Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Terija igara - upis ocjene

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Bee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (11:27:34)
Postovi: (91)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2
Lokacija: Hicksville

PostPostano: 20:13 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Terija igara - upis ocjene Citirajte i odgovorite

stavila je prof. Šorić obavijest danas, da je upis ocjene sutra(!) od tocno 14h-15h, naravno u njenom kabinetu na ekonomiji.
i treba i prijavnicu donijet. Pa pretpostavljam ko ju nema mora prije i do naseg faksa po nju :roll:

ali naravno, uvijek mozete cijeli poso uvalit nekom drugom (ko ja) :hehe:

i tu jos pise nesto o dizanju ocjene zadacama..

[url]http://www.efzg.hr/ksoric[/url]
stavila je prof. Šorić obavijest danas, da je upis ocjene sutra(!) od tocno 14h-15h, naravno u njenom kabinetu na ekonomiji.
i treba i prijavnicu donijet. Pa pretpostavljam ko ju nema mora prije i do naseg faksa po nju Rolling Eyes

ali naravno, uvijek mozete cijeli poso uvalit nekom drugom (ko ja) Ovo je zabavno

i tu jos pise nesto o dizanju ocjene zadacama..

http://www.efzg.hr/ksoric


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
maja.r
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2010. (21:20:24)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0
Lokacija: vrapče

PostPostano: 20:32 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

cijeli poso uvalit nekom drugom (ko ja) - hehe

ak je nekom frka, dofuram ja par prijavnica viška.
A na efzg će se već negdje moć kopirat...
cijeli poso uvalit nekom drugom (ko ja) - hehe

ak je nekom frka, dofuram ja par prijavnica viška.
A na efzg će se već negdje moć kopirat...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
stuey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2006. (15:52:11)
Postovi: (A2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 41 - 2
Lokacija: Rijeka, Zg

PostPostano: 20:42 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala bee. vezano za te prijavnice, one se mogu kupit u skriptarnici? i jel zna netko, jel ih treba onda ic ispecatirat u referadu ili tako nesto?
hvala bee. vezano za te prijavnice, one se mogu kupit u skriptarnici? i jel zna netko, jel ih treba onda ic ispecatirat u referadu ili tako nesto?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
maja.r
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2010. (21:20:24)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0
Lokacija: vrapče

PostPostano: 20:47 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kupe se u skriptarnici, ne trebaš u referadu, samo prošećeš po ocjenu i ak ti ju prof vrati, otfuraš ju popunjenu u referadu. Inače ju profa valjda nosi
Kupe se u skriptarnici, ne trebaš u referadu, samo prošećeš po ocjenu i ak ti ju prof vrati, otfuraš ju popunjenu u referadu. Inače ju profa valjda nosi


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
stuey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2006. (15:52:11)
Postovi: (A2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 41 - 2
Lokacija: Rijeka, Zg

PostPostano: 20:51 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="maja.r"]Kupe se u skriptarnici, ne trebaš u referadu, samo prošećeš po ocjenu i ak ti ju prof vrati, otfuraš ju popunjenu u referadu. Inače ju profa valjda nosi[/quote]

prošećem do kennedyjevog trga po ocjenu, i onda ju otfuram nazad na pmf-mo u referadu, i onda se opet prošećem do kennedyjevog :lol:

hvala ;) ako se dobro sjećam, imali smo na drugoj godini iz engleskog te prijavnice (ne znam što će nam one uopće...), i samo smo popunili, nije trebalo ništa pečatirat.

edit: aha, naknadno sam skontao da nam ju profa može vratit nakon što nam upiše ocjenu, sad je sve jasno ;) hvala još jednom
maja.r (napisa):
Kupe se u skriptarnici, ne trebaš u referadu, samo prošećeš po ocjenu i ak ti ju prof vrati, otfuraš ju popunjenu u referadu. Inače ju profa valjda nosi


prošećem do kennedyjevog trga po ocjenu, i onda ju otfuram nazad na pmf-mo u referadu, i onda se opet prošećem do kennedyjevog Laughing

hvala Wink ako se dobro sjećam, imali smo na drugoj godini iz engleskog te prijavnice (ne znam što će nam one uopće...), i samo smo popunili, nije trebalo ništa pečatirat.

edit: aha, naknadno sam skontao da nam ju profa može vratit nakon što nam upiše ocjenu, sad je sve jasno Wink hvala još jednom


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
stuey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2006. (15:52:11)
Postovi: (A2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 41 - 2
Lokacija: Rijeka, Zg

PostPostano: 17:19 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prenosim poruku od profesorice Soric: oni koji planiraju ici na popravni pa zato nisu danas dosli na upis ocjene, neka joj posalju mail! Bitno je jer se treba znati broj studenata koji ce ici na popravni.

Oni koji ne zele na popravni, a danas nisu iz nekog razloga dosli, neka joj dodju iduci utorak u njen ured u terminu konzultacija. Vjerojatno bi bilo dobro i u tom slucaju poslati mail.

Eto tolko.
Sretno onima koji idu na popravni :)
Prenosim poruku od profesorice Soric: oni koji planiraju ici na popravni pa zato nisu danas dosli na upis ocjene, neka joj posalju mail! Bitno je jer se treba znati broj studenata koji ce ici na popravni.

Oni koji ne zele na popravni, a danas nisu iz nekog razloga dosli, neka joj dodju iduci utorak u njen ured u terminu konzultacija. Vjerojatno bi bilo dobro i u tom slucaju poslati mail.

Eto tolko.
Sretno onima koji idu na popravni Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan