Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Raspored 1.kolokvija 2011./2012. (informacija)
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Ally
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2008. (19:57:23)
Postovi: (7F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 19 - 2

PostPostano: 23:15 sri, 19. 10. 2011    Naslov: Raspored 1.kolokvija 2011./2012. Citirajte i odgovorite

Hoće li biti uskoro neki neslužbeni raspored kolokvija, barem okvirno?
Hoće li biti uskoro neki neslužbeni raspored kolokvija, barem okvirno?



_________________
I just wanna dance..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:18 sri, 19. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.math.hr/Default.aspx?sec=453
http://www.math.hr/Default.aspx?sec=453



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 23:21 sri, 19. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.math.hr/Default.aspx?sec=453

Tu imas kolokvijske razrede i termine kolokvija (prema tim razredima) za ovaj semestar - to vec stoji tu duze vremena. Ukoliko nekog kolegija nema - praksa je da se dogovara s profesorom o eventualnim terminima kolokvija.

EDIT: preduhitrio me vsego :D
http://www.math.hr/Default.aspx?sec=453

Tu imas kolokvijske razrede i termine kolokvija (prema tim razredima) za ovaj semestar - to vec stoji tu duze vremena. Ukoliko nekog kolegija nema - praksa je da se dogovara s profesorom o eventualnim terminima kolokvija.

EDIT: preduhitrio me vsego Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Ally
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2008. (19:57:23)
Postovi: (7F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 19 - 2

PostPostano: 11:21 čet, 20. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Aha.. Te linkove sam vidla krajičkom oka i pretpostavila da su za one koji nisu po bolonji. Bravo ja..
Tnx puno oboma na brzom odgovoru! :)
Aha.. Te linkove sam vidla krajičkom oka i pretpostavila da su za one koji nisu po bolonji. Bravo ja..
Tnx puno oboma na brzom odgovoru! Smile



_________________
I just wanna dance..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 14:28 pet, 21. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za sve koji danas nisu bili na faksu, kolokvijski razred A je prebačen s 31.10. na 3.11.

Gornji link je updatean, no nema online obavijesti.
Za sve koji danas nisu bili na faksu, kolokvijski razred A je prebačen s 31.10. na 3.11.

Gornji link je updatean, no nema online obavijesti.



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blatko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 07. 2007. (11:25:44)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 18 - 4

PostPostano: 17:12 pet, 21. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Primijetio sam da kolegiji građa računala i uvod u optimizaciju spadaju u isti kolokvijski razred. Posebno, studenti koji su upisali diplomski računarstvo i UUO kao izborni imati će dva kolokvija u jednom danu. Hoće li to ostati tako?
Primijetio sam da kolegiji građa računala i uvod u optimizaciju spadaju u isti kolokvijski razred. Posebno, studenti koji su upisali diplomski računarstvo i UUO kao izborni imati će dva kolokvija u jednom danu. Hoće li to ostati tako?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:17 sub, 22. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

U istom danu, ali u razlicito vrijeme. To nije jedini slucaj. Sa 6 razreda ne moze se izbjeci.
U istom danu, ali u razlicito vrijeme. To nije jedini slucaj. Sa 6 razreda ne moze se izbjeci.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 9:53 sub, 22. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Spectre"]Za sve koji danas nisu bili na faksu, kolokvijski razred A je prebačen s 31.10. na 3.11.

Gornji link je updatean, no nema online obavijesti.[/quote]

bezveze... shvačam zakaj je to napravljeno i zbog kog, al onaj mi se raspored više sviđao :(
Spectre (napisa):
Za sve koji danas nisu bili na faksu, kolokvijski razred A je prebačen s 31.10. na 3.11.

Gornji link je updatean, no nema online obavijesti.


bezveze... shvačam zakaj je to napravljeno i zbog kog, al onaj mi se raspored više sviđao Sad



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nike
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2010. (13:05:01)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 20:51 sub, 22. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li mi netko napisat koji dan u tjednu ja pišem kolokvij iz euklidskih prostora (preddiplomski matematika-inžinjerski) i mreže računala?
jer ja ovu tablicu ne razumijem
Može li mi netko napisat koji dan u tjednu ja pišem kolokvij iz euklidskih prostora (preddiplomski matematika-inžinjerski) i mreže računala?
jer ja ovu tablicu ne razumijem


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 21:27 sub, 22. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nike"]Može li mi netko napisat koji dan u tjednu ja pišem kolokvij iz euklidskih prostora (preddiplomski matematika-inžinjerski) i mreže računala?
jer ja ovu tablicu ne razumijem[/quote]


Znaci za Euklid.prostore spadas u grupu 3E, a E znaci da pises kolokvij 9.11., a 3 znaci da pises u 15h.

Mreze racunala: 2F, sto znaci F= 11.11. pises, a 2 znaci u 12h.

:D

http://www.math.hr/Default.aspx?sec=453
nike (napisa):
Može li mi netko napisat koji dan u tjednu ja pišem kolokvij iz euklidskih prostora (preddiplomski matematika-inžinjerski) i mreže računala?
jer ja ovu tablicu ne razumijem



Znaci za Euklid.prostore spadas u grupu 3E, a E znaci da pises kolokvij 9.11., a 3 znaci da pises u 15h.

Mreze racunala: 2F, sto znaci F= 11.11. pises, a 2 znaci u 12h.

Very Happy

http://www.math.hr/Default.aspx?sec=453


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 21:32 sub, 22. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nike"]Može li mi netko napisat koji dan u tjednu ja pišem kolokvij iz euklidskih prostora (preddiplomski matematika-inžinjerski) i mreže računala?
jer ja ovu tablicu ne razumijem[/quote]

Kad pogledas ono pod "Kolokvijski razredi" vidjet ces da se Euklidski prostori nalaze u razredu E3, a Mreze racunala u razredu F2 (za sve slusace je isto tako da nije bitno koji si smjer). Kad onda pogledas drugi file "Termini kolokvija" vidjet ces da se kolokvijski razred E odrzava 9.11. a razred F 11.11. Takodjer mozes vidjeti da su grupe 1 u 9h, grupe 2 u 12h a grupe 3 u 15h - sto znaci da su ti Euklidski (E3) 9.11. u 15h, a Mreze (F2) 11.11. u 12h.

Nadam se da ti je sad jasnije kako sve to funkcionira.

EDIT: i opet me netko preduhitrio :D
nike (napisa):
Može li mi netko napisat koji dan u tjednu ja pišem kolokvij iz euklidskih prostora (preddiplomski matematika-inžinjerski) i mreže računala?
jer ja ovu tablicu ne razumijem


Kad pogledas ono pod "Kolokvijski razredi" vidjet ces da se Euklidski prostori nalaze u razredu E3, a Mreze racunala u razredu F2 (za sve slusace je isto tako da nije bitno koji si smjer). Kad onda pogledas drugi file "Termini kolokvija" vidjet ces da se kolokvijski razred E odrzava 9.11. a razred F 11.11. Takodjer mozes vidjeti da su grupe 1 u 9h, grupe 2 u 12h a grupe 3 u 15h - sto znaci da su ti Euklidski (E3) 9.11. u 15h, a Mreze (F2) 11.11. u 12h.

Nadam se da ti je sad jasnije kako sve to funkcionira.

EDIT: i opet me netko preduhitrio Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 19:29 pon, 24. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, katastrofalno je to što su promijenili datume kolokvija, ovo je loše. Neki imaju katastrofu, a rezultati će biti primjereni "odličnom" rasporedu, bez obzira tko šta rekao, ovo je promašeno. Možda bi bilo bolje taj dan preseliti negdje drugdje, recimo u drugi tjedan, jer ovo je loše i prenaglo, odnosno u skladu sa očekivanjima.
Zar na ovom fakultetu nema nikoga tko misli? Mislim ovo ne odgovara 90% mojih poznanika sa raznih godina i smjerova...
Da, katastrofalno je to što su promijenili datume kolokvija, ovo je loše. Neki imaju katastrofu, a rezultati će biti primjereni "odličnom" rasporedu, bez obzira tko šta rekao, ovo je promašeno. Možda bi bilo bolje taj dan preseliti negdje drugdje, recimo u drugi tjedan, jer ovo je loše i prenaglo, odnosno u skladu sa očekivanjima.
Zar na ovom fakultetu nema nikoga tko misli? Mislim ovo ne odgovara 90% mojih poznanika sa raznih godina i smjerova...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
.anchy.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2007. (20:03:46)
Postovi: (1BC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 11
Lokacija: Zgb

PostPostano: 9:54 sri, 26. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ToMeK"]Da, katastrofalno je to što su promijenili datume kolokvija, ovo je loše. Neki imaju katastrofu, a rezultati će biti primjereni "odličnom" rasporedu, bez obzira tko šta rekao, ovo je promašeno. Možda bi bilo bolje taj dan preseliti negdje drugdje, recimo u drugi tjedan, jer ovo je loše i prenaglo, odnosno u skladu sa očekivanjima.
Zar na ovom fakultetu nema nikoga tko misli? Mislim ovo ne odgovara 90% mojih poznanika sa raznih godina i smjerova...[/quote]

Ne znam baš.. Pretpostavljam da si ti iz Zagreba,pa ti zato ne odgovara. Ima puno ljudi koji nisu iz ZG i za blagdan Svih svetih idu kući. Mislim da njima ovo više odgovara,tako mogu otići u petak i vratiti se u utorak,a ne cijeli utorak putovati tam i natrag.
A prebaciti u drugi tjedan tjedan nikako. To bi značilo 4 kolokvija u drugom tjednu, 2 u prvom. Radije 3 u prvom,3 u drugom. Mislim da većina ljudi tako razmišlja.
ToMeK (napisa):
Da, katastrofalno je to što su promijenili datume kolokvija, ovo je loše. Neki imaju katastrofu, a rezultati će biti primjereni "odličnom" rasporedu, bez obzira tko šta rekao, ovo je promašeno. Možda bi bilo bolje taj dan preseliti negdje drugdje, recimo u drugi tjedan, jer ovo je loše i prenaglo, odnosno u skladu sa očekivanjima.
Zar na ovom fakultetu nema nikoga tko misli? Mislim ovo ne odgovara 90% mojih poznanika sa raznih godina i smjerova...


Ne znam baš.. Pretpostavljam da si ti iz Zagreba,pa ti zato ne odgovara. Ima puno ljudi koji nisu iz ZG i za blagdan Svih svetih idu kući. Mislim da njima ovo više odgovara,tako mogu otići u petak i vratiti se u utorak,a ne cijeli utorak putovati tam i natrag.
A prebaciti u drugi tjedan tjedan nikako. To bi značilo 4 kolokvija u drugom tjednu, 2 u prvom. Radije 3 u prvom,3 u drugom. Mislim da većina ljudi tako razmišlja.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 13:08 sri, 26. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote=".anchy."][quote="ToMeK"]Da, katastrofalno je to što su promijenili datume kolokvija, ovo je loše. Neki imaju katastrofu, a rezultati će biti primjereni "odličnom" rasporedu, bez obzira tko šta rekao, ovo je promašeno. Možda bi bilo bolje taj dan preseliti negdje drugdje, recimo u drugi tjedan, jer ovo je loše i prenaglo, odnosno u skladu sa očekivanjima.
Zar na ovom fakultetu nema nikoga tko misli? Mislim ovo ne odgovara 90% mojih poznanika sa raznih godina i smjerova...[/quote]

Ne znam baš.. Pretpostavljam da si ti iz Zagreba,pa ti zato ne odgovara. Ima puno ljudi koji nisu iz ZG i za blagdan Svih svetih idu kući. Mislim da njima ovo više odgovara,tako mogu otići u petak i vratiti se u utorak,a ne cijeli utorak putovati tam i natrag.
A prebaciti u drugi tjedan tjedan nikako. To bi značilo 4 kolokvija u drugom tjednu, 2 u prvom. Radije 3 u prvom,3 u drugom. Mislim da većina ljudi tako razmišlja.[/quote]


Ukoliko je blagdan problem, što je bilo nezamislivo onda sve šiftat u desno za tjedan?
Pa tko ide doma nek ide doma, tjedan nastave se održi i onda normalno dva tjedna kolokvija.
Ili bilo koji drugi oblik osim ovoga.

Kolokvijski razredi su bili smišljeni BAŠ da se nebi dogodilo da imaš dva ili više za redom, isti dan dopušteno, tj da postoji dan između sljedećeg niza.

Ovo je epic fail kolokvijskih razreda. . .
.anchy. (napisa):
ToMeK (napisa):
Da, katastrofalno je to što su promijenili datume kolokvija, ovo je loše. Neki imaju katastrofu, a rezultati će biti primjereni "odličnom" rasporedu, bez obzira tko šta rekao, ovo je promašeno. Možda bi bilo bolje taj dan preseliti negdje drugdje, recimo u drugi tjedan, jer ovo je loše i prenaglo, odnosno u skladu sa očekivanjima.
Zar na ovom fakultetu nema nikoga tko misli? Mislim ovo ne odgovara 90% mojih poznanika sa raznih godina i smjerova...


Ne znam baš.. Pretpostavljam da si ti iz Zagreba,pa ti zato ne odgovara. Ima puno ljudi koji nisu iz ZG i za blagdan Svih svetih idu kući. Mislim da njima ovo više odgovara,tako mogu otići u petak i vratiti se u utorak,a ne cijeli utorak putovati tam i natrag.
A prebaciti u drugi tjedan tjedan nikako. To bi značilo 4 kolokvija u drugom tjednu, 2 u prvom. Radije 3 u prvom,3 u drugom. Mislim da većina ljudi tako razmišlja.



Ukoliko je blagdan problem, što je bilo nezamislivo onda sve šiftat u desno za tjedan?
Pa tko ide doma nek ide doma, tjedan nastave se održi i onda normalno dva tjedna kolokvija.
Ili bilo koji drugi oblik osim ovoga.

Kolokvijski razredi su bili smišljeni BAŠ da se nebi dogodilo da imaš dva ili više za redom, isti dan dopušteno, tj da postoji dan između sljedećeg niza.

Ovo je epic fail kolokvijskih razreda. . .


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
.anchy.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2007. (20:03:46)
Postovi: (1BC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 11
Lokacija: Zgb

PostPostano: 14:10 sri, 26. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pretpostavljam da bi,jer bi u 1.kolokvij ulazilo 8 tjedana, a u 2.kolokvij 5 tjedana.
No,kako bilo, meni su ti kolokvijski razredi super,znaš odmah kada koji pišeš(ok,izuzev ovoga,no imaju svoje razloge nadam se ;)).
Mislim da su ovim premještanjem htjeli izaći nama u susret. Sad,uvijek će biti ljudi kojima to ne odgovara,i onih kojima odgovara. Ne može se sve zadovoljiti.
Btw,meni bi puno više pasalo da se nije prebacilo u čet,ali ok,što je tu je. :)
Pretpostavljam da bi,jer bi u 1.kolokvij ulazilo 8 tjedana, a u 2.kolokvij 5 tjedana.
No,kako bilo, meni su ti kolokvijski razredi super,znaš odmah kada koji pišeš(ok,izuzev ovoga,no imaju svoje razloge nadam se Wink).
Mislim da su ovim premještanjem htjeli izaći nama u susret. Sad,uvijek će biti ljudi kojima to ne odgovara,i onih kojima odgovara. Ne može se sve zadovoljiti.
Btw,meni bi puno više pasalo da se nije prebacilo u čet,ali ok,što je tu je. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:31 sri, 26. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="insane_raver"]Kolokvijski razredi su bili smišljeni BAŠ da se nebi dogodilo da imaš dva ili više za redom, isti dan dopušteno, tj da postoji dan između sljedećeg niza.[/quote]

Nisu. Smisljeni su zato da se pitanje datuma odvoji od pitanja rasporeda pojedinih kolokvija. Nazalost datumi nisu odredjeni na vrijeme (za drugi semestar jos nisu objavljeni) i dogodilo se ovo premjestanje u zadnji cas. Nadajmo se da cemo iduce godine dobiti tocne datume za cijelu godinu unaprijed.
insane_raver (napisa):
Kolokvijski razredi su bili smišljeni BAŠ da se nebi dogodilo da imaš dva ili više za redom, isti dan dopušteno, tj da postoji dan između sljedećeg niza.


Nisu. Smisljeni su zato da se pitanje datuma odvoji od pitanja rasporeda pojedinih kolokvija. Nazalost datumi nisu odredjeni na vrijeme (za drugi semestar jos nisu objavljeni) i dogodilo se ovo premjestanje u zadnji cas. Nadajmo se da cemo iduce godine dobiti tocne datume za cijelu godinu unaprijed.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:26 sri, 26. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote=".anchy."]Pretpostavljam da bi,jer bi u 1.kolokvij ulazilo 8 tjedana, a u 2.kolokvij 5 tjedana.[/quote]

a tko kaže da gradivo 8.tjedna mora ući u 1.kolokvij a ne u 2.?

sada ne stignete ništa napraviti/popraviti, ali ako želite izbjeći ovu situaciju ubuduće, postanite [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=17187]studentski predstavnici[/url] :)
.anchy. (napisa):
Pretpostavljam da bi,jer bi u 1.kolokvij ulazilo 8 tjedana, a u 2.kolokvij 5 tjedana.


a tko kaže da gradivo 8.tjedna mora ući u 1.kolokvij a ne u 2.?

sada ne stignete ništa napraviti/popraviti, ali ako želite izbjeći ovu situaciju ubuduće, postanite studentski predstavnici Smile



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:55 sri, 26. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

:uncle_sam:
Uncle Sam



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Borgcube
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (21:14:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 27 - 3
Lokacija: Tu i tamo.

PostPostano: 10:51 čet, 27. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad smo već kod drugog semestra, ispada da nam prvi kolokviji u drugom semestru padaju baš na Uskrs, tj. raspored je tjedan kolokvija - Uskrs - drugi tjedan kolokvija. To mi se čini još i gore nego ovo jer nemamo uskrsnih praznika td. nemamo priliku ići doma za Uskrs baš zbog kolokvija. Zar nije bilo moguće sve pomaknuti tjedan prije ili poslije?
Kad smo već kod drugog semestra, ispada da nam prvi kolokviji u drugom semestru padaju baš na Uskrs, tj. raspored je tjedan kolokvija - Uskrs - drugi tjedan kolokvija. To mi se čini još i gore nego ovo jer nemamo uskrsnih praznika td. nemamo priliku ići doma za Uskrs baš zbog kolokvija. Zar nije bilo moguće sve pomaknuti tjedan prije ili poslije?



_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:44 čet, 27. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uskrsni ponedjeljak je neradni, nakon toga se radi. Tako je uvijek bilo na fakultetima (u skolama se ove godine krate Uskrsni praznici). Naravno u Hrvatskoj, posebno na PMF-u, jos posebnije na MO svasta je moguce. Pa tako i da se u zadnji cas cijeli tjedan proglasi neradnim i kolokvije prebaci tko-zna-kamo. Gledajuci aktualni kalendar to mi se ne cini vjerojatnim. Prije ce se npr. C razred umjesto na Veliki petak pisati u cetvrtak ili tako nesto.

Kad bi se kolokvijsko razdoblje pomaklo na tjedan dana ranije (tako da imamo 6+7 tjedana nastave umjesto 7+6), onda bi u tjednu nakon Uskrsa imali nastavu. Dakle opet ne bi bilo Uskrsnih praznika.
Uskrsni ponedjeljak je neradni, nakon toga se radi. Tako je uvijek bilo na fakultetima (u skolama se ove godine krate Uskrsni praznici). Naravno u Hrvatskoj, posebno na PMF-u, jos posebnije na MO svasta je moguce. Pa tako i da se u zadnji cas cijeli tjedan proglasi neradnim i kolokvije prebaci tko-zna-kamo. Gledajuci aktualni kalendar to mi se ne cini vjerojatnim. Prije ce se npr. C razred umjesto na Veliki petak pisati u cetvrtak ili tako nesto.

Kad bi se kolokvijsko razdoblje pomaklo na tjedan dana ranije (tako da imamo 6+7 tjedana nastave umjesto 7+6), onda bi u tjednu nakon Uskrsa imali nastavu. Dakle opet ne bi bilo Uskrsnih praznika.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan