Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kolokvij 2012.
WWW:
Idite na 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
weirdie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2005. (15:39:31)
Postovi: (69)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: na svom aršinu prostora

PostPostano: 8:59 čet, 15. 3. 2012    Naslov: kolokvij 2012. Citirajte i odgovorite

Molim pomoc.

Kada se odrzava tocno prvi kolokvije iz KA, obzirom na prebacivanje zbog Uskrsa i to sve?


I sto ce sve uci od gradiva u taj kolokvij, ako se nekome da pisati?

Hvala puno.
Molim pomoc.

Kada se odrzava tocno prvi kolokvije iz KA, obzirom na prebacivanje zbog Uskrsa i to sve?


I sto ce sve uci od gradiva u taj kolokvij, ako se nekome da pisati?

Hvala puno.



_________________
don't let them change ya!
or even rearrange ya!
we've got a life to live. they say: only-only-only th fittest of the fittest shall survive!
stay alive! eh!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tokalah
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2011. (20:23:39)
Postovi: (28)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0
Lokacija: somewhere out in space

PostPostano: 16:19 uto, 27. 3. 2012    Naslov: Re: kolokvij 2012. Citirajte i odgovorite

[quote="weirdie"]Molim pomoc.

Kada se odrzava tocno prvi kolokvije iz KA, obzirom na prebacivanje zbog Uskrsa i to sve?


I sto ce sve uci od gradiva u taj kolokvij, ako se nekome da pisati?

Hvala puno.[/quote]

u rasporedu termina kolokvija piše da će se 1. kolokvij iz KA održati 20.4.2012 u 15 h. Ti imas neke druge informacije? Kakvo prebacivanje zbog uskrsa?? Prvi glas.
weirdie (napisa):
Molim pomoc.

Kada se odrzava tocno prvi kolokvije iz KA, obzirom na prebacivanje zbog Uskrsa i to sve?


I sto ce sve uci od gradiva u taj kolokvij, ako se nekome da pisati?

Hvala puno.


u rasporedu termina kolokvija piše da će se 1. kolokvij iz KA održati 20.4.2012 u 15 h. Ti imas neke druge informacije? Kakvo prebacivanje zbog uskrsa?? Prvi glas.



_________________
Svaki događaj ima utjecaj na sve druge pojave i događaje unutar cjeline svemira!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 10:00 sri, 28. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="weirdie"]
Kada se odrzava tocno prvi kolokvije iz KA, obzirom na prebacivanje zbog Uskrsa i to sve?


I sto ce sve uci od gradiva u taj kolokvij, ako se nekome da pisati?
[/quote]

20.4. http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=4086

Što se tiče vježbi inženjerskog smjera, zaključno s Taylorovim redom.

[size=9][color=#999999]Added after 52 minutes:[/color][/size]

Od formula na kolokviju možete imati službene koje ćemo staviti na web stranicu do idućeg tjedna (a koje će sadržavati neke formule s elementarnim funkcijama i osnovne Taylorove razvoje).

Anja Vrbaški
weirdie (napisa):

Kada se odrzava tocno prvi kolokvije iz KA, obzirom na prebacivanje zbog Uskrsa i to sve?


I sto ce sve uci od gradiva u taj kolokvij, ako se nekome da pisati?


20.4. http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=4086

Što se tiče vježbi inženjerskog smjera, zaključno s Taylorovim redom.

Added after 52 minutes:

Od formula na kolokviju možete imati službene koje ćemo staviti na web stranicu do idućeg tjedna (a koje će sadržavati neke formule s elementarnim funkcijama i osnovne Taylorove razvoje).

Anja Vrbaški


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 11:22 pon, 2. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]VAŽNO[/b]: 1. kolokvij iz Kompleksne analize se pomiče s 20.4. na [b][color=red]četvrtak, 19.4. u 9h[/color][/b].[u][/u]

Anja Vrbaški
VAŽNO: 1. kolokvij iz Kompleksne analize se pomiče s 20.4. na četvrtak, 19.4. u 9h.

Anja Vrbaški


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:24 pon, 2. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bas je super sto imamo kolokvij u srijedu u 3 popodne i odmah drugi dan u 9 ujutro drugi kolokvij :x :x :x :x :x
Bas je super sto imamo kolokvij u srijedu u 3 popodne i odmah drugi dan u 9 ujutro drugi kolokvij Mad Mad Mad Mad Mad


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:46 pon, 2. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istina, slazem se. Sto je falilo onom terminu u petak? :?
Istina, slazem se. Sto je falilo onom terminu u petak? Confused


[Vrh]
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 17:26 pon, 2. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

U petak su i Algebarske strukture, dosta je studenata upisalo oba kolegija pa je odlučeno da se jedan kolokvij pomakne.
U petak su i Algebarske strukture, dosta je studenata upisalo oba kolegija pa je odlučeno da se jedan kolokvij pomakne.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:54 pon, 2. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

A zasto se onda algebarske ne pomaknu? mi u srijedu imamo jedan od najtezih kolokvija na godini, Teoriju Skupova i Vi nama doslovno dajete par sati da se pripremimo za kolokvij iz Kompleksne..
Mislim da nije fer da cijela generacija ispasta zbog par ljudi koji imaju algebarske i kompleksnu isti dan
A zasto se onda algebarske ne pomaknu? mi u srijedu imamo jedan od najtezih kolokvija na godini, Teoriju Skupova i Vi nama doslovno dajete par sati da se pripremimo za kolokvij iz Kompleksne..
Mislim da nije fer da cijela generacija ispasta zbog par ljudi koji imaju algebarske i kompleksnu isti dan


[Vrh]
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 19:16 pon, 2. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam kome se obraćate, odluka nema veze sa mnom. Javite se što prije pomoćniku pročelnika za nastavu ako imate drugi prijedlog.

Anja Vrbaški
Ne znam kome se obraćate, odluka nema veze sa mnom. Javite se što prije pomoćniku pročelnika za nastavu ako imate drugi prijedlog.

Anja Vrbaški


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 19:34 pon, 2. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da bi odgovor na vaš zahtjev onda mogao biti da ste trebali učiti konstantno cijeli semestar pa bi dan prije samo ponavljali..
ali da, nije u redu, iako to nije samo par studenata
mislim da bi odgovor na vaš zahtjev onda mogao biti da ste trebali učiti konstantno cijeli semestar pa bi dan prije samo ponavljali..
ali da, nije u redu, iako to nije samo par studenata


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:06 pon, 2. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto je najbolje, ni nemas dan ranije za ponovit si jer je kolokvij u srijedu u 3 popodne
Sto je najbolje, ni nemas dan ranije za ponovit si jer je kolokvij u srijedu u 3 popodne


[Vrh]
Goosst
Gost





PostPostano: 22:23 pon, 2. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da ni malo nije u redu da se to napravi i da se premješta kolokvij iz kompleksne analize zbog ljudi koji su bili nesposobni na vrijeme pogledati kolokvijske razrede.
Mislim da ni malo nije u redu da se to napravi i da se premješta kolokvij iz kompleksne analize zbog ljudi koji su bili nesposobni na vrijeme pogledati kolokvijske razrede.


[Vrh]
Varak Rade
Gost





PostPostano: 23:02 pon, 2. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anja"][b]VAŽNO[/b]: 1. kolokvij iz Kompleksne analize se pomiče s 20.4. na [b][color=red]četvrtak, 19.4. u 9h[/color][/b].[u][/u]

Anja Vrbaški[/quote]

Kao i drugi kolege, primijetio bih da bi ovakav raspored bio izuzetno naporan.

Srijeda. Teorija skupova u 15 h, ali nikad kolokvij ne počne točno u sat, jer dok se prozove, posjedne, podijeli, već bude 15:20. Piše se do 17:20. Studenti izubijani, izmrcvareni od borbe sa kardinalitetima i parcijalno uređenim skupovima dolaze kući u 18 h.

Ali još se znoj i krv od Teorije skupova nisu stigli sasušiti kad se odmah sljedeće jutro treba dići u 7:40 i putovati iz Gajnica ili s Malešnice na kolokvij iz Kompleksne analize.

Moj glas je protiv promjene. :D

Zašto se ne bi napravio kompromis, nije li tako bilo i neke od prijašnjih godina, da naprosto budu dva kolokvija iz Algebarskih struktura? Službeni termin kolokvija je onda kada je objavljeno na početku semestra/akademske godine. To i je poanta kolokvijskih razreda, da student može na vrijeme uskladiti eventualne druge obveze.

A za kolege koji imaju preklapanje (tj. koji slušaju predmete s različitih godina), "organizirat će se dodatni termin kolokvija tad i tad".

:)
Anja (napisa):
VAŽNO: 1. kolokvij iz Kompleksne analize se pomiče s 20.4. na četvrtak, 19.4. u 9h.

Anja Vrbaški


Kao i drugi kolege, primijetio bih da bi ovakav raspored bio izuzetno naporan.

Srijeda. Teorija skupova u 15 h, ali nikad kolokvij ne počne točno u sat, jer dok se prozove, posjedne, podijeli, već bude 15:20. Piše se do 17:20. Studenti izubijani, izmrcvareni od borbe sa kardinalitetima i parcijalno uređenim skupovima dolaze kući u 18 h.

Ali još se znoj i krv od Teorije skupova nisu stigli sasušiti kad se odmah sljedeće jutro treba dići u 7:40 i putovati iz Gajnica ili s Malešnice na kolokvij iz Kompleksne analize.

Moj glas je protiv promjene. Very Happy

Zašto se ne bi napravio kompromis, nije li tako bilo i neke od prijašnjih godina, da naprosto budu dva kolokvija iz Algebarskih struktura? Službeni termin kolokvija je onda kada je objavljeno na početku semestra/akademske godine. To i je poanta kolokvijskih razreda, da student može na vrijeme uskladiti eventualne druge obveze.

A za kolege koji imaju preklapanje (tj. koji slušaju predmete s različitih godina), "organizirat će se dodatni termin kolokvija tad i tad".

Smile


[Vrh]
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 10:36 uto, 3. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko ja znam, ima 30ak studenata koji slusaju i algebarske i kompleksnu, sto nikako nije malen broj
koliko ja znam, ima 30ak studenata koji slusaju i algebarske i kompleksnu, sto nikako nije malen broj


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
abcd
Gost





PostPostano: 11:26 uto, 3. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istina, nije mali broj, ali uvijek ce biti poklapanja i uvijek ce netko biti prisiljen pisat dva kolokvija u jednom danu jer je takav raspored. Trebali su se onda oni odmah u startu pripremat da ce pisat dva kolokvija u jednom danu i nebi bilo problema.

A i sto je onda sa onim ljudima koji isto imaju poklapanja iz drugih predmeta koji su po meni u kombinaciji gori od algebarskih i kompleksne u jednom danu. Npr. znam ljude koji imaju isti dan intraf i skupove, ili neke koji imaju isti dan mjere i rp sto je puno gora kombinacija tj. puno je stresnije od ovog, pa se eto njima nije izaslo u susret..

Sto se toga tice mislim da bi pravila trebala za sve jednako vrijediti, ako se jednima popusti i pomakne se kolokvij na neki drugi dan onda bi ta pravila trebala vrijediti za sve jednako, a ne da se jednima izlazi u susret a drugi dobiju odgovor, nazalost to nije moguce.

Al ako se kompleksna mora pomaknuti na dan ranije, onda barem stavite u neki kasniji termin, npr. u 3 popodne. I tako nitko nece imat kolokvij taj cetvrtak :)
Istina, nije mali broj, ali uvijek ce biti poklapanja i uvijek ce netko biti prisiljen pisat dva kolokvija u jednom danu jer je takav raspored. Trebali su se onda oni odmah u startu pripremat da ce pisat dva kolokvija u jednom danu i nebi bilo problema.

A i sto je onda sa onim ljudima koji isto imaju poklapanja iz drugih predmeta koji su po meni u kombinaciji gori od algebarskih i kompleksne u jednom danu. Npr. znam ljude koji imaju isti dan intraf i skupove, ili neke koji imaju isti dan mjere i rp sto je puno gora kombinacija tj. puno je stresnije od ovog, pa se eto njima nije izaslo u susret..

Sto se toga tice mislim da bi pravila trebala za sve jednako vrijediti, ako se jednima popusti i pomakne se kolokvij na neki drugi dan onda bi ta pravila trebala vrijediti za sve jednako, a ne da se jednima izlazi u susret a drugi dobiju odgovor, nazalost to nije moguce.

Al ako se kompleksna mora pomaknuti na dan ranije, onda barem stavite u neki kasniji termin, npr. u 3 popodne. I tako nitko nece imat kolokvij taj cetvrtak Smile


[Vrh]
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 11:46 uto, 3. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako imate drugi prijedlog, što prije (svakako prije petka) se javite onima koji imaju utjecaja na raspored. Kasnije ćete se moći samo žaliti jedni drugima na forumu i na kavi.
Ako imate drugi prijedlog, što prije (svakako prije petka) se javite onima koji imaju utjecaja na raspored. Kasnije ćete se moći samo žaliti jedni drugima na forumu i na kavi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Flame
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 08. 2009. (02:14:39)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
19 = 23 - 4

PostPostano: 7:31 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zar ne bi onda bilo moguce prebaciti jedan od kolokvija na ponedjeljak poslije kolokvijskih tjedana? Hell with it, siguran sam da bi studenti dosli i u subotu, sto bi mozda bilo i najbolje, ako bi asistenti bili voljni.

@lost_soul To sto netko zeli nametnuti kako cu ja uciti, mene se ne tice. Ja cu i dalje uciti (i prolaziti) po svome. Jos i to netko ima obraza uvjetovati nakon sto stavljaju kolokvije neposredno po Sisvetama i Uskrsu.
Zar ne bi onda bilo moguce prebaciti jedan od kolokvija na ponedjeljak poslije kolokvijskih tjedana? Hell with it, siguran sam da bi studenti dosli i u subotu, sto bi mozda bilo i najbolje, ako bi asistenti bili voljni.

@lost_soul To sto netko zeli nametnuti kako cu ja uciti, mene se ne tice. Ja cu i dalje uciti (i prolaziti) po svome. Jos i to netko ima obraza uvjetovati nakon sto stavljaju kolokvije neposredno po Sisvetama i Uskrsu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 13:59 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije li ovo sve skupa malo sebično? Meni osobno ni iz džepa, ni u džep (ne pišem ni Skupove, ni Algebarske), ali vi se žalite što se olakšalo studentima koji su imali dva kolokvija u [u]istom danu[/u] jer su vama stavili s [u]jednim danom razmaka[/u]? Argument [i]Trebali su se onda oni odmah u startu pripremat da ce pisat dva kolokvija u jednom danu i nebi bilo problema. [/i] je, u najmanju ruku, đubretarski. [img]http://i2.photobucket.com/albums/y29/waterfly89/Smilies/prstomugovno.gif[/img]
Nije li ovo sve skupa malo sebično? Meni osobno ni iz džepa, ni u džep (ne pišem ni Skupove, ni Algebarske), ali vi se žalite što se olakšalo studentima koji su imali dva kolokvija u istom danu jer su vama stavili s jednim danom razmaka? Argument Trebali su se onda oni odmah u startu pripremat da ce pisat dva kolokvija u jednom danu i nebi bilo problema. je, u najmanju ruku, đubretarski.



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eve
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (23:07:06)
Postovi: (192)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 37 - 58

PostPostano: 16:12 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lafiel"]Nije li ovo sve skupa malo sebično? Meni osobno ni iz džepa, ni u džep (ne pišem ni Skupove, ni Algebarske), ali vi se žalite što se olakšalo studentima koji su imali dva kolokvija u [u]istom danu[/u] jer su vama stavili s [u]jednim danom razmaka[/u]? Argument [i]Trebali su se onda oni odmah u startu pripremat da ce pisat dva kolokvija u jednom danu i nebi bilo problema. [/i] je, u najmanju ruku, đubretarski. [img]http://i2.photobucket.com/albums/y29/waterfly89/Smilies/prstomugovno.gif[/img][/quote]
Nebitno je kaj je tu djubretarski a kaj ne.
Radi se o tome da se izlazi u susret studentima koji su upisali predmete s razlicitih godina i ostecuje se studente koji slusaju predmete s iste godine!
A druga stvar -nisu nam stavili s danom razmaka-citaj s razumijevanjem!
I, treca stvar -ne vidim zasto se ti uopce petljas u to ako ne pises skupove i svejedno ti je?
Lafiel (napisa):
Nije li ovo sve skupa malo sebično? Meni osobno ni iz džepa, ni u džep (ne pišem ni Skupove, ni Algebarske), ali vi se žalite što se olakšalo studentima koji su imali dva kolokvija u istom danu jer su vama stavili s jednim danom razmaka? Argument Trebali su se onda oni odmah u startu pripremat da ce pisat dva kolokvija u jednom danu i nebi bilo problema. je, u najmanju ruku, đubretarski.

Nebitno je kaj je tu djubretarski a kaj ne.
Radi se o tome da se izlazi u susret studentima koji su upisali predmete s razlicitih godina i ostecuje se studente koji slusaju predmete s iste godine!
A druga stvar -nisu nam stavili s danom razmaka-citaj s razumijevanjem!
I, treca stvar -ne vidim zasto se ti uopce petljas u to ako ne pises skupove i svejedno ti je?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:46 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

inače...algebarske i kompleksna su na profesorskom smjeru kolegiji sa iste godine, tako da se ne izlazi u susret studentima koji su upisali kolegije sa različitih godina, al mislim da nije ok što se tako kasno odlučilo za tu promjenu, jer se o tome raspravljalo od početka semestra...
inače...algebarske i kompleksna su na profesorskom smjeru kolegiji sa iste godine, tako da se ne izlazi u susret studentima koji su upisali kolegije sa različitih godina, al mislim da nije ok što se tako kasno odlučilo za tu promjenu, jer se o tome raspravljalo od početka semestra...


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 1 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan