Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prakticni kolokvij - 2011
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
VRS1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2011. (19:50:45)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:00 sub, 3. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, to sam shvatila, ali napisah: za veće liste ne funkcionira jer kopira svaki put vrijednost koja je iza. A pogotovo ne funkcionira ako ima više vrijednosti jednakih item u listi jer duljina liste ostaje ista.
Da, to sam shvatila, ali napisah: za veće liste ne funkcionira jer kopira svaki put vrijednost koja je iza. A pogotovo ne funkcionira ako ima više vrijednosti jednakih item u listi jer duljina liste ostaje ista.



_________________
Ako postoji riješenje problema, ne treba se nervirati. A pogotovo se ne treba nervirati ako riješenje problema ne postoji.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 19:25 sub, 3. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Što ne funkcionira? Daj na konkretnom primjeru.

Trebaš npr. izbaciti 2 iz liste 5 1 2 7 2 4 (ovo sad nije lista u memoriji nego neka općenita lista). Po onome što sam ja rekao, dobila bi 3 1 7 4 2 4.
Što ne funkcionira? Daj na konkretnom primjeru.

Trebaš npr. izbaciti 2 iz liste 5 1 2 7 2 4 (ovo sad nije lista u memoriji nego neka općenita lista). Po onome što sam ja rekao, dobila bi 3 1 7 4 2 4.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
VRS1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2011. (19:50:45)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:47 pon, 5. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bih dobila 517424. I nema veze što su zadnja dva broja iz stare liste, samo se smanji duljina liste za 2 (odnosno sa 6 na 4). Točno?
Ja bih dobila 517424. I nema veze što su zadnja dva broja iz stare liste, samo se smanji duljina liste za 2 (odnosno sa 6 na 4). Točno?



_________________
Ako postoji riješenje problema, ne treba se nervirati. A pogotovo se ne treba nervirati ako riješenje problema ne postoji.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 15:28 pon, 5. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="VRS1"]Ja bih dobila 517424. I nema veze što su zadnja dva broja iz stare liste, samo se smanji duljina liste za 2 (odnosno sa 6 na 4). Točno?[/quote]

Ma ovaj pet a onda tri na početku mi je broj elemenata (ne uključujući taj element). :)
I nema veze što ti dolazi nakon liste, da.
VRS1 (napisa):
Ja bih dobila 517424. I nema veze što su zadnja dva broja iz stare liste, samo se smanji duljina liste za 2 (odnosno sa 6 na 4). Točno?


Ma ovaj pet a onda tri na početku mi je broj elemenata (ne uključujući taj element). Smile
I nema veze što ti dolazi nakon liste, da.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ja666
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2011. (12:28:42)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 4 - 9

PostPostano: 20:12 pon, 5. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel prvi rok idući tj, i jel 2. rok tjedan dana nakon prvog? Jel imamo vježbe ovaj tjedan?
Jel prvi rok idući tj, i jel 2. rok tjedan dana nakon prvog? Jel imamo vježbe ovaj tjedan?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 20:52 pon, 5. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ja666"]Jel prvi rok idući tj, i jel 2. rok tjedan dana nakon prvog? Jel imamo vježbe ovaj tjedan?[/quote]

prvi prakticni je u tjednu 12.-15.12.
drugi prakticni ce biti u 1. mjesecu
imamo vjezbe ovaj tjedan
ja666 (napisa):
Jel prvi rok idući tj, i jel 2. rok tjedan dana nakon prvog? Jel imamo vježbe ovaj tjedan?


prvi prakticni je u tjednu 12.-15.12.
drugi prakticni ce biti u 1. mjesecu
imamo vjezbe ovaj tjedan



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ja666
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2011. (12:28:42)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 4 - 9

PostPostano: 20:59 pon, 5. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala!!!
Hvala!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
A-tom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2010. (22:18:01)
Postovi: (AB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11

PostPostano: 20:47 uto, 6. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze hint za:


Zadatak 21

Konvertirajte vrijednost varijable NUMBER s adrese $6000 u BCD oblik te spremite rezultat na adresu $6010. Možete pretpostaviti da je vrijednost prirodan broj manji od 10000.

Primjer

Ulaz: 6000 = 1C52 Izlaz: 6000 = 1C52
6010 = 6010 = 72
6011 = 6011 = 50
Moze hint za:


Zadatak 21

Konvertirajte vrijednost varijable NUMBER s adrese $6000 u BCD oblik te spremite rezultat na adresu $6010. Možete pretpostaviti da je vrijednost prirodan broj manji od 10000.

Primjer

Ulaz: 6000 = 1C52 Izlaz: 6000 = 1C52
6010 = 6010 = 72
6011 = 6011 = 50


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 22:46 uto, 6. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Trebaš broj dijeliti s [tex]10[/tex] (ili s [tex]A[/tex] ako ćeš u heksadekadskoj bazi) i uzimati ostatak pri tom dijeljenju jer on predstavlja određenu znamenku rezultata. Za to bi dobro došla funkcija [tt]DIVS[/tt] (pogledaj u helpu kako točno funkcionira) i jedan trik s pomakom i operacijom [tt]AND[/tt] (barem sam ja tako riješio).
Trebaš broj dijeliti s [tex]10[/tex] (ili s [tex]A[/tex] ako ćeš u heksadekadskoj bazi) i uzimati ostatak pri tom dijeljenju jer on predstavlja određenu znamenku rezultata. Za to bi dobro došla funkcija DIVS (pogledaj u helpu kako točno funkcionira) i jedan trik s pomakom i operacijom AND (barem sam ja tako riješio).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 22:48 uto, 6. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Podijeli broj s 10, dobit ćeš kvocijent i ostatak. Ostatak ti je posljednja znamenka u BCD broju, a iduću (zapravo, prethodnu) dobiješ tako da istu stvar napraviš s kvocijentom.

Edit: Kasnim. :D
Podijeli broj s 10, dobit ćeš kvocijent i ostatak. Ostatak ti je posljednja znamenka u BCD broju, a iduću (zapravo, prethodnu) dobiješ tako da istu stvar napraviš s kvocijentom.

Edit: Kasnim. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
(s)Venn
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2009. (17:59:25)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 6
Lokacija: Velika Gorica

PostPostano: 16:18 sri, 7. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me je li u 30. zadatku, u sortu, dovoljno samo swapati (po potrebi) 16-bitne vrijednosti, ili se inzistira na swapanju adresa prethodnika i sljedbenika elemenata liste..?

Možda pitanje izgleda pomalo banalno, ali u tom slučaju klasični bubble-sort uz poznavanje duljine liste odmah riješi stvar, a potrebno je poznavati samo adresu sljedbenika (drugim riječima, adresu prethodnika nigdje nisam koristio)... :oops:


S druge strane, u 29. zadatku očito treba paziti da novi element liste koji za vrijednost sadrži sumu ne smjestimo na adresu koja je otprije zauzeta nekim od elemenata liste. Imate li kakav pametan prijedlog na koji način sa sigurnošću odrediti slobodnu adresu?

Ja sam riješio zadatak na način da sam sumirao adrese svih postojećih elemenata liste, no čini mi se da u nekim slučajevima mogu naići na koliziju...
Zanima me je li u 30. zadatku, u sortu, dovoljno samo swapati (po potrebi) 16-bitne vrijednosti, ili se inzistira na swapanju adresa prethodnika i sljedbenika elemenata liste..?

Možda pitanje izgleda pomalo banalno, ali u tom slučaju klasični bubble-sort uz poznavanje duljine liste odmah riješi stvar, a potrebno je poznavati samo adresu sljedbenika (drugim riječima, adresu prethodnika nigdje nisam koristio)... Embarassed


S druge strane, u 29. zadatku očito treba paziti da novi element liste koji za vrijednost sadrži sumu ne smjestimo na adresu koja je otprije zauzeta nekim od elemenata liste. Imate li kakav pametan prijedlog na koji način sa sigurnošću odrediti slobodnu adresu?

Ja sam riješio zadatak na način da sam sumirao adrese svih postojećih elemenata liste, no čini mi se da u nekim slučajevima mogu naići na koliziju...



_________________
..pišem pjesme, sviram bluz, radost i tugu na stihove lomim..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 18:26 sri, 7. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="(s)Venn"]Zanima me je li u 30. zadatku, u sortu, dovoljno samo swapati (po potrebi) 16-bitne vrijednosti, ili se inzistira na swapanju adresa prethodnika i sljedbenika elemenata liste..?

Možda pitanje izgleda pomalo banalno, ali u tom slučaju klasični bubble-sort uz poznavanje duljine liste odmah riješi stvar, a potrebno je poznavati samo adresu sljedbenika (drugim riječima, adresu prethodnika nigdje nisam koristio)... :oops:
[/quote]

da. to je uredno rjesenje.

[quote]
S druge strane, u 29. zadatku očito treba paziti da novi element liste koji za vrijednost sadrži sumu ne smjestimo na adresu koja je otprije zauzeta nekim od elemenata liste. Imate li kakav pametan prijedlog na koji način sa sigurnošću odrediti slobodnu adresu?

Ja sam riješio zadatak na način da sam sumirao adrese svih postojećih elemenata liste, no čini mi se da u nekim slučajevima mogu naići na koliziju...[/quote]

Mozete uzeti da su sve adrese poslije $9000 slobodne
(s)Venn (napisa):
Zanima me je li u 30. zadatku, u sortu, dovoljno samo swapati (po potrebi) 16-bitne vrijednosti, ili se inzistira na swapanju adresa prethodnika i sljedbenika elemenata liste..?

Možda pitanje izgleda pomalo banalno, ali u tom slučaju klasični bubble-sort uz poznavanje duljine liste odmah riješi stvar, a potrebno je poznavati samo adresu sljedbenika (drugim riječima, adresu prethodnika nigdje nisam koristio)... Embarassed


da. to je uredno rjesenje.

Citat:

S druge strane, u 29. zadatku očito treba paziti da novi element liste koji za vrijednost sadrži sumu ne smjestimo na adresu koja je otprije zauzeta nekim od elemenata liste. Imate li kakav pametan prijedlog na koji način sa sigurnošću odrediti slobodnu adresu?

Ja sam riješio zadatak na način da sam sumirao adrese svih postojećih elemenata liste, no čini mi se da u nekim slučajevima mogu naići na koliziju...


Mozete uzeti da su sve adrese poslije $9000 slobodne



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
VRS1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2011. (19:50:45)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:57 sri, 7. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me u vezi zadatka 19... Da li konvertiramo samo brojeve i velika slova?
Zanima me u vezi zadatka 19... Da li konvertiramo samo brojeve i velika slova?



_________________
Ako postoji riješenje problema, ne treba se nervirati. A pogotovo se ne treba nervirati ako riješenje problema ne postoji.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 1:18 pet, 9. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="VRS1"]Zanima me u vezi zadatka 19... Da li konvertiramo samo brojeve i velika slova?[/quote]
da
VRS1 (napisa):
Zanima me u vezi zadatka 19... Da li konvertiramo samo brojeve i velika slova?

da



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ledicka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2011. (19:31:34)
Postovi: (9)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:04 pet, 9. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Opet 26. zadatak...
Zanima me je li problem ako program doslovno pomakne brojeve iza ITEM na njegovo mjesto, bez da ih kopira i bez da ostaju 'iza' liste? Npr, ako je lista imala duljinu $2, ITEM=$03 i lista oblika $03 , $06 | $FF , moze li lista izgledati ovako:
$02 , $06 | $FF ?
Mozda je glupo pitanje, ali u primjeru danom na stranici, vrijednost koja se nalazi iza ITEM je kopirana na njeno mjesto, a nekima su liste i dalje nepoznanica... Hvala :)
Opet 26. zadatak...
Zanima me je li problem ako program doslovno pomakne brojeve iza ITEM na njegovo mjesto, bez da ih kopira i bez da ostaju 'iza' liste? Npr, ako je lista imala duljinu $2, ITEM=$03 i lista oblika $03 , $06 | $FF , moze li lista izgledati ovako:
$02 , $06 | $FF ?
Mozda je glupo pitanje, ali u primjeru danom na stranici, vrijednost koja se nalazi iza ITEM je kopirana na njeno mjesto, a nekima su liste i dalje nepoznanica... Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
VRS1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2011. (19:50:45)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:57 sub, 10. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Shvatila sam da sam pitala jako glupo pitanje... :oops:
Shvatila sam da sam pitala jako glupo pitanje... Embarassed



_________________
Ako postoji riješenje problema, ne treba se nervirati. A pogotovo se ne treba nervirati ako riješenje problema ne postoji.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lucifer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 06. 2003. (18:21:36)
Postovi: (2A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 9:06 ned, 11. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam jedno metapitanje u vezi praktičnih zadataka. Možda sam krivo shvatio, ili mi nedostaje dio informacija, no jeli maksimalni broj bodova koje možemo dobiti na praktičnim zadacima 20? Ako da, postoji li poanta odabiranja rješavanja grupe od 20 bodova (s obzirom da, po uvjetima rješavanja praktičnih zadataka, tada može dobiti minimalno 25 bodova)? :?
Imam jedno metapitanje u vezi praktičnih zadataka. Možda sam krivo shvatio, ili mi nedostaje dio informacija, no jeli maksimalni broj bodova koje možemo dobiti na praktičnim zadacima 20? Ako da, postoji li poanta odabiranja rješavanja grupe od 20 bodova (s obzirom da, po uvjetima rješavanja praktičnih zadataka, tada može dobiti minimalno 25 bodova)? Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 9:45 ned, 11. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lucifer"]Imam jedno metapitanje u vezi praktičnih zadataka. Možda sam krivo shvatio, ili mi nedostaje dio informacija, no jeli maksimalni broj bodova koje možemo dobiti na praktičnim zadacima 20? Ako da, postoji li poanta odabiranja rješavanja grupe od 20 bodova (s obzirom da, po uvjetima rješavanja praktičnih zadataka, tada može dobiti minimalno 25 bodova)? :?[/quote]

Ne zbrajaju ti se bodovi na zadacima. Ako uzmeš zadatke za 5 bodova i riješiš oba točno, nećeš dobiti 10 bodova (nego 5).
Lucifer (napisa):
Imam jedno metapitanje u vezi praktičnih zadataka. Možda sam krivo shvatio, ili mi nedostaje dio informacija, no jeli maksimalni broj bodova koje možemo dobiti na praktičnim zadacima 20? Ako da, postoji li poanta odabiranja rješavanja grupe od 20 bodova (s obzirom da, po uvjetima rješavanja praktičnih zadataka, tada može dobiti minimalno 25 bodova)? Confused


Ne zbrajaju ti se bodovi na zadacima. Ako uzmeš zadatke za 5 bodova i riješiš oba točno, nećeš dobiti 10 bodova (nego 5).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 11:12 ned, 11. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lucifer"]Imam jedno metapitanje u vezi praktičnih zadataka. Možda sam krivo shvatio, ili mi nedostaje dio informacija, no jeli maksimalni broj bodova koje možemo dobiti na praktičnim zadacima 20? Ako da, postoji li poanta odabiranja rješavanja grupe od 20 bodova (s obzirom da, po uvjetima rješavanja praktičnih zadataka, tada može dobiti minimalno 25 bodova)? :?[/quote]

Poanta je da dobiješ jedan zadatak iz skupine bodova za koje pišeš i bilo koji drugi zadatak iz nižih skupina.

Za 20 znači onih 5 jedan je siguran i bilo koji drugi zadatak od 25 preostalih.
Lucifer (napisa):
Imam jedno metapitanje u vezi praktičnih zadataka. Možda sam krivo shvatio, ili mi nedostaje dio informacija, no jeli maksimalni broj bodova koje možemo dobiti na praktičnim zadacima 20? Ako da, postoji li poanta odabiranja rješavanja grupe od 20 bodova (s obzirom da, po uvjetima rješavanja praktičnih zadataka, tada može dobiti minimalno 25 bodova)? Confused


Poanta je da dobiješ jedan zadatak iz skupine bodova za koje pišeš i bilo koji drugi zadatak iz nižih skupina.

Za 20 znači onih 5 jedan je siguran i bilo koji drugi zadatak od 25 preostalih.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
CrustiCroc
Gost





PostPostano: 14:33 ned, 11. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dali se može izaći na oba roka? Tipa na prvom skupimo 10-15bodova pa na drugom pokušamo za 20 (bez da izgubimo i ove bodove s prvog)?

Praktični 2010:
[quote="insane_raver"]može se izaći na bilo koji rok, na oba i također na niti jedan :)
kako god kome paše.
bit 2 temina je da se može inkrementalno doć do 20 bodova ;) prvo 10-15 pa sigurne bodove imaš pa možeš probat za 20. ;)[/quote]
Dali se može izaći na oba roka? Tipa na prvom skupimo 10-15bodova pa na drugom pokušamo za 20 (bez da izgubimo i ove bodove s prvog)?

Praktični 2010:
insane_raver (napisa):
može se izaći na bilo koji rok, na oba i također na niti jedan Smile
kako god kome paše.
bit 2 temina je da se može inkrementalno doć do 20 bodova Wink prvo 10-15 pa sigurne bodove imaš pa možeš probat za 20. Wink


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan