Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Super truper mega nezaustavljiva veza na cvjetnom

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 19:16 pon, 9. 5. 2011    Naslov: Super truper mega nezaustavljiva veza na cvjetnom Citirajte i odgovorite

U srijedu četvrtoga svibnja (iako preferiram izraz maja, s obzirom na khm.... povjesne razloge ) su u domu Cvjetno naselje vršeni radovi na internetskoj mreži. Moram reći da su fenomenalno obavljeni, bašonak, ne znam tko bi i kako mogao to više sfušat od ovoga! Jedino da ga totalno uklone. Hjoooj gospodine glavni i odgovorni za internetske mreže u studentskim domovima, da mi te srest u mračnoj uličici, al bi te nalupo (ako ništa drugo, riječima, ipak, ja sam pacifist :)). Kad ti treba minuta da "lajkaš" nešto na face-u, kad treba dvije da otvoriš nečiji profil, kad u roku od iste te dvije se ne može učitati forum faksa do kraja (i shoutbox često se ne vidi), kad na msn messenger se ne možeš spojiti (jer ti treba predugo i ovaj si misli da si neki papak), kad ti browser kaže "tis na sporoj vezi, de nemoj me opterećivat s ovim site-om", a ti si na dnevnik.hr :( Kad ti za ulogiranje u msn-ov mail treba četiri minute, i to iz petog pokušaja, i kad za otvaranje inbox-a je potrebno 7 minuta (i još uvijek traje), ne možeš se oteti dojmu da je netko u nečemu gadno sjezeznio stvari ove srijede.Onda dođeš ovdje opterećuješ forumov faks i stavljaš tako enkake ispade, jer znaš da ima još papaka koji su u istom sosu ko i ti.
Fascinira me također, kako je u svim domovima tendencija poboljšavanja internetske veze, dok je na Cvjetnom, koji je očito zadnja rupa na svirali, bila baš obratna tokom protekle tri godine. Net je bio izrazito dobre propusnosti prije dvije godine, prošle su već počeli problemi, a sad ovo, stvarno odvratno, bezobrazno, moronski (ne kažem da je netko moron, nego da je ponašanje takvo). Imam osjećaj da sam na dial-upu 56k bio na bržoj (tj. propusnijoj) vezi nego ovo sad čime baratam. Možda nije 56k, ali je prokleto blizu tome :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
U srijedu četvrtoga svibnja (iako preferiram izraz maja, s obzirom na khm.... povjesne razloge ) su u domu Cvjetno naselje vršeni radovi na internetskoj mreži. Moram reći da su fenomenalno obavljeni, bašonak, ne znam tko bi i kako mogao to više sfušat od ovoga! Jedino da ga totalno uklone. Hjoooj gospodine glavni i odgovorni za internetske mreže u studentskim domovima, da mi te srest u mračnoj uličici, al bi te nalupo (ako ništa drugo, riječima, ipak, ja sam pacifist Smile). Kad ti treba minuta da "lajkaš" nešto na face-u, kad treba dvije da otvoriš nečiji profil, kad u roku od iste te dvije se ne može učitati forum faksa do kraja (i shoutbox često se ne vidi), kad na msn messenger se ne možeš spojiti (jer ti treba predugo i ovaj si misli da si neki papak), kad ti browser kaže "tis na sporoj vezi, de nemoj me opterećivat s ovim site-om", a ti si na dnevnik.hr Sad Kad ti za ulogiranje u msn-ov mail treba četiri minute, i to iz petog pokušaja, i kad za otvaranje inbox-a je potrebno 7 minuta (i još uvijek traje), ne možeš se oteti dojmu da je netko u nečemu gadno sjezeznio stvari ove srijede.Onda dođeš ovdje opterećuješ forumov faks i stavljaš tako enkake ispade, jer znaš da ima još papaka koji su u istom sosu ko i ti.
Fascinira me također, kako je u svim domovima tendencija poboljšavanja internetske veze, dok je na Cvjetnom, koji je očito zadnja rupa na svirali, bila baš obratna tokom protekle tri godine. Net je bio izrazito dobre propusnosti prije dvije godine, prošle su već počeli problemi, a sad ovo, stvarno odvratno, bezobrazno, moronski (ne kažem da je netko moron, nego da je ponašanje takvo). Imam osjećaj da sam na dial-upu 56k bio na bržoj (tj. propusnijoj) vezi nego ovo sad čime baratam. Možda nije 56k, ali je prokleto blizu tome Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 20:56 pon, 9. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Opis trenutnog stanja ko da sam ja pisala. Pogotovo ovo s hotmailom me iritiralo jer sam imala bitne materijale za učenje na mailu :/

Ali općenito se ne slažem, nemam niti jednu zamjerku na funkcioniranje interneta na Cvjetnom do prije par dana.
Čak je danas oko 1 popodne sve izgledalo prilično normalno (imam dokaz :D ) pa sam pretpostavila da je problem uklonjen, al očito ne :/

[size=9][color=#999999]Added after 9 minutes:[/color][/size]

I da, kao ljubitelj teorija zavjere bih dodala da ja mislim da su [i]OVO[/i] namjerno napravili :jutro:
Šalim se.
Ili ipak ne. :lol:
Opis trenutnog stanja ko da sam ja pisala. Pogotovo ovo s hotmailom me iritiralo jer sam imala bitne materijale za učenje na mailu Ehm?

Ali općenito se ne slažem, nemam niti jednu zamjerku na funkcioniranje interneta na Cvjetnom do prije par dana.
Čak je danas oko 1 popodne sve izgledalo prilično normalno (imam dokaz Very Happy ) pa sam pretpostavila da je problem uklonjen, al očito ne Ehm?

Added after 9 minutes:

I da, kao ljubitelj teorija zavjere bih dodala da ja mislim da su OVO namjerno napravili Tesko je biti budan...
Šalim se.
Ili ipak ne. Laughing



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
henrik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 05. 2006. (14:45:03)
Postovi: (27)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: at the ego highway

PostPostano: 21:04 pon, 9. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Potvrdjujem gore navedene frustracije, uz napomenu da me ovakvo nesto uopce ne iznenadjuje znajuci koja osoba je odgovorna za odrzavanje mreze na Cvjetnom.
Doticni 'gospodin' me iz godine u godinu iznova odusevljava smisljanjem i uvodjenjem novih restrikcija i postavki prilikom spajanja na Studom, od kojih su neke potpuni nonsens, koje ni u kojoj mjeri ne pridonose sigurnosti mreze. Al' sve je to rock 'n' roll :)

P.S. Iz cetvrtog pokusaja sam uspio poslati ovu poruku. :turbosretansmajli:
Potvrdjujem gore navedene frustracije, uz napomenu da me ovakvo nesto uopce ne iznenadjuje znajuci koja osoba je odgovorna za odrzavanje mreze na Cvjetnom.
Doticni 'gospodin' me iz godine u godinu iznova odusevljava smisljanjem i uvodjenjem novih restrikcija i postavki prilikom spajanja na Studom, od kojih su neke potpuni nonsens, koje ni u kojoj mjeri ne pridonose sigurnosti mreze. Al' sve je to rock 'n' roll Smile

P.S. Iz cetvrtog pokusaja sam uspio poslati ovu poruku. :turbosretansmajli:



_________________
The mind is like a parachute - it works only when it is open.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 21:17 pon, 9. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

sad ok radi. cak mi zeli ici na sve stranice i spaja se na student normalno.
It's normal again :))
sad ok radi. cak mi zeli ici na sve stranice i spaja se na student normalno.
It's normal again Smile)



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Novi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2007. (12:08:32)
Postovi: (11F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
60 = 69 - 9

PostPostano: 21:20 pon, 9. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Lol :D Mora da je ovaj thread pomogao :D:D:D
Lol Very Happy Mora da je ovaj thread pomogao Very HappyVery HappyVery Happy



_________________
Jedan je smjer očit, a drugi je trivijalan.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 21:22 pon, 9. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako rekoh, bilo je danas neko vrijeme normalno, ovo ništa ne znači :D Al ajde, svejedno je super :D
Kako rekoh, bilo je danas neko vrijeme normalno, ovo ništa ne znači Very Happy Al ajde, svejedno je super Very Happy



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 21:30 pon, 9. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

:D ali ga opet nece biti u srijedu. (tako je barem obavijest glasila)
Very Happy ali ga opet nece biti u srijedu. (tako je barem obavijest glasila)



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 21:37 pon, 9. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

E da, u vezi prošle srijede... Obavijest je bila da ga neće bit od 9 do 5 ili tako nešto. Ja sam mogla na net oko 10i30 i opet oko 14i30, ne znam u međuvremenu, ali čudno je tu nešto :D :pokušavaučvrstitisvojuteorijuzavjere:
E da, u vezi prošle srijede... Obavijest je bila da ga neće bit od 9 do 5 ili tako nešto. Ja sam mogla na net oko 10i30 i opet oko 14i30, ne znam u međuvremenu, ali čudno je tu nešto Very Happy :pokušavaučvrstitisvojuteorijuzavjere:



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 21:42 pon, 9. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

:D ajde, malo interneta nikom ne skodi. znas, ako nemozes izdrzati bez facebooka jedan dan znaci da si ovisnik o njemu :D
Meni je definitivno bilo gore kad nije bilo vode. i jos je bila nedjelja pa skoro nist nije radilo :O
Very Happy ajde, malo interneta nikom ne skodi. znas, ako nemozes izdrzati bez facebooka jedan dan znaci da si ovisnik o njemu Very Happy
Meni je definitivno bilo gore kad nije bilo vode. i jos je bila nedjelja pa skoro nist nije radilo :O



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 22:06 pon, 9. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A ja sam taj vikend imala gošću :lol:
A ja sam taj vikend imala gošću Laughing



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 0:00 uto, 10. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

hehe meni je jedne srijede tak bilo da vode nije bilo od deset sati. ko za vraga, trening u pol devet pa do deset :čovječealsamtunoćsmrdio:
hehe meni je jedne srijede tak bilo da vode nije bilo od deset sati. ko za vraga, trening u pol devet pa do deset :čovječealsamtunoćsmrdio:



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:26 uto, 10. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad ste vec kod srijede, neko vrijeme smo imali ovaj logo:
[img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/logos/2008-outage.png[/img] [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=11982]:noidea:[/url]
povodom tada vec tradicionalnih redukcija struje na faxu srijedom. :lol:
Kad ste vec kod srijede, neko vrijeme smo imali ovaj logo:
Danas nije moj dan
povodom tada vec tradicionalnih redukcija struje na faxu srijedom. Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 9:55 uto, 10. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo, sad ces opet imat priliku da stavis taj logo kad nece biti struje na faksu :P
evo, sad ces opet imat priliku da stavis taj logo kad nece biti struje na faksu Razz



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan