Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature 2011./12.
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 22:04 ned, 11. 9. 2011    Naslov: Demonstrature 2011./12. Citirajte i odgovorite

Lijep pozdrav! :)

Termini demonstratura pomalo se pojavljuju i na službenom webu (točnije, pri dnu ove stranice: [url]http://degiorgi.math.hr/prog1/about.php[/url]), ali red je i da se ovdje napiše obavijest.

Ja (Mario Stipčić) održavam demonstrature iz Programiranja 1 [b]četvrtkom[/b] od [b]12[/b] do [b]14[/b] sati i to u [b]Praktikumu 5 (Pr5)[/b].
Dakle, ako želite doći na moje demonstrature, obavezno mi se najavite mailom (mstipcic [AT] student.math.hr) najkasnije do srijede u 23:59, ali i na bilo koji drugi način (recimo, javite mi se uživo dok sam na faksu). U slučaju da se netko najavi, okupljamo se ispred oglasne ploče i krećemo prema praktikumu.

Eto! Slobodno se obratite s pitanjima i nedoumicama. Nadam se da ću biti od pomoći. :)
Lijep pozdrav! Smile

Termini demonstratura pomalo se pojavljuju i na službenom webu (točnije, pri dnu ove stranice: http://degiorgi.math.hr/prog1/about.php), ali red je i da se ovdje napiše obavijest.

Ja (Mario Stipčić) održavam demonstrature iz Programiranja 1 četvrtkom od 12 do 14 sati i to u Praktikumu 5 (Pr5).
Dakle, ako želite doći na moje demonstrature, obavezno mi se najavite mailom (mstipcic [AT] student.math.hr) najkasnije do srijede u 23:59, ali i na bilo koji drugi način (recimo, javite mi se uživo dok sam na faksu). U slučaju da se netko najavi, okupljamo se ispred oglasne ploče i krećemo prema praktikumu.

Eto! Slobodno se obratite s pitanjima i nedoumicama. Nadam se da ću biti od pomoći. Smile




Zadnja promjena: Phoenix; 15:22 čet, 13. 10. 2011; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
interista
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2010. (17:59:22)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 21:20 pon, 12. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja držim demonstrature [b]srijedom od 14h do 16h [/b] u Praktikumu 1.

Ulovite me na faksu ili mi se najavite mailom ( sanjin.ruzic [majmun] live.com ) najkasnije do utorka u 22:00 ukoliko želite doći na iste. Poželjno reći koje vas gradivo najviše muči. U slučaju da se netko najavi, okupljamo se ispred oglasne ploče i krećemo prema praktikumu.

Pozdrav, Sanjin Ružić.
Ja držim demonstrature srijedom od 14h do 16h u Praktikumu 1.

Ulovite me na faksu ili mi se najavite mailom ( sanjin.ruzic [majmun] live.com ) najkasnije do utorka u 22:00 ukoliko želite doći na iste. Poželjno reći koje vas gradivo najviše muči. U slučaju da se netko najavi, okupljamo se ispred oglasne ploče i krećemo prema praktikumu.

Pozdrav, Sanjin Ružić.




Zadnja promjena: interista; 19:47 čet, 22. 9. 2011; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 15:43 uto, 13. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz Programiranja 1 cu odrzavati ponedjeljkom od 10 do 11 i od 12 do 13.

Obavezna je najava na student prije odgovarajuceg ponedjeljka. Mail saljete sa studenta, ostalo ne uvazavam.

Za slucaj da dode do promjene termina, bit cete obavijesteni. Sto se lokacije tice trebao bi to bit Pr 1 (iako mislim da cu bit preseljen u Pr 5 u to vrijeme... sve pise na vratima praktikuma).
Demonstrature iz Programiranja 1 cu odrzavati ponedjeljkom od 10 do 11 i od 12 do 13.

Obavezna je najava na student prije odgovarajuceg ponedjeljka. Mail saljete sa studenta, ostalo ne uvazavam.

Za slucaj da dode do promjene termina, bit cete obavijesteni. Sto se lokacije tice trebao bi to bit Pr 1 (iako mislim da cu bit preseljen u Pr 5 u to vrijeme... sve pise na vratima praktikuma).



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hstojanovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2010. (18:00:01)
Postovi: (30)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
12 = 19 - 7

PostPostano: 13:35 pon, 19. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja (Hrvoje Stojanović) ću držati demonstrature iz Programiranja 1 u terminu [b]petak 16-18 sati[/b] u [b]Praktikumu 1[/b] svaki tjedan prvog semestra osim za vrijeme kolokvijskih tjedana.

Najava putem maila (na ime.prezime@student.math.hr), pm-a ili na neki već način je obvezna (jer u suprotnom možda neću biti tamo). Kratak opis onoga što vas muči bi također bio poželjan. A ako ne možete/ne želite doći na demonstrature na taj isti mail slobodno možete postavljati pitanja vezana uz gradivo kolegija na koja ću ja pokušati što prije odgovoriti.

Ako mi se netko najavi, bit ću u navedeno vrijeme u Praktikumu 1.
Ja (Hrvoje Stojanović) ću držati demonstrature iz Programiranja 1 u terminu petak 16-18 sati u Praktikumu 1 svaki tjedan prvog semestra osim za vrijeme kolokvijskih tjedana.

Najava putem maila (na ime.prezime@student.math.hr), pm-a ili na neki već način je obvezna (jer u suprotnom možda neću biti tamo). Kratak opis onoga što vas muči bi također bio poželjan. A ako ne možete/ne želite doći na demonstrature na taj isti mail slobodno možete postavljati pitanja vezana uz gradivo kolegija na koja ću ja pokušati što prije odgovoriti.

Ako mi se netko najavi, bit ću u navedeno vrijeme u Praktikumu 1.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 15:21 čet, 13. 10. 2011    Naslov: Re: Demonstrature 2011./12. Citirajte i odgovorite

[b]Napomena![/b]

Došlo je do promjene termina demonstratura. Umjesto dosadašnjeg termina koji je bio [i]četvrtkom[/i] od [i]13[/i] do [i]15[/i] sati u [i]Praktikumu 5 (Pr5)[/i], novi termin je:
[b]četvrtak[/b] od [b]12[/b] do [b]14[/b] sati u [b]Praktikumu 5 (Pr5)[/b]
Dakle, nije neka velika promjena, samo počinju sat ranije. :)
Ova promjena stupa već od sljedećeg tjedna. Naravno, ako ovo slučajno nekome ne odgovara ili ima kakve druge nedoumice, neka mi se samo javi i sve se možemo dogovoriti. Samo bez srama! ;)
Napomena!

Došlo je do promjene termina demonstratura. Umjesto dosadašnjeg termina koji je bio četvrtkom od 13 do 15 sati u Praktikumu 5 (Pr5), novi termin je:
četvrtak od 12 do 14 sati u Praktikumu 5 (Pr5)
Dakle, nije neka velika promjena, samo počinju sat ranije. Smile
Ova promjena stupa već od sljedećeg tjedna. Naravno, ako ovo slučajno nekome ne odgovara ili ima kakve druge nedoumice, neka mi se samo javi i sve se možemo dogovoriti. Samo bez srama! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
šuš
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2011. (21:44:12)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 23:41 pet, 21. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zamoljena sam od kolege Berljafe da napisem slijedeću obavijest : u ponedjeljak 24.10. neće biti demonstratura, a nadoknada će se održati u srijedu ili petak ako bude zainteresiranih.

Pozdrav, Ana
Zamoljena sam od kolege Berljafe da napisem slijedeću obavijest : u ponedjeljak 24.10. neće biti demonstratura, a nadoknada će se održati u srijedu ili petak ako bude zainteresiranih.

Pozdrav, Ana


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 1:15 pon, 13. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobrodošli na Programiranje 2! :tulum:

[strike]Trebalo bi odrediti i objaviti termin demonstratura... Međutim, kako je tek početak semestra i raspored će se vjerojatno mijenjati, a uz to još nisam obavio potrebnu rezervaciju praktikuma, objavljujem [b]privremeni termin[/b] demonstratura koje drži Mario Stipčić i one su [b]srijedom[/b] od [b]12[/b] do [b]14[/b]. Sastanak je pred oglasnom pločom do 12:15, a za lokaciju... Vidjet ćemo! Snaći ćemo se. :)[/strike]
[i](Ignorirajte gornji paragraf, objavio sam novi termin demonstratura. Pogledati nekoliko postova dolje.)[/i]
Naravno, potrebno je barem dan ranije najaviti se mailom. U mom slučaju, to je: mstipcic [AT] student.math.hr.
Također sam dostupan i za vaša pitanja. Što se tiče kolokvijskih tjedana, ne planiram tada držati demonstrature (no opet, tko zna...), ali i tada možete slati vaša pitanja i potrudit ću se odgovoriti na njih, naravno, ako stignem. :)

Znam da je ovo poprilično nesigurno i da je promjenjivo, ali eto, ako tko bude trebao demonstratora odmah na početku, tu sam. :)
Naknadno ću još objaviti službeni termin demonstratura (možda ostane isti, možda se i promijeni), kao i rezervirani praktikum u kojem ću držati demonstrature.

Dobro, ako ništa drugo, dobio sam priliku zaželiti vam dobrodošlicu u ovaj kolegij. Uživajte u kodiranju! :silly:
Dobrodošli na Programiranje 2! Tulum!

Trebalo bi odrediti i objaviti termin demonstratura... Međutim, kako je tek početak semestra i raspored će se vjerojatno mijenjati, a uz to još nisam obavio potrebnu rezervaciju praktikuma, objavljujem privremeni termin demonstratura koje drži Mario Stipčić i one su srijedom od 12 do 14. Sastanak je pred oglasnom pločom do 12:15, a za lokaciju... Vidjet ćemo! Snaći ćemo se. Smile
(Ignorirajte gornji paragraf, objavio sam novi termin demonstratura. Pogledati nekoliko postova dolje.)
Naravno, potrebno je barem dan ranije najaviti se mailom. U mom slučaju, to je: mstipcic [AT] student.math.hr.
Također sam dostupan i za vaša pitanja. Što se tiče kolokvijskih tjedana, ne planiram tada držati demonstrature (no opet, tko zna...), ali i tada možete slati vaša pitanja i potrudit ću se odgovoriti na njih, naravno, ako stignem. Smile

Znam da je ovo poprilično nesigurno i da je promjenjivo, ali eto, ako tko bude trebao demonstratora odmah na početku, tu sam. Smile
Naknadno ću još objaviti službeni termin demonstratura (možda ostane isti, možda se i promijeni), kao i rezervirani praktikum u kojem ću držati demonstrature.

Dobro, ako ništa drugo, dobio sam priliku zaželiti vam dobrodošlicu u ovaj kolegij. Uživajte u kodiranju! #Silly




Zadnja promjena: Phoenix; 21:20 čet, 16. 2. 2012; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 9:42 uto, 14. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature cu odrzavati petkom od 10 do 12 u Pr3.

Najave mailom nisu potrebne.

Cini mi se da cu svaki drugi petak imati nastavu do 10, a sto ce zapravo znaciti 10 i nesto, pa ako me u 10:00 nema u praktikumu, nemojte nestati.
Demonstrature cu odrzavati petkom od 10 do 12 u Pr3.

Najave mailom nisu potrebne.

Cini mi se da cu svaki drugi petak imati nastavu do 10, a sto ce zapravo znaciti 10 i nesto, pa ako me u 10:00 nema u praktikumu, nemojte nestati.



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
interista
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2010. (17:59:22)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 23:40 sri, 15. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja držim demonstrature [b]četvrtkom od 14h do 16h[/b] u Praktikumu 3.

Ulovite me na faksu ili mi se najavite mailom ( sruzic [majmun] student.math.hr ) najkasnije do srijede u 22:00 ukoliko želite doći na iste. Poželjno reći koje vas gradivo najviše muči. U slučaju da se netko najavi, okupljamo se ispred oglasne ploče i krećemo prema praktikumu.

Pozdrav, Sanjin Ružić.
Ja držim demonstrature četvrtkom od 14h do 16h u Praktikumu 3.

Ulovite me na faksu ili mi se najavite mailom ( sruzic [majmun] student.math.hr ) najkasnije do srijede u 22:00 ukoliko želite doći na iste. Poželjno reći koje vas gradivo najviše muči. U slučaju da se netko najavi, okupljamo se ispred oglasne ploče i krećemo prema praktikumu.

Pozdrav, Sanjin Ružić.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 21:34 čet, 16. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo i mene sa službenim terminom! :D

Dakle, moje demonstrature su [b]četvrtkom[/b] od [b]10[/b] do [b]12[/b] sati [b]u Praktikumu 5 (Pr5)[/b]. Najava dan ranije je obvezna na navedeni mail: mstipcic [AT] student.math.hr.
I naravno, okupljanje pred oglasnom pločom do 10:15 i zatim odlazak u praktikum. :)

Još jednom, dobrodošli na Programiranje 2! :party:
Evo i mene sa službenim terminom! Very Happy

Dakle, moje demonstrature su četvrtkom od 10 do 12 sati u Praktikumu 5 (Pr5). Najava dan ranije je obvezna na navedeni mail: mstipcic [AT] student.math.hr.
I naravno, okupljanje pred oglasnom pločom do 10:15 i zatim odlazak u praktikum. Smile

Još jednom, dobrodošli na Programiranje 2! Tuluuuuum!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hstojanovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2010. (18:00:01)
Postovi: (30)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
12 = 19 - 7

PostPostano: 6:06 pet, 17. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz Programiranja 2 održavat ću u terminu [b]utorak 14-16[/b] sati u [b]Praktikumu 1[/b] svaki tjedan drugog semestra osim za vrijeme kolokvijskih tjedana.

Najava putem maila (na ime.prezime@student.math.hr), pm-a ili na neki već način je obvezna (jer u suprotnom možda neću biti tamo).

Ako mi se netko najavi, bit ću u navedeno vrijeme u Praktikumu 1.
Demonstrature iz Programiranja 2 održavat ću u terminu utorak 14-16 sati u Praktikumu 1 svaki tjedan drugog semestra osim za vrijeme kolokvijskih tjedana.

Najava putem maila (na ime.prezime@student.math.hr), pm-a ili na neki već način je obvezna (jer u suprotnom možda neću biti tamo).

Ako mi se netko najavi, bit ću u navedeno vrijeme u Praktikumu 1.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
interista
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2010. (17:59:22)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 23:36 ned, 18. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj tjedan necu biti u mogucnosti odrzati demonstrature u cetvrtak od 15h do 16h (znaci mogu samo od 14h do 15h) tako da ukoliko ima zainteresiranih za ovu drugu polovicu termina javite se na mail pa cemo nesto iskombinirat. Poz
Ovaj tjedan necu biti u mogucnosti odrzati demonstrature u cetvrtak od 15h do 16h (znaci mogu samo od 14h do 15h) tako da ukoliko ima zainteresiranih za ovu drugu polovicu termina javite se na mail pa cemo nesto iskombinirat. Poz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 9:06 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj tjedan necu odrzati demonstrature. Za kraca pitanja se mozete javiti mailom, a sluzbena odrada je srijeda 11.4. od 9 do 11 u Pr1.
Ovaj tjedan necu odrzati demonstrature. Za kraca pitanja se mozete javiti mailom, a sluzbena odrada je srijeda 11.4. od 9 do 11 u Pr1.



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
interista
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2010. (17:59:22)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 14:30 pon, 23. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj tjedan umjesto termina cetvrtkom 14h-16h moje demonstrature ce biti srijedom 14h-16h. Najava do dan ranije u 22h.
Ovaj tjedan umjesto termina cetvrtkom 14h-16h moje demonstrature ce biti srijedom 14h-16h. Najava do dan ranije u 22h.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 17:48 čet, 17. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sljedeći tjedan demonstrature ću držati [b]u ponedjeljak, 21. 5. od 10 do 12 sati[/b]. Još nije poznato gdje, pa, ako želite doći, najavite se najkasnije do nedjelje na moj mail (između ostalog, da Vas mogu očekivati) i onda se nalazimo ispred oglasne ploče do 10:15.
Specijalno, sljedeći tjedan u mom standardnom terminu ([i]četvrtak, od 10 do 12 sati u Pr5[/i]) [u]neće[/u] biti demonstratura.

Mario Stipčić
Sljedeći tjedan demonstrature ću držati u ponedjeljak, 21. 5. od 10 do 12 sati. Još nije poznato gdje, pa, ako želite doći, najavite se najkasnije do nedjelje na moj mail (između ostalog, da Vas mogu očekivati) i onda se nalazimo ispred oglasne ploče do 10:15.
Specijalno, sljedeći tjedan u mom standardnom terminu (četvrtak, od 10 do 12 sati u Pr5) neće biti demonstratura.

Mario Stipčić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tinci7
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 02. 2011. (12:11:23)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:00 ned, 10. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li postoji mogućnost za demonstrature ovaj tjedan?
da li postoji mogućnost za demonstrature ovaj tjedan?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 14:18 ned, 10. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

zasto ne :D

slobodno predlozi termin, samo ne sutrda do 15
zasto ne Very Happy

slobodno predlozi termin, samo ne sutrda do 15



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tinci7
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 02. 2011. (12:11:23)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:13 ned, 10. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel može u utorak ujutro? meni odgovara bilo kad ujutro... :D
jel može u utorak ujutro? meni odgovara bilo kad ujutro... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 15:20 ned, 10. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

moze
[b]9 - 11[/b], [b]Pr2[/b]
moze
9 - 11, Pr2



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan