Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

teška je noć prije kolokvija / chat
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 5:11 pet, 21. 1. 2011    Naslov: teška je noć prije kolokvija / chat Citirajte i odgovorite

bok! kako ste? nadam se da upravo čvrsto spavate!

ako pak želite baciti skriptu/računalo kroz prozor, ovo je tema za vas!

već neko vrijeme mislim da ovom forumu nedostaje jedna kvalitetna besmislena tema!
zamislio sam je kao mjesto za sljedeće:
1) izjadat se - po mogućnosti vezano za faks ali npr. ako ste malo trudni, možete i to podijelit. DERANJE POŽELJNO!!
2) lupit glavom o tipkovnicu i pokazati nam rezultate (na ekranu, ne na vašoj glavi.. zapravo, možete i to!)
3) razno (now playing / "trenutno čitam [nešto] umjesto da učim i super je!" / mišljenje o životu, svemiru i svemu ostalome)

matematičari vole primjere pa evo:
1) AAAAAA UBIĆU SE OVO JE NAJGORI KOLOKVIJ IKAD ZAŠTO O ZAŠTO SAM TEK PREKSINOĆ POGLEDO KAKAV JE?!? :Crazy
2) gthuzji
razočaran sam pa idem ponovo, ovaj put s upaljenim caps lockom
IJHKU
bezveze.
ovu tipkovnicu možda ipak bolje bacit kroz prozor.
3) np Isis - From Sinking
post-metal najbolji metal [img]http://www.sokaz.hr/forum/images/smiles/rozi.gif[/img]

ukratko, [b]bućkuriš bućkuriša[/b]!

:oops:


nemojte kršit pravila ponašanja (osim možda dobrog ukusa)! osim toga sve je dozvoljeno. zapravo, još je nešto zabranjeno: bit konstruktivan!
bok! kako ste? nadam se da upravo čvrsto spavate!

ako pak želite baciti skriptu/računalo kroz prozor, ovo je tema za vas!

već neko vrijeme mislim da ovom forumu nedostaje jedna kvalitetna besmislena tema!
zamislio sam je kao mjesto za sljedeće:
1) izjadat se - po mogućnosti vezano za faks ali npr. ako ste malo trudni, možete i to podijelit. DERANJE POŽELJNO!!
2) lupit glavom o tipkovnicu i pokazati nam rezultate (na ekranu, ne na vašoj glavi.. zapravo, možete i to!)
3) razno (now playing / "trenutno čitam [nešto] umjesto da učim i super je!" / mišljenje o životu, svemiru i svemu ostalome)

matematičari vole primjere pa evo:
1) AAAAAA UBIĆU SE OVO JE NAJGORI KOLOKVIJ IKAD ZAŠTO O ZAŠTO SAM TEK PREKSINOĆ POGLEDO KAKAV JE?!? :Crazy
2) gthuzji
razočaran sam pa idem ponovo, ovaj put s upaljenim caps lockom
IJHKU
bezveze.
ovu tipkovnicu možda ipak bolje bacit kroz prozor.
3) np Isis - From Sinking
post-metal najbolji metal

ukratko, bućkuriš bućkuriša!

Embarassed


nemojte kršit pravila ponašanja (osim možda dobrog ukusa)! osim toga sve je dozvoljeno. zapravo, još je nešto zabranjeno: bit konstruktivan!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 8:23 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

eh, da sam ovo sinoć vidjela :D
mislim da je cijelom mom fejsbuku dosta mog (ne)maštovitog kukanja :)

evo malo:
zašto zašto zašto sam uzela aktuarsku kao izborni??? zato što su svi govorili da je laka, pa rekoh, imam 5 obaveznih predmeta, pa nek mi bar izborni budu ok...
kad vidi ovo, nije tako laka. onda su mi neki rekli da se lani spuštao prag za prolaz na 41 bod :rofl: toliko o tome. zašto takve nisam srela PRIJE nego sam upisala?

i sad mi je aktuarska veća muka nego sve ovo skupa... nezanimljivo, nesistematično i prepuno računanja (za koje ja imam urođeni antitalent). ukratko, teški promašaj.

poanta ove priče je da se raspitate dobro kakav je koji predmet. ne je li ''lak'', jer to je relativno, nać ćete uvijek ljude kojima jest i one kojima nije. Nego treba malo vidit o čemu se tu zapravo radi, kakav je tip predmeta. Nešto teže može bit lakše ako vas to zanima ili vam leži... evo konkretno za aktuarsku, ljudi, to vam je nešto a la numerička s preddiplomskog. hrpetina nekih metoda i formula, koje ne smijete imat na ispitu, a ionako mi/vam ne bi pomoglo kad ne znam/te prepoznat koju zapravo koristit. čak i ako imate ideju i pravu form.. ovaj, hoću reć, zapamtili ste sveee formule :) uvijek postoji šansa da zeznete u računu [size=7]a to vam se ne konta jer ''nije ovo srednja škola da se boduje postupak''
[/size]
uf raspisala sam se :D neka, idem se sad još malo zbližit s kalkulatorom, da ne bi bilo kao na prošlom kolokviju, da ne znam nać broj e na njemu, i slično ;)
eh, da sam ovo sinoć vidjela Very Happy
mislim da je cijelom mom fejsbuku dosta mog (ne)maštovitog kukanja Smile

evo malo:
zašto zašto zašto sam uzela aktuarsku kao izborni??? zato što su svi govorili da je laka, pa rekoh, imam 5 obaveznih predmeta, pa nek mi bar izborni budu ok...
kad vidi ovo, nije tako laka. onda su mi neki rekli da se lani spuštao prag za prolaz na 41 bod Rolling On the Floor Laughing toliko o tome. zašto takve nisam srela PRIJE nego sam upisala?

i sad mi je aktuarska veća muka nego sve ovo skupa... nezanimljivo, nesistematično i prepuno računanja (za koje ja imam urođeni antitalent). ukratko, teški promašaj.

poanta ove priče je da se raspitate dobro kakav je koji predmet. ne je li ''lak'', jer to je relativno, nać ćete uvijek ljude kojima jest i one kojima nije. Nego treba malo vidit o čemu se tu zapravo radi, kakav je tip predmeta. Nešto teže može bit lakše ako vas to zanima ili vam leži... evo konkretno za aktuarsku, ljudi, to vam je nešto a la numerička s preddiplomskog. hrpetina nekih metoda i formula, koje ne smijete imat na ispitu, a ionako mi/vam ne bi pomoglo kad ne znam/te prepoznat koju zapravo koristit. čak i ako imate ideju i pravu form.. ovaj, hoću reć, zapamtili ste sveee formule Smile uvijek postoji šansa da zeznete u računu a to vam se ne konta jer ''nije ovo srednja škola da se boduje postupak''

uf raspisala sam se Very Happy neka, idem se sad još malo zbližit s kalkulatorom, da ne bi bilo kao na prošlom kolokviju, da ne znam nać broj e na njemu, i slično Wink



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister


Zadnja promjena: BitterSweet; 10:22 pet, 21. 1. 2011; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 9:23 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Re: teška je noć prije kolokvija / chat Citirajte i odgovorite

[quote="finalni"]već neko vrijeme mislim da ovom forumu nedostaje jedna kvalitetna besmislena tema![/quote]

Krivo mislis. Eno ti shoutbox, a na topicima se suzdrzite od lupanja glavom, NPova i slicnih antisadrzajnih bedastoca.

Jadanje, kao sto je BitterSweet zorno pokazala, moze biti kvalitetno sroceno, pa neka ga...
finalni (napisa):
već neko vrijeme mislim da ovom forumu nedostaje jedna kvalitetna besmislena tema!


Krivo mislis. Eno ti shoutbox, a na topicima se suzdrzite od lupanja glavom, NPova i slicnih antisadrzajnih bedastoca.

Jadanje, kao sto je BitterSweet zorno pokazala, moze biti kvalitetno sroceno, pa neka ga...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:42 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A jel mogu ja kukat opcenito o drzavi, zivotu i tak? Trudit cu se da ne bude konstruktivno i da bude kvalitetno sroceno.
A jel mogu ja kukat opcenito o drzavi, zivotu i tak? Trudit cu se da ne bude konstruktivno i da bude kvalitetno sroceno.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 10:21 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma bilo što, samo da ne bi bilo da sam ja jedina koja kuka :D
Iako su meni jadanja na račun države i života malo out u vrijeme ispita :P
Ma bilo što, samo da ne bi bilo da sam ja jedina koja kuka Very Happy
Iako su meni jadanja na račun države i života malo out u vrijeme ispita Razz



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 10:25 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

zasto studente koji upisuju racunarske smjerove (rim, pmi, pfi) ne zanima Gradja racunala ?!?!?!?!?!
zasto studente koji upisuju racunarske smjerove (rim, pmi, pfi) ne zanima Gradja racunala ?!?!?!?!?!



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ß
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 07. 2006. (15:29:06)
Postovi: (115)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
41 = 46 - 5
Lokacija: Graveyard Mountain Home

PostPostano: 10:28 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Baš sam se lijepo nasmijao na ovu temu....
onda sam skužio da finalni piše isti kolokvij ko i ja danas. Više se ne smijem :?
Baš sam se lijepo nasmijao na ovu temu....
onda sam skužio da finalni piše isti kolokvij ko i ja danas. Više se ne smijem Confused



_________________
Devious movements in your eyes moved me from relief
Breath comes out white clouds with your lies
and filters through me
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ekatarina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2007. (19:22:50)
Postovi: (161)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
30 = 47 - 17

PostPostano: 10:41 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

@finalni
Bas sam ti isla staviti lajk, kad ono, nema toga tu, pa sad moram, ono, neke rijeci smisljati u znak odobravanja, koma, ono.
@finalni
Bas sam ti isla staviti lajk, kad ono, nema toga tu, pa sad moram, ono, neke rijeci smisljati u znak odobravanja, koma, ono.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 11:47 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

neznan za vas, al meni se više ne da ni kukat kamoli učit
pa evo moj pastćuvjerojatnost/dostamijesvega dance :chickdance: :bbunny: :cowdance:

@BitterSweet: al ove godine nisu dopuštene formule na aktuarskoj? :shock:
koliko se ja sjećam, mi smo prošle tako fino usitno popunjavali one rubove tablica :lol:
neznan za vas, al meni se više ne da ni kukat kamoli učit
pa evo moj pastćuvjerojatnost/dostamijesvega dance Picek pleshe Blue bunny Plesuca krava

@BitterSweet: al ove godine nisu dopuštene formule na aktuarskoj? Shocked
koliko se ja sjećam, mi smo prošle tako fino usitno popunjavali one rubove tablica Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 11:51 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

a dobit ćemo valjda nekakve formule od njih, ali boga pitaj što će bit tamo... tako je bilo i za prvi pa smo dobili neke 4 jadne formulice :)
a dobit ćemo valjda nekakve formule od njih, ali boga pitaj što će bit tamo... tako je bilo i za prvi pa smo dobili neke 4 jadne formulice Smile



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 12:32 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da sam dosadila i bogu i vragu i svojim Fejsbuk prijateljima i ljudima iz doma s kukanjem pa mi je ovo totalno super kul nova lokacija :top:


Jadna sam i očajna s tom Aktuarskom i ne znam koji me vrag tjerao da to upišem.
Od svih formulica, sigurna sam u jednu; Ax=Mx/Dx. Ha, zrno po zrno pogača!

Imala sam vremena od ponedjeljka popodne.
I više nego dovoljno.
Al' spavat, al' ne da mi se, al' Internet, al' čitat haiku (uf, to mi je nova zanimacija otkad sam slučajno kupila neku haiku knjižicu samo da ne odem praznih ruku iz Algoritma jer bi onda cio dan bila u depresiji), čak sam i crtala, a to zbilja nisam radila godinama i ne znam crtat, al' to je sad manje bitno.

Kukala sam prijatelju noćas jer "Rasturila san 1. kolokvij, zašto sad nisan učila, ZAŠTO???"
"E tako san ti i ja Masiela, prvi ima 20/20, drugi 13/20, a sutra ću 7/20."
"Al' ti mene neeee kužiiiiiš!!"

Onda sam shvatila da ga davim i dajem glupe kontre pa smo prešli na veselije teme, kukalačke naravno. Kukala sam što su mi pocrkali upaljači, a od njih četvero nitko nema neki. Čak štoviše, ni šibice nisu imali. A bilo je kasno i ne mogu sad baš upadat bilo kome u sobu. Ipak sam fina i pristojna.


Trenutno radim Wish listu stvari za nakon ispita. Kraja ne vidim jer se nadam da se iz Aktuarske može ić popravljat 1 kolokvij, al' planiram šta ću kasnije.
Stavit ću je na Fejsbuk da je možete lajkat i nadopunjavat.

Danas nakon kolokvija imam social event tako da mogu što više paničarit i kukat što ne stignem naučit za usmeni. Koji je u utorak ujutro. Skoro mi je pozlilo kad sam čula da je već tad.
Zašto ne može npr. srijeda, evo, zašto?


I najsmiješnije, već kukam za sljedeći semestar jer sam skužila koncertiće u epsilon okolini kolokvija, usmenih i sličnog :rofl:
Mislim da sam dosadila i bogu i vragu i svojim Fejsbuk prijateljima i ljudima iz doma s kukanjem pa mi je ovo totalno super kul nova lokacija :top:


Jadna sam i očajna s tom Aktuarskom i ne znam koji me vrag tjerao da to upišem.
Od svih formulica, sigurna sam u jednu; Ax=Mx/Dx. Ha, zrno po zrno pogača!

Imala sam vremena od ponedjeljka popodne.
I više nego dovoljno.
Al' spavat, al' ne da mi se, al' Internet, al' čitat haiku (uf, to mi je nova zanimacija otkad sam slučajno kupila neku haiku knjižicu samo da ne odem praznih ruku iz Algoritma jer bi onda cio dan bila u depresiji), čak sam i crtala, a to zbilja nisam radila godinama i ne znam crtat, al' to je sad manje bitno.

Kukala sam prijatelju noćas jer "Rasturila san 1. kolokvij, zašto sad nisan učila, ZAŠTO???"
"E tako san ti i ja Masiela, prvi ima 20/20, drugi 13/20, a sutra ću 7/20."
"Al' ti mene neeee kužiiiiiš!!"

Onda sam shvatila da ga davim i dajem glupe kontre pa smo prešli na veselije teme, kukalačke naravno. Kukala sam što su mi pocrkali upaljači, a od njih četvero nitko nema neki. Čak štoviše, ni šibice nisu imali. A bilo je kasno i ne mogu sad baš upadat bilo kome u sobu. Ipak sam fina i pristojna.


Trenutno radim Wish listu stvari za nakon ispita. Kraja ne vidim jer se nadam da se iz Aktuarske može ić popravljat 1 kolokvij, al' planiram šta ću kasnije.
Stavit ću je na Fejsbuk da je možete lajkat i nadopunjavat.

Danas nakon kolokvija imam social event tako da mogu što više paničarit i kukat što ne stignem naučit za usmeni. Koji je u utorak ujutro. Skoro mi je pozlilo kad sam čula da je već tad.
Zašto ne može npr. srijeda, evo, zašto?


I najsmiješnije, već kukam za sljedeći semestar jer sam skužila koncertiće u epsilon okolini kolokvija, usmenih i sličnog Rolling On the Floor Laughing



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 13:08 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

a jel, ti imaš usmeni u utorak ujutro, ja ga imam u ponedjeljak popodne, kome je gore, a, a? :lol: ne smijem za vikend pogledat kroz prozor, a kamoli mislit na neki social event :)

hm, da sad sam sjetila da imam usmeni i u utorak ujutro i to na kennedyjevom trgu. mda... naučit ću - ne.

čim prođu ispiti slijedi traktat na temu 'zašto (ne) upisati financijsku'. evo par natuknica - ekonomija vas apsolutno ne zanima - stvarno vidite smisao u predmetima tipa teorija skupova i algebarske strukture, a ne vidite u predmetima tipa numerička - ne sviđa vam se sustav učenja gdje imate podatke nabacane jedan za drugim, bez ikakvog smisla i reda - nije vam jasna bodovna skala gdje je potrebno 95% za 5 i sa 90% jedva ste dobili 4 - smatrate upotrebu digitrona vještinom važnom za jednog ferovca, ne za matematičara - und so weiter.

dosta kukanja, trčim na kolokvij... čujemo se kad počnem učit za usmeni :D
a jel, ti imaš usmeni u utorak ujutro, ja ga imam u ponedjeljak popodne, kome je gore, a, a? Laughing ne smijem za vikend pogledat kroz prozor, a kamoli mislit na neki social event Smile

hm, da sad sam sjetila da imam usmeni i u utorak ujutro i to na kennedyjevom trgu. mda... naučit ću - ne.

čim prođu ispiti slijedi traktat na temu 'zašto (ne) upisati financijsku'. evo par natuknica - ekonomija vas apsolutno ne zanima - stvarno vidite smisao u predmetima tipa teorija skupova i algebarske strukture, a ne vidite u predmetima tipa numerička - ne sviđa vam se sustav učenja gdje imate podatke nabacane jedan za drugim, bez ikakvog smisla i reda - nije vam jasna bodovna skala gdje je potrebno 95% za 5 i sa 90% jedva ste dobili 4 - smatrate upotrebu digitrona vještinom važnom za jednog ferovca, ne za matematičara - und so weiter.

dosta kukanja, trčim na kolokvij... čujemo se kad počnem učit za usmeni Very Happy



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 16:05 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Drago mi je da je tema očekivano zaživjela i da ju je vsego (bar donekle) odobrio :D

[quote="krcko"]A jel mogu ja kukat opcenito o drzavi, zivotu i tak? Trudit cu se da ne bude konstruktivno i da bude kvalitetno sroceno.[/quote]

Pa kako itko može imati išta protiv države nakon onako ozbiljne liste izvrsnih projekata Vlade?! :lol:


@ß, i kak ti je prošlo?
sad moram bit malo ozbiljan, da ne bi netko krivo shvatio, Paralelno računanje je stvarno koristan kolegij samo treba na vrijeme počet učit.. ili uzet drugu zadaću za puno bodova :D


idem sad napokon malo :snoopy:
Drago mi je da je tema očekivano zaživjela i da ju je vsego (bar donekle) odobrio Very Happy

krcko (napisa):
A jel mogu ja kukat opcenito o drzavi, zivotu i tak? Trudit cu se da ne bude konstruktivno i da bude kvalitetno sroceno.


Pa kako itko može imati išta protiv države nakon onako ozbiljne liste izvrsnih projekata Vlade?! Laughing


@ß, i kak ti je prošlo?
sad moram bit malo ozbiljan, da ne bi netko krivo shvatio, Paralelno računanje je stvarno koristan kolegij samo treba na vrijeme počet učit.. ili uzet drugu zadaću za puno bodova Very Happy


idem sad napokon malo Snoopy



_________________
Nikola Adžaga
Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ß
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 07. 2006. (15:29:06)
Postovi: (115)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
41 = 46 - 5
Lokacija: Graveyard Mountain Home

PostPostano: 16:25 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="finalni"]@ß, i kak ti je prošlo?
sad moram bit malo ozbiljan, da ne bi netko krivo shvatio, Paralelno računanje je stvarno koristan kolegij samo treba na vrijeme počet učit.. ili uzet drugu zadaću za puno bodova :D [/quote]

Nemam pojma odakle su mi izvukli 23 boda, ili su možda pogriješili u unosu značajnije znamenke :lol: Al ne žalim se, "samo" da zadaću dovršim i sve super...
Koliko se sjećam, i ti si uzeo dosta bodova za zadaću? Tako da višemanje svejedno... :D
finalni (napisa):
@ß, i kak ti je prošlo?
sad moram bit malo ozbiljan, da ne bi netko krivo shvatio, Paralelno računanje je stvarno koristan kolegij samo treba na vrijeme počet učit.. ili uzet drugu zadaću za puno bodova Very Happy


Nemam pojma odakle su mi izvukli 23 boda, ili su možda pogriješili u unosu značajnije znamenke Laughing Al ne žalim se, "samo" da zadaću dovršim i sve super...
Koliko se sjećam, i ti si uzeo dosta bodova za zadaću? Tako da višemanje svejedno... Very Happy



_________________
Devious movements in your eyes moved me from relief
Breath comes out white clouds with your lies
and filters through me
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 20:03 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

@GauSs_:
OK, ajd sad iskreno, kolko si platio Doki da završi tvoja stranica u kolokviju iz mreža? :D

i eto, idem i ja da se jadam.

prve kolokvije nam čovjek stavi 3 komada u 3 dana, prva tri u kolokvijskom tjednu, a nakon toga pauza od skoro pa tjedan dana, ajde, drugi tjedan je bio u redu. odemo mu se javit da nam za drugi kolokvij proba pomaknuti ili statistiku dan kasnije, znači na četvrtak, da imamo mjesta još taj jedan dan više za radit, ili logiku da stavi za četvrtak. veli da će probat uskladiti sve zahtjeve, ali da ne može ništa obećavat. i da, pomaknio je logiku, NA SRIJEDU U DEVET, ODMA PRIJE STATISTIKE!! razlog: DIFRAF se piše u utorak? kako se može ići na ruku studentima sa druge godine (kojima logika i NIJE izborni predmet i od kojih većina ni NISU studenti druge godine već su drugu godinu tu na faksu), a studente treće tak lijepo namargačit?! aaah

i da, ovdje je isplativije predmete prolaziti preko popravnih, jer, ako prođeš preko kolokvija, onda dobiješ odma nakon vikenda termin za usmeni pa si ti misli!!

eto i otiska moje tintare
m k,.,juh

trenutno igram dobri stari supaplex, i naravno, 2k11 je uvijek tu negdje, i fascinantno kak uvijek kad počnu kolokviji mi svaka serija i svaki film postaju zanimljiviji, heh
@GauSs_:
OK, ajd sad iskreno, kolko si platio Doki da završi tvoja stranica u kolokviju iz mreža? Very Happy

i eto, idem i ja da se jadam.

prve kolokvije nam čovjek stavi 3 komada u 3 dana, prva tri u kolokvijskom tjednu, a nakon toga pauza od skoro pa tjedan dana, ajde, drugi tjedan je bio u redu. odemo mu se javit da nam za drugi kolokvij proba pomaknuti ili statistiku dan kasnije, znači na četvrtak, da imamo mjesta još taj jedan dan više za radit, ili logiku da stavi za četvrtak. veli da će probat uskladiti sve zahtjeve, ali da ne može ništa obećavat. i da, pomaknio je logiku, NA SRIJEDU U DEVET, ODMA PRIJE STATISTIKE!! razlog: DIFRAF se piše u utorak? kako se može ići na ruku studentima sa druge godine (kojima logika i NIJE izborni predmet i od kojih većina ni NISU studenti druge godine već su drugu godinu tu na faksu), a studente treće tak lijepo namargačit?! aaah

i da, ovdje je isplativije predmete prolaziti preko popravnih, jer, ako prođeš preko kolokvija, onda dobiješ odma nakon vikenda termin za usmeni pa si ti misli!!

eto i otiska moje tintare
m k,.,juh

trenutno igram dobri stari supaplex, i naravno, 2k11 je uvijek tu negdje, i fascinantno kak uvijek kad počnu kolokviji mi svaka serija i svaki film postaju zanimljiviji, heh



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 22:08 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Milojko"]@GauSs_:
OK, ajd sad iskreno, kolko si platio Doki da završi tvoja stranica u kolokviju iz mreža? :D[/quote]

3 gazilijona kuna :D

(a sad huh? :?)
Milojko (napisa):
@GauSs_:
OK, ajd sad iskreno, kolko si platio Doki da završi tvoja stranica u kolokviju iz mreža? Very Happy


3 gazilijona kuna Very Happy

(a sad huh? Confused)



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:31 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="finalni"]Pa kako itko može imati išta protiv države nakon onako ozbiljne liste izvrsnih projekata Vlade?! :lol:[/quote]

Cak i da zanemarimo Vladu i stranke, ostaje nam 50000 drzavnih sluzbenika po raznim agencijama, uredima i sl. Ti ljudi se ne mijenjaju tko god dosao na vlast. Umjesto da rjesavaju probleme gradjana, oni ih stvaraju. Izmisljaju bizarna pravila i suluda tumacenja zakona i kite ih frazama kao "iz gore navedenog neprijeporno proizlazi". Da bi vas uopce pogledali morate im dati rodni list koji ne smije biti stariji od 6 mjeseci :doh:

Kako Stulic rece:

A na ulici sa svake strane
filijale, uredi
iz njih plaze birokrate
jao ljudi, pa ja se bojim
finalni (napisa):
Pa kako itko može imati išta protiv države nakon onako ozbiljne liste izvrsnih projekata Vlade?! Laughing


Cak i da zanemarimo Vladu i stranke, ostaje nam 50000 drzavnih sluzbenika po raznim agencijama, uredima i sl. Ti ljudi se ne mijenjaju tko god dosao na vlast. Umjesto da rjesavaju probleme gradjana, oni ih stvaraju. Izmisljaju bizarna pravila i suluda tumacenja zakona i kite ih frazama kao "iz gore navedenog neprijeporno proizlazi". Da bi vas uopce pogledali morate im dati rodni list koji ne smije biti stariji od 6 mjeseci Joj, pa da!

Kako Stulic rece:

A na ulici sa svake strane
filijale, uredi
iz njih plaze birokrate
jao ljudi, pa ja se bojim



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 0:18 sub, 22. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

@krcko:
sad si me sjetio na [url=http://www.youtube.com/watch?v=56Y6p8VMVTQ]šaltericu Micu[/url], kod nje ima pravilo ft1p :D
I na kampanju određene stranke kada su raznorazne estradne zvijezde nastupile na predizbornim skupovima.

evo, sad sam pošizio jer sam skoro počeo trošit riječi na politiku, a to baš i ne volim radit.

@GauSs_:
zaokružih ja iugrina.com čim sam vidio, nisam ni gledo pitanje koje je :) mislim da je bilo "koja je od tih domena domena drugog reda?"
@krcko:
sad si me sjetio na šaltericu Micu, kod nje ima pravilo ft1p Very Happy
I na kampanju određene stranke kada su raznorazne estradne zvijezde nastupile na predizbornim skupovima.

evo, sad sam pošizio jer sam skoro počeo trošit riječi na politiku, a to baš i ne volim radit.

@GauSs_:
zaokružih ja iugrina.com čim sam vidio, nisam ni gledo pitanje koje je Smile mislim da je bilo "koja je od tih domena domena drugog reda?"



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 2:24 sub, 22. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kupla sam si ove puzzle da mi ne bude dosadno dok učim:

[img]http://www.fulcrumgallery.com/product-images/P221070-01/meditative-rose-c1958.jpg[/img]

U svakom slučaju, to će bit konstruktivnija zanimacija od buljenja u prazno, buljenja kroz prozor, rifrešanja foruma i sl.

Ne spominjite mi Supaplex ili Sokobana; to su ovisnosti kojih se teško rješavam.
Kupla sam si ove puzzle da mi ne bude dosadno dok učim:



U svakom slučaju, to će bit konstruktivnija zanimacija od buljenja u prazno, buljenja kroz prozor, rifrešanja foruma i sl.

Ne spominjite mi Supaplex ili Sokobana; to su ovisnosti kojih se teško rješavam.



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bucko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2007. (20:55:30)
Postovi: (A9)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 9:38 sub, 22. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

e, a gdje si ih kupila? i koliko koštaju? :D
e, a gdje si ih kupila? i koliko koštaju? Very Happy



_________________
bucko
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 1 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan