Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Par zadataka
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Da li vam je uopce stalo do ovih zadataka?
Zaboli me...
20%
 20%  [ 1 ]
Ne usrecuju me bas.
0%
 0%  [ 0 ]
Aha
40%
 40%  [ 2 ]
Da!!! Moj zivot je prazan i besmislen bez njih!
40%
 40%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 5

Autor/ica Poruka
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 23:13 ned, 15. 12. 2002    Naslov: Par zadataka Citirajte i odgovorite

1. zadatak (bio je na grupi alt.brain.teasers prije nekoliko mjeseci):
[code:1]
Imate dvije jednake boce. Trebate odrediti na kojem ce se najmanjem katu boca razbiti (nazovimo ga kat K) ako je bacate sa zgrade koja ukupno ima n katova. Boca je tako napravljena da joj nije nista ako padne sa visine od bilo kojeg od prvih K-1 katova, a razbije se na svakom slijedecem (od K do n). Napisite algoritam koji ce odrediti kat K u prosjecno najmanje koraka (tj. bacanja boce).
Napomena: ako se prva boca razbije preostaje druga s kojom se moze nastaviti provjera, tj. ne moraju obadvije boce ostati citave (ne mora nijedna).
[/code:1]

2. zadatak (studentsko natjecanje iz informatike SIN 2002):
[code:1]
Stablo se sastoji od grana i listova. Svaka grana na stablu se ili racva u tocno dvije grane ili zavrsava tocno jednim listom.
Napisite program koji ce izracunati broj svih razlicitih stabala sa zadanim brojem listova n.
Ako netko to misli iskodirati n <= 30.
[/code:1]

Nisu potrebna rjesenja u pseudokodu, dovoljno je i cisto logicko objasnjenje zadataka (rijecima).

Uzivajte... :banana:
1. zadatak (bio je na grupi alt.brain.teasers prije nekoliko mjeseci):
Kod:

Imate dvije jednake boce. Trebate odrediti na kojem ce se najmanjem katu boca razbiti (nazovimo ga kat K) ako je bacate sa zgrade koja ukupno ima n katova. Boca je tako napravljena da joj nije nista ako padne sa visine od bilo kojeg od prvih K-1 katova, a razbije se na svakom slijedecem (od K do n). Napisite algoritam koji ce odrediti kat K u prosjecno najmanje koraka (tj. bacanja boce).
Napomena: ako se prva boca razbije preostaje druga s kojom se moze nastaviti provjera, tj. ne moraju obadvije boce ostati citave (ne mora nijedna).


2. zadatak (studentsko natjecanje iz informatike SIN 2002):
Kod:

Stablo se sastoji od grana i listova. Svaka grana na stablu se ili racva u tocno dvije grane ili zavrsava tocno jednim listom.
Napisite program koji ce izracunati broj svih razlicitih stabala sa zadanim brojem listova n.
Ako netko to misli iskodirati n <= 30.


Nisu potrebna rjesenja u pseudokodu, dovoljno je i cisto logicko objasnjenje zadataka (rijecima).

Uzivajte... Dancing banana


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:34 sri, 18. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jupi ja.... rjesio sam drugi zadatak. Samo se primjene Catalanovi brojevi i to je to. Da sam se bar sjetio toga dok sam pisao to na natjecanju... ufff

:banana:

Marijan

P.S. Banana je zakoon
Jupi ja.... rjesio sam drugi zadatak. Samo se primjene Catalanovi brojevi i to je to. Da sam se bar sjetio toga dok sam pisao to na natjecanju... ufff

Dancing banana

Marijan

P.S. Banana je zakoon


[Vrh]
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 17:46 sri, 18. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Marijan"]Jupi ja.... rjesio sam drugi zadatak. Samo se primjene Catalanovi brojevi i to je to. Da sam se bar sjetio toga dok sam pisao to na natjecanju... ufff
[/quote]

Da si tek vidio koju sam ja glupost napravio na tom zadatku. Umjesto da mnozim broj kombinacija, ja sam uzimao maximum. :oops: :lol:
Na nesrecu prekasno sam skuzio, vec je bilo gotovo.
Inace, zadatak je pljuga. Ali treba znati mnoziti :roll:

BTW, prvi zadatak je jos otvoren za diskusiju. Anybody?
Moze se drugi i cisto logicki objasniti (bez Catalanovih brojeva - iako se svodi na isto). Dovoljno je minimalno poznavanje kombinatorike. Ako netko ima zelju to napraviti neka se javi.
Marijan (napisa):
Jupi ja.... rjesio sam drugi zadatak. Samo se primjene Catalanovi brojevi i to je to. Da sam se bar sjetio toga dok sam pisao to na natjecanju... ufff


Da si tek vidio koju sam ja glupost napravio na tom zadatku. Umjesto da mnozim broj kombinacija, ja sam uzimao maximum. Embarassed Laughing
Na nesrecu prekasno sam skuzio, vec je bilo gotovo.
Inace, zadatak je pljuga. Ali treba znati mnoziti Rolling Eyes

BTW, prvi zadatak je jos otvoren za diskusiju. Anybody?
Moze se drugi i cisto logicki objasniti (bez Catalanovih brojeva - iako se svodi na isto). Dovoljno je minimalno poznavanje kombinatorike. Ako netko ima zelju to napraviti neka se javi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:56 sri, 25. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako koga interesira imam rjesen sa Catalanovim brojevima u C-u... pa nek rece stavit cu ga na forum.
Btw: Da li si ti isto sudjeloval na Studentskom kada je bio taj zadatak? I sto se ne potpises pravim imenom, da cjeli svijet (forum) zna tko je taj znalac Void :)

Marijan
Ako koga interesira imam rjesen sa Catalanovim brojevima u C-u... pa nek rece stavit cu ga na forum.
Btw: Da li si ti isto sudjeloval na Studentskom kada je bio taj zadatak? I sto se ne potpises pravim imenom, da cjeli svijet (forum) zna tko je taj znalac Void Smile

Marijan


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:01 čet, 26. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

a sto su Catalanovi brojevi?
moze raspis?

bas me zanima.....
a sto su Catalanovi brojevi?
moze raspis?

bas me zanima.....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 10:06 čet, 26. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Marijan"]Ako koga interesira imam rjesen sa Catalanovim brojevima u C-u... pa nek rece stavit cu ga na forum.[/quote]

Stavi, nek cijeli svijet vidi. :)

[quote="Marijan"]
Btw: Da li si ti isto sudjeloval na Studentskom kada je bio taj zadatak?
[/quote]

Da.

[quote="Marijan"]
I sto se ne potpises pravim imenom, da cjeli svijet (forum) zna tko je taj znalac Void :)

Marijan[/quote]

Ajde dobro... [url=http://web.math.hr/~krcko/nastava/komb/index.html]Evo[/url], Marijane :P

P.S. Mozes se i logirati kad postas na forum. Ajde, molim te... 8)
Marijan (napisa):
Ako koga interesira imam rjesen sa Catalanovim brojevima u C-u... pa nek rece stavit cu ga na forum.


Stavi, nek cijeli svijet vidi. Smile

Marijan (napisa):

Btw: Da li si ti isto sudjeloval na Studentskom kada je bio taj zadatak?


Da.

Marijan (napisa):

I sto se ne potpises pravim imenom, da cjeli svijet (forum) zna tko je taj znalac Void Smile

Marijan


Ajde dobro... Evo, Marijane Razz

P.S. Mozes se i logirati kad postas na forum. Ajde, molim te... Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 10:10 čet, 26. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]a sto su Catalanovi brojevi?
moze raspis?[/quote]

[url=http://hades.ph.tn.tudelft.nl/Internal/PHServices/Documentation/MathWorld/math/math/c/c095.htm]Evo link na jednu vrlo sarenu stranicu pun slikica i jednadzbi[/url]

Inace, Catalanovi brojevi su bas specificni za zadatak sa binarnim stablom, ali nije tezak ni ako se samo malo mucne glavom i otpuhne prasina sa znanja kombinatorike. :wink:
Nesi (napisa):
a sto su Catalanovi brojevi?
moze raspis?


Evo link na jednu vrlo sarenu stranicu pun slikica i jednadzbi

Inace, Catalanovi brojevi su bas specificni za zadatak sa binarnim stablom, ali nije tezak ni ako se samo malo mucne glavom i otpuhne prasina sa znanja kombinatorike. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 13:53 čet, 26. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Void"][quote="Nesi"]a sto su Catalanovi brojevi?
moze raspis?[/quote]
[url=http://hades.ph.tn.tudelft.nl/Internal/PHServices/Documentation/MathWorld/math/math/c/c095.htm]Evo link na jednu vrlo sarenu stranicu pun slikica i jednadzbi[/url]
Inace, Catalanovi brojevi su bas specificni za zadatak sa binarnim stablom, ali nije tezak ni ako se samo malo mucne glavom i otpuhne prasina sa znanja kombinatorike. :wink:[/quote]

tnx na linku, pogledat cecm.....
a inace, nije da je meni znanje kombinatorike bas nes..... znas, u miocu se ipak ne drvi _toliko_ po kombinatorici :o)
a ovdje me jos nije zadesila :o)
jos sam mala :o) :wink:
Void (napisa):
Nesi (napisa):
a sto su Catalanovi brojevi?
moze raspis?

Evo link na jednu vrlo sarenu stranicu pun slikica i jednadzbi
Inace, Catalanovi brojevi su bas specificni za zadatak sa binarnim stablom, ali nije tezak ni ako se samo malo mucne glavom i otpuhne prasina sa znanja kombinatorike. Wink


tnx na linku, pogledat cecm.....
a inace, nije da je meni znanje kombinatorike bas nes..... znas, u miocu se ipak ne drvi _toliko_ po kombinatorici Big nose
a ovdje me jos nije zadesila Big nose
jos sam mala Big nose Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 16:26 čet, 26. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]znas, u miocu se ipak ne drvi _toliko_ po kombinatorici :o)
[/quote]

Znam, ali ne mozes reci ni da se malo kombinatorike radi.
Ipak smo po tom pitanju napredni u odnosu na ostale (mi miocani). :wink: :wink: :secrethandshake:
Nesi (napisa):
znas, u miocu se ipak ne drvi _toliko_ po kombinatorici Big nose


Znam, ali ne mozes reci ni da se malo kombinatorike radi.
Ipak smo po tom pitanju napredni u odnosu na ostale (mi miocani). Wink Wink :secrethandshake:


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 16:54 čet, 26. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

trebali bi napraviti neki topic na koji bi samo mi miocani (:secrethandshake:) iliti sluzbeno iksv (xv) gimnazijalci imali pristup

...ali bojim se da bi nas bilo jako malo :cry: :cry: :cry: ...jer su svi pobjegli na :2gunfire: :snipersmile: fer :evil:


sto su ukusni za bozicni rucak ti ferovci :eating:
trebali bi napraviti neki topic na koji bi samo mi miocani (:secrethandshake:) iliti sluzbeno iksv (xv) gimnazijalci imali pristup

...ali bojim se da bi nas bilo jako malo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...jer su svi pobjegli na #2gunfire #Sniper fer Evil or Very Mad


sto su ukusni za bozicni rucak ti ferovci #Eating smiley


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 17:07 čet, 26. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]trebali bi napraviti neki topic na koji bi samo mi miocani (:secrethandshake:) iliti sluzbeno iksv (xv) gimnazijalci imali pristup

...ali bojim se da bi nas bilo jako malo :cry: :cry: :cry: ...jer su svi pobjegli na :2gunfire: :snipersmile: fer :evil:


sto su ukusni za bozicni rucak ti ferovci :eating:[/quote]

Pocelo je, pocelo...
Vsego, otvaraj "FER flejm" forum.
Pridruzujem se borbi.
:2gunfire: :2gunfire: :snipersmile:
Lord Sirius (napisa):
trebali bi napraviti neki topic na koji bi samo mi miocani (:secrethandshake:) iliti sluzbeno iksv (xv) gimnazijalci imali pristup

...ali bojim se da bi nas bilo jako malo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...jer su svi pobjegli na #2gunfire #Sniper fer Evil or Very Mad


sto su ukusni za bozicni rucak ti ferovci #Eating smiley


Pocelo je, pocelo...
Vsego, otvaraj "FER flejm" forum.
Pridruzujem se borbi.
#2gunfire #2gunfire #Sniper


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:53 čet, 26. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može i ja sam za :)
Topic u kojem se uzdižu miočani (brijem da bi se tu i Krcko mogo pridružit, naime šire se tračevi da je i on jedan od braće :)) i pljuje po FER-u :)
Može i ja sam za Smile
Topic u kojem se uzdižu miočani (brijem da bi se tu i Krcko mogo pridružit, naime šire se tračevi da je i on jedan od braće Smile) i pljuje po FER-u Smile



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 19:44 čet, 26. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]brijem da bi se tu i Krcko mogo pridružit, naime šire se tračevi da je i on jedan od braće[/quote]

znaci imamo vezu u gornjem domu...sada mozemo poceti sa osnivanjem klana McMioc...uskoro cemo mi biti vladari pmf-a i preimenovati cemo ga u mioc :twisted: :twisted: HAHAHA :twisted: :twisted:

podignuti cemo spomenike luksicu,vlastelici,nemetici i svima ostalima :twisted: :twisted: HAHAHAHA :twisted: :twisted:
C'Tebo (napisa):
brijem da bi se tu i Krcko mogo pridružit, naime šire se tračevi da je i on jedan od braće


znaci imamo vezu u gornjem domu...sada mozemo poceti sa osnivanjem klana McMioc...uskoro cemo mi biti vladari pmf-a i preimenovati cemo ga u mioc Twisted Evil Twisted Evil HAHAHA Twisted Evil Twisted Evil

podignuti cemo spomenike luksicu,vlastelici,nemetici i svima ostalima Twisted Evil Twisted Evil HAHAHAHA Twisted Evil Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:03 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"][quote="C'Tebo"]brijem da bi se tu i Krcko mogo pridru&#65533;it, naime &#65533;ire se tračevi da je i on jedan od braće[/quote]
znaci imamo vezu u gornjem domu...sada mozemo poceti sa osnivanjem klana McMioc...uskoro cemo mi biti vladari pmf-a i preimenovati cemo ga u mioc :twisted: :twisted: HAHAHA :twisted: :twisted:
podignuti cemo spomenike luksicu,vlastelici,nemetici i svima ostalima :twisted: :twisted: HAHAHAHA :twisted: :twisted:[/quote]

JEEEEEEEEEE :o)

i nije samo Krcko... ima njih jos, tj. valjda budu asistenti

heh... mioc vlada PMF-mathom :D :D :D

i btw, nemoj mi zaboravit spomenik teti Antoncic! :o)


hm.. nego... cinimise da nas ima podosta na forumu...
sad mi pale dvije stvari na pamet....
ocemo neki miting (u nekoj pauzi) nabacit?
prva stvar - mi miocani
druga stvar - forumasi
? :o)
Lord Sirius (napisa):
C'Tebo (napisa):
brijem da bi se tu i Krcko mogo pridru&#65533;it, naime &#65533;ire se tračevi da je i on jedan od braće

znaci imamo vezu u gornjem domu...sada mozemo poceti sa osnivanjem klana McMioc...uskoro cemo mi biti vladari pmf-a i preimenovati cemo ga u mioc Twisted Evil Twisted Evil HAHAHA Twisted Evil Twisted Evil
podignuti cemo spomenike luksicu,vlastelici,nemetici i svima ostalima Twisted Evil Twisted Evil HAHAHAHA Twisted Evil Twisted Evil


JEEEEEEEEEE Big nose

i nije samo Krcko... ima njih jos, tj. valjda budu asistenti

heh... mioc vlada PMF-mathom Very Happy Very Happy Very Happy

i btw, nemoj mi zaboravit spomenik teti Antoncic! Big nose


hm.. nego... cinimise da nas ima podosta na forumu...
sad mi pale dvije stvari na pamet....
ocemo neki miting (u nekoj pauzi) nabacit?
prva stvar - mi miocani
druga stvar - forumasi
? Big nose



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 0:10 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nesi, da li se to meni cini da se svaki topic u kojem se ti pojavis pretvori u sapunicu??
prvo onaj sa rucnim korjenovanjem...pa sad ovaj...i tko zna koliko jos...
Nesi, da li se to meni cini da se svaki topic u kojem se ti pojavis pretvori u sapunicu??
prvo onaj sa rucnim korjenovanjem...pa sad ovaj...i tko zna koliko jos...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:53 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Moze i ja sam za :)
Topic u kojem se uzdizu miocani (brijem da bi se tu i Krcko mogo pridruzit, naime sire se tracevi da je i on jedan od brace :)) i pljuje po FER-u :)[/quote]

Dva uvjeta i otvaram "FER fanclub" forum:

1. Da vas Krcko javno i otvoreno podrzi

2. Kao MIOCanin koji vam pomaze odrzavanjem Foruma, ocu i ja spomenik :)

[quote="Lord Sirius"]Nesi, da li se to meni cini da se svaki topic u kojem se ti pojavis pretvori u sapunicu??
prvo onaj sa rucnim korjenovanjem...pa sad ovaj...i tko zna koliko jos...[/quote]

Cini ti se. Ovdje se skoro svi topici pretvaraju u sapunice. Bilo tamo Nesi ili ne... ;)

A nije to ni tako lose... :P

Btw, ti okupljanje MIOCana smatras [b]sapunicom[/b] :?: :shock:
C'Tebo (napisa):
Moze i ja sam za Smile
Topic u kojem se uzdizu miocani (brijem da bi se tu i Krcko mogo pridruzit, naime sire se tracevi da je i on jedan od brace Smile) i pljuje po FER-u Smile


Dva uvjeta i otvaram "FER fanclub" forum:

1. Da vas Krcko javno i otvoreno podrzi

2. Kao MIOCanin koji vam pomaze odrzavanjem Foruma, ocu i ja spomenik Smile

Lord Sirius (napisa):
Nesi, da li se to meni cini da se svaki topic u kojem se ti pojavis pretvori u sapunicu??
prvo onaj sa rucnim korjenovanjem...pa sad ovaj...i tko zna koliko jos...


Cini ti se. Ovdje se skoro svi topici pretvaraju u sapunice. Bilo tamo Nesi ili ne... Wink

A nije to ni tako lose... Razz

Btw, ti okupljanje MIOCana smatras sapunicom Question Shocked



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 1:09 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Kao MIOCanin koji vam pomaze odrzavanjem Foruma, ocu i ja spomenik[/quote]

ok...buduci da u slobodno vrijeme proucavam firentinsku umjetnost 16.st (ono kaj se u firenci radilo dok je michelangelo tam zivio) nudim ti dva izbora:

1. skulptura u stilu michelangelovog davida sa svim...khm...vrlinama izlozenima

2. jednostavna moderna kubisticka skulptura u stilu picassa

[quote="vsego"]Btw, ti okupljanje MIOCana smatras sapunicom[/quote]
pa cuj...u zadnje cetiri godine su mi se miocani svako malo sakupljali u skoli
vsego (napisa):
Kao MIOCanin koji vam pomaze odrzavanjem Foruma, ocu i ja spomenik


ok...buduci da u slobodno vrijeme proucavam firentinsku umjetnost 16.st (ono kaj se u firenci radilo dok je michelangelo tam zivio) nudim ti dva izbora:

1. skulptura u stilu michelangelovog davida sa svim...khm...vrlinama izlozenima

2. jednostavna moderna kubisticka skulptura u stilu picassa

vsego (napisa):
Btw, ti okupljanje MIOCana smatras sapunicom

pa cuj...u zadnje cetiri godine su mi se miocani svako malo sakupljali u skoli


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 12:03 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="C'Tebo"]Moze i ja sam za :)
Topic u kojem se uzdizu miocani (brijem da bi se tu i Krcko mogo pridruzit, naime sire se tracevi da je i on jedan od brace :)) i pljuje po FER-u :)[/quote]

Dva uvjeta i otvaram "FER fanclub" forum:

1. Da vas Krcko javno i otvoreno podrzi
[/quote]

:krcko:

[quote="vsego"]
2. Kao MIOCanin koji vam pomaze odrzavanjem Foruma, ocu i ja spomenik :)
[/quote]

OK... Mislim da si zasluzio.
Zamisli samo kad nakon 1000 godina neka cudna izvanzemaljska (0X) civilizacija pronadje te spomenike, a medju njima i uznositog vsegu.
Mozda ce napraviti neku religiju (neopitagorejsku?) zasnovanu na tim spomenicima i ulomcima s ovog foruma.
Vsego ce, naravno, biti presveti admin (admin sanctissimus), a krcko (ako su sumnje u svezi mioca tocne) biti ce krcko maximus.
A tek kad promotrimo cijelu galeriju svetaca (Vlastelica, Luksic, Jira...) - ima tu stofa za religiju cijele galaksije.

Neka sapunica otpocne...

One more thing - Vsego, koja generacija MIOCa?
A krcko mudro suti u svezi xv gim... traume?
vsego (napisa):
C'Tebo (napisa):
Moze i ja sam za Smile
Topic u kojem se uzdizu miocani (brijem da bi se tu i Krcko mogo pridruzit, naime sire se tracevi da je i on jedan od brace Smile) i pljuje po FER-u Smile


Dva uvjeta i otvaram "FER fanclub" forum:

1. Da vas Krcko javno i otvoreno podrzi


Krcko, pomagaj!

vsego (napisa):

2. Kao MIOCanin koji vam pomaze odrzavanjem Foruma, ocu i ja spomenik Smile


OK... Mislim da si zasluzio.
Zamisli samo kad nakon 1000 godina neka cudna izvanzemaljska (0X) civilizacija pronadje te spomenike, a medju njima i uznositog vsegu.
Mozda ce napraviti neku religiju (neopitagorejsku?) zasnovanu na tim spomenicima i ulomcima s ovog foruma.
Vsego ce, naravno, biti presveti admin (admin sanctissimus), a krcko (ako su sumnje u svezi mioca tocne) biti ce krcko maximus.
A tek kad promotrimo cijelu galeriju svetaca (Vlastelica, Luksic, Jira...) - ima tu stofa za religiju cijele galaksije.

Neka sapunica otpocne...

One more thing - Vsego, koja generacija MIOCa?
A krcko mudro suti u svezi xv gim... traume?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:08 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

E moji MIOCani, razocarali ste me. Protiv sam otvaranja ekskluzivnog MIOC-foruma, a narocito protiv pljuvanja po FER-u. Ovo drugo necu ni obrazlagati, a za prvo cu vas podsjetiti na nekoliko stvari.

1. Mislim da se matematicari ne bi trebali dijeliti po gimnazijskim i drugim osnovama (matishe svih gimnazija ujedinite se!)

2. Ove godine ima vas puno s MIOCa zbog propagande i indoktrinacije koju smo vrsili na MIOCovom math klubu. Nasjeli ste, djeco draga :)

3. Vec puno godina za redom na drzavnim math natjecanjima ima vise predstavnika V. gimnazije od MIOCa, a vode i po broju osvojenih nagrada. To se odnosi samo na Zagrebacke gimnazije, a ima jos puno dobrih gimnazija. Uostalom...

4. Zagrebacki MIOC nije jedini MIOC! Bio je jedan i u Splitu (ne zove se vise tako, kao ni Zagrebacki). U mojoj generaciji na MO bilo je vise ljudi sa St-MIOCa nego sa Zg-MIOCa. Ocete i Splicane primit u MIOC klub, ili ce oni osnovati svoj :?: :twisted:

[quote="Lord Sirius"]podignuti cemo spomenike luksicu[/quote]

Njemu bih eventualno dignuo nadgrobni. Nije mi bio najdrazi prof :)

[quote="Void"]A krcko mudro suti u svezi xv gim... traume?[/quote]

Pogledaj malo [url=http://web.math.hr/~krcko/osobno.html]ovdje[/url].

[quote="Nesi"]ocemo neki miting (u nekoj pauzi) nabacit?
prva stvar - mi miocani
druga stvar - forumasi[/quote]

Ovo drugo mi se vise svidja. Mozete organizirat forumovski izlet na Sljeme, kolektivno doc igrat go cetvrtkom ili tako nesto. Bezveze je nastavit se druziti samo s poznatim facama iz MIOC-sapunice, ne mislite li tako? Oko vas ima puno novih zanimljivih ljudi.. skinite se malo s neta, dodjite na vjezbe kojiput i pogledajte..

Eto, ja rekoh svoje, a vi pocnite sipat drvlje i kamenje :splat:
E moji MIOCani, razocarali ste me. Protiv sam otvaranja ekskluzivnog MIOC-foruma, a narocito protiv pljuvanja po FER-u. Ovo drugo necu ni obrazlagati, a za prvo cu vas podsjetiti na nekoliko stvari.

1. Mislim da se matematicari ne bi trebali dijeliti po gimnazijskim i drugim osnovama (matishe svih gimnazija ujedinite se!)

2. Ove godine ima vas puno s MIOCa zbog propagande i indoktrinacije koju smo vrsili na MIOCovom math klubu. Nasjeli ste, djeco draga Smile

3. Vec puno godina za redom na drzavnim math natjecanjima ima vise predstavnika V. gimnazije od MIOCa, a vode i po broju osvojenih nagrada. To se odnosi samo na Zagrebacke gimnazije, a ima jos puno dobrih gimnazija. Uostalom...

4. Zagrebacki MIOC nije jedini MIOC! Bio je jedan i u Splitu (ne zove se vise tako, kao ni Zagrebacki). U mojoj generaciji na MO bilo je vise ljudi sa St-MIOCa nego sa Zg-MIOCa. Ocete i Splicane primit u MIOC klub, ili ce oni osnovati svoj Question Twisted Evil

Lord Sirius (napisa):
podignuti cemo spomenike luksicu


Njemu bih eventualno dignuo nadgrobni. Nije mi bio najdrazi prof Smile

Void (napisa):
A krcko mudro suti u svezi xv gim... traume?


Pogledaj malo ovdje.

Nesi (napisa):
ocemo neki miting (u nekoj pauzi) nabacit?
prva stvar - mi miocani
druga stvar - forumasi


Ovo drugo mi se vise svidja. Mozete organizirat forumovski izlet na Sljeme, kolektivno doc igrat go cetvrtkom ili tako nesto. Bezveze je nastavit se druziti samo s poznatim facama iz MIOC-sapunice, ne mislite li tako? Oko vas ima puno novih zanimljivih ljudi.. skinite se malo s neta, dodjite na vjezbe kojiput i pogledajte..

Eto, ja rekoh svoje, a vi pocnite sipat drvlje i kamenje #Splat



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 12:32 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]2. Ove godine ima vas puno s MIOCa zbog propagande i indoktrinacije koju smo vrsili na MIOCovom math klubu. Nasjeli ste, djeco draga :)
[/quote]

Fak, nasjeli smo. Da li se jos uvijek mozemo prebaciti na FER? :twisted:

[quote="krcko"]
[quote="Lord Sirius"]podignuti cemo spomenike luksicu[/quote]

Njemu bih eventualno dignuo nadgrobni. Nije mi bio najdrazi prof :)
[/quote]

Nije Luksic toliko los - popravio se (rehabilitirao).

Sto kazes na Vlastelicu? Cuo sam da je on prije bio normalan :shock:... nekako mi je to tesko pojmiti. :evil:
krcko (napisa):
2. Ove godine ima vas puno s MIOCa zbog propagande i indoktrinacije koju smo vrsili na MIOCovom math klubu. Nasjeli ste, djeco draga Smile


Fak, nasjeli smo. Da li se jos uvijek mozemo prebaciti na FER? Twisted Evil

krcko (napisa):

Lord Sirius (napisa):
podignuti cemo spomenike luksicu


Njemu bih eventualno dignuo nadgrobni. Nije mi bio najdrazi prof Smile


Nije Luksic toliko los - popravio se (rehabilitirao).

Sto kazes na Vlastelicu? Cuo sam da je on prije bio normalan Shocked... nekako mi je to tesko pojmiti. Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan