Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

izgubljena/zaboravljena lozinka(&username)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Redeemer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2006. (21:57:04)
Postovi: (B9)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-11 = 31 - 42
Lokacija: Wo'liegt'dieses'verdammte'dorf

PostPostano: 19:24 sub, 20. 8. 2011    Naslov: izgubljena/zaboravljena lozinka(&username) Citirajte i odgovorite

bok svima koliko vas ima,

naime, imam jedan problem [size=1](imam sidu)[/size]

kolika je šansa da uđem u "stari" webmail, i/ili pročitam stari mail ... username kaže da ne postoji tj... stranica vraća 404
(a mislim da bi ipak trebala vratiti "prazno" pod directory listing...
kad pokušam otvoriti home od moje web stranice)

vrlo mi je bitno i prilicno hitno

dat cu koliko god treba informacija...

pomagajte [img]http://www.yessaid.com/forum/images/smilies/praying.gif[/img]


unaprijed puno puno hvala!

[size=7]ps. za "zloceste" komenta(to)re - hint: signature.[/size]
bok svima koliko vas ima,

naime, imam jedan problem (imam sidu)

kolika je šansa da uđem u "stari" webmail, i/ili pročitam stari mail ... username kaže da ne postoji tj... stranica vraća 404
(a mislim da bi ipak trebala vratiti "prazno" pod directory listing...
kad pokušam otvoriti home od moje web stranice)

vrlo mi je bitno i prilicno hitno

dat cu koliko god treba informacija...

pomagajte


unaprijed puno puno hvala!

ps. za "zloceste" komenta(to)re - hint: signature.



_________________
Nigdje ne piše da morate studirati ovdje.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:13 sub, 20. 8. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pretpostavljam da pricas o accountu na studentu. Bez usernamea, ne mogu reci pouzdano, ali zvuci mi kao da nisi produljio account, sto znaci da je bespovratno umro negdje oko nove godine. Eventualno ako postoji neki backup, no nakon 7 mjeseci... cisto sumnjam. Prava adresa za to pitanje je RC, vjerojatno najbolje osobno (ponesi index zbog identifikacije).
Pretpostavljam da pricas o accountu na studentu. Bez usernamea, ne mogu reci pouzdano, ali zvuci mi kao da nisi produljio account, sto znaci da je bespovratno umro negdje oko nove godine. Eventualno ako postoji neki backup, no nakon 7 mjeseci... cisto sumnjam. Prava adresa za to pitanje je RC, vjerojatno najbolje osobno (ponesi index zbog identifikacije).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 0:07 ned, 21. 8. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ali zar nije da se prvo zakljuca pa tek kasnije izbrise acc ? negdje sam cuo tu informaciju ali je nisam nikada provjerio.
ali zar nije da se prvo zakljuca pa tek kasnije izbrise acc ? negdje sam cuo tu informaciju ali je nisam nikada provjerio.



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:10 ned, 21. 8. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa da. Obicno zakljucaju oko nove godine i onda obrisu accounte malo nakon. Imas cca mjesec-dva da skuzis da ti je acc zakljucan. ako ne skuzis, razuman je zakljucak da ga nekoristis i da moze na drugi svijet.

Mozda su se promijenili termini kad to rade, pa vise nije oko nove godine, ali ako Redeemer nije produljio acc cijelu ovu akademsku godinu, a za manje od mjesec dana krece nastava iduce akademske godine, onda je solidno vjerojatno da tog accounta vise nema.
Pa da. Obicno zakljucaju oko nove godine i onda obrisu accounte malo nakon. Imas cca mjesec-dva da skuzis da ti je acc zakljucan. ako ne skuzis, razuman je zakljucak da ga nekoristis i da moze na drugi svijet.

Mozda su se promijenili termini kad to rade, pa vise nije oko nove godine, ali ako Redeemer nije produljio acc cijelu ovu akademsku godinu, a za manje od mjesec dana krece nastava iduce akademske godine, onda je solidno vjerojatno da tog accounta vise nema.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan