Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature '10./'11. (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mornik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2009. (06:25:44)
Postovi: (128)16
Sarma = la pohva - posuda
118 = 124 - 6

PostPostano: 21:40 ned, 13. 2. 2011    Naslov: Demonstrature '10./'11. Citirajte i odgovorite

Dobar dan i vama svima. :)

[size=9](Obzirom da opening post dotičnog ne sadrži (osim sitnog vremena postanja) indikaciju o kojem se semestru radi, nisam želio reviveati na vrhu prisutni prisutni godinu i pol neobnavljan topic, nego otvaram novi - da narod ne bi pao u zabludu. :))[/size]

Dakle, samo kratka obavijest o terminu demonstratura u ljetnom semestru ak. god. '10./'11. Kako slijedi: [color=blue]Melkior Ornik će demonstrature održavati [b]četvrtkom[/b] od [b]10[/b] do [b]12[/b][/color] - naravno, to je pod uvjetom da ne dođe do (znatnih) promjena novooslužbljenog rasporeda, u kojem slučaju ćete biti obaviješteni. :)

[strike]Pravila su slična kao za većinu ostalih kolegija: najava nije potrebna ukoliko i samo ukoliko se planirate pojaviti u 10. [/strike]

Uslijed dolje izrečene promjene, počevši s 12.5., [color=blue][b]potrebno je najaviti se e-mailom[/b] barem 24 sata ranije (dakle, do srijede u 10:00)[/color] ukoliko planirate doći na demonstrature. Adresa je mornik ilivam ime.prezime@student.math.hr. U slučaju da nije drugačije dogovoreno s pojedincem, nalazimo se kod oglasne ploče, u 10:15 idemo tražiti učionicu i počinjemo raditi. Ukoliko planirate doći kasnije, imate nekih pitanja koja su rješiva na taj način ili se želite dogovoriti za neki alternativni termin (termini ostalih demonstratora će, pretpostavljam, u dogledno vrijeme također postati općepoznati, one way or the other...), također se svakako javite mailom.

Eto, to bi bilo to. :)

Melkior Ornik

[i](EDIT: Promjena - uvođenje principa najave. Također, sitni grafički detalji. :))[/i]
Dobar dan i vama svima. Smile

(Obzirom da opening post dotičnog ne sadrži (osim sitnog vremena postanja) indikaciju o kojem se semestru radi, nisam želio reviveati na vrhu prisutni prisutni godinu i pol neobnavljan topic, nego otvaram novi - da narod ne bi pao u zabludu. Smile)

Dakle, samo kratka obavijest o terminu demonstratura u ljetnom semestru ak. god. '10./'11. Kako slijedi: Melkior Ornik će demonstrature održavati četvrtkom od 10 do 12 - naravno, to je pod uvjetom da ne dođe do (znatnih) promjena novooslužbljenog rasporeda, u kojem slučaju ćete biti obaviješteni. Smile

Pravila su slična kao za većinu ostalih kolegija: najava nije potrebna ukoliko i samo ukoliko se planirate pojaviti u 10.

Uslijed dolje izrečene promjene, počevši s 12.5., potrebno je najaviti se e-mailom barem 24 sata ranije (dakle, do srijede u 10:00) ukoliko planirate doći na demonstrature. Adresa je mornik ilivam ime.prezime@student.math.hr. U slučaju da nije drugačije dogovoreno s pojedincem, nalazimo se kod oglasne ploče, u 10:15 idemo tražiti učionicu i počinjemo raditi. Ukoliko planirate doći kasnije, imate nekih pitanja koja su rješiva na taj način ili se želite dogovoriti za neki alternativni termin (termini ostalih demonstratora će, pretpostavljam, u dogledno vrijeme također postati općepoznati, one way or the other...), također se svakako javite mailom.

Eto, to bi bilo to. Smile

Melkior Ornik

(EDIT: Promjena - uvođenje principa najave. Također, sitni grafički detalji. Smile)




Zadnja promjena: mornik; 18:58 pet, 6. 5. 2011; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Kirgudu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2011. (17:55:43)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 18:00 ned, 20. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bok svima!
Moje demonstrature su svake srijede od 18 do 20. Čekam 15 min oko oglasne ploče, a onda ako nikog nema odlazim kući :)

Zbog efikasnosti demonstratura, najavite svoj dolazak mail-om, gdje ćete ukratko opisati vaše pitanje. Ako mislite da ćete kasniti onda to isto javite mail-om.

Sretno sa učenjem! :)

Anastasia Kruchinina (akruchin at student.math.hr)
Bok svima!
Moje demonstrature su svake srijede od 18 do 20. Čekam 15 min oko oglasne ploče, a onda ako nikog nema odlazim kući Smile

Zbog efikasnosti demonstratura, najavite svoj dolazak mail-om, gdje ćete ukratko opisati vaše pitanje. Ako mislite da ćete kasniti onda to isto javite mail-om.

Sretno sa učenjem! Smile

Anastasia Kruchinina (akruchin at student.math.hr)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mornik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2009. (06:25:44)
Postovi: (128)16
Sarma = la pohva - posuda
118 = 124 - 6

PostPostano: 13:17 sub, 26. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zašto ne?

Dakle, kao i na podforumu za MA1/2, evo jedne prosječne obavijesti u vezi ovih izvanredno posjećenih* demonstratura. Dakle, [b] demonstrature by Melkior Ornik se neće održavati od 28.3. do 8.4.[/b] u svojem redovnom terminu. Razlozi - vrlo očiti i uobičajeni. :)

Što se tiče nekakvih last minute pitanja ili alternativnih termina demonstratura, mail znate. :) (Kad već niste htjeli dolaziti na demonstrature tijekom semestra... :P)

Ipak, tijekom prvog kolokvijskog tjedna ću nažalost vjerojatno biti i od još manje koristi nego obično. :D Naime, u ponedjeljak krećem na natjecanje u Češku i vraćam se tijekom vikenda, tako da sam iz očitih razloga poprilično nesposoban uglaviti ikakav alternativan termin demonstratura u tom tjednu. :) Što se tiče mailova, ja se toplo nadam da ću moći čitati, pisati, paliti i sl., ali nema garancije za to, a i brzina odgovora će možda biti pomalo patiti. Moje isprike, ali to je dosta neizbježno, nažalost. :|

To je to. Eto, [b]sretno.[/b] :)

* Ironija, naravno, iako možda ima nekih pozitivnih pomaka u zadnje vrijeme. :)
Zašto ne?

Dakle, kao i na podforumu za MA1/2, evo jedne prosječne obavijesti u vezi ovih izvanredno posjećenih* demonstratura. Dakle, demonstrature by Melkior Ornik se neće održavati od 28.3. do 8.4. u svojem redovnom terminu. Razlozi - vrlo očiti i uobičajeni. Smile

Što se tiče nekakvih last minute pitanja ili alternativnih termina demonstratura, mail znate. Smile (Kad već niste htjeli dolaziti na demonstrature tijekom semestra... Razz)

Ipak, tijekom prvog kolokvijskog tjedna ću nažalost vjerojatno biti i od još manje koristi nego obično. Very Happy Naime, u ponedjeljak krećem na natjecanje u Češku i vraćam se tijekom vikenda, tako da sam iz očitih razloga poprilično nesposoban uglaviti ikakav alternativan termin demonstratura u tom tjednu. Smile Što se tiče mailova, ja se toplo nadam da ću moći čitati, pisati, paliti i sl., ali nema garancije za to, a i brzina odgovora će možda biti pomalo patiti. Moje isprike, ali to je dosta neizbježno, nažalost. Neutral

To je to. Eto, sretno. Smile

* Ironija, naravno, iako možda ima nekih pozitivnih pomaka u zadnje vrijeme. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mornik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2009. (06:25:44)
Postovi: (128)16
Sarma = la pohva - posuda
118 = 124 - 6

PostPostano: 14:11 sri, 13. 4. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobar dan.

Samo jedna kratka obavijest, za potencijalne demonstrante manje-više inkonzekventna do na moć raspoznavanja tko je demonstrator. :) [b]Sutra (14.4.), demonstrature će iznimno umjesto mene održavati kolegica Marušić.[/b] Sva pravila su ista kao na mojim redovnim demonstraturama - ukratko, ako ne pošaljete neku najavu mailom (a realno, ako niste do sada, teško da ćete u ovom trenutku :D), očekuje se da dođete pred oglasnu ploču do 10:15, u kojem trenutku se počinje raditi ili se odlazi doma. :)

Znam, i ja sam tužan što neću moći održati još jedne tradicionalno izvanredno posjećene demonstrature. :cry: Bilo kako bilo, razlog je fakultetske prirode (nadoknada kolokvija). :D

(Zbog toga što smo tek sad dogovorili zamjenu, a prije je na ovom mjestu pisalo da neće biti demonstratura sutra, ponuda za bilo kakav alternativan termin iz originalnog posta i dalje stoji (kao i uvijek, uostalom :)) - javite se mailom.)
Dobar dan.

Samo jedna kratka obavijest, za potencijalne demonstrante manje-više inkonzekventna do na moć raspoznavanja tko je demonstrator. Smile Sutra (14.4.), demonstrature će iznimno umjesto mene održavati kolegica Marušić. Sva pravila su ista kao na mojim redovnim demonstraturama - ukratko, ako ne pošaljete neku najavu mailom (a realno, ako niste do sada, teško da ćete u ovom trenutku Very Happy), očekuje se da dođete pred oglasnu ploču do 10:15, u kojem trenutku se počinje raditi ili se odlazi doma. Smile

Znam, i ja sam tužan što neću moći održati još jedne tradicionalno izvanredno posjećene demonstrature. Crying or Very sad Bilo kako bilo, razlog je fakultetske prirode (nadoknada kolokvija). Very Happy

(Zbog toga što smo tek sad dogovorili zamjenu, a prije je na ovom mjestu pisalo da neće biti demonstratura sutra, ponuda za bilo kakav alternativan termin iz originalnog posta i dalje stoji (kao i uvijek, uostalom Smile) - javite se mailom.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mornik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2009. (06:25:44)
Postovi: (128)16
Sarma = la pohva - posuda
118 = 124 - 6

PostPostano: 19:09 pet, 6. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

'večer. :)

Jedna relativno bitna promjena (dobro, sad, iz iskustva zadnjih tjedana, bitna relativno malom skupu ljudi... :D). Uslijed nedvojbene činjenice da se meni raspored do kraja godine nepovratno izmijenio, a pojačano usporedivo nedvojbenom činjenicom da je dolaznost na demonstrature, nažalost, dosta slaba :cry:, riješio sam da zahtjevnem da se ubuduće [b]demonstranti najavljuju e-mailom[/b]. Termin je, naravno, i dalje isti - četvrtkom od 10 do 12, a da se i formalno osiguram od potrebe da e-mail provjeravam u 9:30, a onda potencijalno trčim na fakultet, zainteresiranici se trebaju najaviti barem [b]24 sata ranije[/b]. :)

Sva ostala pravila ostaju ista - ako niste drugačije najavili u e-mailu, nalazimo se pred oglasnom pločom i u 10:15 počinjemo raditi.

E-mail adresu znate. Uostalom, piše u početnom postu. :)
'večer. Smile

Jedna relativno bitna promjena (dobro, sad, iz iskustva zadnjih tjedana, bitna relativno malom skupu ljudi... Very Happy). Uslijed nedvojbene činjenice da se meni raspored do kraja godine nepovratno izmijenio, a pojačano usporedivo nedvojbenom činjenicom da je dolaznost na demonstrature, nažalost, dosta slaba Crying or Very sad, riješio sam da zahtjevnem da se ubuduće demonstranti najavljuju e-mailom. Termin je, naravno, i dalje isti - četvrtkom od 10 do 12, a da se i formalno osiguram od potrebe da e-mail provjeravam u 9:30, a onda potencijalno trčim na fakultet, zainteresiranici se trebaju najaviti barem 24 sata ranije. Smile

Sva ostala pravila ostaju ista - ako niste drugačije najavili u e-mailu, nalazimo se pred oglasnom pločom i u 10:15 počinjemo raditi.

E-mail adresu znate. Uostalom, piše u početnom postu. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Kirgudu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2011. (17:55:43)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 21:08 pet, 27. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ukoliko planirate doci u srijedu 01.06 na demonstrature, [b]OBAVEZNO[/b] se najavite mailom!
Anastasia Kruchinina
Ukoliko planirate doci u srijedu 01.06 na demonstrature, OBAVEZNO se najavite mailom!
Anastasia Kruchinina


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mornik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2009. (06:25:44)
Postovi: (128)16
Sarma = la pohva - posuda
118 = 124 - 6

PostPostano: 7:47 ned, 29. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobar dan. :)

Vidim da me kolegica (koja, čujem, doživljava generalno puno veći odaziv od mene :cry: :D) preduhitrila. Htio sam reći otprilike istu stvar, samo u dvadeset puta više riječi. No, nećemo dati da nas njena kriminalna kratkoća spriječi, zar ne? :D

Dakle, za ovu godinu sam [b]ja gotov s redovnim demonstraturama[/b]. (Dobro, ionako se zadnjih par tjedana trebalo javljati mailom.) Naravno, ako se javite mailom, budemo se dogovorili za neki dodatni termin ili ćemo probati stvar riješiti poštanskim putem (jel, mailom :)).

(Nema me dio trećeg i od četvrtog tjedna kolokvija/završnih nadalje, moguće je da me ni na mailu nema, ali budući da iz Numeričke (najčešće) nema završnog, to vam vjerojatno i ne igra pretjerano veliku ulogu. Ali eto, morao sam napomenuti. :))

[b]Sretno![/b] :)
Dobar dan. Smile

Vidim da me kolegica (koja, čujem, doživljava generalno puno veći odaziv od mene Crying or Very sad Very Happy) preduhitrila. Htio sam reći otprilike istu stvar, samo u dvadeset puta više riječi. No, nećemo dati da nas njena kriminalna kratkoća spriječi, zar ne? Very Happy

Dakle, za ovu godinu sam ja gotov s redovnim demonstraturama. (Dobro, ionako se zadnjih par tjedana trebalo javljati mailom.) Naravno, ako se javite mailom, budemo se dogovorili za neki dodatni termin ili ćemo probati stvar riješiti poštanskim putem (jel, mailom Smile).

(Nema me dio trećeg i od četvrtog tjedna kolokvija/završnih nadalje, moguće je da me ni na mailu nema, ali budući da iz Numeričke (najčešće) nema završnog, to vam vjerojatno i ne igra pretjerano veliku ulogu. Ali eto, morao sam napomenuti. Smile)

Sretno! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan