii
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 01. 2011. (12:11:11)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 13:41 sri, 5. 1. 2011    Naslov: usmeni kod prof. guljaša - ma1 Citirajte i odgovorite

može netko napisati najčešća pitanja iz analize 1? i kak izgledaju ta odgovaranja?
može netko napisati najčešća pitanja iz analize 1? i kak izgledaju ta odgovaranja?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lepi91
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2010. (15:22:23)
Postovi: (C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 4

PostPostano: 16:15 sri, 5. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=14227&postdays=0&postorder=asc&&start=20

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=12570

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=10773

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=14410

tu imas dost toga od prije
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=14227&postdays=0&postorder=asc&&start=20

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=12570

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=10773

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=14410

tu imas dost toga od prije



_________________
tko rano rani,malo spava



ma1-usmeni.doc
 Description:
tu sam ja kao pobrao pitanja sa tih lnkova i pobaco ,pa ak se snades dobro....

Download
 Filename:  ma1-usmeni.doc
 Filesize:  33.5 KB
 Downloaded:  1654 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
maaajčiii
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 01. 2011. (12:11:11)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 18:14 sri, 5. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala ti!
hvala ti!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bruno^_^
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (20:22:27)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 19:32 čet, 13. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam pitanje za prosle generacije koje su imale prof. Guljasa. Da li je poredak na usmenom ovisan o rezultatima kolokvija ili o zbroju rezultata natjecanja i kolokvija? Zanima me hocu li moci slusati neke grupe prije, da vidim kako to izgleda...
Imam pitanje za prosle generacije koje su imale prof. Guljasa. Da li je poredak na usmenom ovisan o rezultatima kolokvija ili o zbroju rezultata natjecanja i kolokvija? Zanima me hocu li moci slusati neke grupe prije, da vidim kako to izgleda...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kaj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2009. (21:02:20)
Postovi: (B8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2

PostPostano: 20:28 čet, 13. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kod prof. Guljasa prvi idu oni koji su imali najviše bodova sa kolokvija, dok kod prof. Šikića se ide po abecedi. Tako je barem bilo prošle godine.
Šta se tiče ispitivanja, kod Guljaša treba navodno znati po njegovoj skripti i ima blaži kriterij, ali nije tako ugodan kao Šikić kod ispitivanja. Šikić je dosta stroži i objektivniji i trebate znati sve iz bilježnice.
Ako niste počeli učiti teoriju, nećete stić naučit do ponedjeljka. :D
Kod prof. Guljasa prvi idu oni koji su imali najviše bodova sa kolokvija, dok kod prof. Šikića se ide po abecedi. Tako je barem bilo prošle godine.
Šta se tiče ispitivanja, kod Guljaša treba navodno znati po njegovoj skripti i ima blaži kriterij, ali nije tako ugodan kao Šikić kod ispitivanja. Šikić je dosta stroži i objektivniji i trebate znati sve iz bilježnice.
Ako niste počeli učiti teoriju, nećete stić naučit do ponedjeljka. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
A-tom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2010. (22:18:01)
Postovi: (AB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11

PostPostano: 22:13 čet, 13. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa kada nam pocinju usmeni?
Pa kada nam pocinju usmeni?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c4rimson
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2010. (18:57:26)
Postovi: (3B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:15 čet, 13. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

od ponedjeljka u 8 sati http://web.math.hr/nastava/analiza/rez/MA1_usm_BG_17_1_11.htm
tu je raspored kod prof. Guljaša, za prof. Šikića će vjerojatno biti sutra na oglasnoj ploci
od ponedjeljka u 8 sati http://web.math.hr/nastava/analiza/rez/MA1_usm_BG_17_1_11.htm
tu je raspored kod prof. Guljaša, za prof. Šikića će vjerojatno biti sutra na oglasnoj ploci


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
A-tom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2010. (22:18:01)
Postovi: (AB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11

PostPostano: 20:22 sub, 15. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel se smije doci kod prof. Guljasa slusati usmeni?

Je li pita ista pitanja studente s 50 bodova s kolokvij i studente 25 bodova s kolkvija?
Jel se smije doci kod prof. Guljasa slusati usmeni?

Je li pita ista pitanja studente s 50 bodova s kolokvij i studente 25 bodova s kolkvija?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lepi91
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2010. (15:22:23)
Postovi: (C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 4

PostPostano: 20:56 sub, 15. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam cuo da se moze doc slusat i da navodno trazi malo lakse za dva,tipa dobit ces dokaz al ne neki tezi nego neki laksi...al nemoj me drzat za rijec,tak sam samo cuo...al se opet moraju znat dokazi,nece te pustit ak neznas dokaze
ja sam cuo da se moze doc slusat i da navodno trazi malo lakse za dva,tipa dobit ces dokaz al ne neki tezi nego neki laksi...al nemoj me drzat za rijec,tak sam samo cuo...al se opet moraju znat dokazi,nece te pustit ak neznas dokaze



_________________
tko rano rani,malo spava
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bruno^_^
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (20:22:27)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 13:59 ned, 16. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Jel se smije doci kod prof. Guljasa slusati usmeni? [/quote]

Mislim da su ispitivanja opcenito javna, pa pretpostavljam da imas to pravo.

[quote]Je li pita ista pitanja studente s 50 bodova s kolokvij i studente 25 bodova s kolkvija? [/quote]

Vjerojatno ovisi o ocjeni. Ako si zadovoljna s ocjenom s kolokvija, trebao bi pitati osnovne dokaze, a ako zelis ocjene vise, onda ces imati posla s cijelom skriptom. :D

good luck svima sutra
Citat:
Jel se smije doci kod prof. Guljasa slusati usmeni?


Mislim da su ispitivanja opcenito javna, pa pretpostavljam da imas to pravo.

Citat:
Je li pita ista pitanja studente s 50 bodova s kolokvij i studente 25 bodova s kolkvija?


Vjerojatno ovisi o ocjeni. Ako si zadovoljna s ocjenom s kolokvija, trebao bi pitati osnovne dokaze, a ako zelis ocjene vise, onda ces imati posla s cijelom skriptom. Very Happy

good luck svima sutra


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
A-tom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2010. (22:18:01)
Postovi: (AB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11

PostPostano: 14:49 ned, 16. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bruno^_^"][quote]Jel se smije doci kod prof. Guljasa slusati usmeni? [/quote]

Mislim da su ispitivanja opcenito javna, pa pretpostavljam da imas to pravo.

[quote]Je li pita ista pitanja studente s 50 bodova s kolokvij i studente 25 bodova s kolkvija? [/quote]

Vjerojatno ovisi o ocjeni. Ako si zadovoljna s ocjenom s kolokvija, trebao bi pitati osnovne dokaze, a ako zelis ocjene vise, onda ces imati posla s cijelom skriptom. :D

good luck svima sutra[/quote]

sto spada pod osnovne? :D zasada sam zadovoljna s ocjenom u s kolokvija, ciljam na puno vise u drugom. :twisted:
Bruno^_^ (napisa):
Citat:
Jel se smije doci kod prof. Guljasa slusati usmeni?


Mislim da su ispitivanja opcenito javna, pa pretpostavljam da imas to pravo.

Citat:
Je li pita ista pitanja studente s 50 bodova s kolokvij i studente 25 bodova s kolkvija?


Vjerojatno ovisi o ocjeni. Ako si zadovoljna s ocjenom s kolokvija, trebao bi pitati osnovne dokaze, a ako zelis ocjene vise, onda ces imati posla s cijelom skriptom. Very Happy

good luck svima sutra


sto spada pod osnovne? Very Happy zasada sam zadovoljna s ocjenom u s kolokvija, ciljam na puno vise u drugom. Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bruno^_^
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (20:22:27)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 10:01 pon, 17. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

mali update od grupe koja je odgovarala u 8, ako nekog zanima. :) profesor je pitao pismeno sljedece dokaze: bw, teorem o neprekidnosti monotone funkcija koja preslikava interval u interval, teorem o tome da monotona neprekidna funkcija preslikava interval u interval, onda onaj teorem (fc-) <= fc) <= f(c+) i jos stosta.

Nakon pismenog dijela je slijedio usmeni gdje je profesor pitao kratka pitanja, poput limesa superiora i definicije otvorenih skupova.

atmosfera opuštena i profesor očekuje razumijevanje, ako netko malo zapne nema problema :wink:
mali update od grupe koja je odgovarala u 8, ako nekog zanima. Smile profesor je pitao pismeno sljedece dokaze: bw, teorem o neprekidnosti monotone funkcija koja preslikava interval u interval, teorem o tome da monotona neprekidna funkcija preslikava interval u interval, onda onaj teorem (fc-) <= fc) <= f(c+) i jos stosta.

Nakon pismenog dijela je slijedio usmeni gdje je profesor pitao kratka pitanja, poput limesa superiora i definicije otvorenih skupova.

atmosfera opuštena i profesor očekuje razumijevanje, ako netko malo zapne nema problema Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivanaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2010. (22:26:06)
Postovi: (35)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 19 - 6

PostPostano: 11:22 pon, 17. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bila sam u 10 na usmenom, ovima u 9 je vec reko da ak imas ispod 44 boda da je to onda 4 i dao im vecini 4 iako su tocno odgovorili na svoja pitanja. Ja sam imala 39 i mislim si onak nema sanse, sad ce mi dat neko lagano pitanje ja cu znat i dobit 4.
I tak je i pocelo pito me ono za lim sup= lim inf. To fkt nije tesko al ja sam se raspisala, napisala sve kaj se moglo s tim povezat definicije sve i sl. I onak 2 str mu predam on gleda to malo se cudi kaj sam ja to pisala. Onda mi je dao jos jedno pitanje to je bilo malo teze ono ak je f monotona f:I->I' (I, I' su ot int) da je neprekidna. I to me onda i na ploci pito, to je malo teze jer na jednom djelu ja onak sam sekundu stanem da razmislim nes on mi odmah kaze kaj treba, al nije mi to nes uzeo za zlo.
Reko je kao da je ovo 39 dosta slabo, ali kao da vidi da sad dobro znam pa ce mi dat 5 na kredit ili tako nesto :D :D :D
Jos je znm pito eksponencijalnu za dokazat ono preko niza funkcija ostalo nznm nisam vise pratila.
Bila sam u 10 na usmenom, ovima u 9 je vec reko da ak imas ispod 44 boda da je to onda 4 i dao im vecini 4 iako su tocno odgovorili na svoja pitanja. Ja sam imala 39 i mislim si onak nema sanse, sad ce mi dat neko lagano pitanje ja cu znat i dobit 4.
I tak je i pocelo pito me ono za lim sup= lim inf. To fkt nije tesko al ja sam se raspisala, napisala sve kaj se moglo s tim povezat definicije sve i sl. I onak 2 str mu predam on gleda to malo se cudi kaj sam ja to pisala. Onda mi je dao jos jedno pitanje to je bilo malo teze ono ak je f monotona f:I->I' (I, I' su ot int) da je neprekidna. I to me onda i na ploci pito, to je malo teze jer na jednom djelu ja onak sam sekundu stanem da razmislim nes on mi odmah kaze kaj treba, al nije mi to nes uzeo za zlo.
Reko je kao da je ovo 39 dosta slabo, ali kao da vidi da sad dobro znam pa ce mi dat 5 na kredit ili tako nesto Very Happy Very Happy Very Happy
Jos je znm pito eksponencijalnu za dokazat ono preko niza funkcija ostalo nznm nisam vise pratila.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Dofalol
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2010. (21:25:31)
Postovi: (15)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 12:18 pon, 17. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivanaa"]Bila sam u 10 na usmenom, ovima u 9 je vec reko da ak imas ispod 44 boda da je to onda 4 i dao im vecini 4 iako su tocno odgovorili na svoja pitanja.[/quote]

Nije mi jasno, zar se bodovi na natjecanju uopće ne gledaju? :?

Dobar dio ovih u 9h i 10h su ima preko 44 s natjecanjima, nije mi jasno zašto su i oni dobili 4...
Ivanaa (napisa):
Bila sam u 10 na usmenom, ovima u 9 je vec reko da ak imas ispod 44 boda da je to onda 4 i dao im vecini 4 iako su tocno odgovorili na svoja pitanja.


Nije mi jasno, zar se bodovi na natjecanju uopće ne gledaju? Confused

Dobar dio ovih u 9h i 10h su ima preko 44 s natjecanjima, nije mi jasno zašto su i oni dobili 4...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
akolak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 12. 2010. (16:52:59)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 12:25 pon, 17. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad ovako dobijem 4, dobijem želju da u isto vrijeme se ispišem s faxa i ne pogledam analizu u životu, i da svaki dan učim analizu 10h da idući put znam bez razmišljanja skriptu unazad na kineskom izreć.

Sad se nemrem skoncentrirat na programiranje, a sutra kolokvij...
Kad ovako dobijem 4, dobijem želju da u isto vrijeme se ispišem s faxa i ne pogledam analizu u životu, i da svaki dan učim analizu 10h da idući put znam bez razmišljanja skriptu unazad na kineskom izreć.

Sad se nemrem skoncentrirat na programiranje, a sutra kolokvij...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Borgcube
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (21:14:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 27 - 3
Lokacija: Tu i tamo.

PostPostano: 15:54 pon, 17. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Dofalol"][quote="Ivanaa"]Bila sam u 10 na usmenom, ovima u 9 je vec reko da ak imas ispod 44 boda da je to onda 4 i dao im vecini 4 iako su tocno odgovorili na svoja pitanja.[/quote]

Nije mi jasno, zar se bodovi na natjecanju uopće ne gledaju? :?

Dobar dio ovih u 9h i 10h su ima preko 44 s natjecanjima, nije mi jasno zašto su i oni dobili 4...[/quote]


Ne znam, ja sam imao 36 sa kolokvija i 12 bodova na natjecanju (da, veliki LOL :D), i dobio sam 5, pitao me 2 pitanja i znao sam, a sad, rekao mi je da ne bi imao 5 bez natjecanja, al mi neće uzeti za zlo pošto sam znao teže zadatke bla bla... Tako da da, gleda, al sad kako, to valjda nitko ne zna.
Dofalol (napisa):
Ivanaa (napisa):
Bila sam u 10 na usmenom, ovima u 9 je vec reko da ak imas ispod 44 boda da je to onda 4 i dao im vecini 4 iako su tocno odgovorili na svoja pitanja.


Nije mi jasno, zar se bodovi na natjecanju uopće ne gledaju? Confused

Dobar dio ovih u 9h i 10h su ima preko 44 s natjecanjima, nije mi jasno zašto su i oni dobili 4...



Ne znam, ja sam imao 36 sa kolokvija i 12 bodova na natjecanju (da, veliki LOL Very Happy), i dobio sam 5, pitao me 2 pitanja i znao sam, a sad, rekao mi je da ne bi imao 5 bez natjecanja, al mi neće uzeti za zlo pošto sam znao teže zadatke bla bla... Tako da da, gleda, al sad kako, to valjda nitko ne zna.



_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 17:37 pon, 17. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A cuj ti se bodovi zbrajaju, tako da je on gledao kao da si imao tih 48 bodova + cinjenica da si bio na natjecanju i odlicno rijesio.. zato nije cudno da imas 5 :)
A cuj ti se bodovi zbrajaju, tako da je on gledao kao da si imao tih 48 bodova + cinjenica da si bio na natjecanju i odlicno rijesio.. zato nije cudno da imas 5 Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
A-tom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2010. (22:18:01)
Postovi: (AB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11

PostPostano: 21:49 pon, 17. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kak to zgleda? jel ide onaj koji je prvi i na popisu ili svejedno?
Kak to zgleda? jel ide onaj koji je prvi i na popisu ili svejedno?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
akolak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 12. 2010. (16:52:59)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 22:19 pon, 17. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tomislav"]A cuj ti se bodovi zbrajaju, tako da je on gledao kao da si imao tih 48 bodova + cinjenica da si bio na natjecanju i odlicno rijesio.. zato nije cudno da imas 5 :)[/quote]


Ne. On ti ako sve znaš, onda uz natjecanje da 5. Al ako znaš skoro sve onda ti neće gledat natjecanje.
Recimo meni je dao 4. Ok malo sam se izgubio, i ono u tom trenutku nisam mogao razmišljat i reć sve apsolutno lijepo. ALI: argument mu je bio da i na kolokvijima nemam 45+, pa to ne može bit 5.

Kao konstantno radim neke greškice, nesigurnost,... Dakle meni nije gledao 46 (40+6), već je to bilo nešto manje...

I velika je razlika naravno bit među prvom grupom. A kad slaže grupe ne gleda natjecanje.
Tomislav (napisa):
A cuj ti se bodovi zbrajaju, tako da je on gledao kao da si imao tih 48 bodova + cinjenica da si bio na natjecanju i odlicno rijesio.. zato nije cudno da imas 5 Smile



Ne. On ti ako sve znaš, onda uz natjecanje da 5. Al ako znaš skoro sve onda ti neće gledat natjecanje.
Recimo meni je dao 4. Ok malo sam se izgubio, i ono u tom trenutku nisam mogao razmišljat i reć sve apsolutno lijepo. ALI: argument mu je bio da i na kolokvijima nemam 45+, pa to ne može bit 5.

Kao konstantno radim neke greškice, nesigurnost,... Dakle meni nije gledao 46 (40+6), već je to bilo nešto manje...

I velika je razlika naravno bit među prvom grupom. A kad slaže grupe ne gleda natjecanje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 4:57 uto, 18. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="A-tom"]Kak to zgleda? jel ide onaj koji je prvi i na popisu ili svejedno?[/quote]

Ma prof. svakom da neki teorem/lemu da dokaze, pa onda tko prvi zavrsi, njega profesor onda najcesce prvog i ocijeni, i tako redom.. ako bas nekome neide dokazivanje svog zadatka onda ga nakon cca 20-30 minuta profesor pozove da pogleda sto je dosad napisao.. ma sve u svemu puno lezernije nego sto sam mislio da ce biti. A i simpatican je profesor.
A-tom (napisa):
Kak to zgleda? jel ide onaj koji je prvi i na popisu ili svejedno?


Ma prof. svakom da neki teorem/lemu da dokaze, pa onda tko prvi zavrsi, njega profesor onda najcesce prvog i ocijeni, i tako redom.. ako bas nekome neide dokazivanje svog zadatka onda ga nakon cca 20-30 minuta profesor pozove da pogleda sto je dosad napisao.. ma sve u svemu puno lezernije nego sto sam mislio da ce biti. A i simpatican je profesor.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan