Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prebacivanje s FER-a na PMF (matematika)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Will Traveler
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2011. (12:23:18)
Postovi: (38)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 12:30 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Prebacivanje s FER-a na PMF (matematika) Citirajte i odgovorite

Trenutno sam prva godina FER-a i htio bih se prebaciti na matematiku na PMF-u. Zanima me je li to uopće moguće, kada je moguće (u idućem semestru ili tek nagodinu), koji mi se predmeti priznaju i kakva je točno procedura. :? :?:

Moji predmeti na FER-u:
1. semestar - osnove elektrotehnike, digitalna logika, matematika 1, programiranje i programsko inženjerstvo, vještine komuniciranja, tjelesni;
2. semestar - algoritmi i strukture podataka, arhitektura računala 1, fizika 1, matematika 2, menadžment u inženjerstvu, tjelesni.

Ako netko ima bilo kakvu informaciju, neka slobodno kaže. Unaprijed se zahvaljujem. :D
Trenutno sam prva godina FER-a i htio bih se prebaciti na matematiku na PMF-u. Zanima me je li to uopće moguće, kada je moguće (u idućem semestru ili tek nagodinu), koji mi se predmeti priznaju i kakva je točno procedura. Confused Question

Moji predmeti na FER-u:
1. semestar - osnove elektrotehnike, digitalna logika, matematika 1, programiranje i programsko inženjerstvo, vještine komuniciranja, tjelesni;
2. semestar - algoritmi i strukture podataka, arhitektura računala 1, fizika 1, matematika 2, menadžment u inženjerstvu, tjelesni.

Ako netko ima bilo kakvu informaciju, neka slobodno kaže. Unaprijed se zahvaljujem. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:02 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pomocnik procelnika za nastavu (to bi se zvalo prodekan, da smo (jos) zasebni fax): M. Vukovic
ECTS koordinator: L. Grubisic
Voditelj PD-M studija: I. Nakic

E-mail adrese nadjes [url=http://web.math.hr/~vsego/emails.php]ovdje[/url].

Posto smo danas donijeli nekakva pravila prijelaza (ne sjecam se vrijede li samo unutar MO ili sire), najbolje pitati nekog od nabrojanih. Vjerojatno najbolji izbor je pomocnik procelnika, ali uzivo, a ne mailom. Sorry, ne znam termine kad je na Brdu.
Pomocnik procelnika za nastavu (to bi se zvalo prodekan, da smo (jos) zasebni fax): M. Vukovic
ECTS koordinator: L. Grubisic
Voditelj PD-M studija: I. Nakic

E-mail adrese nadjes ovdje.

Posto smo danas donijeli nekakva pravila prijelaza (ne sjecam se vrijede li samo unutar MO ili sire), najbolje pitati nekog od nabrojanih. Vjerojatno najbolji izbor je pomocnik procelnika, ali uzivo, a ne mailom. Sorry, ne znam termine kad je na Brdu.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Will Traveler
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2011. (12:23:18)
Postovi: (38)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 18:29 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

E, hvala puno! :D :D
E, hvala puno! Very Happy Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:49 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako se ne mozes prebaciti, sigurno se mozes prijaviti za upis putem portala NCVVO-a ( https://www.postani-student.hr/ ). U tom slucaju takodjer mozes traziti da ti se priznaju ispiti polozeni na FER-u.
Ako se ne mozes prebaciti, sigurno se mozes prijaviti za upis putem portala NCVVO-a ( https://www.postani-student.hr/ ). U tom slucaju takodjer mozes traziti da ti se priznaju ispiti polozeni na FER-u.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
piccola
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2009. (15:39:50)
Postovi: (D7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 8

PostPostano: 22:01 ned, 24. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

što je sa priznavanjem kolegija u slučaju upisa na drugi faks zbog ne stečenih 35 ECTSa u 2 godine? Prijavila sam državnu maturu (znači,sad krećem ispočetka) i zanima me hoće li mi biti priznato na nastavničkom smjeru išta što sam položila na inžinjerskom dosad?
što je sa priznavanjem kolegija u slučaju upisa na drugi faks zbog ne stečenih 35 ECTSa u 2 godine? Prijavila sam državnu maturu (znači,sad krećem ispočetka) i zanima me hoće li mi biti priznato na nastavničkom smjeru išta što sam položila na inžinjerskom dosad?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zvjezdica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (12:40:02)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 3

PostPostano: 8:51 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kada smo već kod prebacivanja, da li netko zna uvjete prebacivanja sa preddiplomskog matematike iz ZG-a u Split?

Hvala na info!
Kada smo već kod prebacivanja, da li netko zna uvjete prebacivanja sa preddiplomskog matematike iz ZG-a u Split?

Hvala na info!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 19:44 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zvjezdica"]Kada smo već kod prebacivanja, da li netko zna uvjete prebacivanja sa preddiplomskog matematike iz ZG-a u Split? [/quote]

Upoznao sam jednu kolegicu koja se prebacila na studij matematike u Splitu iste godine kad sam se ja selio na studij fizike dolje i koliko sam shvatio stvar je bila prilično jednostavna, tj. priznali su joj sve ili skoro sve. preporučam da pošalješ upit prodekanu za nastavu (prof. Bilušić) kako bi dobila konkretniji odgovor pošto ti na kraju stvari ovise o tome što si položila u Zagrebu.
Zvjezdica (napisa):
Kada smo već kod prebacivanja, da li netko zna uvjete prebacivanja sa preddiplomskog matematike iz ZG-a u Split?


Upoznao sam jednu kolegicu koja se prebacila na studij matematike u Splitu iste godine kad sam se ja selio na studij fizike dolje i koliko sam shvatio stvar je bila prilično jednostavna, tj. priznali su joj sve ili skoro sve. preporučam da pošalješ upit prodekanu za nastavu (prof. Bilušić) kako bi dobila konkretniji odgovor pošto ti na kraju stvari ovise o tome što si položila u Zagrebu.



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan