Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Podešavanje webmaila za studente (informacija)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
sandro
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2008. (12:54:50)
Postovi: (12)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0
Lokacija: RC

PostPostano: 14:29 čet, 22. 9. 2011    Naslov: Podešavanje webmaila za studente Citirajte i odgovorite

Webmail za studente nalazi se na adresi:

[url]https://webmail.studenti.math.hr/hasty/[/url]

Prije prvog korištenja bilo bi dobro pod opcijom "Profil" podesiti ime i prezime (Name) i e-mail adresu ( korisnickoime@student.math.hr ).

Događalo se je da webmail po defaultu pogrešno podesi e-mail adresu na korisnickoime@studenti.math.hr pa ne možete slati mailove. :roll:
Webmail za studente nalazi se na adresi:

https://webmail.studenti.math.hr/hasty/

Prije prvog korištenja bilo bi dobro pod opcijom "Profil" podesiti ime i prezime (Name) i e-mail adresu ( korisnickoime@student.math.hr ).

Događalo se je da webmail po defaultu pogrešno podesi e-mail adresu na korisnickoime@studenti.math.hr pa ne možete slati mailove. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:24 čet, 22. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm,,

Ja se ne mogu logirat na mail vec nekih desetak dana.
Gdje je ta opcija "Profil" ? Pretpostavljam kad se logiram negdje a buduci da to ne mogu sto mi je raditi? :o
Hm,,

Ja se ne mogu logirat na mail vec nekih desetak dana.
Gdje je ta opcija "Profil" ? Pretpostavljam kad se logiram negdje a buduci da to ne mogu sto mi je raditi? Surprised


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:42 čet, 22. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Posjetiti RC? :)
Posjetiti RC? Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vishykc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (14:38:08)
Postovi: (6A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:49 čet, 22. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobra večer! Zamolio bih gospodina Vsego da razmotri moj slučaj ako ima vremena. Podigao sam papir s korisničkim imenom i tim svim. Webmail radi, ali student uopče ne radi, niti mogu promijeniti lozinku. Našel sam upute već za podešavanje proxyja, ali ni to ne radi. Napomena je da mogu iz praktikuma ili ako imam Carnet. Inače proxy. Ništa ne radi... :cry:
Dobra večer! Zamolio bih gospodina Vsego da razmotri moj slučaj ako ima vremena. Podigao sam papir s korisničkim imenom i tim svim. Webmail radi, ali student uopče ne radi, niti mogu promijeniti lozinku. Našel sam upute već za podešavanje proxyja, ali ni to ne radi. Napomena je da mogu iz praktikuma ili ako imam Carnet. Inače proxy. Ništa ne radi... Crying or Very sad



_________________
U matematici se sve smije, osim pogriješiti!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:42 čet, 22. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne vidim kakve veze vsego (malo "v" -- to je korisnicko ime) ima s cijelom pricom? Webmail, student, korisnicki racuni,... to su sve stvari u domeni Racunskog centra. Ako pitate zbog zadaca iz Prog 1, tamo to uredno i pise: "Lozinka nema veze niti s Vašim korisničkim računom na studentu niti sa studomatom niti s bilo kojim trećim sustavom".

Da odgovorim na upit:

[quote="Vishykc"]Dobra večer! Zamolio bih Vas da razmotrite moj "slučaj" ako imate vremena. Podigao sam papir s korisničkim imenom i tim svim. Webmail radi, ali student uopće ne radi, niti mogu promijeniti lozinku. Našel sam upute već za podešavanje proxyja, ali ni to ne radi. Napomena je da mogu iz praktikuma ili ako imam Carnet. Inače proxy. Ništa ne radi... :cry:[/quote]

Sto znaci da "webmail radi, ali student uopce ne radi"? Vasi mailovi su na studentu i webmail bez njega ne moze raditi.

Nadalje, ne razumijem sto me pitate, tj. sto zelite postici?
Ako je "samo" promjena passworda, koliko znam, morate bas s CARNeta (dakle, CARNet modemski ulazi, valjda NSK, praktikum, studentski domovi, Tele2CARNet, Vipme CARNet, XCARNet, Stick2CARNet,...) i tu, koliko znam, nema drugog rjesenja.
Ako zelite nesto drugo, molim pojasnjenje.
Ne vidim kakve veze vsego (malo "v" – to je korisnicko ime) ima s cijelom pricom? Webmail, student, korisnicki racuni,... to su sve stvari u domeni Racunskog centra. Ako pitate zbog zadaca iz Prog 1, tamo to uredno i pise: "Lozinka nema veze niti s Vašim korisničkim računom na studentu niti sa studomatom niti s bilo kojim trećim sustavom".

Da odgovorim na upit:

Vishykc (napisa):
Dobra večer! Zamolio bih Vas da razmotrite moj "slučaj" ako imate vremena. Podigao sam papir s korisničkim imenom i tim svim. Webmail radi, ali student uopće ne radi, niti mogu promijeniti lozinku. Našel sam upute već za podešavanje proxyja, ali ni to ne radi. Napomena je da mogu iz praktikuma ili ako imam Carnet. Inače proxy. Ništa ne radi... Crying or Very sad


Sto znaci da "webmail radi, ali student uopce ne radi"? Vasi mailovi su na studentu i webmail bez njega ne moze raditi.

Nadalje, ne razumijem sto me pitate, tj. sto zelite postici?
Ako je "samo" promjena passworda, koliko znam, morate bas s CARNeta (dakle, CARNet modemski ulazi, valjda NSK, praktikum, studentski domovi, Tele2CARNet, Vipme CARNet, XCARNet, Stick2CARNet,...) i tu, koliko znam, nema drugog rjesenja.
Ako zelite nesto drugo, molim pojasnjenje.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vishykc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (14:38:08)
Postovi: (6A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:01 čet, 22. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Radi webmail, sad sam se prijavil na zadaće, ali ne radi "student", tj. ne mogu se prijaviti na to, niti promijeniti lozinku na https://komet.pmf.hr...
Radi webmail, sad sam se prijavil na zadaće, ali ne radi "student", tj. ne mogu se prijaviti na to, niti promijeniti lozinku na https://komet.pmf.hr...



_________________
U matematici se sve smije, osim pogriješiti!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:59 čet, 22. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za lozinku sam napisao: samo s CARNeta.

Za "ne radi student" sam vec pitao sto to znaci i od ponavljanja "ne radi student" nema koristi. Upravo sam probao SSH na student i [url=http://web.studenti.math.hr/]web na studentu[/url] i oboje radi ispravno.
Za lozinku sam napisao: samo s CARNeta.

Za "ne radi student" sam vec pitao sto to znaci i od ponavljanja "ne radi student" nema koristi. Upravo sam probao SSH na student i web na studentu i oboje radi ispravno.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vishykc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (14:38:08)
Postovi: (6A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:10 sub, 24. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, promijenil sam lozinku u praktikumu i provjeril u RC jel sve radi, i sve je u redu. Doma sam konfiguriral Putty prema uputama na http://web.math.hr/racunski.centar/?Pomo%26%23263%3B_i_upute:Pristup_licenciranim_sadr%9Eajima_izvan_zgrade_fakulteta

Pokrenem Putty, upišem korisničko ime i lozinku te mi kaže access denied. Lozinka sadrži znak "=", možda je to problem? Još nešto piše dolje (na navedenoj stranici s uputama) za konfiguraciju Mozille i Internet explorera, nisam uspel skužiti kakve to veze ima s Puttyjem...
Evo, promijenil sam lozinku u praktikumu i provjeril u RC jel sve radi, i sve je u redu. Doma sam konfiguriral Putty prema uputama na http://web.math.hr/racunski.centar/?Pomo%26%23263%3B_i_upute:Pristup_licenciranim_sadr%9Eajima_izvan_zgrade_fakulteta

Pokrenem Putty, upišem korisničko ime i lozinku te mi kaže access denied. Lozinka sadrži znak "=", možda je to problem? Još nešto piše dolje (na navedenoj stranici s uputama) za konfiguraciju Mozille i Internet explorera, nisam uspel skužiti kakve to veze ima s Puttyjem...



_________________
U matematici se sve smije, osim pogriješiti!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:36 sub, 24. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

To su upute za podesavanje proxyja preko pristupa cromathu (serveru za nastavnike i asistente). To nema veze sa studentom (niti sa studentima).

Ako ti se igra s SSHom, onda
[tt]ssh student.math.hr[/tt]
(ili u PuTTYju podesis da pristupas studentu, bez prtljanja s tunelima).
To su upute za podesavanje proxyja preko pristupa cromathu (serveru za nastavnike i asistente). To nema veze sa studentom (niti sa studentima).

Ako ti se igra s SSHom, onda
ssh student.math.hr
(ili u PuTTYju podesis da pristupas studentu, bez prtljanja s tunelima).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vishykc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (14:38:08)
Postovi: (6A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:26 sub, 24. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Joj, hvala Vam puno, napokon sam uspel! :D :D :D :D
malo je to zeznuto posložit tak, nije nam niko rekel za taj Putty niti spajanje na studentu, al evo sad radi! E sad, di mogu naći neke naredbe nakon kaj se ulogiram na Putty, čini mi se da moram baš fizički pisat naredbe da mi izbaci neke informacije.
Joj, hvala Vam puno, napokon sam uspel! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
malo je to zeznuto posložit tak, nije nam niko rekel za taj Putty niti spajanje na studentu, al evo sad radi! E sad, di mogu naći neke naredbe nakon kaj se ulogiram na Putty, čini mi se da moram baš fizički pisat naredbe da mi izbaci neke informacije.



_________________
U matematici se sve smije, osim pogriješiti!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ß
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 07. 2006. (15:29:06)
Postovi: (115)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
41 = 46 - 5
Lokacija: Graveyard Mountain Home

PostPostano: 13:49 sub, 24. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url]http://degiorgi.math.hr/unix[/url] :wink: :)
http://degiorgi.math.hr/unix Wink Smile



_________________
Devious movements in your eyes moved me from relief
Breath comes out white clouds with your lies
and filters through me
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:59 sub, 24. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Potrebno je poznavanje [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Unix_shell]shell[/url]a. Ne znam tocno koji se defaultno vrti na studentu; nekoc je to bio [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Korn_shell]ksh[/url].

Osnovne upute za rad na studentu imate u [url=http://degiorgi.math.hr/unix/]UNIX pocetnici[/url], R. Sorna (bivsi demos, studentski predstavnik i admin Foruma).
Potrebno je poznavanje shella. Ne znam tocno koji se defaultno vrti na studentu; nekoc je to bio ksh.

Osnovne upute za rad na studentu imate u UNIX pocetnici, R. Sorna (bivsi demos, studentski predstavnik i admin Foruma).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vishykc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (14:38:08)
Postovi: (6A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:52 sub, 24. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala svima! Gledat ću malo te upute i to, ali ipak ću se logirati iz praktikuma kad se budu približavali kolokviji ili važnije obavijesti. :lol:
Hvala svima! Gledat ću malo te upute i to, ali ipak ću se logirati iz praktikuma kad se budu približavali kolokviji ili važnije obavijesti. Laughing



_________________
U matematici se sve smije, osim pogriješiti!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 17:12 sub, 24. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Potrebno je poznavanje [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Unix_shell]shell[/url]a. Ne znam tocno koji se defaultno vrti na studentu; nekoc je to bio [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Korn_shell]ksh[/url].[/quote]

Nažalost, još uvijek je ksh. :-(

Ako kome treba malo razumniji shell, na studentu je instaliran [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Bash_%28Unix_shell%29]Bash[/url], a ja sam se malo potrudio i instalirao osnovne [url=http://en.wikipedia.org/wiki/GNU]GNU[/url] [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Coreutils]alate[/url] i složio bazičnu konfiguraciju za Bash. [url=http://web.math.hr/~mdoko/nastava/mreze/bash.html]Detalje[/url] možete vidjeti na mom webu.
vsego (napisa):
Potrebno je poznavanje shella. Ne znam tocno koji se defaultno vrti na studentu; nekoc je to bio ksh.


Nažalost, još uvijek je ksh. Sad

Ako kome treba malo razumniji shell, na studentu je instaliran Bash, a ja sam se malo potrudio i instalirao osnovne GNU alate i složio bazičnu konfiguraciju za Bash. Detalje možete vidjeti na mom webu.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Zenon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2011. (19:14:43)
Postovi: (2B1)16
Sarma: -
Lokacija: [tex]\pm\infty[/tex]

PostPostano: 14:46 ned, 23. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[strike]Kada pokušam s našeg webmaila poslati mail javi mi [i]An error occured during the RCPT command 4.1.8 : Sender address rejected: Domain not found. [/i] Što da radim?[/strike]

Nvm, got it :D
Kada pokušam s našeg webmaila poslati mail javi mi An error occured during the RCPT command 4.1.8 : Sender address rejected: Domain not found. Što da radim?

Nvm, got it Very Happy



_________________
It's a wonderful, wonderful life!
[tex]\heartsuit \ \mathcal{PMF-MO} \ \heartsuit[/tex]
[tex]\mathbb Z\Sigma\mathbb N\emptyset\mathbb N[/tex]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 13:07 pon, 11. 3. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako podesiti mail da ne primam mailove sa specifične adrese.
Podešavao sam [tt].procmailrc[/tt] datoteku prema dva različita tutoriala, no i dalje primama mail s te adrese. Možda sam nekaj krivo napisao, nemam pojma. To bi trebala biti praktički jedna linija koda...
[code:1]
:0:
// tu kaj god da sam napisao nije radilo
/dev/null
[/code:1]
Kako podesiti mail da ne primam mailove sa specifične adrese.
Podešavao sam .procmailrc datoteku prema dva različita tutoriala, no i dalje primama mail s te adrese. Možda sam nekaj krivo napisao, nemam pojma. To bi trebala biti praktički jedna linija koda...
Kod:

:0:
// tu kaj god da sam napisao nije radilo
/dev/null


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:44 pon, 11. 3. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Probaj
[code:1]:0:
* ^From.* pero@sapun.com
/dev/null[/code:1]
Probaj
Kod:
:0:
* ^From.* pero@sapun.com
/dev/null



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 16:45 pon, 11. 3. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Probao sam, no nažalost ne radi.

Tutorial mi je sugerirao nešto slično

[code:1]:0:
* ^From.*pero.*sapun
/dev/null
[/code:1]

No ni to nije radilo.

Usput, nevezano uz ovaj problem, gotovo svakodnevno mi se na mobitelu (Android) mailovi stariji od pol godine, godinu (ako ne i više) prikazuju kao nepročitani (i to uvijek par istih). Nije nešto tolko bitno, al postane iritantno nakon nekog vremena, pa ak je netko imao sličan problem i riješio ga?
Probao sam, no nažalost ne radi.

Tutorial mi je sugerirao nešto slično

Kod:
:0:
* ^From.*pero.*sapun
/dev/null


No ni to nije radilo.

Usput, nevezano uz ovaj problem, gotovo svakodnevno mi se na mobitelu (Android) mailovi stariji od pol godine, godinu (ako ne i više) prikazuju kao nepročitani (i to uvijek par istih). Nije nešto tolko bitno, al postane iritantno nakon nekog vremena, pa ak je netko imao sličan problem i riješio ga?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 17:36 pon, 11. 3. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni radi (s dvotockom iza ^From)
[code:1]
:0:
* ^From:.*pero@sapun\.com
/dev/null
[/code:1]
Meni radi (s dvotockom iza ^From)
Kod:

:0:
* ^From:.*pero@sapun\.com
/dev/null


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 17:54 pon, 11. 3. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Primjetio sam sad da mi je dvotočka bila upisana, no za svaki slučaj sam još pokušao sve moguće kombinacije s dvotočkom i bez, te s znakom [tt]\[/tt] ispred glavne domene, ali ništa ne funkcionira.
Primjetio sam sad da mi je dvotočka bila upisana, no za svaki slučaj sam još pokušao sve moguće kombinacije s dvotočkom i bez, te s znakom \ ispred glavne domene, ali ništa ne funkcionira.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan