Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

gubitak prava na studiranje (studij)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:56 uto, 25. 8. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Serenity"]Imam pitanje koje je zapravo vezano za cijeli PMF.
Ako izgubimo pravo na studiranje...Npr. nismo ni u 6 godina završili preddiplomski koji traje 3...Gubimo li onda prava redovnog studenta? Ili gubimo pravo studiranja na cijelom PMF-u? Ili pak možemo nastaviti studirati, ali ne kao redovan student?[/quote]

Ako izgubiš pravo studiranja, ne možeš nastaviti taj studij. Možeš se prijaviti za neki drugi studij, bilo na istom ili na drugom odsjeku PMF-a. Prijavljuješ se na natječaj pod istim uvjetima kao ostali pristupnici.
Serenity (napisa):
Imam pitanje koje je zapravo vezano za cijeli PMF.
Ako izgubimo pravo na studiranje...Npr. nismo ni u 6 godina završili preddiplomski koji traje 3...Gubimo li onda prava redovnog studenta? Ili gubimo pravo studiranja na cijelom PMF-u? Ili pak možemo nastaviti studirati, ali ne kao redovan student?


Ako izgubiš pravo studiranja, ne možeš nastaviti taj studij. Možeš se prijaviti za neki drugi studij, bilo na istom ili na drugom odsjeku PMF-a. Prijavljuješ se na natječaj pod istim uvjetima kao ostali pristupnici.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
nova123
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 08. 2015. (14:16:39)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:22 pet, 28. 8. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Lijep pozdrav.
Ako izgubim pravo studiranja na PMF-Split smijer Matematika, mogu li nagodinu preko postani student upisati Matematiku na PMF u Zagrebu(nastavnički ili inženjerski).
Hvala unaprijed.
Lijep pozdrav.
Ako izgubim pravo studiranja na PMF-Split smijer Matematika, mogu li nagodinu preko postani student upisati Matematiku na PMF u Zagrebu(nastavnički ili inženjerski).
Hvala unaprijed.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:28 ned, 30. 8. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možeš se prijaviti pod istim uvjetima kao ostali pristupnici. Mogućnost upisa ovisi o rezultatima razredbenog postupka.
Možeš se prijaviti pod istim uvjetima kao ostali pristupnici. Mogućnost upisa ovisi o rezultatima razredbenog postupka.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mol21
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 08. 2015. (15:42:11)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:55 ned, 30. 8. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postovani,

molila bih za informaciju. Prosle godine sam se ispisala sa studija nakon iskorištene jedne godine na diplomskom studiju. U Pravilniku PMF-a stoji da se studentima, koji su ispisom sa studija izgubili status studenta, može odobriti ponovni upis na isti studij, ali uz uvjete koji su doneseni posebnom odlukom Vijeća odsjeka. Nisam nigdje naisla na tu odluku, a dobila sam informaciju da ne mogu nastaviti studij na istom smjeru, već se mogu samo upisati ponovno na način da se prijavim za razredbeni postupak za neki drugi smjer. Gdje mogu pročitati tu informaciju? Hvala.
Postovani,

molila bih za informaciju. Prosle godine sam se ispisala sa studija nakon iskorištene jedne godine na diplomskom studiju. U Pravilniku PMF-a stoji da se studentima, koji su ispisom sa studija izgubili status studenta, može odobriti ponovni upis na isti studij, ali uz uvjete koji su doneseni posebnom odlukom Vijeća odsjeka. Nisam nigdje naisla na tu odluku, a dobila sam informaciju da ne mogu nastaviti studij na istom smjeru, već se mogu samo upisati ponovno na način da se prijavim za razredbeni postupak za neki drugi smjer. Gdje mogu pročitati tu informaciju? Hvala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nova123
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 08. 2015. (14:16:39)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:32 pon, 31. 8. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Možeš se prijaviti pod istim uvjetima kao ostali pristupnici. Mogućnost upisa ovisi o rezultatima razredbenog postupka.[/quote]

Hvala :)
Na studiju u Splitu sam bila dvije godine. Broje li se te 2 godine kod računanja maksimalnog trajanja preddiplomskog studija? Odnosno, kad bi upisala preddiplomski studij matematike u Zg bi li taj studij morala završiti u roku 4 ili 6 godina?
krcko (napisa):
Možeš se prijaviti pod istim uvjetima kao ostali pristupnici. Mogućnost upisa ovisi o rezultatima razredbenog postupka.


Hvala Smile
Na studiju u Splitu sam bila dvije godine. Broje li se te 2 godine kod računanja maksimalnog trajanja preddiplomskog studija? Odnosno, kad bi upisala preddiplomski studij matematike u Zg bi li taj studij morala završiti u roku 4 ili 6 godina?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:26 pon, 31. 8. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako se upišeš preko razredbenog postupka, to se računa kao početak studija.
Ako se upišeš preko razredbenog postupka, to se računa kao početak studija.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
hellokitty
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 11. 2012. (21:12:11)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:04 uto, 8. 9. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li mi netko odgovoriti, poprilično mi je hitno - 6. godina preddiplomskog studija, ostao 1 ispit i nema šanse da ga se položi u ova 2 dana budući da su svi popravni već završeni, tokom školovanj sam imala jedan skroz prazan semestar gdje ništa nije upisano. Gubim li pravo školovanja ili se taj prazan semestar "ne računa" kao upisani semestar i mogu zaostali ispit dati iduće godine? Hvala
Može li mi netko odgovoriti, poprilično mi je hitno - 6. godina preddiplomskog studija, ostao 1 ispit i nema šanse da ga se položi u ova 2 dana budući da su svi popravni već završeni, tokom školovanj sam imala jedan skroz prazan semestar gdje ništa nije upisano. Gubim li pravo školovanja ili se taj prazan semestar "ne računa" kao upisani semestar i mogu zaostali ispit dati iduće godine? Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hrk55
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 03. 2017. (15:47:05)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 7:49 uto, 28. 8. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Lijep pozdrav!
Zanima me kako se zbrajaju ECTS bodovi za gubitak prava studiranja ako je jedan semestar bio smrznut u godini? Gleda li se onda 35 ECTSa u 4 uzastopna nezamrznuta semestra?
Lijep pozdrav!
Zanima me kako se zbrajaju ECTS bodovi za gubitak prava studiranja ako je jedan semestar bio smrznut u godini? Gleda li se onda 35 ECTSa u 4 uzastopna nezamrznuta semestra?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Stranica 15 / 15.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan