Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Uvod u aktuarsku matematiku- promjena termina kolokvija

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
tomitza
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (19:50:48)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 14:51 uto, 22. 11. 2011    Naslov: Uvod u aktuarsku matematiku- promjena termina kolokvija Citirajte i odgovorite

Ukratko, zanima me jeste li za da pokusamo, naravno, u dogovoru s profesorom, prebaciti kolokvij iz aktuarske na onaj tjedan pred praznike? Bilo bi to u redu jer cemo si malo smanjiti broj kolokvija, a i kolicinu ucenja u kolokvijskim tjednima. Da ne spominjem to da je kolokvij iz aktuarske po rasporedu isti dan kad i kolokvij markovljevih lanaca.

Sto mislite?
Ukratko, zanima me jeste li za da pokusamo, naravno, u dogovoru s profesorom, prebaciti kolokvij iz aktuarske na onaj tjedan pred praznike? Bilo bi to u redu jer cemo si malo smanjiti broj kolokvija, a i kolicinu ucenja u kolokvijskim tjednima. Da ne spominjem to da je kolokvij iz aktuarske po rasporedu isti dan kad i kolokvij markovljevih lanaca.

Sto mislite?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mrs. Bean
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 06. 2009. (22:03:56)
Postovi: (31)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 12:33 sri, 23. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

super. ja se slazem! trebali bi pokusati to s što više predmeta. bit ce nam lakse kasnije
super. ja se slazem! trebali bi pokusati to s što više predmeta. bit ce nam lakse kasnije


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mimar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 03. 2008. (15:43:08)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:45 sri, 23. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam jos proucila raspored, ali ako je moguce ja bi da se prebaci kako nebi imali dva u istom danu, svejedno za kada, samo da nisu dva isti dan..
Nisam jos proucila raspored, ali ako je moguce ja bi da se prebaci kako nebi imali dva u istom danu, svejedno za kada, samo da nisu dva isti dan..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sagi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2010. (14:46:39)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 16:22 sri, 23. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni prebacivanje ne odgovara...
dovoljno mi je makro za ucit prije Bozica..
meni prebacivanje ne odgovara...
dovoljno mi je makro za ucit prije Bozica..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 18:55 sri, 23. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, mi sa financijske imamo 7 kolegija (čitaj sedam!) od čega 4 obavezna usmena.

Neki kojima ne odgovara prije Božića pisat aktuarsku, sigurno nemaju sedam predmeta... Zato apeliram na kolege, bez obzira što vam
"ne odgovara" (čitaj: ne da Vam se učit) da izađete u susret ostalim kolegama, jer jednom će vama nekima trebat nešto pa ćemo zapamtit uslugu...

Aktuarska i Makro sigurno nisu toliko zahtjevni da se ne mogu svladat sad. za tri četiri tjedna.

Bio bih zahvalan da nam izađete u susret.
Dakle, mi sa financijske imamo 7 kolegija (čitaj sedam!) od čega 4 obavezna usmena.

Neki kojima ne odgovara prije Božića pisat aktuarsku, sigurno nemaju sedam predmeta... Zato apeliram na kolege, bez obzira što vam
"ne odgovara" (čitaj: ne da Vam se učit) da izađete u susret ostalim kolegama, jer jednom će vama nekima trebat nešto pa ćemo zapamtit uslugu...

Aktuarska i Makro sigurno nisu toliko zahtjevni da se ne mogu svladat sad. za tri četiri tjedna.

Bio bih zahvalan da nam izađete u susret.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 19:15 sri, 23. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni nije jasno kako ti nije dovoljno 30 dana za naucit 2 kolegija, a bit ce ti dovoljno 15 dana za naucit 6 kolegija?
Meni nije jasno kako ti nije dovoljno 30 dana za naucit 2 kolegija, a bit ce ti dovoljno 15 dana za naucit 6 kolegija?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hidtek
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2011. (15:27:51)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 20:20 sri, 23. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

i ja sam protiv toga da se prebacuje aktuarska!! ako ste zaboravili Basrak je reko odmah na prvom satu da ništa od prebacivanja kol jer će se uvijek naći netko kome neće odgovarati, kao sada!
nitko nije reko da se nemogu naučit dva predmeta za ova 3-4 tjedna, ali jel vi razmišljate da ljudi imaju i druge obaveze koje su se morale odgodit za 12 mjesec jer smo eto sad imali mjesec dana kolokvije?! to vam nije palo na pamet?

i mi dobro znamo što nas sve čeka u 1 i 2 mjesecu, al 4. ste godina matematike i trebali ste već naučit da to tako uvijek bude u tom periodu!
i ja sam protiv toga da se prebacuje aktuarska!! ako ste zaboravili Basrak je reko odmah na prvom satu da ništa od prebacivanja kol jer će se uvijek naći netko kome neće odgovarati, kao sada!
nitko nije reko da se nemogu naučit dva predmeta za ova 3-4 tjedna, ali jel vi razmišljate da ljudi imaju i druge obaveze koje su se morale odgodit za 12 mjesec jer smo eto sad imali mjesec dana kolokvije?! to vam nije palo na pamet?

i mi dobro znamo što nas sve čeka u 1 i 2 mjesecu, al 4. ste godina matematike i trebali ste već naučit da to tako uvijek bude u tom periodu!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 22:56 sri, 23. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa bas me zanima da li ovi koji su protiv ideje pisu isti dan markovljeve i aktuarsku?
Pa bas me zanima da li ovi koji su protiv ideje pisu isti dan markovljeve i aktuarsku?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 23:59 sri, 23. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ddduuu"]Meni nije jasno kako ti nije dovoljno 30 dana za naucit 2 kolegija, a bit ce ti dovoljno 15 dana za naucit 6 kolegija?[/quote]

Nadam se da si shvatila da bi ja pisao aktuarsku ranije :D
ddduuu (napisa):
Meni nije jasno kako ti nije dovoljno 30 dana za naucit 2 kolegija, a bit ce ti dovoljno 15 dana za naucit 6 kolegija?


Nadam se da si shvatila da bi ja pisao aktuarsku ranije Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 0:57 čet, 24. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znan da ti bi, i da bi drugih 20 ljudi s kojima smo pricali. Ali ocito se uvik nade taj JEDAN.
Znan da ti bi, i da bi drugih 20 ljudi s kojima smo pricali. Ali ocito se uvik nade taj JEDAN.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 8:53 čet, 24. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vjerojatno smo zaboravili napisat: s obzirom da je vecini studenata sa FiP-a u cilju prrbacit jos neki kolokvij prije Bozica, nadan se da cemo i uspit u tome.mislili smo aktuarsku, jer kad je se rijesimo nema usmenoga. Ali mozemo mi probat i mikro:)
Prof iz mikro nije nista reka o tome koliko ljudi mora pristat na dogovor, tako da se nadan da ako ce 28 ljudi bit za, a 2 protiv da ce kolokvij bit stavljen prije Bozica.
Vjerojatno smo zaboravili napisat: s obzirom da je vecini studenata sa FiP-a u cilju prrbacit jos neki kolokvij prije Bozica, nadan se da cemo i uspit u tome.mislili smo aktuarsku, jer kad je se rijesimo nema usmenoga. Ali mozemo mi probat i mikro:)
Prof iz mikro nije nista reka o tome koliko ljudi mora pristat na dogovor, tako da se nadan da ako ce 28 ljudi bit za, a 2 protiv da ce kolokvij bit stavljen prije Bozica.


[Vrh]
sagi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2010. (14:46:39)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 11:58 čet, 24. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ToMeK"]Dakle, mi sa financijske imamo 7 kolegija (čitaj sedam!) od čega 4 obavezna usmena. [/quote]

hvala, nisam znala da se 7 cita sedam.. :roll:
inace, samo da napomenem da sam i ja na financijskoj.. :-)

[quote="ToMeK"]
Neki kojima ne odgovara prije Božića pisat aktuarsku, sigurno nemaju sedam predmeta... Zato apeliram na kolege, bez obzira što vam
"ne odgovara" (čitaj: ne da Vam se učit)
[/quote]

oprosti, al ja nisam rekla da mi se neda ucit..rekla sam da mi je dovoljno ucit makro, jer imam drugih obaveza..

[quote="ToMeK"]
Aktuarska i Makro sigurno nisu toliko zahtjevni da se ne mogu svladat sad. za tri četiri tjedna.
[/quote]
ak nisu zahtjevni, ne vidim razlog zake ih je problem pisat u prvom mjesecu.. :)

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

[quote="ddduuu"]Znan da ti bi, i da bi drugih 20 ljudi s kojima smo pricali. Ali ocito se uvik nade taj JEDAN.[/quote]

nije JEDAN, ima barem 5 ljudi, kazem 5 (citaj pet :-P ), jer sam za njih 100% sigurna..
eto, toliko... :)
ToMeK (napisa):
Dakle, mi sa financijske imamo 7 kolegija (čitaj sedam!) od čega 4 obavezna usmena.


hvala, nisam znala da se 7 cita sedam.. Rolling Eyes
inace, samo da napomenem da sam i ja na financijskoj.. Smile

ToMeK (napisa):

Neki kojima ne odgovara prije Božića pisat aktuarsku, sigurno nemaju sedam predmeta... Zato apeliram na kolege, bez obzira što vam
"ne odgovara" (čitaj: ne da Vam se učit)


oprosti, al ja nisam rekla da mi se neda ucit..rekla sam da mi je dovoljno ucit makro, jer imam drugih obaveza..

ToMeK (napisa):

Aktuarska i Makro sigurno nisu toliko zahtjevni da se ne mogu svladat sad. za tri četiri tjedna.

ak nisu zahtjevni, ne vidim razlog zake ih je problem pisat u prvom mjesecu.. Smile

Added after 1 minutes:

ddduuu (napisa):
Znan da ti bi, i da bi drugih 20 ljudi s kojima smo pricali. Ali ocito se uvik nade taj JEDAN.


nije JEDAN, ima barem 5 ljudi, kazem 5 (citaj pet Razz ), jer sam za njih 100% sigurna..
eto, toliko... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mrs. Bean
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 06. 2009. (22:03:56)
Postovi: (31)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 13:09 čet, 24. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jos uvijek je lakse da se vas 5 prilagodi ostalima.. nego nas 30 vama... malo suradnje i razumijevanja :)
jos uvijek je lakse da se vas 5 prilagodi ostalima.. nego nas 30 vama... malo suradnje i razumijevanja Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sagi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2010. (14:46:39)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 16:03 čet, 24. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

rekoh barem 5, s naglaskom na barem...:-)

e sad kuzim ja vas, imam i ja dva kolokvija u istom danu,
i nije da nemam puno za ucit, al s druge strane,
u 12 mj imam previse obaveza i jednostavno ne stignem..:-(
i da se razumijemo, da meni jedinoj ne odgovara, slozila bi se (nebi bilo prvi put da
mi nes ne odgovara, pa sutim,..)

[size=9][color=#999999]Added after 13 minutes:[/color][/size]

[quote="ddduuu"]Meni nije jasno kako ti nije dovoljno 30 dana za naucit 2 kolegija, a bit ce ti dovoljno 15 dana za naucit 6 kolegija?[/quote]

30 dana s predavanjima i raznim obvezama,ili 15 slobodnih dana
(i vise je neg 15,al nije bitno..)

naposljetku, ovakve rasprave nemaju smisla..
svatko zna kaj moze, kak mu je lakse, kaj vec..
pitanje je bilo dal smo za, moj odgovor je da nisam i to je to..
rekoh barem 5, s naglaskom na barem...Smile

e sad kuzim ja vas, imam i ja dva kolokvija u istom danu,
i nije da nemam puno za ucit, al s druge strane,
u 12 mj imam previse obaveza i jednostavno ne stignem..Sad
i da se razumijemo, da meni jedinoj ne odgovara, slozila bi se (nebi bilo prvi put da
mi nes ne odgovara, pa sutim,..)

Added after 13 minutes:

ddduuu (napisa):
Meni nije jasno kako ti nije dovoljno 30 dana za naucit 2 kolegija, a bit ce ti dovoljno 15 dana za naucit 6 kolegija?


30 dana s predavanjima i raznim obvezama,ili 15 slobodnih dana
(i vise je neg 15,al nije bitno..)

naposljetku, ovakve rasprave nemaju smisla..
svatko zna kaj moze, kak mu je lakse, kaj vec..
pitanje je bilo dal smo za, moj odgovor je da nisam i to je to..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sylar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:42:14)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 18 - 14

PostPostano: 23:14 ned, 4. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo da se i ja pridružim onima kojima ne odgovara
Evo da se i ja pridružim onima kojima ne odgovara



_________________
...we die and world will be poor for it...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 22:03 pon, 5. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

već smo odustali ionako :D
već smo odustali ionako Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan