Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Operacijska istraživanja: rezultati drugog kolokvija
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Iva
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 01. 2006. (16:54:38)
Postovi: (13)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 9

PostPostano: 19:50 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

U pravilima koje nam je Profesor podjelio na prvim predavanjima ne piše da je potrebno skupiti 50% bodova na završnom ispitu, nego 50% ukupnog broja bodova!

Kakvo je to mjenajnje pravila tjedan dana prije završnog ispita?

Mislim, nije to mala razlika!!

Uostalom, asistentice, kolega i ja smo provjerili kod Vas na zadnjim vježbama da je za prolaz dovoljno skupiti 50% ukupnog broja bodova, makar imali 0 bodova na završnom.
U pravilima koje nam je Profesor podjelio na prvim predavanjima ne piše da je potrebno skupiti 50% bodova na završnom ispitu, nego 50% ukupnog broja bodova!

Kakvo je to mjenajnje pravila tjedan dana prije završnog ispita?

Mislim, nije to mala razlika!!

Uostalom, asistentice, kolega i ja smo provjerili kod Vas na zadnjim vježbama da je za prolaz dovoljno skupiti 50% ukupnog broja bodova, makar imali 0 bodova na završnom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
candica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2007. (19:04:03)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 20:20 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]U pravilima koje nam je profesor dao na prvom predavanju ne piše da je uvjet polaganja kolegija 50% bodova na završnom. Nego 50% ukupnog broja bodova.[/quote]

U pravilima ne pise uvjet za polaganje kolegija 50% nego [b]uvjet za potpis[/b]. Na papiru ne pise nista oko uvjeta za zavrsni nego samo njegova tezina u ukupnoj ocjeni. Asistentica je krivo rekla na nastavi jer se vjerojatno nije konzultirala s profesorom prije i to joj je greska, ali i mi smo pogrijesili sto nismo pitali direktno profesora jer on daje i ocjenjuje zavrsni. Sorry ljudi, ali brijem da se nemamo sto buniti.
Anonymous (napisa):
U pravilima koje nam je profesor dao na prvom predavanju ne piše da je uvjet polaganja kolegija 50% bodova na završnom. Nego 50% ukupnog broja bodova.


U pravilima ne pise uvjet za polaganje kolegija 50% nego uvjet za potpis. Na papiru ne pise nista oko uvjeta za zavrsni nego samo njegova tezina u ukupnoj ocjeni. Asistentica je krivo rekla na nastavi jer se vjerojatno nije konzultirala s profesorom prije i to joj je greska, ali i mi smo pogrijesili sto nismo pitali direktno profesora jer on daje i ocjenjuje zavrsni. Sorry ljudi, ali brijem da se nemamo sto buniti.



_________________
Krava pleshe
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Iva
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 01. 2006. (16:54:38)
Postovi: (13)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 9

PostPostano: 20:42 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote] U pravilima ne pise uvjet za polaganje kolegija 50% nego uvjet za potpis[/quote]

Uvjet za potpis? Kakav potpis? Nama je potpis ocijena od kad je bolonja došla!!

[quote]Na papiru ne pise nista oko uvjeta za zavrsni[/quote]

Točno to!! Ako ništa ne piše oko uvjeta na završni onda nema uvjeta na završni....

Možda sam ja blesava, ali ako profesor onako lijepo isprinta pravila, i to vrlo detaljna pravila, onda sigurno ne očekujem da je izostavio "detalj" kao što je uvjet na završnom 50%!!!
Citat:
U pravilima ne pise uvjet za polaganje kolegija 50% nego uvjet za potpis


Uvjet za potpis? Kakav potpis? Nama je potpis ocijena od kad je bolonja došla!!

Citat:
Na papiru ne pise nista oko uvjeta za zavrsni


Točno to!! Ako ništa ne piše oko uvjeta na završni onda nema uvjeta na završni....

Možda sam ja blesava, ali ako profesor onako lijepo isprinta pravila, i to vrlo detaljna pravila, onda sigurno ne očekujem da je izostavio "detalj" kao što je uvjet na završnom 50%!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:42 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Candica ti si nekaj pobrkala, daj se skoncentriraj, nama uvjet za potpis znači uvjet za polaganje ispita, a ti brij i dalje i nemoj se buniti, tak način kakav ti imaš ti neće proči u životu i u nekakvom timskom radu u firmi
Candica ti si nekaj pobrkala, daj se skoncentriraj, nama uvjet za potpis znači uvjet za polaganje ispita, a ti brij i dalje i nemoj se buniti, tak način kakav ti imaš ti neće proči u životu i u nekakvom timskom radu u firmi


[Vrh]
Gost






PostPostano: 20:46 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj candica, daj molim te, ako nam je profesor dao osobno pravila u ruke znači da zna šta piše, i ako je htio nešto dodati u ta pravila onda se to kaže prije a ne 6 dana prije.
joj candica, daj molim te, ako nam je profesor dao osobno pravila u ruke znači da zna šta piše, i ako je htio nešto dodati u ta pravila onda se to kaže prije a ne 6 dana prije.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 20:47 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovakve kao candica najviše volim, pusti šta masa govori, najbitnije je da sam ja svoje rekla, to nema veze kaj trabunjam bezveze
Ovakve kao candica najviše volim, pusti šta masa govori, najbitnije je da sam ja svoje rekla, to nema veze kaj trabunjam bezveze


[Vrh]
Gost






PostPostano: 20:48 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj candica, daj molim te, ako nam je profesor dao osobno pravila u ruke znači da zna šta piše, i ako je htio nešto dodati u ta pravila onda se to kaže prije a ne 6 dana prije.
joj candica, daj molim te, ako nam je profesor dao osobno pravila u ruke znači da zna šta piše, i ako je htio nešto dodati u ta pravila onda se to kaže prije a ne 6 dana prije.


[Vrh]
candica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2007. (19:04:03)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 20:56 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A ja obožavam ljude koji krivo interpretiraju pravila. I meni bi bilo draze da nema uvjeta ali posto ne pise nista onda se nemam kaj bunit. Ne idem protiv mase nego samo kazem kako sam ja to skuzila.
A ja obožavam ljude koji krivo interpretiraju pravila. I meni bi bilo draze da nema uvjeta ali posto ne pise nista onda se nemam kaj bunit. Ne idem protiv mase nego samo kazem kako sam ja to skuzila.



_________________
Krava pleshe
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Iva
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 01. 2006. (16:54:38)
Postovi: (13)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 9

PostPostano: 21:01 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Candica, ti mora da si vidovita ako si skužila da iako to ne piše na pravilima, da je uvjet za prolaz kolegija 50% na završnom ispitu...

Svaka ti čast!!! Da bar ja imam te moći!
Candica, ti mora da si vidovita ako si skužila da iako to ne piše na pravilima, da je uvjet za prolaz kolegija 50% na završnom ispitu...

Svaka ti čast!!! Da bar ja imam te moći!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
candica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2007. (19:04:03)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 21:06 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Krivo si razumjela, rekla sam samo da [b]ne pise[/b] uvjet za zavrsni. Nisam spomenula da onda to podrazumijeva uvjet od 50% sa zavrsnog, nego samo da profesor sada moze odluciti bilo sto oko uvjeta.
Krivo si razumjela, rekla sam samo da ne pise uvjet za zavrsni. Nisam spomenula da onda to podrazumijeva uvjet od 50% sa zavrsnog, nego samo da profesor sada moze odluciti bilo sto oko uvjeta.



_________________
Krava pleshe
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:19 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Candica, jel ti to stvarno tvrdis da profesor moze odlučivati o uvjetima polaganja kolegija maltene tjedan dana prije kraja godine?!?!

Ja mora da sam budala sto mislim da su pravila unaprijed zadana i da je uredu da se profesori njih drže.
Dakle, profesoru i asistentici će se bez problema oprostiti ovakav lapsuz i natjerati sudente da se drže pravila kojih nisu bili svjesni(obavjesteni), nego ispraviti svoju grešku i dopustiti studentima da imaju 2 ili 3 bez završnog... ?
Candica, jel ti to stvarno tvrdis da profesor moze odlučivati o uvjetima polaganja kolegija maltene tjedan dana prije kraja godine?!?!

Ja mora da sam budala sto mislim da su pravila unaprijed zadana i da je uredu da se profesori njih drže.
Dakle, profesoru i asistentici će se bez problema oprostiti ovakav lapsuz i natjerati sudente da se drže pravila kojih nisu bili svjesni(obavjesteni), nego ispraviti svoju grešku i dopustiti studentima da imaju 2 ili 3 bez završnog... ?


[Vrh]
candica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2007. (19:04:03)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 21:27 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa ja ne znam na kojem ti fakultetu studiras, ali ako nisi skuzio/la kod nas ionako svi svako malo sviraju drugu pjesmu. Jesmo li znali na pocetku godine pravila za polaganje diplomskog? Nismo! A sada smo se svi pomirili s tim da ucimo "sire" podrucje rada. Tako ce biti i s ovim, mi cemo se naravno buniti interno, kao i uvijek, a nitko nece poduzeti nista konkretno i otici do profesora.
Jer u konacnici, pas koji laje ne grize!
Over and out :)
Pa ja ne znam na kojem ti fakultetu studiras, ali ako nisi skuzio/la kod nas ionako svi svako malo sviraju drugu pjesmu. Jesmo li znali na pocetku godine pravila za polaganje diplomskog? Nismo! A sada smo se svi pomirili s tim da ucimo "sire" podrucje rada. Tako ce biti i s ovim, mi cemo se naravno buniti interno, kao i uvijek, a nitko nece poduzeti nista konkretno i otici do profesora.
Jer u konacnici, pas koji laje ne grize!
Over and out Smile



_________________
Krava pleshe
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:40 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Super ti je stav Candica, bas sa pohvalu...

Uostalom, skaces sama sebi u usta, bunis se sto se nitko ne buni, a meni proturjecis da se nemamo za sta buniti. Slazes se da profesor moze naknadno donositi pravila, a bunis se da su nam mjenjali pravila za diplomski... Daj se odluci...

I za tvoju informaciju, poslala sam mail, tak da nije da samo lajem, za razliku od nekih
Super ti je stav Candica, bas sa pohvalu...

Uostalom, skaces sama sebi u usta, bunis se sto se nitko ne buni, a meni proturjecis da se nemamo za sta buniti. Slazes se da profesor moze naknadno donositi pravila, a bunis se da su nam mjenjali pravila za diplomski... Daj se odluci...

I za tvoju informaciju, poslala sam mail, tak da nije da samo lajem, za razliku od nekih


[Vrh]
Mignon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2010. (14:05:45)
Postovi: (B6)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
46 = 54 - 8
Lokacija: 206

PostPostano: 22:56 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Smirite se i ne napadajte. Cijeli dan istražujem što se dogodilo.

I proteklih godina bilo je potrebno 50% na završnom kao i ove, na tom prijašnjem papiru zapravo nije jasno navedeno što je potrebno za prolaz i koji su bodovni pragovi. Ja sam kao i vi krivo pretpostavljala da je na papiru precizno napisano što je potrebno za prolaz.

Pravila su poslije jasnije napisana: http://www.math.hr/Default.aspx?sec=408 i postoje od početka godine pa nije istina da profesor donosi naknadno pravila već se dogodila zabuna s tim papirom. Razgovarala sam s profesorom i on kaže da je mislio da je na papir sa skraćenom verzijom dodano što je dodano na službene stranice da pravila budu jasnija.

Dakle, nastala je zabuna s papirom i to smo i mi i profesor sada saznali.
Javit ću se sutra.
Smirite se i ne napadajte. Cijeli dan istražujem što se dogodilo.

I proteklih godina bilo je potrebno 50% na završnom kao i ove, na tom prijašnjem papiru zapravo nije jasno navedeno što je potrebno za prolaz i koji su bodovni pragovi. Ja sam kao i vi krivo pretpostavljala da je na papiru precizno napisano što je potrebno za prolaz.

Pravila su poslije jasnije napisana: http://www.math.hr/Default.aspx?sec=408 i postoje od početka godine pa nije istina da profesor donosi naknadno pravila već se dogodila zabuna s tim papirom. Razgovarala sam s profesorom i on kaže da je mislio da je na papir sa skraćenom verzijom dodano što je dodano na službene stranice da pravila budu jasnija.

Dakle, nastala je zabuna s papirom i to smo i mi i profesor sada saznali.
Javit ću se sutra.



_________________
Martina Stojić
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 7:38 ned, 12. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel bi mozda mogli dobiti primjerak proslogodisnjeg zavrsnog, cisto da imamo predodzbu kako ce to izgledati...
Jel bi mozda mogli dobiti primjerak proslogodisnjeg zavrsnog, cisto da imamo predodzbu kako ce to izgledati...



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mignon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2010. (14:05:45)
Postovi: (B6)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
46 = 54 - 8
Lokacija: 206

PostPostano: 21:17 ned, 12. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Oko završnog ispita:

Profesor kaže da se mora provesti kako piše u pravilima na službenim stranicama. Ja sam se raspitala o prošloj godini i gotovo nitko nije imao problema s prolaskom na završnom ispitu. Samo je jedna studentica imala 30% i to je brzo popravila. Vidite i da ove godine baš nitko nije imao problema s prolaskom na kolokvijima. Mislim da će sve biti u redu.

Rezultati će biti ubrzo, u ponedjeljak u 18:30, zbog te velike strke oko diplomskih radova i tada će biti i upis ocjena. Ako se nekome i dogodi da nema dovoljno bodova na završnom ispitu, to će se jako brzo riješiti.

Molim da mi se javi student Kušen.

Završni ispit bit će u petak 17.6. u 12 sati u 003.
Oko završnog ispita:

Profesor kaže da se mora provesti kako piše u pravilima na službenim stranicama. Ja sam se raspitala o prošloj godini i gotovo nitko nije imao problema s prolaskom na završnom ispitu. Samo je jedna studentica imala 30% i to je brzo popravila. Vidite i da ove godine baš nitko nije imao problema s prolaskom na kolokvijima. Mislim da će sve biti u redu.

Rezultati će biti ubrzo, u ponedjeljak u 18:30, zbog te velike strke oko diplomskih radova i tada će biti i upis ocjena. Ako se nekome i dogodi da nema dovoljno bodova na završnom ispitu, to će se jako brzo riješiti.

Molim da mi se javi student Kušen.

Završni ispit bit će u petak 17.6. u 12 sati u 003.



_________________
Martina Stojić
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 20:15 pon, 13. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako vec nista od primjera proslogodisnjeg zavrsnog, jel nam mozete bar reci sta ocekivati na zavrsnom? Nadam se da u tu teoriju ne upada bubanje napamet onih algoritama koji imaju po 2 strane... :/
Ako vec nista od primjera proslogodisnjeg zavrsnog, jel nam mozete bar reci sta ocekivati na zavrsnom? Nadam se da u tu teoriju ne upada bubanje napamet onih algoritama koji imaju po 2 strane... Ehm?



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan