Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

2. zadaća
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 10:26 čet, 26. 5. 2011    Naslov: 2. zadaća Citirajte i odgovorite

Nisam baš daleko dogurao.:) Naime, kod prvog CTRL+F5 već javlja grešku, a zapravo još ništa nisam ni krenuo raditi. Zašto mi javlja tu grešku?

Error 1 Command line error D8022 : cannot open 'c:\...\My Documents\Visual Studio 2005\Projects\zadaca\zadaca\Debug\RSP00000220363756.rsp' cl
Nisam baš daleko dogurao.Smile Naime, kod prvog CTRL+F5 već javlja grešku, a zapravo još ništa nisam ni krenuo raditi. Zašto mi javlja tu grešku?

Error 1 Command line error D8022 : cannot open 'c:\...\My Documents\Visual Studio 2005\Projects\zadaca\zadaca\Debug\RSP00000220363756.rsp' cl


[Vrh]
(s)Venn
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2009. (17:59:25)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 6
Lokacija: Velika Gorica

PostPostano: 8:28 pet, 27. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gost, uvjeri se da ti prije kompajliranja nije ostao otvoren prozor od prethodnog pokretanja programa. :wink:


Mene pak jako muči jedna druga stvar - kako [u]povezati[/u] dvije forme?!?
Za početak bih bio zahvalan kada bi mi netko dao uputu kako rješiti sljedeći problem:
1.) imam dva prozora, main i pomocni
2.) na mainu imam gumb pritiskom na kojeg se otvori drugi prozor

Jasno mi je da mogu iskoristiti primjerice DoModal, ali preostala sintaksa prilikom povezivanja mi nikako nije jasna. Stoga bih molio malo opširnije objašnjenje.


Jest da pitanje izgleda podosta jednostavno, ali na vježbama nismo napravili nijedan takav primjer, a na netu još uviejk nisam uspio naći potrebne info.
Gost, uvjeri se da ti prije kompajliranja nije ostao otvoren prozor od prethodnog pokretanja programa. Wink


Mene pak jako muči jedna druga stvar - kako povezati dvije forme?!?
Za početak bih bio zahvalan kada bi mi netko dao uputu kako rješiti sljedeći problem:
1.) imam dva prozora, main i pomocni
2.) na mainu imam gumb pritiskom na kojeg se otvori drugi prozor

Jasno mi je da mogu iskoristiti primjerice DoModal, ali preostala sintaksa prilikom povezivanja mi nikako nije jasna. Stoga bih molio malo opširnije objašnjenje.


Jest da pitanje izgleda podosta jednostavno, ali na vježbama nismo napravili nijedan takav primjer, a na netu još uviejk nisam uspio naći potrebne info.



_________________
..pišem pjesme, sviram bluz, radost i tugu na stihove lomim..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
lorozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (17:11:14)
Postovi: (50)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 12:31 pet, 27. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad dodas novi dijalog u projekt, prvo dva put kliknes na njega da ti se otvori onaj class wizard i unutra upises kak oces da ti se zove klasa koja predstavlja taj dijalog (npr. Novi).

EDIT: tu sam krivo napisal prvi put.
znaci, mora se u class browseru dodati varijabla. nadjes OsnovniDlg, desni klik->add, i tam dodas tu varijablu (tip varijable je Novi, ime proizvoljno, npr. dlgNovi). Sad bi sve trebalo raditi.

sad u funkciji NekiGumbStisnut u OriginalniDlg.cpp zoves dlgNovi.DoModal(); i to je to.

Malo je bezveze da to nismo obradjivali na vjezbama jer nije bas lako skuziti, a net ne pomaze bas jer su tutoriali uglavnom beskorisni.
Kad dodas novi dijalog u projekt, prvo dva put kliknes na njega da ti se otvori onaj class wizard i unutra upises kak oces da ti se zove klasa koja predstavlja taj dijalog (npr. Novi).

EDIT: tu sam krivo napisal prvi put.
znaci, mora se u class browseru dodati varijabla. nadjes OsnovniDlg, desni klik->add, i tam dodas tu varijablu (tip varijable je Novi, ime proizvoljno, npr. dlgNovi). Sad bi sve trebalo raditi.

sad u funkciji NekiGumbStisnut u OriginalniDlg.cpp zoves dlgNovi.DoModal(); i to je to.

Malo je bezveze da to nismo obradjivali na vjezbama jer nije bas lako skuziti, a net ne pomaze bas jer su tutoriali uglavnom beskorisni.



_________________
Listen to Reason...
http://www.youtube.com/watch?v=hQjrlsSGJrs
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ally
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2008. (19:57:23)
Postovi: (7F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 19 - 2

PostPostano: 9:48 sub, 28. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam i ja (možda glupo) pitanje... Da li postoji besplatna verzija Visual Studia 2005 s MFC-om za skinuti s neta? Ja to nemrem nać... Vikend je, pa baš i ne mogu do kraja dz napravit na faksu.
Imam i ja (možda glupo) pitanje... Da li postoji besplatna verzija Visual Studia 2005 s MFC-om za skinuti s neta? Ja to nemrem nać... Vikend je, pa baš i ne mogu do kraja dz napravit na faksu.



_________________
I just wanna dance..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lorozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (17:11:14)
Postovi: (50)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 12:23 sub, 28. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

EDIT:
Opet se ispravljam :P

http://msdn.microsoft.com/en-us/vstudio/bb984878

trial verzije su besplatne, eventualno se trebas registrirati negde (besplatno valjda). e sad, dal imaju mfc to neznam, probaj guglati :)
EDIT:
Opet se ispravljam Razz

http://msdn.microsoft.com/en-us/vstudio/bb984878

trial verzije su besplatne, eventualno se trebas registrirati negde (besplatno valjda). e sad, dal imaju mfc to neznam, probaj guglati Smile



_________________
Listen to Reason...
http://www.youtube.com/watch?v=hQjrlsSGJrs
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
GCOX
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2006. (12:43:03)
Postovi: (A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 18 - 27
Lokacija: SPLIT_ZAGREB

PostPostano: 12:31 sub, 28. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ally"]Imam i ja (možda glupo) pitanje... Da li postoji besplatna verzija Visual Studia 2005 s MFC-om za skinuti s neta? Ja to nemrem nać... Vikend je, pa baš i ne mogu do kraja dz napravit na faksu.[/quote]

Postoji, samo kako je vikend ne mozes do racunarskog centra da dobijes svoj "besplatni" MS software...
Ally (napisa):
Imam i ja (možda glupo) pitanje... Da li postoji besplatna verzija Visual Studia 2005 s MFC-om za skinuti s neta? Ja to nemrem nać... Vikend je, pa baš i ne mogu do kraja dz napravit na faksu.


Postoji, samo kako je vikend ne mozes do racunarskog centra da dobijes svoj "besplatni" MS software...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
(s)Venn
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2009. (17:59:25)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 6
Lokacija: Velika Gorica

PostPostano: 18:01 sub, 28. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo mene s novim problemom (dugo mi je trebalo :P ).

Imam dva prozora i onaj izvedeni se otvara pritiskom na gumb na glavnom programu. (Hvala još jednom Lovri na uputi :wink: ) Dakle, nazovimo onaj primarni prozor Glavni, a izvedeni Izvedeni.

U Izvedenom prozoru imam gumb Ispiši i Edit Box u koji unesem neki CString. Želim da se pritiskom na gumb Ispiši tekst iz Edit Boxa prepiše u Static Box na Glavnom prozoru.

E sad, tu vezu nikako ne mogu ostvariti, sve sam probao, tražio na netu neke informacije i nisam uspio. Ima li netko tko je probao napraviti nešto slično kakvu ideju..?


Molio bih asistente da se i oni malo uključe u ovu raspravu. Asistent Puljić nije pokazao nijedan od ovih primjera na vježbama, nemamo preporučenu literaturu, ne postoje konzultacije ni demonstrature, slajdovi su i više neko oskudni, i ja više ne znam na koji način da se snalazim dalje. :?
Evo mene s novim problemom (dugo mi je trebalo Razz ).

Imam dva prozora i onaj izvedeni se otvara pritiskom na gumb na glavnom programu. (Hvala još jednom Lovri na uputi Wink ) Dakle, nazovimo onaj primarni prozor Glavni, a izvedeni Izvedeni.

U Izvedenom prozoru imam gumb Ispiši i Edit Box u koji unesem neki CString. Želim da se pritiskom na gumb Ispiši tekst iz Edit Boxa prepiše u Static Box na Glavnom prozoru.

E sad, tu vezu nikako ne mogu ostvariti, sve sam probao, tražio na netu neke informacije i nisam uspio. Ima li netko tko je probao napraviti nešto slično kakvu ideju..?


Molio bih asistente da se i oni malo uključe u ovu raspravu. Asistent Puljić nije pokazao nijedan od ovih primjera na vježbama, nemamo preporučenu literaturu, ne postoje konzultacije ni demonstrature, slajdovi su i više neko oskudni, i ja više ne znam na koji način da se snalazim dalje. Confused



_________________
..pišem pjesme, sviram bluz, radost i tugu na stihove lomim..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 19:26 sub, 28. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

vjerojatno postoji neki pametan nacin koji ja neznam

moja solucija bi bila, ovisno o tome dal zelim da se tada zatvori Izvedeni prozor ili ne (iako mi se cini logicno da mi onda mozda vise ne treba...)

uglavnom, mozes imati globalnu varijablu, u nju kopirat to sto treba, i onda iz nje prepisat u static, dakle ta varijabla bi bila deklarirana u jednom .cpp npr, a u drugom deklarirana kao extern, to mi se cini jednostavnije rjesenje

a bolje mi se cini da stavis da izvedeni prozor sadrzi pointer na glavni, pa proslijedis this kod otvoranja, onda je valjda lagano napisat tamo bilo sto...
vjerojatno postoji neki pametan nacin koji ja neznam

moja solucija bi bila, ovisno o tome dal zelim da se tada zatvori Izvedeni prozor ili ne (iako mi se cini logicno da mi onda mozda vise ne treba...)

uglavnom, mozes imati globalnu varijablu, u nju kopirat to sto treba, i onda iz nje prepisat u static, dakle ta varijabla bi bila deklarirana u jednom .cpp npr, a u drugom deklarirana kao extern, to mi se cini jednostavnije rjesenje

a bolje mi se cini da stavis da izvedeni prozor sadrzi pointer na glavni, pa proslijedis this kod otvoranja, onda je valjda lagano napisat tamo bilo sto...



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lorozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (17:11:14)
Postovi: (50)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 21:54 sub, 28. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gino"]moja solucija bi bila, ovisno o tome dal zelim da se tada zatvori Izvedeni prozor ili ne (iako mi se cini logicno da mi onda mozda vise ne treba...)
[/quote]

Ako je prozor otvoren sa DoModal(), onda ga se mora zatvoriti prije nego se apdejta bilo kaj na Glavnom, jer DoModal() zaustavlja izvrsavanje svega na Glavnom prozoru i prebacuje tok na Izvedeni (makar nisam siguran kaj bi se dogodilo ako bi direktno referenciral glavni pomocu pointera, al mislim da nebi radilo).

A pametniji nacin ne znam ni ja, ova dva predlozena su prilicno jednostavni za napraviti.
Gino (napisa):
moja solucija bi bila, ovisno o tome dal zelim da se tada zatvori Izvedeni prozor ili ne (iako mi se cini logicno da mi onda mozda vise ne treba...)


Ako je prozor otvoren sa DoModal(), onda ga se mora zatvoriti prije nego se apdejta bilo kaj na Glavnom, jer DoModal() zaustavlja izvrsavanje svega na Glavnom prozoru i prebacuje tok na Izvedeni (makar nisam siguran kaj bi se dogodilo ako bi direktno referenciral glavni pomocu pointera, al mislim da nebi radilo).

A pametniji nacin ne znam ni ja, ova dva predlozena su prilicno jednostavni za napraviti.



_________________
Listen to Reason...
http://www.youtube.com/watch?v=hQjrlsSGJrs
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
lorozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (17:11:14)
Postovi: (50)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 16:00 ned, 29. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dal neko zna kak rade praktikumi sutra?

I dal mi koji nemremo braniti zadacu u kasnijem terminu (zbog kolizije sa skupovima) [b]moramo[/b] braniti u ranijem, tj. moramo predati zadacu tjedan dana ranije?
Dal neko zna kak rade praktikumi sutra?

I dal mi koji nemremo braniti zadacu u kasnijem terminu (zbog kolizije sa skupovima) moramo braniti u ranijem, tj. moramo predati zadacu tjedan dana ranije?



_________________
Listen to Reason...
http://www.youtube.com/watch?v=hQjrlsSGJrs
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
(s)Venn
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2009. (17:59:25)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 6
Lokacija: Velika Gorica

PostPostano: 17:54 ned, 29. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bi li se nekome dalo pokušati rješiti moj problem, pa copy-paste-ati dio koda uz kratko objašnjenje..? Bio bih jaaako zahvalan. (dobit ćete automatski 3 plusa u karmu :D )

Pokušao sam iskoristiti vaše upute, no ne šljaka mi... Nisam siguran jesam li kod dobro razmjestio po prozorima (pri ovome mislim na .h i .cpp fajlove od projekta).
Bi li se nekome dalo pokušati rješiti moj problem, pa copy-paste-ati dio koda uz kratko objašnjenje..? Bio bih jaaako zahvalan. (dobit ćete automatski 3 plusa u karmu Very Happy )

Pokušao sam iskoristiti vaše upute, no ne šljaka mi... Nisam siguran jesam li kod dobro razmjestio po prozorima (pri ovome mislim na .h i .cpp fajlove od projekta).



_________________
..pišem pjesme, sviram bluz, radost i tugu na stihove lomim..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
lorozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (17:11:14)
Postovi: (50)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 20:29 ned, 29. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da ovo s pointerom nebi radilo, a ovo drugo napravis tocno tak kak je Gino napisal.
U Izvedeni.cpp:
globalno *deklariras* extern string bla;

Onda u nekoj funkciji (npr. kad stisnes gumb) uneses tekst koji oces (iz nekog editboxa na primjer) u taj string.

Sad u GlavniDlg.cpp *definiras* string bla, i u funkciji u kojoj zoves DoModal, odma posle DoModal pises kod koji oces da se izvrsi, u ovom slucaju unosenje stringa bla u neki prozor.

Meni ovo radi savrseno.
Mislim da ovo s pointerom nebi radilo, a ovo drugo napravis tocno tak kak je Gino napisal.
U Izvedeni.cpp:
globalno *deklariras* extern string bla;

Onda u nekoj funkciji (npr. kad stisnes gumb) uneses tekst koji oces (iz nekog editboxa na primjer) u taj string.

Sad u GlavniDlg.cpp *definiras* string bla, i u funkciji u kojoj zoves DoModal, odma posle DoModal pises kod koji oces da se izvrsi, u ovom slucaju unosenje stringa bla u neki prozor.

Meni ovo radi savrseno.



_________________
Listen to Reason...
http://www.youtube.com/watch?v=hQjrlsSGJrs
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
(s)Venn
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2009. (17:59:25)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 6
Lokacija: Velika Gorica

PostPostano: 21:04 ned, 29. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Lovro, ljubim te u čelo - uspio sam! :wob:


Puno hvala, stari, ne znam što bih bez tebe. :wink:
Lovro, ljubim te u čelo - uspio sam! Bow to the left


Puno hvala, stari, ne znam što bih bez tebe. Wink



_________________
..pišem pjesme, sviram bluz, radost i tugu na stihove lomim..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 21:43 ned, 29. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lorozic"]Dal neko zna kak rade praktikumi sutra?

I dal mi koji nemremo braniti zadacu u kasnijem terminu (zbog kolizije sa skupovima) [b]moramo[/b] braniti u ranijem, tj. moramo predati zadacu tjedan dana ranije?[/quote]

Pogledaj si [url=http://web.studenti.math.hr/~vatro/]tu[/url] za praktikume, sutra je jos uvijek nastava, pa vodi racuna o tome koji raspored gledat...

Ne vjerujem da morate ranije, asistent mi se cini jako fleksibilan po tom pitanju...
lorozic (napisa):
Dal neko zna kak rade praktikumi sutra?

I dal mi koji nemremo braniti zadacu u kasnijem terminu (zbog kolizije sa skupovima) moramo braniti u ranijem, tj. moramo predati zadacu tjedan dana ranije?


Pogledaj si tu za praktikume, sutra je jos uvijek nastava, pa vodi racuna o tome koji raspored gledat...

Ne vjerujem da morate ranije, asistent mi se cini jako fleksibilan po tom pitanju...



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lorozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (17:11:14)
Postovi: (50)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 9:43 pon, 30. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gino"]

Pogledaj si [url=http://web.studenti.math.hr/~vatro/]tu[/url] za praktikume, sutra je jos uvijek nastava, pa vodi racuna o tome koji raspored gledat...

Ne vjerujem da morate ranije, asistent mi se cini jako fleksibilan po tom pitanju...[/quote]

Thx :)
Da, racunal sam da je nastava po kalendaru pa zato i pitam.

Glede zadaca, poslal sam mejl asist. Petricevicu i rekel je da zadacu mozemo predati kad god ga vidimo na faksu, s tim da je zadnji rok srijeda sljedeci tjedan.
Gino (napisa):


Pogledaj si tu za praktikume, sutra je jos uvijek nastava, pa vodi racuna o tome koji raspored gledat...

Ne vjerujem da morate ranije, asistent mi se cini jako fleksibilan po tom pitanju...


Thx Smile
Da, racunal sam da je nastava po kalendaru pa zato i pitam.

Glede zadaca, poslal sam mejl asist. Petricevicu i rekel je da zadacu mozemo predati kad god ga vidimo na faksu, s tim da je zadnji rok srijeda sljedeci tjedan.



_________________
Listen to Reason...
http://www.youtube.com/watch?v=hQjrlsSGJrs
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 10:04 pon, 30. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

bacite pogled na termine predaje, tj. da možemo predat do sljedećeg tjedna
bacite pogled na termine predaje, tj. da možemo predat do sljedećeg tjedna



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 10:06 pon, 30. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam jeste li primijetili, ali i kolokvij je pomaknut za idući tjedan 8.6.2011. u 12h, a predaja zadaće je do 7.6.

To vrijedi za sve?
Ne znam jeste li primijetili, ali i kolokvij je pomaknut za idući tjedan 8.6.2011. u 12h, a predaja zadaće je do 7.6.

To vrijedi za sve?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 10:13 pon, 30. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolovkij nije pomaknut za sljedeci tjedan
ovo pise:
Drugi kolokvij održat će se u utorak, 31.05.2011. u 15 sati. Kolokvij se može pisati na laptopu.
kolovkij nije pomaknut za sljedeci tjedan
ovo pise:
Drugi kolokvij održat će se u utorak, 31.05.2011. u 15 sati. Kolokvij se može pisati na laptopu.



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 10:23 pon, 30. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Piše ovo na stranici asistenta Petričevića :"Objavljena je druga zadaća. Rok predaje je utorak, 7.6.2011. u 23:59, a obrana u utorak, 31.5.2011. odmah nakon kolokvija i u srijedu 8.6.2011. u 12h.

Što znači da samo zadaću predajemo do 7.6.?
Kad je obrana onda?
Piše ovo na stranici asistenta Petričevića :"Objavljena je druga zadaća. Rok predaje je utorak, 7.6.2011. u 23:59, a obrana u utorak, 31.5.2011. odmah nakon kolokvija i u srijedu 8.6.2011. u 12h.

Što znači da samo zadaću predajemo do 7.6.?
Kad je obrana onda?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 10:29 pon, 30. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

zadacu moras predat najkasnije do tog datuma a obranu mozes imat sutra nakon kolokvija ili u onu srijedu 8.6.
zadacu moras predat najkasnije do tog datuma a obranu mozes imat sutra nakon kolokvija ili u onu srijedu 8.6.



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan