Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

praktični kolokvij
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 22:40 sri, 7. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"][quote="helga"]Može hint (ili kod :twisted:) za 20.?
Mislila sam to tako da usporedim upisani datum s 1.1.1950., vrtim taj početni dok ne dođem do upisanog (i puta) i onda taj i [b]podijelim[/b] s 7.
Neće.
[/quote]
Zašto dijeliti sa 7? Valjda treba gledati ostatak pri dijeljenju sa 7.[/quote]
[quote="helga"]Ma na to sam mislila. [/quote]

U tom slučaju ideja je dobra, samo teba pripaziti da se je dobro riješilo inkrementiranje datuma i da se ispravno interpretira rezultat dobiven gledanjem ostatka broja dana između unesenog i početnog datuma.
mdoko (napisa):
helga (napisa):
Može hint (ili kod Twisted Evil) za 20.?
Mislila sam to tako da usporedim upisani datum s 1.1.1950., vrtim taj početni dok ne dođem do upisanog (i puta) i onda taj i podijelim s 7.
Neće.

Zašto dijeliti sa 7? Valjda treba gledati ostatak pri dijeljenju sa 7.

helga (napisa):
Ma na to sam mislila.


U tom slučaju ideja je dobra, samo teba pripaziti da se je dobro riješilo inkrementiranje datuma i da se ispravno interpretira rezultat dobiven gledanjem ostatka broja dana između unesenog i početnog datuma.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
helga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (22:24:33)
Postovi: (1C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:30 pet, 9. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
U tom slučaju ideja je dobra, samo teba pripaziti da se je dobro riješilo [b]inkrementiranje[/b] datuma.[/quote]

To me najviše muči i u 20. i 25. Nemam ojma koji uvjet da postavim. :cry:
Citat:

U tom slučaju ideja je dobra, samo teba pripaziti da se je dobro riješilo inkrementiranje datuma.


To me najviše muči i u 20. i 25. Nemam ojma koji uvjet da postavim. Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 9:10 pet, 9. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="helga"][quote]
U tom slučaju ideja je dobra, samo teba pripaziti da se je dobro riješilo [b]inkrementiranje[/b] datuma.[/quote]
To me najviše muči i u 20. i 25. Nemam ojma koji uvjet da postavim.[/quote]
Datum se inkrementira ovako:

Ako je dan manji od broja danâ u mjesecu, onda povećaš dan za 1 i gotovo. Inače dan postaviš na 1 i povećaš mjesec za jedan, osim ako je mjesec baš 12, a u tom slučaju mjesec postaviš na 1 i godinu uvećaš za 1.
helga (napisa):
Citat:

U tom slučaju ideja je dobra, samo teba pripaziti da se je dobro riješilo inkrementiranje datuma.

To me najviše muči i u 20. i 25. Nemam ojma koji uvjet da postavim.

Datum se inkrementira ovako:

Ako je dan manji od broja danâ u mjesecu, onda povećaš dan za 1 i gotovo. Inače dan postaviš na 1 i povećaš mjesec za jedan, osim ako je mjesec baš 12, a u tom slučaju mjesec postaviš na 1 i godinu uvećaš za 1.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
helga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (22:24:33)
Postovi: (1C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:10 pet, 9. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jasno mi je to. Nije mi jasno koji uvjet da stavim za usporedbu 2 datuma.
ako stavim while(d!=d1 && m!=m1 && g!=g1) pa zatim povećavam dane po ovome što ste napisali, petlja staje čim jedan argument iz prvog datuma bude jednak drugom. Mislim da imam krivi pristup prema problemu i nije mi jasno kako da to ispravim.
Jasno mi je to. Nije mi jasno koji uvjet da stavim za usporedbu 2 datuma.
ako stavim while(d!=d1 && m!=m1 && g!=g1) pa zatim povećavam dane po ovome što ste napisali, petlja staje čim jedan argument iz prvog datuma bude jednak drugom. Mislim da imam krivi pristup prema problemu i nije mi jasno kako da to ispravim.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:35 pet, 9. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da bi datumi bili jednaki, moraju im biti jednaki dani, mjeseci i godine. Suprotno, a to je ono sto ti zelis, da bi dani bili razliciti -- primijenis De Morganove formule -- trebaju im biti razliciti dani [b]ILI[/b] mjeseci [b]ILI[/b] godine (a ti stavljas "i").

Sto se inkrementiranja tice, mozda ti je lakse sitno izmijenjeno u odnosu na Markovo: bezuvjetni inkrement i korekcija. Ovako:
- dane bezuvjetno povecas za jedan,
- ako je dan ispao strogo veci od onoga koliko smije biti, bacis ga na 1 i povecas mjesec,
- ako je mjesec prevelik, bacis ga na 1 i povecas godinu.
Markovo ili "moje", obicno je stvar osobne preference. Njegovo je zanemarivo brze zbog neznatno manje operacija.

Dodatno, tko zna nizove, moze si olaksati uvjet za broj dana u mjesecu:
[code:1]int br_dana_u_mj[13] = {0, 31, 28, 31, 30, 31,...}; /* ovo popuniti do kraja */
if (
m == 2 && g % 4 == 0 && d > 29 ||
(m != 2 || g % 4 != 0) && d > br_dana_u_mj[m]
) { /* d je prevelik */ }[/code:1]
Dalo bi se to i skratiti, ali da vam sad ne kompliciram zivot...
Da bi datumi bili jednaki, moraju im biti jednaki dani, mjeseci i godine. Suprotno, a to je ono sto ti zelis, da bi dani bili razliciti – primijenis De Morganove formule – trebaju im biti razliciti dani ILI mjeseci ILI godine (a ti stavljas "i").

Sto se inkrementiranja tice, mozda ti je lakse sitno izmijenjeno u odnosu na Markovo: bezuvjetni inkrement i korekcija. Ovako:
- dane bezuvjetno povecas za jedan,
- ako je dan ispao strogo veci od onoga koliko smije biti, bacis ga na 1 i povecas mjesec,
- ako je mjesec prevelik, bacis ga na 1 i povecas godinu.
Markovo ili "moje", obicno je stvar osobne preference. Njegovo je zanemarivo brze zbog neznatno manje operacija.

Dodatno, tko zna nizove, moze si olaksati uvjet za broj dana u mjesecu:
Kod:
int br_dana_u_mj[13] = {0, 31, 28, 31, 30, 31,...}; /* ovo popuniti do kraja */
if (
  m == 2 && g % 4 == 0 && d > 29 ||
  (m != 2 || g % 4 != 0) && d > br_dana_u_mj[m]
) { /* d je prevelik */ }

Dalo bi se to i skratiti, ali da vam sad ne kompliciram zivot...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
helga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (22:24:33)
Postovi: (1C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:05 pet, 9. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Da bi datumi bili jednaki, moraju im biti jednaki dani, mjeseci i godine. Suprotno, a to je ono sto ti zelis, da bi dani bili razliciti -- primijenis De Morganove formule -- trebaju im biti razliciti dani ILI mjeseci ILI godine (a ti stavljas "i"). [/quote]

Koji sam ja idiot. :joooj:

Zahvaljujem. Puno.
Citat:
Da bi datumi bili jednaki, moraju im biti jednaki dani, mjeseci i godine. Suprotno, a to je ono sto ti zelis, da bi dani bili razliciti – primijenis De Morganove formule – trebaju im biti razliciti dani ILI mjeseci ILI godine (a ti stavljas "i").


Koji sam ja idiot. Joj, joj, joj,... JOOOJ!

Zahvaljujem. Puno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:55 pet, 9. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisi. To je razumljiva greska dok covjek ne stekne neko iskustvo. Zato vas toliko pilamo da vjezbate, rjesavate zadace i sl. ;)
Nisi. To je razumljiva greska dok covjek ne stekne neko iskustvo. Zato vas toliko pilamo da vjezbate, rjesavate zadace i sl. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BlameGame
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2011. (19:17:53)
Postovi: (6C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 3

PostPostano: 23:35 pon, 12. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znaci zad 8.4.3. iz skripte, trazi max od cijelih brojeva. Problem je sto kad unesem 0 trazi jos jedan broj i tek mi onda izbaci rjesenje(ali dobro) ?

int main(void) {

int max, x, br = 1, maxbr = 1;

scanf("%d\n", &x);
max = x;

while(x != 0)
{
scanf("%d\n", &x);
br++;
if((x != 0) && (x > max))
{
max = x;
maxbr = br;
}
}

printf("%d %d", max, maxbr);
return 0;
}
Znaci zad 8.4.3. iz skripte, trazi max od cijelih brojeva. Problem je sto kad unesem 0 trazi jos jedan broj i tek mi onda izbaci rjesenje(ali dobro) ?

int main(void) {

int max, x, br = 1, maxbr = 1;

scanf("%d\n", &x);
max = x;

while(x != 0)
{
scanf("%d\n", &x);
br++;
if((x != 0) && (x > max))
{
max = x;
maxbr = br;
}
}

printf("%d %d", max, maxbr);
return 0;
}


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:24 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cemu sluzi [tt]\n[/tt] (kojeg u skripti nema) na kraju formata u [tt]scanf()[/tt] i kakve veze skripta ima s prakticnim kolokvijem (na tom si topicu)?
Cemu sluzi \n (kojeg u skripti nema) na kraju formata u scanf() i kakve veze skripta ima s prakticnim kolokvijem (na tom si topicu)?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jurinho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (23:39:13)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-16 = 10 - 26

PostPostano: 2:29 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

zanima me moram li u 24.zadatku provjeravati za broj je li pandigitalan za sve baze,ili samo za baze <1,10] ? i ako moram,postoji li neka lagana petlja koja to pretvori,bez previše linija.Samo me taj dio programa zanima,pretvaranje broja u bazu veću od 10. Hvala :santa2: :santa3: :darovi:
zanima me moram li u 24.zadatku provjeravati za broj je li pandigitalan za sve baze,ili samo za baze <1,10] ? i ako moram,postoji li neka lagana petlja koja to pretvori,bez previše linija.Samo me taj dio programa zanima,pretvaranje broja u bazu veću od 10. Hvala Jos jedan Santa I jos jedan Santa Darovi


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:34 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pise li u zadatku da samo za baze do 10? Treba ispravno raditi za sve prikazive ulaze.

Cim pocnes pricati o pretvaranju, znaj da grijesis. A brojanje znamenaka (ili nesto slicno) imas u vjezbama, pri pocetku poglavlja s nizovima, ako se dobro sjecam.
Pise li u zadatku da samo za baze do 10? Treba ispravno raditi za sve prikazive ulaze.

Cim pocnes pricati o pretvaranju, znaj da grijesis. A brojanje znamenaka (ili nesto slicno) imas u vjezbama, pri pocetku poglavlja s nizovima, ako se dobro sjecam.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jajce
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2011. (16:04:03)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:53 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

a u 3 rok ulaze i nizovi??
a u 3 rok ulaze i nizovi??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:29 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da.
Da.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jurinho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (23:39:13)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-16 = 10 - 26

PostPostano: 20:46 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Pise li u zadatku da samo za baze do 10? Treba ispravno raditi za sve prikazive ulaze.

Cim pocnes pricati o pretvaranju, znaj da grijesis. A brojanje znamenaka (ili nesto slicno) imas u vjezbama, pri pocetku poglavlja s nizovima, ako se dobro sjecam.[/quote]


Ne pise,ok dobro,imate pravo.Al ovo vas ne razumjem,ako pise da moramo unjeti broj n i b,n je broj u bazi 10 i b je baza, logicno je da moramo pretvoriti taj broj u bazu b i onda provjeriti je li broj pandigitalan,kako drugacije,dajte mi primjer ili kontraprimjer..samo da znate ja nisam pao kolokvij,radim za sebe. Znam prebrojati znamenke,pitam samo kako ću na primjer broj 87236742 pretvoriti u bazu 31? :tstnd: :???: :bananajoy:
vsego (napisa):
Pise li u zadatku da samo za baze do 10? Treba ispravno raditi za sve prikazive ulaze.

Cim pocnes pricati o pretvaranju, znaj da grijesis. A brojanje znamenaka (ili nesto slicno) imas u vjezbama, pri pocetku poglavlja s nizovima, ako se dobro sjecam.



Ne pise,ok dobro,imate pravo.Al ovo vas ne razumjem,ako pise da moramo unjeti broj n i b,n je broj u bazi 10 i b je baza, logicno je da moramo pretvoriti taj broj u bazu b i onda provjeriti je li broj pandigitalan,kako drugacije,dajte mi primjer ili kontraprimjer..samo da znate ja nisam pao kolokvij,radim za sebe. Znam prebrojati znamenke,pitam samo kako ću na primjer broj 87236742 pretvoriti u bazu 31? To se tak ne dela Confused Veeeeeliko veselje!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:02 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajde da rijesimo nesporazum: sto tebi znaci "pretvoriti broj u bazu 31", u terminima pisanja programa?
Ajde da rijesimo nesporazum: sto tebi znaci "pretvoriti broj u bazu 31", u terminima pisanja programa?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jurinho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (23:39:13)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-16 = 10 - 26

PostPostano: 21:23 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

npr. broj 342 u bazi 10,treba pretvoriti u bazu 31 znaci B1
npr. broj 342 u bazi 10,treba pretvoriti u bazu 31 znaci B1


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:41 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ponavljam: [i]sto tebi znaci "pretvoriti broj u bazu 31", [b]u terminima pisanja programa[/b]?[/i]

Kako bi napisao taj program koji si opisao u prethodnom postu?

Ili, da ne duljimo ovo, pogledaj u vjezbama kako se broji koliko kojih znamenaka ima.
Ponavljam: sto tebi znaci "pretvoriti broj u bazu 31", u terminima pisanja programa?

Kako bi napisao taj program koji si opisao u prethodnom postu?

Ili, da ne duljimo ovo, pogledaj u vjezbama kako se broji koliko kojih znamenaka ima.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gflegar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2011. (15:03:41)
Postovi: (10D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
68 = 72 - 4

PostPostano: 21:43 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Jurinho"]npr. broj 342 u bazi 10,treba pretvoriti u bazu 31 znaci B1[/quote]
...gdje je tu "u terminima pisanja programa", ti si tu samo napisao koliko iznosi 342 u bazi 31

:?:

EDIT: Sad ovaj post jako glupo izgleda :(

P.S. Odlican smajlic :bluescreen:
Jurinho (napisa):
npr. broj 342 u bazi 10,treba pretvoriti u bazu 31 znaci B1

...gdje je tu "u terminima pisanja programa", ti si tu samo napisao koliko iznosi 342 u bazi 31

Question

EDIT: Sad ovaj post jako glupo izgleda Sad

P.S. Odlican smajlic I'm a (not so) happy Windows user!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Jurinho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (23:39:13)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-16 = 10 - 26

PostPostano: 21:53 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok.. pomoć mi ne treba.Hvala
ok.. pomoć mi ne treba.Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gflegar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2011. (15:03:41)
Postovi: (10D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
68 = 72 - 4

PostPostano: 21:53 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Probaj zadatak rijesiti bez niza :D
Probaj zadatak rijesiti bez niza Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Sljedeće
Stranica 18 / 19.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan