Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

gubitak prava na studiranje (studij)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 22:09 pon, 17. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Mislim da se svi takvi placaju.[/quote]
Dobro misliš. Prošle godine je bilo 120 kn po ECTS bodu.
vsego (napisa):
Mislim da se svi takvi placaju.

Dobro misliš. Prošle godine je bilo 120 kn po ECTS bodu.



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:14 pon, 17. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ove godine je 8400/60 = 140 kn po ECTS bodu. Plus cijena same molbe 200 kn (bila odobrena ili ne).
Ove godine je 8400/60 = 140 kn po ECTS bodu. Plus cijena same molbe 200 kn (bila odobrena ili ne).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
sanja86
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (11:19:30)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: nigdjezemska

PostPostano: 10:36 pon, 2. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kod integriranog studija - koliko student ima pravo studiranja povrh ovih 5g? nisam sigurna da li je 2 ili 3g?

Hvala
Kod integriranog studija - koliko student ima pravo studiranja povrh ovih 5g? nisam sigurna da li je 2 ili 3g?

Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 16:05 pon, 2. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sanja86"]Kod integriranog studija - koliko student ima pravo studiranja povrh ovih 5g? nisam sigurna da li je 2 ili 3g?

Hvala[/quote]
Koliko sam upoznat s tim problemom, mislim da je ukupno dozvoljeno studiranje duplo od predviđenog trajanja. Dakle, to bi bilo 10 godina ili ti 5 godina "povrh" ovih 5.
sanja86 (napisa):
Kod integriranog studija - koliko student ima pravo studiranja povrh ovih 5g? nisam sigurna da li je 2 ili 3g?

Hvala

Koliko sam upoznat s tim problemom, mislim da je ukupno dozvoljeno studiranje duplo od predviđenog trajanja. Dakle, to bi bilo 10 godina ili ti 5 godina "povrh" ovih 5.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:03 pon, 9. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Točno, ako svaki puta pri upisu u sljedeću akademsku godinu ima bar 35 položenih ECTS-a u zadnje dvije godine.
Točno, ako svaki puta pri upisu u sljedeću akademsku godinu ima bar 35 položenih ECTS-a u zadnje dvije godine.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
osvetnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2007. (16:46:27)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 6 - 12

PostPostano: 17:02 ned, 29. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

pozdrav!

nigdje ne mogu naci nikakvu informaciju pa postavljam pitanje tu. kakva je situacija s nama koji "studiramo" po starom sistemu? probudio sam se iz zimskog sna i krenuo bih uciti za zadnja 3 ispita :) da li i dalje samo s prijavnicom i 275kn dodjemo na ispit ili se nesto promijenilo? i da li je definiran rok do kad mozemo to raditi?
pozdrav!

nigdje ne mogu naci nikakvu informaciju pa postavljam pitanje tu. kakva je situacija s nama koji "studiramo" po starom sistemu? probudio sam se iz zimskog sna i krenuo bih uciti za zadnja 3 ispita Smile da li i dalje samo s prijavnicom i 275kn dodjemo na ispit ili se nesto promijenilo? i da li je definiran rok do kad mozemo to raditi?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:20 ned, 29. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=5212]ovdje[/url] informacije.

Ukratko, ništa se nije promijenilo i PMF još uvijek nije odredio rok do kada morate diplomirati (AFAIK zadnji na Sveučilištu).
Evo ovdje informacije.

Ukratko, ništa se nije promijenilo i PMF još uvijek nije odredio rok do kada morate diplomirati (AFAIK zadnji na Sveučilištu).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
osvetnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2007. (16:46:27)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 6 - 12

PostPostano: 7:04 pon, 30. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala! ništa, primit se knjige :)
hvala! ništa, primit se knjige Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
id108
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2011. (13:10:00)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:31 čet, 11. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam par pitanja:

1. Računaju li se u onih 35 ects-a u zadnje dvije godine i bodovi s kvaziparcijale?

2. Ako u prošloj godini nemam 18 ects-a, znači li to da gubim pravo na zdravstveno osiguranje i student servis? Ako da, koje onda potvrde trebam odnijeti na hzzo da bih ipak imala pravo na besplatno zdravstveno?

3. Trebam li pisati neku molbu ako isti kolegij upisujem 3. put?
Imam par pitanja:

1. Računaju li se u onih 35 ects-a u zadnje dvije godine i bodovi s kvaziparcijale?

2. Ako u prošloj godini nemam 18 ects-a, znači li to da gubim pravo na zdravstveno osiguranje i student servis? Ako da, koje onda potvrde trebam odnijeti na hzzo da bih ipak imala pravo na besplatno zdravstveno?

3. Trebam li pisati neku molbu ako isti kolegij upisujem 3. put?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:07 čet, 11. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. Da

2. Nisam siguran, najbolje pitati HZZO i SC. Zdravstveno preko faksa su nedavno ukinuli starijima od nešto godina, onda su se ljudi bunili pa su opet mijenjali. Mislim da zdravstveno imaš dok ne izgubuš status studenta, neovisno o ECTS bodovima (modulo te restrikcije s godinama).

3. Ne
1. Da

2. Nisam siguran, najbolje pitati HZZO i SC. Zdravstveno preko faksa su nedavno ukinuli starijima od nešto godina, onda su se ljudi bunili pa su opet mijenjali. Mislim da zdravstveno imaš dok ne izgubuš status studenta, neovisno o ECTS bodovima (modulo te restrikcije s godinama).

3. Ne



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 10:27 čet, 11. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vrijedi ovo što Krcko piše za zdravstveno. Krcko ako ikad poželiš otići iz matematike u poslu upravnog referenta čeka te još jedna zavidna karijera. :mrgreen:
Vrijedi ovo što Krcko piše za zdravstveno. Krcko ako ikad poželiš otići iz matematike u poslu upravnog referenta čeka te još jedna zavidna karijera. Mr. Green



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
id108
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2011. (13:10:00)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:49 čet, 11. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, hvala!
Ok, hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:38 čet, 11. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="RonnieColeman"]poslu upravnog referenta[/quote]

Moja karijera iz snova :scared:

Mislim da ću se nakon 30.9. prvo malo odmoriti. Brojim sitno :soldiercool: :džomba:
RonnieColeman (napisa):
poslu upravnog referenta


Moja karijera iz snova Mene je strah!!!

Mislim da ću se nakon 30.9. prvo malo odmoriti. Brojim sitno Cool :džomba:



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 11:53 pet, 12. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="RonnieColeman"]Brojim sitno :soldiercool: :džomba:[/quote]

Stara škola! ;) Neka, zaslužio si.
[quote="krcko"]
RonnieColeman (napisa):
Brojim sitno Cool :džomba:


Stara škola! Wink Neka, zaslužio si.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blatko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 07. 2007. (11:25:44)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 18 - 4

PostPostano: 17:29 čet, 18. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slučaj: student je šk. godine 2011/12 upisao diplomski studij na matematici, sljedeće dvije šk. godine nije upisivao ništa ( dakle, nije nastavio studij).

Ima li ta osoba pravo prijavit se na razredbeni postupak za neki drugi diplomski studij na matematici?
Slučaj: student je šk. godine 2011/12 upisao diplomski studij na matematici, sljedeće dvije šk. godine nije upisivao ništa ( dakle, nije nastavio studij).

Ima li ta osoba pravo prijavit se na razredbeni postupak za neki drugi diplomski studij na matematici?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:32 pet, 19. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blatko"]Slučaj: student je šk. godine 2011/12 upisao diplomski studij na matematici, sljedeće dvije šk. godine nije upisivao ništa ( dakle, nije nastavio studij).

Ima li ta osoba pravo prijavit se na razredbeni postupak za neki drugi diplomski studij na matematici?[/quote]

Ima. Na onom prvom studiju je neupisivanjem izgubio studentski status i ne može ga ponovo upisati putem razredbenog.

Prije upisa na drugi studij morat će regulirati onaj zapostavljeni: podmiriti participaciju ako je ostao dužan i ispisati se.
Blatko (napisa):
Slučaj: student je šk. godine 2011/12 upisao diplomski studij na matematici, sljedeće dvije šk. godine nije upisivao ništa ( dakle, nije nastavio studij).

Ima li ta osoba pravo prijavit se na razredbeni postupak za neki drugi diplomski studij na matematici?


Ima. Na onom prvom studiju je neupisivanjem izgubio studentski status i ne može ga ponovo upisati putem razredbenog.

Prije upisa na drugi studij morat će regulirati onaj zapostavljeni: podmiriti participaciju ako je ostao dužan i ispisati se.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Blatko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 07. 2007. (11:25:44)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 18 - 4

PostPostano: 18:30 pet, 19. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na odgovoru.
Hvala na odgovoru.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marsupial
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 01. 2012. (22:46:33)
Postovi: (63)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 21:08 uto, 3. 3. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako smo u roku od 6 godina na preddiplomskom ostvarili 167 ECTS bodova (nisu polozena dva kolegija, jedan iz zimskog semestra i njegov sljedbenik kojeg ne mozemo slusati), da li postoji ikakva sansa ili opcija da se ne gube prava studiranja na smjeru?
Ako smo u roku od 6 godina na preddiplomskom ostvarili 167 ECTS bodova (nisu polozena dva kolegija, jedan iz zimskog semestra i njegov sljedbenik kojeg ne mozemo slusati), da li postoji ikakva sansa ili opcija da se ne gube prava studiranja na smjeru?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 21:24 pon, 4. 5. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam pitanje - je li se gleda 35 ects-a u 2 godine, ili u 4 semestra? Odnosno, kada se provjerava je li skupljeno dovoljno bodova?

Konkretno pitanje, ako ovaj četvrti semestar bude u statusu mirovanja, a u tih 4 semestra nije skupljeno 35 bodova, gube li se upisom u sljedeću godinu studentska prava? ...ili se onda opet provjerava one sljedeće godine (nakon šestog semestra) je li skupljeno 35 bodova u zadnja 4 semestra (a to su onda ljetni i zimski iz zadnje položene godine, zimski iz predzadnje, i ljetni iz godine prije toga..

Ispričavam se zbog takvog pitanja, ne znam kak bi to bolje pojasnila :)
Imam pitanje - je li se gleda 35 ects-a u 2 godine, ili u 4 semestra? Odnosno, kada se provjerava je li skupljeno dovoljno bodova?

Konkretno pitanje, ako ovaj četvrti semestar bude u statusu mirovanja, a u tih 4 semestra nije skupljeno 35 bodova, gube li se upisom u sljedeću godinu studentska prava? ...ili se onda opet provjerava one sljedeće godine (nakon šestog semestra) je li skupljeno 35 bodova u zadnja 4 semestra (a to su onda ljetni i zimski iz zadnje položene godine, zimski iz predzadnje, i ljetni iz godine prije toga..

Ispričavam se zbog takvog pitanja, ne znam kak bi to bolje pojasnila Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Serenity
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2013. (22:33:07)
Postovi: (A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:40 pon, 17. 8. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam pitanje koje je zapravo vezano za cijeli PMF.
Ako izgubimo pravo na studiranje...Npr. nismo ni u 6 godina završili preddiplomski koji traje 3...Gubimo li onda prava redovnog studenta? Ili gubimo pravo studiranja na cijelom PMF-u? Ili pak možemo nastaviti studirati, ali ne kao redovan student?
Imam pitanje koje je zapravo vezano za cijeli PMF.
Ako izgubimo pravo na studiranje...Npr. nismo ni u 6 godina završili preddiplomski koji traje 3...Gubimo li onda prava redovnog studenta? Ili gubimo pravo studiranja na cijelom PMF-u? Ili pak možemo nastaviti studirati, ali ne kao redovan student?



_________________
Oh, snap!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Sljedeće
Stranica 14 / 15.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan