Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Gradivo u kolokviju
WWW:
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
anamarie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (10:59:19)
Postovi: (87)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 8

PostPostano: 12:30 sri, 26. 10. 2011    Naslov: Gradivo u kolokviju Citirajte i odgovorite

Do kud mi pišemo,budući da sve grupe nisu jednako obrađivali? Mi smo došli do 85 str.u skripti,ali jedna grupa je oko 50 str.
Do kud mi pišemo,budući da sve grupe nisu jednako obrađivali? Mi smo došli do 85 str.u skripti,ali jedna grupa je oko 50 str.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blondie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2009. (15:11:18)
Postovi: (47)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 5

PostPostano: 13:15 sri, 26. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uvijek se radi presjek obrađenog gradiva od jedne i druge grupe i na predavanju i na vježbama. Pošto će jedna grupa tek sad na vježbama početi u C-u raditi, u kolokvij će doći samo jedan lagani zadatak tipa zbroji kvadrate od a,b,c,d... Ako sam u krivu nek me netko ispravi :)
Uvijek se radi presjek obrađenog gradiva od jedne i druge grupe i na predavanju i na vježbama. Pošto će jedna grupa tek sad na vježbama početi u C-u raditi, u kolokvij će doći samo jedan lagani zadatak tipa zbroji kvadrate od a,b,c,d... Ako sam u krivu nek me netko ispravi Smile



_________________
Dijeliti restoran ili lokal na pušačku i nepušačku sekciju je kao da podijelite bazen na dvije polovice
- u jednoj smijes pišati, u drugoj ne.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
true.false
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2011. (17:37:39)
Postovi: (28)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 14:57 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koja je grupa dosla do 50. stranice? Znaci nece biti petlje u kolokviju??? :roll: :?:
Koja je grupa dosla do 50. stranice? Znaci nece biti petlje u kolokviju??? Rolling Eyes Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:59 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Petlje su obradjene na predavanju (jedna grupa nije prosla [tt]for[/tt], ali petlje u C-u su ionako interchangable).

Svejedno, kako je receno na predavanjima, petlji u ovom kolokviju nece biti.
Petlje su obradjene na predavanju (jedna grupa nije prosla for, ali petlje u C-u su ionako interchangable).

Svejedno, kako je receno na predavanjima, petlji u ovom kolokviju nece biti.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BlameGame
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2011. (19:17:53)
Postovi: (6C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 3

PostPostano: 19:29 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanje je kakve kalkulatore smijemo imati na kolokviju? Da li je casio fx-82MS dopušten?
(Btw, ako on i ima nesto sto bi nam moglo posluzit na kolokviju, osim mnozenja, mi toga ionako nismo svjesni :))
Pitanje je kakve kalkulatore smijemo imati na kolokviju? Da li je casio fx-82MS dopušten?
(Btw, ako on i ima nesto sto bi nam moglo posluzit na kolokviju, osim mnozenja, mi toga ionako nismo svjesni Smile)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matematičarka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2011. (18:19:07)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Planet Zemlja

PostPostano: 19:46 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm, i mene zanima. Primjetila sam da je netko pitao za CASIO fx-350ES. Ja isto imam taj, al nisam sigurna da li ga mogu koristit. Koliko ja znam (a to je vrlo malo), on ne bi trebao imati pretvaranje po bazama i neku ekstra memoriju. Ali opet, ja nemam pojma. :oops:
Hm, i mene zanima. Primjetila sam da je netko pitao za CASIO fx-350ES. Ja isto imam taj, al nisam sigurna da li ga mogu koristit. Koliko ja znam (a to je vrlo malo), on ne bi trebao imati pretvaranje po bazama i neku ekstra memoriju. Ali opet, ja nemam pojma. Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 20:09 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

I mene zanima, i ja imam [url=http://edu.casio.com/products/ntd/fx350es/]taj Casio[/url], a ne da mi se baš kupovati novi samo za ovaj kolokvij...
I mene zanima, i ja imam taj Casio, a ne da mi se baš kupovati novi samo za ovaj kolokvij...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anamarie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (10:59:19)
Postovi: (87)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 8

PostPostano: 20:15 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PermutiranoPrase"]I mene zanima, i ja imam [url=http://edu.casio.com/products/ntd/fx350es/]taj Casio[/url], a ne da mi se baš kupovati novi samo za ovaj kolokvij...[/quote]

I mene zanima kakav kalkulator smijemo imati???
ja imam CASIO fx-82SX
PermutiranoPrase (napisa):
I mene zanima, i ja imam taj Casio, a ne da mi se baš kupovati novi samo za ovaj kolokvij...


I mene zanima kakav kalkulator smijemo imati???
ja imam CASIO fx-82SX


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 20:26 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, ako sam ja dobro shvatila opise, valjda [url=http://newsxu.com/wp-content/uploads/2011/07/1311501602-19.jpg]ovako[/url] nešto. :D Na prošlom kolokviju je pisalo: "...kalkulator s osnovnim matematickim
operacijama (bez memorije, brojevnih sustava i sl)."
Pa, ako sam ja dobro shvatila opise, valjda ovako nešto. Very Happy Na prošlom kolokviju je pisalo: "...kalkulator s osnovnim matematickim
operacijama (bez memorije, brojevnih sustava i sl)."


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matematičarka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2011. (18:19:07)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Planet Zemlja

PostPostano: 20:37 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PermutiranoPrase"]Pa, ako sam ja dobro shvatila opise, valjda [url=http://newsxu.com/wp-content/uploads/2011/07/1311501602-19.jpg]ovako[/url] nešto. :D Na prošlom kolokviju je pisalo: "...kalkulator s osnovnim matematickim
operacijama (bez memorije, brojevnih sustava i sl)."[/quote] Pa, koliko ja znam ni moj Casio to nema...
PermutiranoPrase (napisa):
Pa, ako sam ja dobro shvatila opise, valjda ovako nešto. Very Happy Na prošlom kolokviju je pisalo: "...kalkulator s osnovnim matematickim
operacijama (bez memorije, brojevnih sustava i sl)."
Pa, koliko ja znam ni moj Casio to nema...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 21:02 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa da, isti su nam, ali ima memoriju... Pitala sam mog asistenta, javim odgovor. :)
Pa da, isti su nam, ali ima memoriju... Pitala sam mog asistenta, javim odgovor. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matematičarka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2011. (18:19:07)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Planet Zemlja

PostPostano: 21:59 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PermutiranoPrase"]Pa da, isti su nam, ali ima memoriju... Pitala sam mog asistenta, javim odgovor. :)[/quote] Stvarno ima memoriju? Shema!
PermutiranoPrase (napisa):
Pa da, isti su nam, ali ima memoriju... Pitala sam mog asistenta, javim odgovor. Smile
Stvarno ima memoriju? Shema!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 22:08 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

E, prijateljici je neki drugi asistent rekao da mu se čini da bi trebalo biti dozvoljeno. Ja ću nositi i svoj i posuđeni, za svaki slučaj. Posudi od nekoga ako ima.
E, prijateljici je neki drugi asistent rekao da mu se čini da bi trebalo biti dozvoljeno. Ja ću nositi i svoj i posuđeni, za svaki slučaj. Posudi od nekoga ako ima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matematičarka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2011. (18:19:07)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Planet Zemlja

PostPostano: 22:34 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Izgleda da ću ipak morati nabavit neki primitivni kalkulator sutra ujutro -.-
Izgleda da ću ipak morati nabavit neki primitivni kalkulator sutra ujutro -.-


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 22:36 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma da. Vidi u većim dućanima tipa Interspar, Konzum ili kineskim dućanima, u par knjižara u kojima sam bila je najjeftiniji bio 35-45 kn, to je preskupo za jednokratnu upotrebu. :shock:
Ma da. Vidi u većim dućanima tipa Interspar, Konzum ili kineskim dućanima, u par knjižara u kojima sam bila je najjeftiniji bio 35-45 kn, to je preskupo za jednokratnu upotrebu. Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matematičarka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2011. (18:19:07)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Planet Zemlja

PostPostano: 22:41 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PermutiranoPrase"]Ma da. Vidi u većim dućanima tipa Interspar, Konzum ili kineskim dućanima, u par knjižara u kojima sam bila je najjeftiniji bio 35-45 kn, to je preskupo za jednokratnu upotrebu. :shock:[/quote] Da mi je netko rekao da ću jutro prije kolokvija potrošit tražeći kalkulator, rekla bih mu da je lud.
PermutiranoPrase (napisa):
Ma da. Vidi u većim dućanima tipa Interspar, Konzum ili kineskim dućanima, u par knjižara u kojima sam bila je najjeftiniji bio 35-45 kn, to je preskupo za jednokratnu upotrebu. Shocked
Da mi je netko rekao da ću jutro prije kolokvija potrošit tražeći kalkulator, rekla bih mu da je lud.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 22:47 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma ajde, nije potrebno kupovati drugi kalkulator. ionako vam bude trebal samo kod jednog zadatka, ko npr. 3.c prošle godine.. za ostalo baš i nema prevelikog smisla koristiti ga
ma ajde, nije potrebno kupovati drugi kalkulator. ionako vam bude trebal samo kod jednog zadatka, ko npr. 3.c prošle godine.. za ostalo baš i nema prevelikog smisla koristiti ga


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
delilah01.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2011. (22:50:23)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 12 - 1

PostPostano: 22:53 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PermutiranoPrase"]Ma da. Vidi u većim dućanima tipa Interspar, Konzum ili kineskim dućanima, u par knjižara u kojima sam bila je najjeftiniji bio 35-45 kn, to je preskupo za jednokratnu upotrebu. :shock:[/quote]

ima u narodnim novinama za 15,75kn.
PermutiranoPrase (napisa):
Ma da. Vidi u većim dućanima tipa Interspar, Konzum ili kineskim dućanima, u par knjižara u kojima sam bila je najjeftiniji bio 35-45 kn, to je preskupo za jednokratnu upotrebu. Shocked


ima u narodnim novinama za 15,75kn.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matematičarka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2011. (18:19:07)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Planet Zemlja

PostPostano: 23:02 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lost_soul"]ma ajde, nije potrebno kupovati drugi kalkulator. ionako vam bude trebal samo kod jednog zadatka, ko npr. 3.c prošle godine.. za ostalo baš i nema prevelikog smisla koristiti ga[/quote]
Svejedno mi triba kalkulator za taj jedan. :(
lost_soul (napisa):
ma ajde, nije potrebno kupovati drugi kalkulator. ionako vam bude trebal samo kod jednog zadatka, ko npr. 3.c prošle godine.. za ostalo baš i nema prevelikog smisla koristiti ga

Svejedno mi triba kalkulator za taj jedan. Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:05 čet, 10. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ekipa, gornji kalkulator (onaj sa slike) [b]nema[/b] memoriju. Preciznije, ima privremenu memoriju za pohranu jednog broja ili tako nesto. Tu vam ne stanu nedozvoljena pomagala, pa se to ne smatra problemom u smislu "imanja memorije".

Necemo sad Narodnim novinama raditi biznis. :lol: Dosta ce oni tijekom vasih zivota na vama zaraditi kroz razne formulare.

@matematičarka: Kakva to "matematičarka" ne zna podijeliti par brojeva na ruke? Ionako vecina stvari ima napomenu "bez pretvaranja u drugu bazu", za sto vam kalkulatori ne pomazu.

P.S. Zadrzavamo pravo poceti inzistirati na "narodnonovinskim" kalkulatorima ako doticna firma Odsjeku izgradi dodatnu zgradu ili tako nesto, pa nas Odsjek obveze da pazimo da kalkulatori budu od 15 kuna i 75 lipa. :P No, to cete znati na vrijeme (primijetit cete da je niknula velika zgrada s velikim "N.N." na zidu). :gg: Trenutno, nema nikakvih naznaka da bi se tako nesto desilo u iducih barem 1719 godina.
Ekipa, gornji kalkulator (onaj sa slike) nema memoriju. Preciznije, ima privremenu memoriju za pohranu jednog broja ili tako nesto. Tu vam ne stanu nedozvoljena pomagala, pa se to ne smatra problemom u smislu "imanja memorije".

Necemo sad Narodnim novinama raditi biznis. Laughing Dosta ce oni tijekom vasih zivota na vama zaraditi kroz razne formulare.

@matematičarka: Kakva to "matematičarka" ne zna podijeliti par brojeva na ruke? Ionako vecina stvari ima napomenu "bez pretvaranja u drugu bazu", za sto vam kalkulatori ne pomazu.

P.S. Zadrzavamo pravo poceti inzistirati na "narodnonovinskim" kalkulatorima ako doticna firma Odsjeku izgradi dodatnu zgradu ili tako nesto, pa nas Odsjek obveze da pazimo da kalkulatori budu od 15 kuna i 75 lipa. Razz No, to cete znati na vrijeme (primijetit cete da je niknula velika zgrada s velikim "N.N." na zidu). Mr Green being very Greeen indeed Trenutno, nema nikakvih naznaka da bi se tako nesto desilo u iducih barem 1719 godina.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan