Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prakticni kolokvij - 2011
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Lucifer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 06. 2003. (18:21:36)
Postovi: (2A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 17:40 ned, 11. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"]Ne zbrajaju ti se bodovi na zadacima. Ako uzmeš zadatke za 5 bodova i riješiš oba točno, nećeš dobiti 10 bodova (nego 5).[/quote]
Hvala, upravo taj komad informacije mi je nedostajao. :)
Atomised (napisa):
Ne zbrajaju ti se bodovi na zadacima. Ako uzmeš zadatke za 5 bodova i riješiš oba točno, nećeš dobiti 10 bodova (nego 5).

Hvala, upravo taj komad informacije mi je nedostajao. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 18:40 ned, 11. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="CrustiCroc"]Dali se može izaći na oba roka? Tipa na prvom skupimo 10-15bodova pa na drugom pokušamo za 20 (bez da izgubimo i ove bodove s prvog)?

Praktični 2010:
[quote="insane_raver"]može se izaći na bilo koji rok, na oba i također na niti jedan :)
kako god kome paše.
bit 2 temina je da se može inkrementalno doć do 20 bodova ;) prvo 10-15 pa sigurne bodove imaš pa možeš probat za 20. ;)[/quote][/quote]


Da. Prvo recimo skupiš 10 bodova, da imaš riješen praktični, te kasnije ako želiš više, odeš i PROBAŠ za više, gdje ne gubiš dosad ostvareno.
CrustiCroc (napisa):
Dali se može izaći na oba roka? Tipa na prvom skupimo 10-15bodova pa na drugom pokušamo za 20 (bez da izgubimo i ove bodove s prvog)?

Praktični 2010:
insane_raver (napisa):
može se izaći na bilo koji rok, na oba i također na niti jedan Smile
kako god kome paše.
bit 2 temina je da se može inkrementalno doć do 20 bodova Wink prvo 10-15 pa sigurne bodove imaš pa možeš probat za 20. Wink



Da. Prvo recimo skupiš 10 bodova, da imaš riješen praktični, te kasnije ako želiš više, odeš i PROBAŠ za više, gdje ne gubiš dosad ostvareno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mas
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2008. (11:22:20)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 40 - 1

PostPostano: 21:26 ned, 11. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="CrustiCroc"]Dali se može izaći na oba roka? Tipa na prvom skupimo 10-15bodova pa na drugom pokušamo za 20 (bez da izgubimo i ove bodove s prvog)?[/quote]

Mislim da to i je poanta 2 roka. =)
CrustiCroc (napisa):
Dali se može izaći na oba roka? Tipa na prvom skupimo 10-15bodova pa na drugom pokušamo za 20 (bez da izgubimo i ove bodove s prvog)?


Mislim da to i je poanta 2 roka. =)



_________________
Smisao zivota, Svemira i svega je rekurzivno prebrojiv.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kardinal
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2009. (16:47:41)
Postovi: (1A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 14:14 pon, 12. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moramo li pisati one .S ili takvo nešto kod branchanja?
Moramo li pisati one .S ili takvo nešto kod branchanja?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ja666
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2011. (12:28:42)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 4 - 9

PostPostano: 18:05 pon, 12. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel smijemo koristit mnemonike na praktičnom?
jel smijemo koristit mnemonike na praktičnom?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mas
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2008. (11:22:20)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 40 - 1

PostPostano: 18:15 pon, 12. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ja666"]jel smijemo koristit mnemonike na praktičnom?[/quote]

Pa bilo bi jako tesko kad nebi smio koristiti mnemonike i pisat sve u hexu.. =)

..al ako misis na listu mnemonika.. Prosle godine se smjelo koristiti sve sto ej na sluzbenim web stranicama, pa time i listu mnemonika.
ja666 (napisa):
jel smijemo koristit mnemonike na praktičnom?


Pa bilo bi jako tesko kad nebi smio koristiti mnemonike i pisat sve u hexu.. =)

..al ako misis na listu mnemonika.. Prosle godine se smjelo koristiti sve sto ej na sluzbenim web stranicama, pa time i listu mnemonika.



_________________
Smisao zivota, Svemira i svega je rekurzivno prebrojiv.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MojaMalenkost
Gost





PostPostano: 18:16 pon, 12. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

kada i gdje se tocno odrzava prakticni kolokvij?
kada i gdje se tocno odrzava prakticni kolokvij?


[Vrh]
ja666
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2011. (12:28:42)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 4 - 9

PostPostano: 18:17 pon, 12. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislila sam na tu tablicu! hvala! :wink:
mislila sam na tu tablicu! hvala! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
VRS1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2011. (19:50:45)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:47 pon, 12. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možemo li u 18. zadatku pretpostaviti da se nizovi sastoje od velikih slova u asciiju ili moramo za svaki član niza provjeravati da li je slovo?
Možemo li u 18. zadatku pretpostaviti da se nizovi sastoje od velikih slova u asciiju ili moramo za svaki član niza provjeravati da li je slovo?



_________________
Ako postoji riješenje problema, ne treba se nervirati. A pogotovo se ne treba nervirati ako riješenje problema ne postoji.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
(s)Venn
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2009. (17:59:25)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 6
Lokacija: Velika Gorica

PostPostano: 23:53 pon, 12. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MojaMalenkost"]kada i gdje se tocno odrzava prakticni kolokvij?[/quote]

Ako se dobro sjećam s predavanja, u utorak se praktični kolokvij odigrava u praktikuumu 5, a u srijedu u praktikuumu 0... 8)
MojaMalenkost (napisa):
kada i gdje se tocno odrzava prakticni kolokvij?


Ako se dobro sjećam s predavanja, u utorak se praktični kolokvij odigrava u praktikuumu 5, a u srijedu u praktikuumu 0... Cool



_________________
..pišem pjesme, sviram bluz, radost i tugu na stihove lomim..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
muttley
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (12:31:55)
Postovi: (23)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 9:39 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="(s)Venn"]
Ako se dobro sjećam s predavanja, u utorak se praktični kolokvij odigrava u praktikuumu 5, a u srijedu u praktikuumu 0... 8)[/quote]

U srijedu je praktični kolokvij u praktikumu 1 (dolje u podrumu). Koliko ja znam praktikum 0 još uvijek ne postoji :D
(s)Venn (napisa):

Ako se dobro sjećam s predavanja, u utorak se praktični kolokvij odigrava u praktikuumu 5, a u srijedu u praktikuumu 0... Cool


U srijedu je praktični kolokvij u praktikumu 1 (dolje u podrumu). Koliko ja znam praktikum 0 još uvijek ne postoji Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kosani
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2010. (21:22:58)
Postovi: (26)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 7

PostPostano: 11:20 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Građa mi ide dosta dobro i imam dilemu: ciljati prvo na 10, pa onda na 20 ili se odmah riješiti ovog sa 20 bodova.

Vjerojatno ću ciljati na 20 bodova a ne bih htio da se dogodi da ne uspijem riješit oba zadatka na vrijeme. Ima li neko da je naučio na vlastitoj koži pa želi pomoć kolegi?
Građa mi ide dosta dobro i imam dilemu: ciljati prvo na 10, pa onda na 20 ili se odmah riješiti ovog sa 20 bodova.

Vjerojatno ću ciljati na 20 bodova a ne bih htio da se dogodi da ne uspijem riješit oba zadatka na vrijeme. Ima li neko da je naučio na vlastitoj koži pa želi pomoć kolegi?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
VRS1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2011. (19:50:45)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:33 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="(s)Venn"][quote="MojaMalenkost"]kada i gdje se tocno odrzava prakticni kolokvij?[/quote]

Ako se dobro sjećam s predavanja, u utorak se praktični kolokvij odigrava u praktikuumu 5, a u srijedu u praktikuumu 0... 8)[/quote]

Utorak je u praktikumu 5, ali srijeda je u praktikumu 1... A kad ovisi o tome kada si se zapisao/la na popis (ili poslao/la asistentu mail)
(s)Venn (napisa):
MojaMalenkost (napisa):
kada i gdje se tocno odrzava prakticni kolokvij?


Ako se dobro sjećam s predavanja, u utorak se praktični kolokvij odigrava u praktikuumu 5, a u srijedu u praktikuumu 0... Cool


Utorak je u praktikumu 5, ali srijeda je u praktikumu 1... A kad ovisi o tome kada si se zapisao/la na popis (ili poslao/la asistentu mail)



_________________
Ako postoji riješenje problema, ne treba se nervirati. A pogotovo se ne treba nervirati ako riješenje problema ne postoji.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 12:16 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[i]Dodajte vrijednost 16 bitne varijable ITEM s adrese $6000 u uzlazno sortiranu listu nenegativnih 16 bitnih vrijednosti tako da se sortiranost očuva. Ako se broj već nalazio u listi onda ga ne treba dodavati još jednom. Adresa prvog elementa liste nalazi se na adresi $6010, a prvi element liste sadrzi duljinu liste.[/i]

Smijemo ubaciti ITEM na kraj (ako već ne postoji) i onda to sortirati? :D
Znam da je to glupo rješenje, riješio sam i na bolji način, al ovako mi je lakše...
Dodajte vrijednost 16 bitne varijable ITEM s adrese $6000 u uzlazno sortiranu listu nenegativnih 16 bitnih vrijednosti tako da se sortiranost očuva. Ako se broj već nalazio u listi onda ga ne treba dodavati još jednom. Adresa prvog elementa liste nalazi se na adresi $6010, a prvi element liste sadrzi duljinu liste.

Smijemo ubaciti ITEM na kraj (ako već ne postoji) i onda to sortirati? Very Happy
Znam da je to glupo rješenje, riješio sam i na bolji način, al ovako mi je lakše...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 21:28 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"][i]Dodajte vrijednost 16 bitne varijable ITEM s adrese $6000 u uzlazno sortiranu listu nenegativnih 16 bitnih vrijednosti tako da se sortiranost očuva. Ako se broj već nalazio u listi onda ga ne treba dodavati još jednom. Adresa prvog elementa liste nalazi se na adresi $6010, a prvi element liste sadrzi duljinu liste.[/i]

Smijemo ubaciti ITEM na kraj (ako već ne postoji) i onda to sortirati? :D
Znam da je to glupo rješenje, riješio sam i na bolji način, al ovako mi je lakše...[/quote]

da

[size=9][color=#999999]Added after 38 seconds:[/color][/size]

[quote="VRS1"]Možemo li u 18. zadatku pretpostaviti da se nizovi sastoje od velikih slova u asciiju ili moramo za svaki član niza provjeravati da li je slovo?[/quote]

ne trebate provjeravati
Atomised (napisa):
Dodajte vrijednost 16 bitne varijable ITEM s adrese $6000 u uzlazno sortiranu listu nenegativnih 16 bitnih vrijednosti tako da se sortiranost očuva. Ako se broj već nalazio u listi onda ga ne treba dodavati još jednom. Adresa prvog elementa liste nalazi se na adresi $6010, a prvi element liste sadrzi duljinu liste.

Smijemo ubaciti ITEM na kraj (ako već ne postoji) i onda to sortirati? Very Happy
Znam da je to glupo rješenje, riješio sam i na bolji način, al ovako mi je lakše...


da

Added after 38 seconds:

VRS1 (napisa):
Možemo li u 18. zadatku pretpostaviti da se nizovi sastoje od velikih slova u asciiju ili moramo za svaki član niza provjeravati da li je slovo?


ne trebate provjeravati



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 21:44 uto, 13. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel bi mogao netko podijeliti informaciju sa mnom u kojem je terminu sutra praktični za one koji su se zapisali u 3. kolonu? Hvala lijepa.
Jel bi mogao netko podijeliti informaciju sa mnom u kojem je terminu sutra praktični za one koji su se zapisali u 3. kolonu? Hvala lijepa.


[Vrh]
consuelo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (14:04:48)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 0:47 sri, 14. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako se dobro sjecam, prakticni je od 14 do 19h, sto bi znacilo da je 3.kolona 16h...
ako se dobro sjecam, prakticni je od 14 do 19h, sto bi znacilo da je 3.kolona 16h...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mas
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2008. (11:22:20)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 40 - 1

PostPostano: 8:32 sri, 14. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kosani"]Građa mi ide dosta dobro i imam dilemu: ciljati prvo na 10, pa onda na 20 ili se odmah riješiti ovog sa 20 bodova.

Vjerojatno ću ciljati na 20 bodova a ne bih htio da se dogodi da ne uspijem riješit oba zadatka na vrijeme. Ima li neko da je naučio na vlastitoj koži pa želi pomoć kolegi?[/quote]

Prosle godine je jedan kolega (kojeg necu imenovati =) ) kojem je isto [i]dosta dobro islo[/i], pisao prvi puta za 20 bodova i nestigao, pa onda na drugom pisao [i]drz-nedaj[/i] za 5 bodova. Mozda tebi stvarno jako dobro ide, pa rjesis bez problema za 20 bodova odmah.. al kako ja gledam na to.

Ako sada rjesis za 10 bodova, pa onda odes i rjesis za 20 bodova to te je kostalo 3 sata zivota vise (ako zivis u Zagrebu, ili boravis za to vrjeme, a svaka je sansa da budes).
S druge strane, ako uzmes sada za 20 bodova, mozes ustedjeti tih 3 sata, ali moze ti se desiti da ih ne ustedis + da potrosis enormnu kolicinu zivaca sto ti visi kolegij i sto neznas za koliko bodova pisati taj drugi puta.
Ja smatram da je bolje doc oba puta opusteno, al to je samo moje ziherasko razmisljanje mozda. :D
kosani (napisa):
Građa mi ide dosta dobro i imam dilemu: ciljati prvo na 10, pa onda na 20 ili se odmah riješiti ovog sa 20 bodova.

Vjerojatno ću ciljati na 20 bodova a ne bih htio da se dogodi da ne uspijem riješit oba zadatka na vrijeme. Ima li neko da je naučio na vlastitoj koži pa želi pomoć kolegi?


Prosle godine je jedan kolega (kojeg necu imenovati =) ) kojem je isto dosta dobro islo, pisao prvi puta za 20 bodova i nestigao, pa onda na drugom pisao drz-nedaj za 5 bodova. Mozda tebi stvarno jako dobro ide, pa rjesis bez problema za 20 bodova odmah.. al kako ja gledam na to.

Ako sada rjesis za 10 bodova, pa onda odes i rjesis za 20 bodova to te je kostalo 3 sata zivota vise (ako zivis u Zagrebu, ili boravis za to vrjeme, a svaka je sansa da budes).
S druge strane, ako uzmes sada za 20 bodova, mozes ustedjeti tih 3 sata, ali moze ti se desiti da ih ne ustedis + da potrosis enormnu kolicinu zivaca sto ti visi kolegij i sto neznas za koliko bodova pisati taj drugi puta.
Ja smatram da je bolje doc oba puta opusteno, al to je samo moje ziherasko razmisljanje mozda. Very Happy



_________________
Smisao zivota, Svemira i svega je rekurzivno prebrojiv.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 9:08 sri, 14. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mas"][quote="kosani"]Građa mi ide dosta dobro i imam dilemu: ciljati prvo na 10, pa onda na 20 ili se odmah riješiti ovog sa 20 bodova.

Vjerojatno ću ciljati na 20 bodova a ne bih htio da se dogodi da ne uspijem riješit oba zadatka na vrijeme. Ima li neko da je naučio na vlastitoj koži pa želi pomoć kolegi?[/quote]

Prosle godine je jedan kolega (kojeg necu imenovati =) ) kojem je isto [i]dosta dobro islo[/i], pisao prvi puta za 20 bodova i nestigao, pa onda na drugom pisao [i]drz-nedaj[/i] za 5 bodova. Mozda tebi stvarno jako dobro ide, pa rjesis bez problema za 20 bodova odmah.. al kako ja gledam na to.

Ako sada rjesis za 10 bodova, pa onda odes i rjesis za 20 bodova to te je kostalo 3 sata zivota vise (ako zivis u Zagrebu, ili boravis za to vrjeme, a svaka je sansa da budes).
S druge strane, ako uzmes sada za 20 bodova, mozes ustedjeti tih 3 sata, ali moze ti se desiti da ih ne ustedis + da potrosis enormnu kolicinu zivaca sto ti visi kolegij i sto neznas za koliko bodova pisati taj drugi puta.
Ja smatram da je bolje doc oba puta opusteno, al to je samo moje ziherasko razmisljanje mozda. :D[/quote]

slazem se sa kolegom :-) mene je dobro islo i osobno sam prvo za 15 pa potom za 20 bodova pisao. puno je lakse pisat za 20 kad znas da imas prakticne rijesene. Kolega koji je prvi puta za 20 te nije prosao, drugi puta je 15 min vagao kaj ce i kako ce :-) Pa je uzeo 5 bodova samo da se rijesi toga.
Mas (napisa):
kosani (napisa):
Građa mi ide dosta dobro i imam dilemu: ciljati prvo na 10, pa onda na 20 ili se odmah riješiti ovog sa 20 bodova.

Vjerojatno ću ciljati na 20 bodova a ne bih htio da se dogodi da ne uspijem riješit oba zadatka na vrijeme. Ima li neko da je naučio na vlastitoj koži pa želi pomoć kolegi?


Prosle godine je jedan kolega (kojeg necu imenovati =) ) kojem je isto dosta dobro islo, pisao prvi puta za 20 bodova i nestigao, pa onda na drugom pisao drz-nedaj za 5 bodova. Mozda tebi stvarno jako dobro ide, pa rjesis bez problema za 20 bodova odmah.. al kako ja gledam na to.

Ako sada rjesis za 10 bodova, pa onda odes i rjesis za 20 bodova to te je kostalo 3 sata zivota vise (ako zivis u Zagrebu, ili boravis za to vrjeme, a svaka je sansa da budes).
S druge strane, ako uzmes sada za 20 bodova, mozes ustedjeti tih 3 sata, ali moze ti se desiti da ih ne ustedis + da potrosis enormnu kolicinu zivaca sto ti visi kolegij i sto neznas za koliko bodova pisati taj drugi puta.
Ja smatram da je bolje doc oba puta opusteno, al to je samo moje ziherasko razmisljanje mozda. Very Happy


slazem se sa kolegom Smile mene je dobro islo i osobno sam prvo za 15 pa potom za 20 bodova pisao. puno je lakse pisat za 20 kad znas da imas prakticne rijesene. Kolega koji je prvi puta za 20 te nije prosao, drugi puta je 15 min vagao kaj ce i kako ce Smile Pa je uzeo 5 bodova samo da se rijesi toga.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
klaymen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2010. (22:59:47)
Postovi: (3C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:18 sri, 14. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

najbolje ti je ic na 15 prvo pa 20 drugi put ako ce ti falit bodova..
tako sam ja...iako nije nikakva frka s tim jel cete stic napisat programe za 20 ili ne.ako uopce ides na 20b pretpostavlja se da jako dobro baratas s assemblerom...
ja sam primjerice prosle godine ista za 20b i rijesila to u 15minuta ;) a pise se 45min ako se ne varam :)
najbolje ti je ic na 15 prvo pa 20 drugi put ako ce ti falit bodova..
tako sam ja...iako nije nikakva frka s tim jel cete stic napisat programe za 20 ili ne.ako uopce ides na 20b pretpostavlja se da jako dobro baratas s assemblerom...
ja sam primjerice prosle godine ista za 20b i rijesila to u 15minuta Wink a pise se 45min ako se ne varam Smile



_________________
PFI - hana
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 3 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan