Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Program pada nakon unosa prve varijable
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
malalodacha
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2011. (17:06:13)
Postovi: (79)16
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 9 - 33

PostPostano: 23:28 čet, 17. 11. 2011    Naslov: Program pada nakon unosa prve varijable Citirajte i odgovorite

mene zanima ovo...napisao sam program..i pokrenem ga..i trebam unijeti 2 broja..unesem prvi broj..i prije nego što uopće unesem drugi pojavi mi se prozor: program has stopped working...radi li se to o nekoj baš KARDINALNOJ pogrešci ili o čemu je riječ?
mene zanima ovo...napisao sam program..i pokrenem ga..i trebam unijeti 2 broja..unesem prvi broj..i prije nego što uopće unesem drugi pojavi mi se prozor: program has stopped working...radi li se to o nekoj baš KARDINALNOJ pogrešci ili o čemu je riječ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:30 čet, 17. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gotovo sigurno si zaboravio [tt]&[/tt] u [tt]scanf()[/tt]. Ako nije to, stavi program ovdje, pa ce netko valjda skuziti gresku.
Gotovo sigurno si zaboravio & u scanf(). Ako nije to, stavi program ovdje, pa ce netko valjda skuziti gresku.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
malalodacha
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2011. (17:06:13)
Postovi: (79)16
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 9 - 33

PostPostano: 23:35 čet, 17. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj da :D hahaha, nije da sam riješio 20 zadatak prije toga :D još jedno pitanje..vezano za zadatke s matricama..moraju li matrice izgledati skroz kvadratno, malo me muče kad su dvoznamenkasti brojevi, sve se pomakne?
joj da Very Happy hahaha, nije da sam riješio 20 zadatak prije toga Very Happy još jedno pitanje..vezano za zadatke s matricama..moraju li matrice izgledati skroz kvadratno, malo me muče kad su dvoznamenkasti brojevi, sve se pomakne?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gflegar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2011. (15:03:41)
Postovi: (10D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
68 = 72 - 4

PostPostano: 23:37 čet, 17. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

kod ispisivanja stavi [tt] %3d[/tt] ili nesto slicno, to rezervira 3 mjesta za svaki broj, pa automatski dodaje razmake ispred broja ako ima < 3 znamenke
kod ispisivanja stavi %3d ili nesto slicno, to rezervira 3 mjesta za svaki broj, pa automatski dodaje razmake ispred broja ako ima < 3 znamenke


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
boksi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 09. 2011. (16:37:55)
Postovi: (44)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:38 čet, 17. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

zato stavi %4d, pa će biti lijep prored


EDIT gflegar :)
zato stavi %4d, pa će biti lijep prored


EDIT gflegar Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan