Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Ne mogu se ulogirati u webmail
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
CROmpir
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2009. (18:27:06)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 14:47 sri, 16. 2. 2011    Naslov: Ne mogu se ulogirati u webmail Citirajte i odgovorite

Notice: Authentication for Ggosaric failed (LOGIN): "a001 NO Login failed: authentication failure" in /srv/studenti/webmail/program/include/bugs.inc on line 80
IMAP Error: Authentication for Ggosaric failed (LOGIN): "a001 NO Login failed: authentication failure"

Warning: Cannot modify header information - headers already sent in /srv/studenti/webmail/program/include/rcube_shared.inc on line 132

Ovo mi izbacuje kad se pokusam ulogirati u webmail i potvrditi se za zadace... Rjesenje? :p
Notice: Authentication for Ggosaric failed (LOGIN): "a001 NO Login failed: authentication failure" in /srv/studenti/webmail/program/include/bugs.inc on line 80
IMAP Error: Authentication for Ggosaric failed (LOGIN): "a001 NO Login failed: authentication failure"

Warning: Cannot modify header information - headers already sent in /srv/studenti/webmail/program/include/rcube_shared.inc on line 132

Ovo mi izbacuje kad se pokusam ulogirati u webmail i potvrditi se za zadace... Rjesenje? :p


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:06 sri, 16. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="CROmpir"]Rjesenje?[/quote]

Posjetiti RC. Mi s kolegija nemamo veze sa studentskim serverima.
CROmpir (napisa):
Rjesenje?


Posjetiti RC. Mi s kolegija nemamo veze sa studentskim serverima.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
xyz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (11:14:15)
Postovi: (8A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 15 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:10 sri, 16. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]authentication failure[/quote]
Pise ti gore da si nesto krivo upisao. Jesi [b]siguran[/b] da si dobar password upisao ?
Citat:
authentication failure

Pise ti gore da si nesto krivo upisao. Jesi siguran da si dobar password upisao ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 15:49 sri, 16. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad si zadnji put isao produžiti account, odnosno da li ti gmail automatski provjerava mailove na studentu?
Kad si zadnji put isao produžiti account, odnosno da li ti gmail automatski provjerava mailove na studentu?



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
yellow submarine
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2010. (19:28:03)
Postovi: (34)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 0:28 čet, 17. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je javljalo istu grešku kad sam se pokušavala logirati na [url]https://webmail.studenti.math.hr/[/url],
međutim na [url]https://webmail.studenti.math.hr/hasty/[/url] radi sasvim normalno...
:?:
Meni je javljalo istu grešku kad sam se pokušavala logirati na https://webmail.studenti.math.hr/,
međutim na https://webmail.studenti.math.hr/hasty/ radi sasvim normalno...
Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
snoops
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 01. 2011. (21:49:54)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:52 pet, 25. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad se ulogiram u zadaće piše da mi je poslan aktivacijski mail koji mi nikako ne stiže..jel zna netko u čemu bi mogao biti problem?
kad se ulogiram u zadaće piše da mi je poslan aktivacijski mail koji mi nikako ne stiže..jel zna netko u čemu bi mogao biti problem?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:42 pet, 25. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="snoops"]kad se ulogiram u zadaće piše da mi je poslan aktivacijski mail koji mi nikako ne stiže..jel zna netko u čemu bi mogao biti problem?[/quote]

Vjerojatno krivi username. Na naslovnici su upute kako se javiti da to ispravim.
snoops (napisa):
kad se ulogiram u zadaće piše da mi je poslan aktivacijski mail koji mi nikako ne stiže..jel zna netko u čemu bi mogao biti problem?


Vjerojatno krivi username. Na naslovnici su upute kako se javiti da to ispravim.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
snoops
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 01. 2011. (21:49:54)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:02 čet, 31. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možda je glupo pitanje, ali ne razumijem na kojoj naslovnici.. na onoj od webmaila ne vidim nikakav link, jeste li na nešto drugo mislili?
Možda je glupo pitanje, ali ne razumijem na kojoj naslovnici.. na onoj od webmaila ne vidim nikakav link, jeste li na nešto drugo mislili?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:41 pet, 1. 4. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vjerojatno ste aplikaciji za zadace dali pogresno korisnicko ime (ono sa studenta). Dakle, pricam o naslovnici aplikacije za zadace. Ima malo veci komad texta (natuknice) ispod polja u koje unosite svoje podatke.
Vjerojatno ste aplikaciji za zadace dali pogresno korisnicko ime (ono sa studenta). Dakle, pricam o naslovnici aplikacije za zadace. Ima malo veci komad texta (natuknice) ispod polja u koje unosite svoje podatke.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan