Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kolokvijski razredi (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:04 čet, 5. 5. 2011    Naslov: Kolokvijski razredi Citirajte i odgovorite

[url=http://web.math.hr/~krcko/tmp/razredi-prijedlogA.pdf]Ovdje[/url] mozete vidjeti prijedlog organizacije kolokvija u razrede. Ukratko, cilj je da se raspored kolokvija fiksira i da tocni termini pisanja svakog kolokvija budu poznati na pocetku akademske godine.

Prijedlog sadrzi inicijalni raspored kolegija u razrede koji sigurno nije savrsen. [b]Sad je vrijeme da reagirate i predlozite promjene ili vlastitu verziju rasporeda.[/b] O prijedlozima ce se razgovarati na VVS-u 18.5.2011., a popravljeni raspored trebao bi doci na Vijece MO 15.6.2011. Promjene ce biti moguce i nakon usvajanja, ali nece se raditi bez debelog razloga.

Predlazem da ovdje na forumu napisete pogreske koje uocite i moguca rjesenja. Ako se zelite igrati s tablicom, imate [url=http://web.math.hr/~krcko/tmp/raspored-kolegija.doc]Word dokument[/url] u kojem mozete copy-pejstat kolegije amo-tamo. Boje oznacavaju studije, a u zagradi je max. broj upisanih studenata u zadnje dvije godine.
Ovdje mozete vidjeti prijedlog organizacije kolokvija u razrede. Ukratko, cilj je da se raspored kolokvija fiksira i da tocni termini pisanja svakog kolokvija budu poznati na pocetku akademske godine.

Prijedlog sadrzi inicijalni raspored kolegija u razrede koji sigurno nije savrsen. Sad je vrijeme da reagirate i predlozite promjene ili vlastitu verziju rasporeda. O prijedlozima ce se razgovarati na VVS-u 18.5.2011., a popravljeni raspored trebao bi doci na Vijece MO 15.6.2011. Promjene ce biti moguce i nakon usvajanja, ali nece se raditi bez debelog razloga.

Predlazem da ovdje na forumu napisete pogreske koje uocite i moguca rjesenja. Ako se zelite igrati s tablicom, imate Word dokument u kojem mozete copy-pejstat kolegije amo-tamo. Boje oznacavaju studije, a u zagradi je max. broj upisanih studenata u zadnje dvije godine.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
smajl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 01. 2010. (12:59:23)
Postovi: (EB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:09 pet, 13. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo ja sam se malo pozabavila rasporedom kolokvija i ovo bi bio moj prijedlog

p.s. mislim da ste u zimskom semestru zaboravili na izborni predmet s 3. godine, iterativne metode. Ili ga ja jednostavno ne vidim na tablici :?
Evo ja sam se malo pozabavila rasporedom kolokvija i ovo bi bio moj prijedlog

p.s. mislim da ste u zimskom semestru zaboravili na izborni predmet s 3. godine, iterativne metode. Ili ga ja jednostavno ne vidim na tablici Confused





raspored-kolegija.doc
 Description:

Download
 Filename:  raspored-kolegija.doc
 Filesize:  73 KB
 Downloaded:  310 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:58 pet, 13. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[i]Iterativne metode[/i] ove godine nisu bile u rasporedu kolokvija, pa ga nisam stavio. Nastavnik mi se do sada nije javio - rasporedit cu ga ako zatrazi.

Smajlin prijedlog je dosta slican mojemu, a za promjene mi nije jasan razlog. Neke smajline promjene stvorit ce probleme:
-[i]Vjerojatnost[/i] i [i]Euklidske prostore[/i] stavila je zajedno u E1 (zimski semestar). Nisu na istoj godini, ali ima dosta studenata koji ih upisuju paralelno.
-[i]Teoriju brojeva[/i] i [i]Modele geometrije[/i] stavila je u D1 (ljeto). Oba se upisuju na 3. godini PD-M.
-Ista stvar sa [i]Metodikom 4[/i] i [i]Num. analizom 2[/i] (F1 razred, 2. godina D-MN).

Za kozmeticke promjene tipa "ja bih prebacio ovaj predmet tamo" korisnije je da napisete samo promjenu i razlog. Novi raspored ima smisla predlagati ako je sastavljen po drugim principima i temeljito je razlicit od ovoga. Zahvalan sam za svaku pogresku koju uocite i javite, cak i ako nemate rjesenje.

U medjuvremenu sam dobio nekoliko primjedbi od nastavnika. Napisat cu ih da se ne ponavljamo:
-[i]Bioinformatika[/i] izbacena (nema kolokvija)
-dodana [i]Metodika 1,2[/i] (rasporedjena skupa s [i]Metodikom 3,4[/i] jer su prethodnici)
-dodana [i]Nacrtna geometrija[/i]
Iterativne metode ove godine nisu bile u rasporedu kolokvija, pa ga nisam stavio. Nastavnik mi se do sada nije javio - rasporedit cu ga ako zatrazi.

Smajlin prijedlog je dosta slican mojemu, a za promjene mi nije jasan razlog. Neke smajline promjene stvorit ce probleme:
-Vjerojatnost i Euklidske prostore stavila je zajedno u E1 (zimski semestar). Nisu na istoj godini, ali ima dosta studenata koji ih upisuju paralelno.
-Teoriju brojeva i Modele geometrije stavila je u D1 (ljeto). Oba se upisuju na 3. godini PD-M.
-Ista stvar sa Metodikom 4 i Num. analizom 2 (F1 razred, 2. godina D-MN).

Za kozmeticke promjene tipa "ja bih prebacio ovaj predmet tamo" korisnije je da napisete samo promjenu i razlog. Novi raspored ima smisla predlagati ako je sastavljen po drugim principima i temeljito je razlicit od ovoga. Zahvalan sam za svaku pogresku koju uocite i javite, cak i ako nemate rjesenje.

U medjuvremenu sam dobio nekoliko primjedbi od nastavnika. Napisat cu ih da se ne ponavljamo:
-Bioinformatika izbacena (nema kolokvija)
-dodana Metodika 1,2 (rasporedjena skupa s Metodikom 3,4 jer su prethodnici)
-dodana Nacrtna geometrija



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
smajl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 01. 2010. (12:59:23)
Postovi: (EB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:29 sub, 14. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da istina.. sad sam tek skuzila da se ti neki predmeti upisuju u istoj godini, pa da nebi trebali biti u istom razredu...
A razlog zasto sam stavila ekulidske prostore i vjerojatnostu isti razred je zato sto isto dosta ljudi upisuje paralelno vjerojatnost i matematicku logiku, a oni se od pocetka nalaze u istom razredu, pa sam probala to promjeniti, da matematicku logiku u neki drugi razred stavim.
Po mojem bi ja najradje stavila izborne predmete u jedan razred, pa da se ljudima koji upisuju 2. godinu i dodatan izborni predmet sa 3. godine ne dogode poklapanja. :)
Da istina.. sad sam tek skuzila da se ti neki predmeti upisuju u istoj godini, pa da nebi trebali biti u istom razredu...
A razlog zasto sam stavila ekulidske prostore i vjerojatnostu isti razred je zato sto isto dosta ljudi upisuje paralelno vjerojatnost i matematicku logiku, a oni se od pocetka nalaze u istom razredu, pa sam probala to promjeniti, da matematicku logiku u neki drugi razred stavim.
Po mojem bi ja najradje stavila izborne predmete u jedan razred, pa da se ljudima koji upisuju 2. godinu i dodatan izborni predmet sa 3. godine ne dogode poklapanja. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 13:40 sub, 14. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Wooow, super ideja, super prijedlog! Da još uvijek mogu obavezno bi glasao ZA njega... :gg:

Jedini komentar jest da mi je malo žao što se "gube" utorak i četvrtak. Mislim da je ponekad ipak bolje pisati dva dana zaredom nego dva u istom danu (prijedlog, možda deset razreda od kojih su neki prazni nije tako loša opcija pa se uvijek može nešto prebacit ili razmjestit).
Wooow, super ideja, super prijedlog! Da još uvijek mogu obavezno bi glasao ZA njega... Mr Green being very Greeen indeed

Jedini komentar jest da mi je malo žao što se "gube" utorak i četvrtak. Mislim da je ponekad ipak bolje pisati dva dana zaredom nego dva u istom danu (prijedlog, možda deset razreda od kojih su neki prazni nije tako loša opcija pa se uvijek može nešto prebacit ili razmjestit).
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:19 sub, 14. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Deset razreda je previse. Imali bismo ozbiljan problem ako uleti neradni dan u kolokvijskom dvotjednu. U izradi je varijanta rasporeda s 8 razreda, slozenih po drugacijim principima od ovog. Pisalo bi se u 4 navrata po 2 uzastopna dana: pon+uto, srijeda pauza, cet+pet, vikend, pa sljedeci tjedan ponovo. Jasno, ako neradni dani ne poremete redoslijed. Kolegiji bi bili slozeni tako da prvi dan od dva idu obavezni, a drugi izborni (koliko bude moguce). Objavit cu kad bude gotov taj alternativni prijedlog.

Meni se vise svidja ovo s danom odmora izmedju svaka dva pisanja, ali stvarno je velika guzva u pojedinim razredima. Pogotovo u zimskom semestru.
Deset razreda je previse. Imali bismo ozbiljan problem ako uleti neradni dan u kolokvijskom dvotjednu. U izradi je varijanta rasporeda s 8 razreda, slozenih po drugacijim principima od ovog. Pisalo bi se u 4 navrata po 2 uzastopna dana: pon+uto, srijeda pauza, cet+pet, vikend, pa sljedeci tjedan ponovo. Jasno, ako neradni dani ne poremete redoslijed. Kolegiji bi bili slozeni tako da prvi dan od dva idu obavezni, a drugi izborni (koliko bude moguce). Objavit cu kad bude gotov taj alternativni prijedlog.

Meni se vise svidja ovo s danom odmora izmedju svaka dva pisanja, ali stvarno je velika guzva u pojedinim razredima. Pogotovo u zimskom semestru.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 10:11 ned, 15. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto je s Integriranim preddiplomskim i diplomskim studijem matematike i fizike? Njega nema u rasporedu.
Sto je s Integriranim preddiplomskim i diplomskim studijem matematike i fizike? Njega nema u rasporedu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:36 ned, 15. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="smajl"]A razlog zasto sam stavila ekulidske prostore i vjerojatnostu isti razred je zato sto isto dosta ljudi upisuje paralelno vjerojatnost i matematicku logiku, a oni se od pocetka nalaze u istom razredu, pa sam probala to promjeniti, da matematicku logiku u neki drugi razred stavim.[/quote]

Podjednako studenata paralelno upisuje Vj+ML kao i Vj+EP (ove godine 17:14, lani 17:24). Nazalost nemoguce je postici da svi kolegiji koji se upisuju paralelno budu u razlicitim razredima ("slovima"). Jedva ih se uspije nagurati u razlicite podrazrede ("slova s brojevima"). Pri rasporedjivanju u razlicite razrede prioritet sam dao kolegijima na istoj godini studija. Neizbjezno je da ce studenti koji paralelno upisuju kolegije s razlicitih godina ponekad morati pisati dva kolokvija u isti dan. Jednostavno je previse mogucih kombinacija.

[quote="smajl"]Po mojem bi ja najradje stavila izborne predmete u jedan razred, pa da se ljudima koji upisuju 2. godinu i dodatan izborni predmet sa 3. godine ne dogode poklapanja. :)[/quote]

Previse ih je da bi svi bili u istom razredu - svaka dva imaju neprazan presjek slusaca. Osim toga neki se predaju i na drugim studijima pa to dodatno komplicira premjestanje.

[quote="AnaP"]Sto je s Integriranim preddiplomskim i diplomskim studijem matematike i fizike? Njega nema u rasporedu.[/quote]

Ponestalo mi je boja i mjesta, a svi matematicki kolegiji na tom studiju su "posudjeni" iz drugih studija. Npr. prve tri godine su podskup od PD-MN. Racunao sam da ako dobro rasporedim ostale studije, njihov raspored ce takodjer biti dobar. Jedino sto bi ih moglo zeznuti je ako su neki obavezni ili izborni kolegiji drugacije rasporedjeni po godinama. Ako netko uoci problem za integrirani studij, molim da mi javi.

Naravno pravi problem je sto ne pocinjemo istovremeno s nastavom kao FO, a pola njihovih kolegija su fizike. No taj problem imamo s kolokvijskim razredima i bez njih. Bolja organizacija nasih kolokvija moze ga samo ublaziti.
smajl (napisa):
A razlog zasto sam stavila ekulidske prostore i vjerojatnostu isti razred je zato sto isto dosta ljudi upisuje paralelno vjerojatnost i matematicku logiku, a oni se od pocetka nalaze u istom razredu, pa sam probala to promjeniti, da matematicku logiku u neki drugi razred stavim.


Podjednako studenata paralelno upisuje Vj+ML kao i Vj+EP (ove godine 17:14, lani 17:24). Nazalost nemoguce je postici da svi kolegiji koji se upisuju paralelno budu u razlicitim razredima ("slovima"). Jedva ih se uspije nagurati u razlicite podrazrede ("slova s brojevima"). Pri rasporedjivanju u razlicite razrede prioritet sam dao kolegijima na istoj godini studija. Neizbjezno je da ce studenti koji paralelno upisuju kolegije s razlicitih godina ponekad morati pisati dva kolokvija u isti dan. Jednostavno je previse mogucih kombinacija.

smajl (napisa):
Po mojem bi ja najradje stavila izborne predmete u jedan razred, pa da se ljudima koji upisuju 2. godinu i dodatan izborni predmet sa 3. godine ne dogode poklapanja. Smile


Previse ih je da bi svi bili u istom razredu - svaka dva imaju neprazan presjek slusaca. Osim toga neki se predaju i na drugim studijima pa to dodatno komplicira premjestanje.

AnaP (napisa):
Sto je s Integriranim preddiplomskim i diplomskim studijem matematike i fizike? Njega nema u rasporedu.


Ponestalo mi je boja i mjesta, a svi matematicki kolegiji na tom studiju su "posudjeni" iz drugih studija. Npr. prve tri godine su podskup od PD-MN. Racunao sam da ako dobro rasporedim ostale studije, njihov raspored ce takodjer biti dobar. Jedino sto bi ih moglo zeznuti je ako su neki obavezni ili izborni kolegiji drugacije rasporedjeni po godinama. Ako netko uoci problem za integrirani studij, molim da mi javi.

Naravno pravi problem je sto ne pocinjemo istovremeno s nastavom kao FO, a pola njihovih kolegija su fizike. No taj problem imamo s kolokvijskim razredima i bez njih. Bolja organizacija nasih kolokvija moze ga samo ublaziti.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 1:16 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo konacno [url=http://web.math.hr/~krcko/tmp/raspored-8razreda.pdf]alternativnog rasporeda[/url] s 8 razreda. Kasno je dosao i nisam ga stigao pregledati. Ako netko uoci pogreske neka pls javi.

Koji vam se vise svidja?
Evo konacno alternativnog rasporeda s 8 razreda. Kasno je dosao i nisam ga stigao pregledati. Ako netko uoci pogreske neka pls javi.

Koji vam se vise svidja?



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 8:49 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Novi tj alternativni naravno :D :miniklap:

Ja sam najviše gledala za svoje, tj financijaše i raspored mi se čini bolji i od ovogodišnjeg za četvrtu godinu, a peta me malo zbunjuje jer ne znam kako točno stvari funkcioniraju na pojedinim kolegijima - čini mi se da teorija igara, monetarna ekonomika (zimski) i upravljanje financijskom imovinom (ljetni semestar) fale, a po ovogodišnjem izvedbenom planu trebali bi biti kolokviji. No, kako rekoh, ne znam kako se tu provode kolokviji. U svakom slučaju, ostalo je prilično praznih dana pa se to bez problema negdje smjesti :)
Novi tj alternativni naravno Very Happy Applause

Ja sam najviše gledala za svoje, tj financijaše i raspored mi se čini bolji i od ovogodišnjeg za četvrtu godinu, a peta me malo zbunjuje jer ne znam kako točno stvari funkcioniraju na pojedinim kolegijima - čini mi se da teorija igara, monetarna ekonomika (zimski) i upravljanje financijskom imovinom (ljetni semestar) fale, a po ovogodišnjem izvedbenom planu trebali bi biti kolokviji. No, kako rekoh, ne znam kako se tu provode kolokviji. U svakom slučaju, ostalo je prilično praznih dana pa se to bez problema negdje smjesti Smile



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:00 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

sitna greškica: uvod u optimizaciju-primijenjena je na 2. godini (može se upisati i na 1. zbog modula ali to nije česti slučaj) pa bi trebalo promijeniti boju

i markovljevi lanci su obavezan kolegij na 2.godini (primijenjena)
sitna greškica: uvod u optimizaciju-primijenjena je na 2. godini (može se upisati i na 1. zbog modula ali to nije česti slučaj) pa bi trebalo promijeniti boju

i markovljevi lanci su obavezan kolegij na 2.godini (primijenjena)



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
tammy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (20:37:10)
Postovi: (197)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5

PostPostano: 9:45 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čini mi se da na D-MN skoro sve pada u isti tjedan :S
Čini mi se da na D-MN skoro sve pada u isti tjedan :S



_________________
Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 10:27 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel vam onaj sa 6 razreda bolje odgovarao? Jer po onome je mom smjeru upadalo više predmeta u isti dan više puta :/
U svakom slučaju pogledajte i taj jer ne uspoređuje se ovaj raspored s trenutnim nego ta dva s razredima međusobno... bar sam ja stekla taj dojam :neznam:
Jel vam onaj sa 6 razreda bolje odgovarao? Jer po onome je mom smjeru upadalo više predmeta u isti dan više puta Ehm?
U svakom slučaju pogledajte i taj jer ne uspoređuje se ovaj raspored s trenutnim nego ta dva s razredima međusobno... bar sam ja stekla taj dojam Ja to stvarno ne znam



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 17:26 sri, 15. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja glasam za ovaj drugi prijedlog (s 8 razreda). Manje situacija da su 2 kolokvija u istom danu ili slicno nesto.
I ja glasam za ovaj drugi prijedlog (s 8 razreda). Manje situacija da su 2 kolokvija u istom danu ili slicno nesto.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 20:02 sri, 15. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni se onaj prije isto vise svidao.
meni se onaj prije isto vise svidao.



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
smajl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 01. 2010. (12:59:23)
Postovi: (EB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:34 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zbog cega nakraju nije prihvacen ovaj raspored sa 8 razreda, nego onaj sa 6? Ovaj sa 8 razreda mi se cinio puno bolji
Zbog cega nakraju nije prihvacen ovaj raspored sa 8 razreda, nego onaj sa 6? Ovaj sa 8 razreda mi se cinio puno bolji


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:02 sri, 27. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=4041&sec=279]Prijedlog podjela razreda za iduću akadem.god[/url]

[quote]Pozivaju se studenti da pregledaju prijedlog podjele kolegija u kolokvijske razrede za akad. god. 2012./2013. Sve primjedbe i napomene mogu dostaviti mailom dr.sc. Krunoslavu Puljiću na adresu krunoslav.puljic@math.hr [color=red][b]najkasnije do petka 29.06.2012.[/b][/color]
[/quote]
Prijedlog podjela razreda za iduću akadem.god

Citat:
Pozivaju se studenti da pregledaju prijedlog podjele kolegija u kolokvijske razrede za akad. god. 2012./2013. Sve primjedbe i napomene mogu dostaviti mailom dr.sc. Krunoslavu Puljiću na adresu krunoslav.puljic@math.hr najkasnije do petka 29.06.2012.



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan