Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature 11/12
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 9:44 uto, 14. 2. 2012    Naslov: Demonstrature 11/12 Citirajte i odgovorite

Demonstrature cu odrzavati petkom od 10 do 12 u Pr3.

Najave mailom nisu nuzne ali su pozeljne.

Cini mi se da cu svaki drugi petak imati nastavu do 10, a sto ce zapravo znaciti 10 i nesto, pa ako me u 10:00 nema u praktikumu, nemojte nestati.
Demonstrature cu odrzavati petkom od 10 do 12 u Pr3.

Najave mailom nisu nuzne ali su pozeljne.

Cini mi se da cu svaki drugi petak imati nastavu do 10, a sto ce zapravo znaciti 10 i nesto, pa ako me u 10:00 nema u praktikumu, nemojte nestati.



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kirgudu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2011. (17:55:43)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 20:06 uto, 14. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bok svima!

Demonstrature cu odrzavati [color=green]ponedjeljkom od 17 do 19[/color]. Čekam 15 min oko oglasne ploče, a onda ako nikog nema odlazim...

Lijepo molim da najavite svoj dolazak mail-om, gdje ćete ukratko opisati vaše pitanje. Ako mislite da ćete kasniti onda to isto javite mail-om.

Sretno sa učenjem! :)

Anastasia Kruchinina (akruchin at student.math.hr)
Bok svima!

Demonstrature cu odrzavati ponedjeljkom od 17 do 19. Čekam 15 min oko oglasne ploče, a onda ako nikog nema odlazim...

Lijepo molim da najavite svoj dolazak mail-om, gdje ćete ukratko opisati vaše pitanje. Ako mislite da ćete kasniti onda to isto javite mail-om.

Sretno sa učenjem! Smile

Anastasia Kruchinina (akruchin at student.math.hr)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mornik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2009. (06:25:44)
Postovi: (128)16
Sarma = la pohva - posuda
118 = 124 - 6

PostPostano: 20:29 ned, 19. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Poštovanje.

Evo, ostali kolege su uglavnom rekli poantu, pa da samo ispljunem termin. Dakle, demonstrature držim u [b][color=blue]utorak, 16-18[/color][/b].

Samo upozoranje: za razliku od kolega, termin je donekle sumnjiv i meni i vama (konkretno, meni zbog predavanja koja će možda biti tada, a možda i neće), pa sam odlučio [b]zahtijevnuti da se najavite e-mailom[/b], dolazili u 16 ili ne. Ajde, budimo precizni - recimo, 24 sata ranije najava, što kažete? :) Adresa je ova koja piše u profilu: mornik ili ime.prezime@student.math.hr. (Ja sam Melkior Ornik. Ornik je prezime.)

Nalazimo se kod oglasne ploče, ako se drugačije ne dogovorimo. Ako bude kakvih pitanja ili želja za drugim terminima ili što već, bacite mi e-mail. I to je to. :)
Poštovanje.

Evo, ostali kolege su uglavnom rekli poantu, pa da samo ispljunem termin. Dakle, demonstrature držim u utorak, 16-18.

Samo upozoranje: za razliku od kolega, termin je donekle sumnjiv i meni i vama (konkretno, meni zbog predavanja koja će možda biti tada, a možda i neće), pa sam odlučio zahtijevnuti da se najavite e-mailom, dolazili u 16 ili ne. Ajde, budimo precizni - recimo, 24 sata ranije najava, što kažete? Smile Adresa je ova koja piše u profilu: mornik ili ime.prezime@student.math.hr. (Ja sam Melkior Ornik. Ornik je prezime.)

Nalazimo se kod oglasne ploče, ako se drugačije ne dogovorimo. Ako bude kakvih pitanja ili želja za drugim terminima ili što već, bacite mi e-mail. I to je to. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Kirgudu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2011. (17:55:43)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 15:22 ned, 1. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sutra ( 02.04.2012 ) cu odrzati demonstrature[color=green] [b]u 13:00 umjesto u 17:00[/b][/color]. Ako nekome to ne odgovara, javite se pa cemo se dogovoriti za drugi termin.

Anastasia
Sutra ( 02.04.2012 ) cu odrzati demonstrature u 13:00 umjesto u 17:00. Ako nekome to ne odgovara, javite se pa cemo se dogovoriti za drugi termin.

Anastasia


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 9:21 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj tjedan ne mogu odrzati demonstrature u redovnom terminu te ce se iste odrzati translatirane za 6h ako za tome bude bilo potrebe. Odrzat ce ih kolega Ornik u, dakle, 16h. Obavezna je najava mailom do cetvrtka u 20:00, adresa je ona koja mu piše u [url=http://degiorgi.math.hr/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=3750]profilu[/url]: [tt]mornik[/tt] ili [tt]ime.prezime[/tt] [tt]@student.math.hr[/tt]. (On je Melkior Ornik. Ornik je prezime.)
Ovaj tjedan ne mogu odrzati demonstrature u redovnom terminu te ce se iste odrzati translatirane za 6h ako za tome bude bilo potrebe. Odrzat ce ih kolega Ornik u, dakle, 16h. Obavezna je najava mailom do cetvrtka u 20:00, adresa je ona koja mu piše u profilu: mornik ili ime.prezime @student.math.hr. (On je Melkior Ornik. Ornik je prezime.)



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kirgudu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2011. (17:55:43)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 9:48 sub, 28. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sljedeca dva tjedna necu moci odrzati demonstrature ( tu su dakle dva ponedjeljka [color=green]30.04[/color] i [color=green]7.05[/color] ). Odrzat ce ih kolega Mario Berljafa, ali obavezno mu se najavite mail-om bar dan ranije (ime.prezime@student.math.hr).

Naravno ako netko pozeli, moze me pitati mail-om, probat cu odgovoriti cim prije... :)

Anastasia Kruchinina
Sljedeca dva tjedna necu moci odrzati demonstrature ( tu su dakle dva ponedjeljka 30.04 i 7.05 ). Odrzat ce ih kolega Mario Berljafa, ali obavezno mu se najavite mail-om bar dan ranije (ime.prezime@student.math.hr).

Naravno ako netko pozeli, moze me pitati mail-om, probat cu odgovoriti cim prije... Smile

Anastasia Kruchinina


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan