Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Termini 1. kolokvija 2010/2011.
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Koji termin kolokvija vam vise odgovara?
28.03.
50%
 50%  [ 22 ]
06.04.
50%
 50%  [ 22 ]
Ukupno glasova : 44

Autor/ica Poruka
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 17:24 ned, 1. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel bude to ispravljeno ove godine?
jel bude to ispravljeno ove godine?



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 0:26 uto, 3. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GCOX"]Bolje ikad nego nikad![/quote]

iskreno, nisam siguran :?
:lol:
GCOX (napisa):
Bolje ikad nego nikad!


iskreno, nisam siguran Confused
Laughing



_________________
Nikola Adžaga
Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bbanelli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 03. 2011. (09:21:40)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 20 - 23
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:54 sri, 4. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne stigoh danas na vjezbe/predavanja; je li bilo kakve rijeci o... onome o cemu ne smije da se pritja? :D ;)
Ne stigoh danas na vjezbe/predavanja; je li bilo kakve rijeci o... onome o cemu ne smije da se pritja? Very Happy Wink



_________________
Matematika
Dijeli ljude na dvije grupe. One kojima nije jasna i one kojima nije jasno kako ovim prvima nije jasna.
§ https://www.pci-z.com/ §
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
glava
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 03. 2007. (18:48:16)
Postovi: (89)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 3

PostPostano: 16:04 sri, 4. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bbanelli"]Ne stigoh danas na vjezbe/predavanja; je li bilo kakve rijeci o... onome o cemu ne smije da se pritja? :D ;)[/quote]

Bilo je... Rečeno je da bi rezultati mogli biti do ponedjeljka. A i još važnije rečeno je da je 2. kolokvij 31.5 u utorak negdje u popodnevnim satima. Rekla je profa da ne objavljujemo ovo ovdje na forumu da nebi bilo opet nekih svađa, al to je valjda bila šala :D
bbanelli (napisa):
Ne stigoh danas na vjezbe/predavanja; je li bilo kakve rijeci o... onome o cemu ne smije da se pritja? Very Happy Wink


Bilo je... Rečeno je da bi rezultati mogli biti do ponedjeljka. A i još važnije rečeno je da je 2. kolokvij 31.5 u utorak negdje u popodnevnim satima. Rekla je profa da ne objavljujemo ovo ovdje na forumu da nebi bilo opet nekih svađa, al to je valjda bila šala Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anjcho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2008. (12:38:54)
Postovi: (6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Jarun :)

PostPostano: 22:07 sri, 4. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A dobro, sad nemam di odgadat:D
A dobro, sad nemam di odgadat:D



_________________
(\__/)
(=’.’=)
(")_(")
This is ZEC. Copy and paste ZEC into your signature to help him gain world domination.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GCOX
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2006. (12:43:03)
Postovi: (A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 18 - 27
Lokacija: SPLIT_ZAGREB

PostPostano: 23:07 ned, 8. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="glava"]
Bilo je... Rečeno je da bi rezultati mogli biti do ponedjeljka.[/quote]

http://www.youtube.com/watch?v=ZCPltGKzv-o
glava (napisa):

Bilo je... Rečeno je da bi rezultati mogli biti do ponedjeljka.


http://www.youtube.com/watch?v=ZCPltGKzv-o


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
dosed_girl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2006. (21:01:46)
Postovi: (6F)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 17 - 0
Lokacija: -zG-

PostPostano: 8:55 pon, 9. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

eto tamo rezultata na webu.

hahaha, super su :shock:
eto tamo rezultata na webu.

hahaha, super su Shocked



_________________
a part of me gets sick / a part of me gets sore
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 18:55 pon, 9. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

rezultati su posljedica nedovoljnog vremena da se napiše sve što se želi napisat, zmrdanih kompova koji bacaju lude greške, smrzavaju se i slično..

mislim da bi trebalo stavit dulje vrijeme za pisanje kolokvija..jer tih dva sata stvarno nisu dovoljni da se ta dva zadatka napišu..prvo treba uspješno proučit skroz zadatke (ako su jasno zadani), i onda krenut pisat kod..

i nije mi jasno zašto se i dalje kolegiji poput ovog polažu na ovakav način (mislim na dva kolokvija koji nose 60% bodova)..možda ne bi bilo loše da se uvedu tjedni zadaci u kojima bi se kako gradivo ide implementirale stvari koje se uče..

mislim da bi cilj studiranja pa tako i ovog kolegija trebao biti da se studente nauči (u ovom slučaju programirat)..a na ovakav naćin se to ne radi..tj. ocjene i bodovi koji se steknu su sve samo ne realno ogledalo znanja studenta...
rezultati su posljedica nedovoljnog vremena da se napiše sve što se želi napisat, zmrdanih kompova koji bacaju lude greške, smrzavaju se i slično..

mislim da bi trebalo stavit dulje vrijeme za pisanje kolokvija..jer tih dva sata stvarno nisu dovoljni da se ta dva zadatka napišu..prvo treba uspješno proučit skroz zadatke (ako su jasno zadani), i onda krenut pisat kod..

i nije mi jasno zašto se i dalje kolegiji poput ovog polažu na ovakav način (mislim na dva kolokvija koji nose 60% bodova)..možda ne bi bilo loše da se uvedu tjedni zadaci u kojima bi se kako gradivo ide implementirale stvari koje se uče..

mislim da bi cilj studiranja pa tako i ovog kolegija trebao biti da se studente nauči (u ovom slučaju programirat)..a na ovakav naćin se to ne radi..tj. ocjene i bodovi koji se steknu su sve samo ne realno ogledalo znanja studenta...



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dosed_girl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2006. (21:01:46)
Postovi: (6F)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 17 - 0
Lokacija: -zG-

PostPostano: 21:13 pon, 9. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

potpisujem...

meni je samo za zadaću trebalo 6 dana po 10-12 sati mukotrpnog rada.
i uspjela sam na kraju. samo treba dobro procijeniti i dati dovoljno vremena.

tj. odvagati težinu zadataka i vrijeme potrebno za njihovo rješavanje. što očito voditelji ovog kolegija ne znaju procijeniti. (neka bude jasno da ne krivim nikoga pa niti njih zbog toga, to je moje subjektivno mišljenje na koje imam pravo).

rezultati su [b]očajni[/b]. i ja ne mogu vjerovat da je prosječan broj bodova [b]7.3[/b] od ukupno 30.

sumnjam da smo SVI baš toliko glupi i da smo baš SVI nedovoljno i neredovito učili, što bi se kao po rezultatima moglo zaključiti.

ako će ovako izgledati i drugi kolokvij - to bi značilo da će nas [b]90% [/b]ići na popravni...
potpisujem...

meni je samo za zadaću trebalo 6 dana po 10-12 sati mukotrpnog rada.
i uspjela sam na kraju. samo treba dobro procijeniti i dati dovoljno vremena.

tj. odvagati težinu zadataka i vrijeme potrebno za njihovo rješavanje. što očito voditelji ovog kolegija ne znaju procijeniti. (neka bude jasno da ne krivim nikoga pa niti njih zbog toga, to je moje subjektivno mišljenje na koje imam pravo).

rezultati su očajni. i ja ne mogu vjerovat da je prosječan broj bodova 7.3 od ukupno 30.

sumnjam da smo SVI baš toliko glupi i da smo baš SVI nedovoljno i neredovito učili, što bi se kao po rezultatima moglo zaključiti.

ako će ovako izgledati i drugi kolokvij - to bi značilo da će nas 90% ići na popravni...



_________________
a part of me gets sick / a part of me gets sore
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 22:08 pon, 9. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Wow, pa ovo je gore nego mjera koja je imala 8,3/30...

Ja se u potpunosti slažem sa bozidarsevo-om!

Inače su nekada postojale tjedne zadaće (koje po meni imaju apsolutnog smisla) i ne znam zašto su točno ukinute (možda zbog nedostatka asistenata...)
Wow, pa ovo je gore nego mjera koja je imala 8,3/30...

Ja se u potpunosti slažem sa bozidarsevo-om!

Inače su nekada postojale tjedne zadaće (koje po meni imaju apsolutnog smisla) i ne znam zašto su točno ukinute (možda zbog nedostatka asistenata...)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
YMP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 04. 2009. (14:18:45)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: VINKOVCI

PostPostano: 8:25 uto, 10. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se u potpunosti slažem sa tim da treba više vremena ja sam jedva stigla pogledati 2. zadatak s tim da nisam napravila iz prvog smart pointer s tim da sam krenula učiti ovo odmah od početka prešla sam jedino 50 zadataka, cjele RP1 vježbe i naše vježbe i opet nije bilo dovoljno pa kud ovo vodi.
Ja se u potpunosti slažem sa tim da treba više vremena ja sam jedva stigla pogledati 2. zadatak s tim da nisam napravila iz prvog smart pointer s tim da sam krenula učiti ovo odmah od početka prešla sam jedino 50 zadataka, cjele RP1 vježbe i naše vježbe i opet nije bilo dovoljno pa kud ovo vodi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bbanelli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 03. 2011. (09:21:40)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 20 - 23
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 7:18 sri, 11. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A umjesto palamudjena po forumu (tu sam i ja! :)), kako bi bilo da se polaznici OOP-a zeljni promjena nadju u nekom trenu (koji naravno nece pasati nikome, ali Boze moj; mozda da bude u neko antisocijalno vrijeme kada nitko nema akademske obaveze, a mozda moze ostaviti curu, decka, heklanje, karneval i slicno po strani) pa osmisle i ASAP slijedeci tjedan urgiraju kod profesorice? Brze, bolje i kvalitetnije od foruma...

Neka se barem maknu minimalni bodovni (tj. uvjeti) na pojedini segment, pa da se skupi tih 50 bodova preko zadaca, ako nista.

Netko si je lijepo dao truda i izracunao prosjek, koji je ispod 8 bodova, drugi kolokvij je/ce biti tezi nego prvi (jer ovo je kao ponavljanje gradiva koje bi vec svi trebali znati, jelte :D), pa je sasvim ocekivano da ce to biti jedan veliki fail.

I potpuno se slazem s nekim tko je tu napomenuo - na ovim smeckastim masinama jednostavno je nemoguce raditi. Bilo bi super kada bi se moglo donijeti vlastito racunalo (laptop, jel)...
A umjesto palamudjena po forumu (tu sam i ja! Smile), kako bi bilo da se polaznici OOP-a zeljni promjena nadju u nekom trenu (koji naravno nece pasati nikome, ali Boze moj; mozda da bude u neko antisocijalno vrijeme kada nitko nema akademske obaveze, a mozda moze ostaviti curu, decka, heklanje, karneval i slicno po strani) pa osmisle i ASAP slijedeci tjedan urgiraju kod profesorice? Brze, bolje i kvalitetnije od foruma...

Neka se barem maknu minimalni bodovni (tj. uvjeti) na pojedini segment, pa da se skupi tih 50 bodova preko zadaca, ako nista.

Netko si je lijepo dao truda i izracunao prosjek, koji je ispod 8 bodova, drugi kolokvij je/ce biti tezi nego prvi (jer ovo je kao ponavljanje gradiva koje bi vec svi trebali znati, jelte Very Happy), pa je sasvim ocekivano da ce to biti jedan veliki fail.

I potpuno se slazem s nekim tko je tu napomenuo - na ovim smeckastim masinama jednostavno je nemoguce raditi. Bilo bi super kada bi se moglo donijeti vlastito racunalo (laptop, jel)...



_________________
Matematika
Dijeli ljude na dvije grupe. One kojima nije jasna i one kojima nije jasno kako ovim prvima nije jasna.
§ https://www.pci-z.com/ §
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
YMP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 04. 2009. (14:18:45)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: VINKOVCI

PostPostano: 10:35 sri, 11. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slažem se da bi bilo super kada bi mogli bilo kako skupiti tih 45 bodova :) (ne 50) za prolaz ;) jer kolokvij mi je ionako prestresan, kompovi štekaju, malo vremena itd. :P Također se slažem sa super idejom da bi možda mogli ponjeti svoje laptope ja inače se ni ne mogu spojiti na net preko laptopa svoga pa ionako ne mogu chatati XD ali bilo bi brže i bolje :) LIKE za ideju :)
Slažem se da bi bilo super kada bi mogli bilo kako skupiti tih 45 bodova Smile (ne 50) za prolaz Wink jer kolokvij mi je ionako prestresan, kompovi štekaju, malo vremena itd. Razz Također se slažem sa super idejom da bi možda mogli ponjeti svoje laptope ja inače se ni ne mogu spojiti na net preko laptopa svoga pa ionako ne mogu chatati XD ali bilo bi brže i bolje Smile LIKE za ideju Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
glava
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 03. 2007. (18:48:16)
Postovi: (89)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 3

PostPostano: 11:36 sri, 11. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bbanelli"]Neka se barem maknu minimalni bodovni (tj. uvjeti) na pojedini segment, pa da se skupi tih 50 bodova preko zadaca, ako nista.[/quote]
Već sam ja to pitao profu na predavanju, nažalost uvjeti ostaju takvi kakvi jesu.
bbanelli (napisa):
Neka se barem maknu minimalni bodovni (tj. uvjeti) na pojedini segment, pa da se skupi tih 50 bodova preko zadaca, ako nista.

Već sam ja to pitao profu na predavanju, nažalost uvjeti ostaju takvi kakvi jesu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bbanelli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 03. 2011. (09:21:40)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 20 - 23
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:57 sri, 11. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="glava"][quote="bbanelli"]Neka se barem maknu minimalni bodovni (tj. uvjeti) na pojedini segment, pa da se skupi tih 50 bodova preko zadaca, ako nista.[/quote]
Već sam ja to pitao profu na predavanju, nažalost uvjeti ostaju takvi kakvi jesu.[/quote]Fantasticno. :D Nista, neka pocnu pripremati praktikum za popravni, vec vidim na sto ce to liciti - prosjek na prvom 7 bodova, druga zadaca iz MFC-a ([strike]koja ce doci... tadaaaaaam - bas kad ne treba, umjesto da bude vec ovaj vikend![/strike]mozda vec cak ovaj vikend? :)) i jamacno lagani drugi kolokvij na kojem prosjek treba biti 18 bodova (~60%)... :D

Full of win!
glava (napisa):
bbanelli (napisa):
Neka se barem maknu minimalni bodovni (tj. uvjeti) na pojedini segment, pa da se skupi tih 50 bodova preko zadaca, ako nista.

Već sam ja to pitao profu na predavanju, nažalost uvjeti ostaju takvi kakvi jesu.
Fantasticno. Very Happy Nista, neka pocnu pripremati praktikum za popravni, vec vidim na sto ce to liciti - prosjek na prvom 7 bodova, druga zadaca iz MFC-a (koja ce doci... tadaaaaaam - bas kad ne treba, umjesto da bude vec ovaj vikend!mozda vec cak ovaj vikend? Smile) i jamacno lagani drugi kolokvij na kojem prosjek treba biti 18 bodova (~60%)... Very Happy

Full of win!



_________________
Matematika
Dijeli ljude na dvije grupe. One kojima nije jasna i one kojima nije jasno kako ovim prvima nije jasna.
§ https://www.pci-z.com/ §
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 12:45 sri, 11. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bbanelli"][quote="glava"][quote="bbanelli"]Neka se barem maknu minimalni bodovni (tj. uvjeti) na pojedini segment, pa da se skupi tih 50 bodova preko zadaca, ako nista.[/quote]
Već sam ja to pitao profu na predavanju, nažalost uvjeti ostaju takvi kakvi jesu.[/quote]Fantasticno. :D Nista, neka pocnu pripremati praktikum za popravni, vec vidim na sto ce to liciti - prosjek na prvom 7 bodova, druga zadaca iz MFC-a ([strike]koja ce doci... tadaaaaaam - bas kad ne treba, umjesto da bude vec ovaj vikend![/strike]mozda vec cak ovaj vikend? :)) i jamacno lagani drugi kolokvij na kojem prosjek treba biti 18 bodova (~60%)... :D

Full of win![/quote]

jednostavno svi padnemo i možda se i zapitaju o predmetu :D :D
bbanelli (napisa):
glava (napisa):
bbanelli (napisa):
Neka se barem maknu minimalni bodovni (tj. uvjeti) na pojedini segment, pa da se skupi tih 50 bodova preko zadaca, ako nista.

Već sam ja to pitao profu na predavanju, nažalost uvjeti ostaju takvi kakvi jesu.
Fantasticno. Very Happy Nista, neka pocnu pripremati praktikum za popravni, vec vidim na sto ce to liciti - prosjek na prvom 7 bodova, druga zadaca iz MFC-a (koja ce doci... tadaaaaaam - bas kad ne treba, umjesto da bude vec ovaj vikend!mozda vec cak ovaj vikend? Smile) i jamacno lagani drugi kolokvij na kojem prosjek treba biti 18 bodova (~60%)... Very Happy

Full of win!


jednostavno svi padnemo i možda se i zapitaju o predmetu Very Happy Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 13:18 sri, 11. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="insane_raver"]
jednostavno svi padnemo i možda se i zapitaju o predmetu :D :D[/quote]

E kad bi se to dogodilo ja bi donirala bubreg u dobrotvorne svhe XD
insane_raver (napisa):

jednostavno svi padnemo i možda se i zapitaju o predmetu Very Happy Very Happy


E kad bi se to dogodilo ja bi donirala bubreg u dobrotvorne svhe XD


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 22:42 čet, 12. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

asistent Vinko je objavio 2. zadaću
asistent Vinko je objavio 2. zadaću



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
YMP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 04. 2009. (14:18:45)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: VINKOVCI

PostPostano: 20:34 pet, 20. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hej ljudi imam jedno pitanjce samo dali itko od vas zna točno kada su ove nadoknade kod Vinka u subotu????
Hej ljudi imam jedno pitanjce samo dali itko od vas zna točno kada su ove nadoknade kod Vinka u subotu????


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stranica 7 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan