Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kalkulator na LA2
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 21:19 sub, 28. 5. 2011    Naslov: Kalkulator na LA2 Citirajte i odgovorite

Hocemo li smjeti imati kalkulator na nadolazecem kolokviju? Pitam zato jer vidim da u zadacima moram racunati razlomke u kojima su brojnik i nazivnik >5, a to pomalo iritira... Takodjer ne vidim gdje nam calc moze ikako pomoci u rjesavanju zadataka, osim kod besmislenog racunanja, tako da ako se calc nesmije imati, zanima me i neki razlog.
Hocemo li smjeti imati kalkulator na nadolazecem kolokviju? Pitam zato jer vidim da u zadacima moram racunati razlomke u kojima su brojnik i nazivnik >5, a to pomalo iritira... Takodjer ne vidim gdje nam calc moze ikako pomoci u rjesavanju zadataka, osim kod besmislenog racunanja, tako da ako se calc nesmije imati, zanima me i neki razlog.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lalala5
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 10. 2010. (17:54:28)
Postovi: (3C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 12:54 ned, 29. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jako pametno pitanje, drago mi je da je netko pokrenuo tu temu
svima je opce poznato da cemo dobro rijesiti zadatak, ali cemo fulati u zbrajanju i oduzimanju malih brojeva (ja prva) tako da se iskreno nadam da cemo stati na kraj takvim greskama D
jako pametno pitanje, drago mi je da je netko pokrenuo tu temu
svima je opce poznato da cemo dobro rijesiti zadatak, ali cemo fulati u zbrajanju i oduzimanju malih brojeva (ja prva) tako da se iskreno nadam da cemo stati na kraj takvim greskama Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 21:23 ned, 29. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vec je pomalo zabrinjavajuce da jos uvijek nitko nije potvrdio/opovrgnuo hoce li se moci imati kalkulator na testu?
Vec je pomalo zabrinjavajuce da jos uvijek nitko nije potvrdio/opovrgnuo hoce li se moci imati kalkulator na testu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
satja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2010. (10:44:17)
Postovi: (F1)16
Sarma = la pohva - posuda
73 = 78 - 5

PostPostano: 21:24 ned, 29. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da je to zato što asistenti iz LA baš i ne čitaju ovaj forum. ali zašto ne bi jednostavno ponio kalkulator pa pitao na licu mjesta.
mislim da je to zato što asistenti iz LA baš i ne čitaju ovaj forum. ali zašto ne bi jednostavno ponio kalkulator pa pitao na licu mjesta.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 23:17 ned, 29. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zato jer vjerojatno ce odgovor biti negativan, a tamo na licu mjesta ne vjerujem da ce mi htjeti dat odgovor na pitanje zasto... a posto normalnog razloga nema, htio sam makar da se taj bezvezan razlog napise tu, da se ljudi mogu smijat..
Zato jer vjerojatno ce odgovor biti negativan, a tamo na licu mjesta ne vjerujem da ce mi htjeti dat odgovor na pitanje zasto... a posto normalnog razloga nema, htio sam makar da se taj bezvezan razlog napise tu, da se ljudi mogu smijat..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 11:57 pon, 30. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja vjerujem da ce se moci, jedino ako budu tako lijepi rezultati i racuni pa ce to bit razlog da nam ne treba, a ja bi plaho voljela ovo drugo.
Ja vjerujem da ce se moci, jedino ako budu tako lijepi rezultati i racuni pa ce to bit razlog da nam ne treba, a ja bi plaho voljela ovo drugo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kikzmyster
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2010. (13:35:08)
Postovi: (72)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
45 = 46 - 1

PostPostano: 13:57 pon, 30. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako mozes rjesavat zadatke u apstraktnim vektorskim prostorima mozes i pomnozit i zbrojit dva dvoznamenkasta broja. ja cu isto sto posto fulat u takvom racunu, ali sta ces, i to je dio zadatka... ako ce se tu gubit vecina bodova, to vise nisu "glupe greske", nego samo greske
ako mozes rjesavat zadatke u apstraktnim vektorskim prostorima mozes i pomnozit i zbrojit dva dvoznamenkasta broja. ja cu isto sto posto fulat u takvom racunu, ali sta ces, i to je dio zadatka... ako ce se tu gubit vecina bodova, to vise nisu "glupe greske", nego samo greske


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 14:06 pon, 30. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za pocetak, greske jesu glupe, pogotovo zato jer je svaki zadatak osim zadnjeg bolesna raspisivacina od 1 stranice sa beskonacno mnogo racunanja, sto budimo realni nema veze s kolokvijem iz matematike, nego kolokvijem nekakvih ekonomista... I da, svaki zadatak koji moze rijesiti racunalo, nije dobar zadatak.
Za pocetak, greske jesu glupe, pogotovo zato jer je svaki zadatak osim zadnjeg bolesna raspisivacina od 1 stranice sa beskonacno mnogo racunanja, sto budimo realni nema veze s kolokvijem iz matematike, nego kolokvijem nekakvih ekonomista... I da, svaki zadatak koji moze rijesiti racunalo, nije dobar zadatak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan