Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

praktični kolokvij
WWW:
Idite na 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
malalodacha
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2011. (17:06:13)
Postovi: (79)16
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 9 - 33

PostPostano: 17:34 pon, 24. 10. 2011    Naslov: praktični kolokvij Citirajte i odgovorite

zna li se otprilike kad će biti termin prvog praktičnog kolokvija iz prog1?
zna li se otprilike kad će biti termin prvog praktičnog kolokvija iz prog1?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:58 pon, 24. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bit ce, naravno, puno termina (jer ne stanete svi u isto vrijeme, cak i da zauzmemo sve praktikume). Termini ce biti poznati najkasnije do kraja kolokvijskog dvotjedna, a prijave (zauzimanje termina) obavljat cete preko aplikacije za zadace u prvom tjednu nakon kolokvijskog dvotjedna. Sam prakticni kolokvij odrzavat ce se drugi tjedan nakon kolokvijskog dvotjedna (dakle, 9. tjedan nastave).

Dalje je planirano: 10. tjedan prijave, 11. tjedan prvi popravak (za one koji su izasli na prakticni i pali) te 12. tjedan prijave i zadnji tjedan drugi popravak (za one koji su izasli na prvi popravak i pali ga).
Bit ce, naravno, puno termina (jer ne stanete svi u isto vrijeme, cak i da zauzmemo sve praktikume). Termini ce biti poznati najkasnije do kraja kolokvijskog dvotjedna, a prijave (zauzimanje termina) obavljat cete preko aplikacije za zadace u prvom tjednu nakon kolokvijskog dvotjedna. Sam prakticni kolokvij odrzavat ce se drugi tjedan nakon kolokvijskog dvotjedna (dakle, 9. tjedan nastave).

Dalje je planirano: 10. tjedan prijave, 11. tjedan prvi popravak (za one koji su izasli na prakticni i pali) te 12. tjedan prijave i zadnji tjedan drugi popravak (za one koji su izasli na prvi popravak i pali ga).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
logikaus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2011. (17:55:23)
Postovi: (45)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 19:16 uto, 25. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel za prakticni moramo znati sve one zadatke, il tam ima i nekih koji nece biti?
jel za prakticni moramo znati sve one zadatke, il tam ima i nekih koji nece biti?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:27 uto, 25. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za sada ne treba znati one gdje pise "nizovi" ili "funkcije", sto je dosta logicno jer to nije obradjeno niti na predavanjima niti na vjezbama.
Za sada ne treba znati one gdje pise "nizovi" ili "funkcije", sto je dosta logicno jer to nije obradjeno niti na predavanjima niti na vjezbama.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
funkcija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2011. (16:35:43)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 16:43 sri, 26. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav,

Imam pitanje u vezi prakticnog kolokvija. Da li netko moze napisati koji se zadaci rjesavaju pomocu funkcija jer nije naznaceno.

Da li zadatak 12 spada u nizove? Mislim da spada ali ne pise pa da razjasnimo to.

I ako moze netko dati hint tj.koje gradivo je potrebno za rjesavanje zadataka kao sto je 6.,25.,... (s datumima godinama) ? Da li to ulazi u prvi prakticni i ako da molim ako netko ima ideju (okvirno).

Hvala
Pozdrav,

Imam pitanje u vezi prakticnog kolokvija. Da li netko moze napisati koji se zadaci rjesavaju pomocu funkcija jer nije naznaceno.

Da li zadatak 12 spada u nizove? Mislim da spada ali ne pise pa da razjasnimo to.

I ako moze netko dati hint tj.koje gradivo je potrebno za rjesavanje zadataka kao sto je 6.,25.,... (s datumima godinama) ? Da li to ulazi u prvi prakticni i ako da molim ako netko ima ideju (okvirno).

Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 17:03 sri, 26. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="funkcija"]
Da li netko moze napisati koji se zadaci rjesavaju pomocu funkcija jer nije naznaceno.[/quote]
Ne postoji zadatak za koji je nužno pisati posebne funkcije (naravno, osim funkcije [tt]main[/tt]).

[quote]
Da li zadatak 12 spada u nizove? Mislim da spada ali ne pise pa da razjasnimo to.[/quote]
Ne spada.

[quote]
I ako moze netko dati hint tj.koje gradivo je potrebno za rjesavanje zadataka kao sto je 6.,25.,... (s datumima godinama) ?
[/quote]
Grananje i petlje.

[quote]
Da li to ulazi u prvi prakticni
[/quote]
Ulazi.

[quote]
ako da molim ako netko ima ideju (okvirno).
[/quote]
Zadatak 6: Zavrtiti petlju koja će se izvršiti [tt]n[/tt] puta. U tijelu petlje uvećavati datum za jedan dan. Nakon završetka izvršavanja petlje ispisati dobiveni datum.

Zadatak 25: U petlji krenuti od manjeg datuma i uvećavati ga za jedan dan dok ne postane jednak većem datumu. Prebrojati koliko uvećavanja je napravljeno.
funkcija (napisa):

Da li netko moze napisati koji se zadaci rjesavaju pomocu funkcija jer nije naznaceno.

Ne postoji zadatak za koji je nužno pisati posebne funkcije (naravno, osim funkcije main).

Citat:

Da li zadatak 12 spada u nizove? Mislim da spada ali ne pise pa da razjasnimo to.

Ne spada.

Citat:

I ako moze netko dati hint tj.koje gradivo je potrebno za rjesavanje zadataka kao sto je 6.,25.,... (s datumima godinama) ?

Grananje i petlje.

Citat:

Da li to ulazi u prvi prakticni

Ulazi.

Citat:

ako da molim ako netko ima ideju (okvirno).

Zadatak 6: Zavrtiti petlju koja će se izvršiti n puta. U tijelu petlje uvećavati datum za jedan dan. Nakon završetka izvršavanja petlje ispisati dobiveni datum.

Zadatak 25: U petlji krenuti od manjeg datuma i uvećavati ga za jedan dan dok ne postane jednak većem datumu. Prebrojati koliko uvećavanja je napravljeno.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:28 sri, 26. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mea culpa, nisam uploadao sredjenu verziju zadataka.

Dakle, vecinu ovih s datumima je bitno lakse rijesiti definiranjem pomocnih funkcija, pa su oni tako i oznaceni i ne treba ih za prakticni (za popravke, kako se stigne s gradivom; za zadnjeg sigurno da).

mdoko je u pravu: moze i bez toga, no eto... dobricine smo.

Ova verzija ima i dva zadatka vise (trivijalni, na samom kraju).
Mea culpa, nisam uploadao sredjenu verziju zadataka.

Dakle, vecinu ovih s datumima je bitno lakse rijesiti definiranjem pomocnih funkcija, pa su oni tako i oznaceni i ne treba ih za prakticni (za popravke, kako se stigne s gradivom; za zadnjeg sigurno da).

mdoko je u pravu: moze i bez toga, no eto... dobricine smo.

Ova verzija ima i dva zadatka vise (trivijalni, na samom kraju).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gflegar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2011. (15:03:41)
Postovi: (10D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
68 = 72 - 4

PostPostano: 15:39 pon, 31. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanje u vezi editora na prakticnom kolokviju:

Primjetio sam da je vim instaliran samo u nekim praktikumima, pa me zanima da li ce to mozda biti naknadno instalirano ili smo ograniceni na code:blocks / vi i slicne stvari.

Ako pak mozemo koristiti vim, da li je dozvoljeno donjeti sa sobom "salabahter" sa sadrzajem .vimrc datoteke, tipa
[code:1]
set cindent
set tabstop=4
set shiftwidth=4
set expandtab
set nu
set numberwidth=1
hi lineNr ctermfg=Yellow
[/code:1]

cisto toliko da ne pamtim naredbe napamet :D
Pitanje u vezi editora na prakticnom kolokviju:

Primjetio sam da je vim instaliran samo u nekim praktikumima, pa me zanima da li ce to mozda biti naknadno instalirano ili smo ograniceni na code:blocks / vi i slicne stvari.

Ako pak mozemo koristiti vim, da li je dozvoljeno donjeti sa sobom "salabahter" sa sadrzajem .vimrc datoteke, tipa
Kod:

set cindent
set tabstop=4
set shiftwidth=4
set expandtab
set nu
set numberwidth=1
hi lineNr ctermfg=Yellow


cisto toliko da ne pamtim naredbe napamet Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:46 pon, 31. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

U svezi i glede (g)vima, pitati RC; mi na to nemamo utjecaja.

Ako pitas za Linux, onda si stavi [tt].vimrc[/tt] u home i problem rijesen. Inace, mozes imati na papiru, ali samo to i prijavi dezurnom prije pocetka kolokvija, da ne izgleda kao da nesto svercas. Ako dezurni kaze da ne moze, otvori ovaj post, da vidi da sam amenovao. ;)
U svezi i glede (g)vima, pitati RC; mi na to nemamo utjecaja.

Ako pitas za Linux, onda si stavi .vimrc u home i problem rijesen. Inace, mozes imati na papiru, ali samo to i prijavi dezurnom prije pocetka kolokvija, da ne izgleda kao da nesto svercas. Ako dezurni kaze da ne moze, otvori ovaj post, da vidi da sam amenovao. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gflegar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2011. (15:03:41)
Postovi: (10D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
68 = 72 - 4

PostPostano: 15:56 pon, 31. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naravno da pitam za linux :D
Iz odgovora pretpostavljam da se na prakticnom kolokviju prijavljujemo sa istim accountom kao i inace u praktikumima.
Naravno da pitam za linux Very Happy
Iz odgovora pretpostavljam da se na prakticnom kolokviju prijavljujemo sa istim accountom kao i inace u praktikumima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 16:49 pon, 31. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="gflegar"]Naravno da pitam za linux :D
Iz odgovora pretpostavljam da se na prakticnom kolokviju prijavljujemo sa istim accountom kao i inace u praktikumima.[/quote]
Tako je.
gflegar (napisa):
Naravno da pitam za linux Very Happy
Iz odgovora pretpostavljam da se na prakticnom kolokviju prijavljujemo sa istim accountom kao i inace u praktikumima.

Tako je.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
malalodacha
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2011. (17:06:13)
Postovi: (79)16
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 9 - 33

PostPostano: 12:41 sri, 2. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok, jel može link za te zadatke za praktični? ja otvaram http://degiorgi.math.hr/prog1/materijali/p1-zadaci_za_prakticni_kolokvij.pdf i u toj verziji mi je 48 zadataka, a zadnji je s nizovima, tako da ne znam baš je li to najnovija verzija koju otvaram :D
ok, jel može link za te zadatke za praktični? ja otvaram http://degiorgi.math.hr/prog1/materijali/p1-zadaci_za_prakticni_kolokvij.pdf i u toj verziji mi je 48 zadataka, a zadnji je s nizovima, tako da ne znam baš je li to najnovija verzija koju otvaram Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gflegar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2011. (15:03:41)
Postovi: (10D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
68 = 72 - 4

PostPostano: 12:49 sri, 2. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad ja otvorim tvoj link imam unutra 50 zadataka, i zadnji nije s nizovima :D
Kad ja otvorim tvoj link imam unutra 50 zadataka, i zadnji nije s nizovima Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
malalodacha
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2011. (17:06:13)
Postovi: (79)16
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 9 - 33

PostPostano: 12:54 sri, 2. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

oh, krasno :D
oh, krasno Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 14:15 sri, 2. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

da probaš refrešati stranicu? :D
da probaš refrešati stranicu? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:49 sri, 2. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da pogodim: koristis Internet Explorer? :D

Zvuci kao los cache ili proxy. Standardni stos je da na kraj linka dodas [tt]?nesto=nesto[/tt] gdje su oba nesto skoro pa bilo sto. Npr.
http://degiorgi.math.hr/prog1/materijali/p1-zadaci_za_prakticni_kolokvij.pdf?programiranje=zanimljivo
Da pogodim: koristis Internet Explorer? Very Happy

Zvuci kao los cache ili proxy. Standardni stos je da na kraj linka dodas ?nesto=nesto gdje su oba nesto skoro pa bilo sto. Npr.
http://degiorgi.math.hr/prog1/materijali/p1-zadaci_za_prakticni_kolokvij.pdf?programiranje=zanimljivo



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dodoria
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2011. (13:31:15)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 0 - 3

PostPostano: 12:29 uto, 8. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gledam ove zadatke za praktični kolokvij i padam u očaj.

Zar se od nas očekuje da već sada znamo riješiti zadatke koji nisu nizovi i funkcije, dakle grananje i petlje, unatoč tome što to nismo radili na vježbama? :!:

Nismo svi išli u matematičke gimnazije i nismo se bavili programiranjem koliko je (očito) bilo potrebno.

Hoće li se uopće stići kvalitetno obraditi to gradivo u samo(!) dva tjedna nakon čega se piše kolokvij?
Gledam ove zadatke za praktični kolokvij i padam u očaj.

Zar se od nas očekuje da već sada znamo riješiti zadatke koji nisu nizovi i funkcije, dakle grananje i petlje, unatoč tome što to nismo radili na vježbama? Exclamation

Nismo svi išli u matematičke gimnazije i nismo se bavili programiranjem koliko je (očito) bilo potrebno.

Hoće li se uopće stići kvalitetno obraditi to gradivo u samo(!) dva tjedna nakon čega se piše kolokvij?



_________________
Dokaži.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gflegar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2011. (15:03:41)
Postovi: (10D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
68 = 72 - 4

PostPostano: 12:59 uto, 8. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Neznam sad za drugu grupu, ali mi smo obradili grananja, koja smo preskocili na vjezbama i tamo smo poceli raditi petlje.

Uglavnom, to nije toliko puno gradiva koliko ti se cini, u 2 sata se svakako stignu obraditi i grananja i petlje.

Problem ovdje je cijeli koncept programiranja s kojim dosta ljudi nije upoznato, a tu nemogu previse pomoci niti predavanja niti vjezbe nego jedino vjezbanje zadataka i upoznavanje s nekim "forama" koje se cesto koriste.

A tu se javlja jos jedan problem, a to je nedsotatak laksih zadataka za vjezbu na stranicama kolegija.


Tako da toplo preporucam stranicu http://hsin.hr/natjecanja.html gdje se nalaze zadaci sa svih osnovnoskolski, srednjoskolskih i studentskih natjecanja iz programiranja i vecina ima opis rjsenja i tocan kod.

Za pocetnike, rjesavajte natjecanja za osnovnu skolu, za basic/pascal, ali naravno u C-u (da, neki ljudi iz osnovne skole bi s lakocom prosli ovaj kolegij ;) ), nadjite si neku tezinu zadataka koju znate rijesiti a da opet nisu gubitak vremena i nemojte se sokirati kada neznate rijesiti neke zadatke sa drzavnog natjecanja. :D

Za one nadobudne evo jos nekih stranica "slicnih" aplikaciji za zadace:

http://z-trening.com/
http://www.spoj.pl/
http://ace.delos.com/usacogate
http://uva.onlinejudge.org/
Neznam sad za drugu grupu, ali mi smo obradili grananja, koja smo preskocili na vjezbama i tamo smo poceli raditi petlje.

Uglavnom, to nije toliko puno gradiva koliko ti se cini, u 2 sata se svakako stignu obraditi i grananja i petlje.

Problem ovdje je cijeli koncept programiranja s kojim dosta ljudi nije upoznato, a tu nemogu previse pomoci niti predavanja niti vjezbe nego jedino vjezbanje zadataka i upoznavanje s nekim "forama" koje se cesto koriste.

A tu se javlja jos jedan problem, a to je nedsotatak laksih zadataka za vjezbu na stranicama kolegija.


Tako da toplo preporucam stranicu http://hsin.hr/natjecanja.html gdje se nalaze zadaci sa svih osnovnoskolski, srednjoskolskih i studentskih natjecanja iz programiranja i vecina ima opis rjsenja i tocan kod.

Za pocetnike, rjesavajte natjecanja za osnovnu skolu, za basic/pascal, ali naravno u C-u (da, neki ljudi iz osnovne skole bi s lakocom prosli ovaj kolegij Wink ), nadjite si neku tezinu zadataka koju znate rijesiti a da opet nisu gubitak vremena i nemojte se sokirati kada neznate rijesiti neke zadatke sa drzavnog natjecanja. Very Happy

Za one nadobudne evo jos nekih stranica "slicnih" aplikaciji za zadace:

http://z-trening.com/
http://www.spoj.pl/
http://ace.delos.com/usacogate
http://uva.onlinejudge.org/


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
BlameGame
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2011. (19:17:53)
Postovi: (6C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 3

PostPostano: 14:21 uto, 8. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam da je vec pitano, ali ja cu opet, posto je proslo malo vremena.
Da li se zna tocan datum otkad dokad ce biti prakticni kolokvij?
Od npr 21. do 25.11 ili će se protegnuti i sljedeći tjedan od 28.(ili tad tek pocinju)?
Znam da je vec pitano, ali ja cu opet, posto je proslo malo vremena.
Da li se zna tocan datum otkad dokad ce biti prakticni kolokvij?
Od npr 21. do 25.11 ili će se protegnuti i sljedeći tjedan od 28.(ili tad tek pocinju)?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:33 uto, 8. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitano i odgovoreno 24. 10. 2011. Lijepo pise sto je koji tjedan; nema "protezanja na sljedeci tjedan".
Pitano i odgovoreno 24. 10. 2011. Lijepo pise sto je koji tjedan; nema "protezanja na sljedeci tjedan".



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Sljedeće
Stranica 1 / 19.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan