Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pitanje o kolokviju, ne gradivo za kolokvij!
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
room
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2013. (15:41:40)
Postovi: (78)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1

PostPostano: 17:33 čet, 21. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bit će jedan zadatak iz brojevnih baza, jedan iz računa sudova, jedan iz regexa i jedan programski. Također će biti tzv. bonus zadatak, koji je sa predavanja, a to će biti prikaz broja u računalu (cijeli ili realni brojevi).
Bit će jedan zadatak iz brojevnih baza, jedan iz računa sudova, jedan iz regexa i jedan programski. Također će biti tzv. bonus zadatak, koji je sa predavanja, a to će biti prikaz broja u računalu (cijeli ili realni brojevi).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Arabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2013. (12:52:41)
Postovi: (10)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:27 čet, 21. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Samo je rečeno da ćemo imati i programski zadatak kojega prošle godine nije bilo.
[/quote]

Kako nije bilo? Pa na svakom prvom kolokviju dosad je bio zadnji zadatak programski.
Citat:
Samo je rečeno da ćemo imati i programski zadatak kojega prošle godine nije bilo.


Kako nije bilo? Pa na svakom prvom kolokviju dosad je bio zadnji zadatak programski.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anabanana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2012. (21:54:05)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 18:37 čet, 21. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="think_ink"][quote="Arabella"]Buduci da nisam mogla u petak doci na predavanje iz programiranja, zanima me samo dali je rečena neka bitna informacija u vezi prvog kolokvija, tj. ako je slučajno spomenuto da ovaj kolokvij neće biti koncipiran isto kao i proslogodisnji prvi kolokviji u nekom dijelu gradiva?[/quote]

Samo je rečeno da ćemo imati i programski zadatak kojega prošle godine nije bilo.[/quote]


prosle godine je bio programski zadatak, a zasto nije objavljen medu zadacima na stranici, neznam
think_ink (napisa):
Arabella (napisa):
Buduci da nisam mogla u petak doci na predavanje iz programiranja, zanima me samo dali je rečena neka bitna informacija u vezi prvog kolokvija, tj. ako je slučajno spomenuto da ovaj kolokvij neće biti koncipiran isto kao i proslogodisnji prvi kolokviji u nekom dijelu gradiva?


Samo je rečeno da ćemo imati i programski zadatak kojega prošle godine nije bilo.



prosle godine je bio programski zadatak, a zasto nije objavljen medu zadacima na stranici, neznam


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
think_ink
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2013. (14:44:12)
Postovi: (28)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:50 čet, 21. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anabanana"][quote="think_ink"][quote="Arabella"]Buduci da nisam mogla u petak doci na predavanje iz programiranja, zanima me samo dali je rečena neka bitna informacija u vezi prvog kolokvija, tj. ako je slučajno spomenuto da ovaj kolokvij neće biti koncipiran isto kao i proslogodisnji prvi kolokviji u nekom dijelu gradiva?[/quote]

Samo je rečeno da ćemo imati i programski zadatak kojega prošle godine nije bilo.[/quote]


prosle godine je bio programski zadatak, a zasto nije objavljen medu zadacima na stranici, ne znam[/quote]

Da, da. Ispričavam se.
Zanesoh se malo :oops:
anabanana (napisa):
think_ink (napisa):
Arabella (napisa):
Buduci da nisam mogla u petak doci na predavanje iz programiranja, zanima me samo dali je rečena neka bitna informacija u vezi prvog kolokvija, tj. ako je slučajno spomenuto da ovaj kolokvij neće biti koncipiran isto kao i proslogodisnji prvi kolokviji u nekom dijelu gradiva?


Samo je rečeno da ćemo imati i programski zadatak kojega prošle godine nije bilo.



prosle godine je bio programski zadatak, a zasto nije objavljen medu zadacima na stranici, ne znam


Da, da. Ispričavam se.
Zanesoh se malo Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:14 čet, 21. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="room"]Bit će jedan zadatak iz brojevnih baza, jedan iz računa sudova, jedan iz regexa i jedan programski. Također će biti tzv. bonus zadatak, koji je sa predavanja, a to će biti prikaz broja u računalu (cijeli ili realni brojevi).[/quote]

Zasto bi bas taj bio bonus zadatak? Meni se cini najlaksi.
room (napisa):
Bit će jedan zadatak iz brojevnih baza, jedan iz računa sudova, jedan iz regexa i jedan programski. Također će biti tzv. bonus zadatak, koji je sa predavanja, a to će biti prikaz broja u računalu (cijeli ili realni brojevi).


Zasto bi bas taj bio bonus zadatak? Meni se cini najlaksi.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
pllook
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2013. (20:56:12)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 8

PostPostano: 23:13 čet, 21. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="room"]Bit će jedan zadatak iz brojevnih baza, jedan iz računa sudova, jedan iz regexa i jedan programski. Također će biti tzv. bonus zadatak, koji je sa predavanja, a to će biti prikaz broja u računalu (cijeli ili realni brojevi).[/quote]

Zasto bi bas taj bio bonus zadatak? Meni se cini najlaksi.[/quote]

to smo mi na vježbama nazvali "bonus zadatak", ne zato što je težak,nego zato što obuhvaća gradivo s predavanja:D
krcko (napisa):
room (napisa):
Bit će jedan zadatak iz brojevnih baza, jedan iz računa sudova, jedan iz regexa i jedan programski. Također će biti tzv. bonus zadatak, koji je sa predavanja, a to će biti prikaz broja u računalu (cijeli ili realni brojevi).


Zasto bi bas taj bio bonus zadatak? Meni se cini najlaksi.


to smo mi na vježbama nazvali "bonus zadatak", ne zato što je težak,nego zato što obuhvaća gradivo s predavanja:D


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:19 pet, 22. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

OK, ali na predavanjima moli striktno ona druga 4 zadatka zvati bonus zadacima :wink:
OK, ali na predavanjima moli striktno ona druga 4 zadatka zvati bonus zadacima Wink



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Arabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2013. (12:52:41)
Postovi: (10)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:30 pet, 22. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

koji je zadatak bio bonus zadatak? :D
koji je zadatak bio bonus zadatak? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Countess
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 07. 2013. (13:34:10)
Postovi: (13)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:28 sub, 30. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Upravo sam vidjela da je na webu objavljen prvi kolokvij - ne znam je li to "službena" verzija, ali primijetila sam jednu grešku :?
U trećoj grupi (strana 3 u PDF-u), zadatak s regularnim izrazom glasi:

[i]Napišite regularni izraz koji prepoznaje sve zapise (po linijama) oblika
Marka automobila␣Tip␣[b]godina proizvodnje[/b]
i zamjenjuje ih zapisima oblika Tip,␣[b]godina proizvodnje[/b]. Marka i tip moraju započinjati velikim slovom..../cut/[/i]

Vezano uz boldani dio: u zadatku je bio tražen serijski broj, a ne godina proizvodnje.
Upravo sam vidjela da je na webu objavljen prvi kolokvij - ne znam je li to "službena" verzija, ali primijetila sam jednu grešku Confused
U trećoj grupi (strana 3 u PDF-u), zadatak s regularnim izrazom glasi:

Napišite regularni izraz koji prepoznaje sve zapise (po linijama) oblika
Marka automobila␣Tip␣godina proizvodnje
i zamjenjuje ih zapisima oblika Tip,␣godina proizvodnje. Marka i tip moraju započinjati velikim slovom..../cut/


Vezano uz boldani dio: u zadatku je bio tražen serijski broj, a ne godina proizvodnje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:37 sub, 30. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moguce da objavljena verzija nije najfriskija. Provjerit cu i popraviti ako treba.
Moguce da objavljena verzija nije najfriskija. Provjerit cu i popraviti ako treba.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
marco ricci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2013. (10:03:55)
Postovi: (B)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:05 sub, 30. 11. 2013    Naslov: ispravna Citirajte i odgovorite

gdje su bodovi za Z4 i Z5 ??
gdje su bodovi za Z4 i Z5 ??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:25 sub, 30. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisu jos uneseni - malo strpljenja molim :) Bit ce sve objavljeno do 1.12. navecer, kako je pisalo na kolokviju.
Nisu jos uneseni - malo strpljenja molim Smile Bit ce sve objavljeno do 1.12. navecer, kako je pisalo na kolokviju.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:35 ned, 1. 12. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://degiorgi.math.hr/prog1/kolokviji.php]Objavljena[/url] je ispravna verzija testa i bodovi za sve zadatke. Uvid u zadace je u ponedjeljak, 2.12.2013. u 10 sati u pred. 002.
Objavljena je ispravna verzija testa i bodovi za sve zadatke. Uvid u zadace je u ponedjeljak, 2.12.2013. u 10 sati u pred. 002.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ajukic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 09. 2012. (17:52:39)
Postovi: (9)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 12:02 ned, 1. 12. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][url=http://degiorgi.math.hr/prog1/kolokviji.php]Objavljena[/url] je ispravna verzija testa i bodovi za sve zadatke. Uvid u zadace je u ponedjeljak, 2.12.2013. u 10 sati u pred. 002.[/quote]

Znam da je glupo pitanje, ali kad ste rekli da je uvid u zadaće u ponedjeljak u 10, jeste li mislili na zadatke iz kolokvija, ili nekim čudom na domaće zadaće s web stranice?
krcko (napisa):
Objavljena je ispravna verzija testa i bodovi za sve zadatke. Uvid u zadace je u ponedjeljak, 2.12.2013. u 10 sati u pred. 002.


Znam da je glupo pitanje, ali kad ste rekli da je uvid u zadaće u ponedjeljak u 10, jeste li mislili na zadatke iz kolokvija, ili nekim čudom na domaće zadaće s web stranice?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mtm.13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 08. 2013. (14:20:42)
Postovi: (10)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 12:06 ned, 1. 12. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vidim u rezultatima da nitko nije dobio više od 45 bodova, a na predavanjima je rečeno da je moguće dobiti do 10 dodatnih bodova. Znači li to da je takvo bodovanje ukinuto ili samo nije bilo "genijalaca"?
Vidim u rezultatima da nitko nije dobio više od 45 bodova, a na predavanjima je rečeno da je moguće dobiti do 10 dodatnih bodova. Znači li to da je takvo bodovanje ukinuto ili samo nije bilo "genijalaca"?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:44 ned, 1. 12. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Maksimalni broj bodova bio je 45. Ovo gradivo nije pogodno za davanje "zadataka za genijalce". Mozda u drugom kolokviju izdvojimo jedan tezi programski zadatak kao bonus zadatak.

Svejedno, svaka cast kolegama koji su ostvarili 100% :)

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="ajukic"]Znam da je glupo pitanje, ali kad ste rekli da je uvid u zadaće u ponedjeljak u 10, jeste li mislili na zadatke iz kolokvija, ili nekim čudom na domaće zadaće s web stranice?[/quote]

Na zadatke iz kolokvija. Sorry na nepreciznosti :)
Maksimalni broj bodova bio je 45. Ovo gradivo nije pogodno za davanje "zadataka za genijalce". Mozda u drugom kolokviju izdvojimo jedan tezi programski zadatak kao bonus zadatak.

Svejedno, svaka cast kolegama koji su ostvarili 100% Smile

Added after 2 minutes:

ajukic (napisa):
Znam da je glupo pitanje, ali kad ste rekli da je uvid u zadaće u ponedjeljak u 10, jeste li mislili na zadatke iz kolokvija, ili nekim čudom na domaće zadaće s web stranice?


Na zadatke iz kolokvija. Sorry na nepreciznosti Smile



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mtm.13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 08. 2013. (14:20:42)
Postovi: (10)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 14:09 ned, 1. 12. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Maksimalni broj bodova bio je 45. Ovo gradivo nije pogodno za davanje "zadataka za genijalce". Mozda u drugom kolokviju izdvojimo jedan tezi programski zadatak kao bonus zadatak.[/quote]

Ok, hvala na odgovoru :)
krcko (napisa):
Maksimalni broj bodova bio je 45. Ovo gradivo nije pogodno za davanje "zadataka za genijalce". Mozda u drugom kolokviju izdvojimo jedan tezi programski zadatak kao bonus zadatak.


Ok, hvala na odgovoru Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ajukic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 09. 2012. (17:52:39)
Postovi: (9)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 19:09 ned, 1. 12. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na pojašnjenju. :)
Hvala na pojašnjenju. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pllook
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2013. (20:56:12)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 8

PostPostano: 15:54 pon, 2. 12. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

dal će na webu biti objavljeni novi rezultati(nakon žalbi) ili?
dal će na webu biti objavljeni novi rezultati(nakon žalbi) ili?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:49 pon, 2. 12. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tablica se automatski azurira. Kad bodovi budu upisani pojavi se za 5 minuta na webu.
Tablica se automatski azurira. Kad bodovi budu upisani pojavi se za 5 minuta na webu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 4 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan