Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Oslobadjanje skolarine na temelju socijalnog statusa (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:51 pon, 16. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Predaj uobicajenu izjavu, a uz to potvrde o primanjima clanova kucanstva kakve se izdaju u BiH.

Nevezano za ovo: na potvrdama o dohotku koje izdaje nasa Porezna uprava u nekim slucajevima pise samo da je dohodak ostvaren, ali ne pise iznos jer nije oporeziv (npr. za rad preko student servisa). U tom slucaju student treba izjaviti kolike je imao prihode i po mogucnosti potkrijepiti potvrdama o isplati ili sl. Isto vrijedi za mirovine clanova kucanstva koje nisu vidljive u potvrdama o dohotku. Molba za oslobadjanje od participacije bit ce odbijena ako se ustanovi da su podaci o prihodima nepotpuni ili izjava lazna.
Predaj uobicajenu izjavu, a uz to potvrde o primanjima clanova kucanstva kakve se izdaju u BiH.

Nevezano za ovo: na potvrdama o dohotku koje izdaje nasa Porezna uprava u nekim slucajevima pise samo da je dohodak ostvaren, ali ne pise iznos jer nije oporeziv (npr. za rad preko student servisa). U tom slucaju student treba izjaviti kolike je imao prihode i po mogucnosti potkrijepiti potvrdama o isplati ili sl. Isto vrijedi za mirovine clanova kucanstva koje nisu vidljive u potvrdama o dohotku. Molba za oslobadjanje od participacije bit ce odbijena ako se ustanovi da su podaci o prihodima nepotpuni ili izjava lazna.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 22:10 uto, 17. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

S obzirom da ne znam koja je praksa kod podnošenja zahtjeva i kojom se procedurom on rješava imam pitanje kada bi trebali predati zahtjev?
Jesam li to trebao predati unaprijed prilikom upisa godine s obzirom da znam da ću plaćati ili tek kad dobijem račun koliko trebam platiti?

S obzirom na brzinu rješavanja zahtjeva, što ako bi ja platio punu cijenu koja se od mene traži, a naknadno me se oslobodi od plaćanja svih sredstava ili određenog dijela, hoće li mi razlika biti vraćena (i treba li se za to onda ponovno slati nekakva molba)?

Pitam jer su mi do sada u referadi bez uplate odbijali dati bilo kakve potvrde/index (koje ću i ove godine trebati vaditi), a bilo bi mi dobro odmah na početku godine imati dostupne potrebne dokumente.
S obzirom da ne znam koja je praksa kod podnošenja zahtjeva i kojom se procedurom on rješava imam pitanje kada bi trebali predati zahtjev?
Jesam li to trebao predati unaprijed prilikom upisa godine s obzirom da znam da ću plaćati ili tek kad dobijem račun koliko trebam platiti?

S obzirom na brzinu rješavanja zahtjeva, što ako bi ja platio punu cijenu koja se od mene traži, a naknadno me se oslobodi od plaćanja svih sredstava ili određenog dijela, hoće li mi razlika biti vraćena (i treba li se za to onda ponovno slati nekakva molba)?

Pitam jer su mi do sada u referadi bez uplate odbijali dati bilo kakve potvrde/index (koje ću i ove godine trebati vaditi), a bilo bi mi dobro odmah na početku godine imati dostupne potrebne dokumente.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
štangica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2010. (17:18:17)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 8:02 sri, 18. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Cobs"]S obzirom da ne znam koja je praksa kod podnošenja zahtjeva i kojom se procedurom on rješava imam pitanje kada bi trebali predati zahtjev?
Jesam li to trebao predati unaprijed prilikom upisa godine s obzirom da znam da ću plaćati ili tek kad dobijem račun koliko trebam platiti?

S obzirom na brzinu rješavanja zahtjeva, što ako bi ja platio punu cijenu koja se od mene traži, a naknadno me se oslobodi od plaćanja svih sredstava ili određenog dijela, hoće li mi razlika biti vraćena (i treba li se za to onda ponovno slati nekakva molba)?

Pitam jer su mi do sada u referadi bez uplate odbijali dati bilo kakve potvrde/index (koje ću i ove godine trebati vaditi), a bilo bi mi dobro odmah na početku godine imati dostupne potrebne dokumente.[/quote]


Pogledaj si sve postove o ovoj temi i naći ćeš linkove na dokumente u kojima piše što ti je sve potrebno za podnošenje molbe i vidjet ćeš da ti ne treba nikakav dokument za koji bi ti trebao index osim samog indeksa koji si već predao. Moj ti je savjet da tu molbu i dokumente koje trebaš predaš što prije jer svakako će trebat vremena dok se sve te naše molbe prouče :-)
Cobs (napisa):
S obzirom da ne znam koja je praksa kod podnošenja zahtjeva i kojom se procedurom on rješava imam pitanje kada bi trebali predati zahtjev?
Jesam li to trebao predati unaprijed prilikom upisa godine s obzirom da znam da ću plaćati ili tek kad dobijem račun koliko trebam platiti?

S obzirom na brzinu rješavanja zahtjeva, što ako bi ja platio punu cijenu koja se od mene traži, a naknadno me se oslobodi od plaćanja svih sredstava ili određenog dijela, hoće li mi razlika biti vraćena (i treba li se za to onda ponovno slati nekakva molba)?

Pitam jer su mi do sada u referadi bez uplate odbijali dati bilo kakve potvrde/index (koje ću i ove godine trebati vaditi), a bilo bi mi dobro odmah na početku godine imati dostupne potrebne dokumente.



Pogledaj si sve postove o ovoj temi i naći ćeš linkove na dokumente u kojima piše što ti je sve potrebno za podnošenje molbe i vidjet ćeš da ti ne treba nikakav dokument za koji bi ti trebao index osim samog indeksa koji si već predao. Moj ti je savjet da tu molbu i dokumente koje trebaš predaš što prije jer svakako će trebat vremena dok se sve te naše molbe prouče Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dobby
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2011. (02:25:21)
Postovi: (7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:41 sri, 18. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li je dovoljno spadati u prvu ili drugu cenzusnu grupu da bismo bili oslobođeni plaćanja?
Ima li smisla, uz potvrde o dohotku i izjavu o članovima kućanstva, predavati npr. potvrdu o braći i sestrama koji se školuju i sl.
Ima li netko iskustva s tim :)
Da li je dovoljno spadati u prvu ili drugu cenzusnu grupu da bismo bili oslobođeni plaćanja?
Ima li smisla, uz potvrde o dohotku i izjavu o članovima kućanstva, predavati npr. potvrdu o braći i sestrama koji se školuju i sl.
Ima li netko iskustva s tim Smile



_________________
"Dobby never meant to kill anyone...Dobby only meant to maim, or seriously injure"
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
xyz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (11:14:15)
Postovi: (8A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 15 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 8:33 pet, 20. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako spadaš u prvu ili drugu cenzusnu grupu dovoljno je priloziti potvrde o dohotku, izjavu o članovima kućanstva i molbu da te oslobode plaćanja zbog navedenog razloga. Ne trebaju ti nikakve druge potvrde koliko ja znam.. :)
Ako spadaš u prvu ili drugu cenzusnu grupu dovoljno je priloziti potvrde o dohotku, izjavu o članovima kućanstva i molbu da te oslobode plaćanja zbog navedenog razloga. Ne trebaju ti nikakve druge potvrde koliko ja znam.. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 13:23 uto, 24. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jeli došlo do promjena u financijsko-obvezujućem statusu studenata koji su smrznuli prošlu godinu :?:

Naime, teta iz referade me zvala obavješćujući me da moram platiti punu školarinu za godinu koja slijedi.

Dosad je "smrznuti student" samo plaćao onu osnovnu upisninu od 100injak kuna, a sva plaćanja, koja je ostvario, prethodne godine prenosila su se na sljedeću.
Jeli došlo do promjena u financijsko-obvezujućem statusu studenata koji su smrznuli prošlu godinu Question

Naime, teta iz referade me zvala obavješćujući me da moram platiti punu školarinu za godinu koja slijedi.

Dosad je "smrznuti student" samo plaćao onu osnovnu upisninu od 100injak kuna, a sva plaćanja, koja je ostvario, prethodne godine prenosila su se na sljedeću.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:57 uto, 24. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad vrijede [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=4236&sec=279]nova pravila[/url] za participaciju u troskovima studija. Smrznute godine ili semestri i dalje se ne uzimaju u obzir, ali moguce je da placas maksimalnu participaciju zbog stvari koje su se dogadjale prije smrzavanja.
Sad vrijede nova pravila za participaciju u troskovima studija. Smrznute godine ili semestri i dalje se ne uzimaju u obzir, ali moguce je da placas maksimalnu participaciju zbog stvari koje su se dogadjale prije smrzavanja.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 15:11 uto, 24. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala Krcko!

Pitat ću tete paštete u referadi po kojoj osnovi sam u uvjetima plaćanja pune školarine.

[size=9][color=#999999]Added after 27 minutes:[/color][/size]

Provjerio sam.

Prošlu 2012./2013. sam smrznuo.

U 2011./2012. godini sam ostvario 23 ects boda što je manje od 30 pa zato plaćam punu školarinu. (stavka 12)

Jeli to validno rezoniranje Krcko?
Hvala Krcko!

Pitat ću tete paštete u referadi po kojoj osnovi sam u uvjetima plaćanja pune školarine.

Added after 27 minutes:

Provjerio sam.

Prošlu 2012./2013. sam smrznuo.

U 2011./2012. godini sam ostvario 23 ects boda što je manje od 30 pa zato plaćam punu školarinu. (stavka 12)

Jeli to validno rezoniranje Krcko?



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:11 uto, 24. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se cini da jest.
Meni se cini da jest.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 21:16 uto, 24. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Puno hvala.
Puno hvala.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tkrog
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (11:49:29)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:47 čet, 26. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoji li mogućnost vraćanja plaćene participacije za godinu 2011./2012.?
Postoji li mogućnost vraćanja plaćene participacije za godinu 2011./2012.?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ja666
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2011. (12:28:42)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 4 - 9

PostPostano: 15:10 uto, 1. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitanje, jesu te molbe za oslobađanje participacije obrađene pošto se i dalje mogu predat? ja sam svoju predala u 7. mjesecu, na studomatu mi piše puna školarina, a još nisam stigla do referade pa čisto da znam...
pitanje, jesu te molbe za oslobađanje participacije obrađene pošto se i dalje mogu predat? ja sam svoju predala u 7. mjesecu, na studomatu mi piše puna školarina, a još nisam stigla do referade pa čisto da znam...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 0:04 sri, 2. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

One predane u 7. mjesecu su sigurno "obradjene". Ne znaci da su sve rijesene jer je neke trebalo dopuniti.

:referada: (dodji prije 12 jer su guzve)
One predane u 7. mjesecu su sigurno "obradjene". Ne znaci da su sve rijesene jer je neke trebalo dopuniti.

Referada je tvoj prijatelj... (dodji prije 12 jer su guzve)



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 8:47 sri, 2. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam jučer predao, rekla mi teta da pogledam za kojih tjedan dana jel stiglo rješenje. Molba se ne predaje u referadi neg u urudžbene il kak se već zove taj ured. Između 003 i 004 (iza glavne obavještajne ploče) se nalazi taj ured (ako netko treba predat da ne bi čekao u redu za referadu)
Ja sam jučer predao, rekla mi teta da pogledam za kojih tjedan dana jel stiglo rješenje. Molba se ne predaje u referadi neg u urudžbene il kak se već zove taj ured. Između 003 i 004 (iza glavne obavještajne ploče) se nalazi taj ured (ako netko treba predat da ne bi čekao u redu za referadu)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:36 sri, 2. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Predaje se u urudzbeni, ali po rjesenje ipak treba otici u referadu.
Predaje se u urudzbeni, ali po rjesenje ipak treba otici u referadu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ja666
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2011. (12:28:42)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 4 - 9

PostPostano: 13:12 sri, 2. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

A kakve su šanse da ako spadam u jednu od te tri kategorije, da mi molba nije odobrena? Jer u tom dokumentu nikakvi drugi uvijeti nisu spomenuti, nikakva uspješnost...
A kakve su šanse da ako spadam u jednu od te tri kategorije, da mi molba nije odobrena? Jer u tom dokumentu nikakvi drugi uvijeti nisu spomenuti, nikakva uspješnost...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:53 sri, 2. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jedini kriterij su prihodi kucanstva. SVI prihodi, ne samo oporezivi. Treba prijaviti i one prihode koji nisu evidentirani na potvrdama Porezne uprave (rad preko student servisa, obiteljske mirovine i sl.).
Jedini kriterij su prihodi kucanstva. SVI prihodi, ne samo oporezivi. Treba prijaviti i one prihode koji nisu evidentirani na potvrdama Porezne uprave (rad preko student servisa, obiteljske mirovine i sl.).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ja666
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2011. (12:28:42)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 4 - 9

PostPostano: 15:29 sri, 2. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

kakvog to smisla ima?? na koji način uopče prijavljujemo prihode preko student servisa kad to nije evidentirano u poreznoj upravi a jedini papiri koji su se trebali predati su papiri iz porezne i izjava o kucanstvu? do kada se možemo žaliti na ta riješenja i/ili predati ponovno molbu za oslobođenje?

[size=9][color=#999999]Added after 57 seconds:[/color][/size]

i što ako ne platimo 40% školarine do 15.10.?
kakvog to smisla ima?? na koji način uopče prijavljujemo prihode preko student servisa kad to nije evidentirano u poreznoj upravi a jedini papiri koji su se trebali predati su papiri iz porezne i izjava o kucanstvu? do kada se možemo žaliti na ta riješenja i/ili predati ponovno molbu za oslobođenje?

Added after 57 seconds:

i što ako ne platimo 40% školarine do 15.10.?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:04 sri, 2. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Smisao je da izbjegnes laganje pod kaznenom i materijalnom odgovornoscu. Izjava koju potpisujes nije samo o clanovima zajednickog kucanstva, nego i o tvojim i njihovim prihodima. Vidi nekoliko postova iznad na koji nacin prijavljujes prihode od student servisa.

Do sada sam molbe s neistinito popunjenim izjavama jednostavno odbijao, ali ozbiljno razmisljam o pokretanju disciplinskog postupka protiv studenata za koje sam siguran da svjesno i namjerno lazu o prihodima.
Smisao je da izbjegnes laganje pod kaznenom i materijalnom odgovornoscu. Izjava koju potpisujes nije samo o clanovima zajednickog kucanstva, nego i o tvojim i njihovim prihodima. Vidi nekoliko postova iznad na koji nacin prijavljujes prihode od student servisa.

Do sada sam molbe s neistinito popunjenim izjavama jednostavno odbijao, ali ozbiljno razmisljam o pokretanju disciplinskog postupka protiv studenata za koje sam siguran da svjesno i namjerno lazu o prihodima.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ja666
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2011. (12:28:42)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 4 - 9

PostPostano: 19:13 sri, 2. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

nigdje ne piše da se to treba navesti.. no dobro do kada i kome se treba predati žalba?

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

vjerujem da apsolutno nitko ne laže o tome i u izjavi u kučanstvu se samo označuje drugo ili ostalo ako postoje neki dodatni prihodi koji se ne oporezuju a nigdje se ne piše zarađen iznos
nigdje ne piše da se to treba navesti.. no dobro do kada i kome se treba predati žalba?

Added after 1 minutes:

vjerujem da apsolutno nitko ne laže o tome i u izjavi u kučanstvu se samo označuje drugo ili ostalo ako postoje neki dodatni prihodi koji se ne oporezuju a nigdje se ne piše zarađen iznos


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan