Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Obavijest o završetku preddipl/dipl
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:12 sri, 18. 4. 2012    Naslov: Obavijest o završetku preddipl/dipl Citirajte i odgovorite

na http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx se nalaze 2 obavijesti:


[quote]OBAVIJEST STUDENTIMA KOJI IMAJU NAMJERU ZAVRŠITI NEKI PREDDDIPLOMSKI STUDIJ OVE AKADEMSKE GODINE

Pozivaju se studenti „bolonjskih“ studija koji imaju namjeru ove akademske godine završiti preddiplomski studij da u tjednu od 23. do 27. travnja 2012. predaju indekse u Ured za studente radi provjere prijavnica. Kada budu obavljene provjere, studenti će biti pozvani da podignu indekse. [/quote]

[quote]OBAVIJEST STUDENTIMA KOJI IMAJU NAMJERU DIPLOMIRATI OVE AKADEMSKE GODINE

Pozivaju se studenti „bolonjskih“ studija koji imaju namjeru braniti diplomski rad ove akademske godine da u tjednu od 23. do 27. travnja 2012. predaju indekse u Ured za studente radi provjere prijavnica. Kada budu obavljene provjere, studenti će biti pozvani da podignu indekse. [/quote]


Zvala sam referadu i pitala dal se obavijest odnosi i na one koji planiraju diplomirati u 9.mjesecu - rekli su da da (ako će rok postojati, biti će početkom 9.mjeseca)

Da li se sa sigurnošću zna da će biti roka u 9.mjesecu??
na http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx se nalaze 2 obavijesti:


Citat:
OBAVIJEST STUDENTIMA KOJI IMAJU NAMJERU ZAVRŠITI NEKI PREDDDIPLOMSKI STUDIJ OVE AKADEMSKE GODINE

Pozivaju se studenti „bolonjskih“ studija koji imaju namjeru ove akademske godine završiti preddiplomski studij da u tjednu od 23. do 27. travnja 2012. predaju indekse u Ured za studente radi provjere prijavnica. Kada budu obavljene provjere, studenti će biti pozvani da podignu indekse.


Citat:
OBAVIJEST STUDENTIMA KOJI IMAJU NAMJERU DIPLOMIRATI OVE AKADEMSKE GODINE

Pozivaju se studenti „bolonjskih“ studija koji imaju namjeru braniti diplomski rad ove akademske godine da u tjednu od 23. do 27. travnja 2012. predaju indekse u Ured za studente radi provjere prijavnica. Kada budu obavljene provjere, studenti će biti pozvani da podignu indekse.



Zvala sam referadu i pitala dal se obavijest odnosi i na one koji planiraju diplomirati u 9.mjesecu - rekli su da da (ako će rok postojati, biti će početkom 9.mjeseca)

Da li se sa sigurnošću zna da će biti roka u 9.mjesecu??



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:59 sri, 18. 4. 2012    Naslov: Re: Obavijest o završetku preddipl/dipl Citirajte i odgovorite

[quote="tihana"]Da li se sa sigurnošću zna da će biti roka u 9.mjesecu??[/quote]

Sa sigurnoscu se zna da ga [b]nece[/b] biti. Ono sto je [b]moguce, ali ne i sigurno[/b] je da ce [b]neki kolegiji[/b] pod odredjenim uvjetima tada imati dodatni popravni. Koji kolegiji i pod kojim uvjetima, odlucivat ce sami voditelji kolegija [b]ako Odsjek odluci za takvu mogucnost[/b].
tihana (napisa):
Da li se sa sigurnošću zna da će biti roka u 9.mjesecu??


Sa sigurnoscu se zna da ga nece biti. Ono sto je moguce, ali ne i sigurno je da ce neki kolegiji pod odredjenim uvjetima tada imati dodatni popravni. Koji kolegiji i pod kojim uvjetima, odlucivat ce sami voditelji kolegija ako Odsjek odluci za takvu mogucnost.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:04 sri, 18. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

a šta s onima kojima je indeks jos u referadi?
a šta s onima kojima je indeks jos u referadi?


[Vrh]
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:50 sri, 18. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]a šta s onima kojima je indeks jos u referadi?[/quote]

hmm pa ja bih otišla u referadu i to im rekla

@vsego: loše sam se izrazila, mislila sam na rok diplomskog ispita/rada. dal se zna nešto o tome?
Anonymous (napisa):
a šta s onima kojima je indeks jos u referadi?


hmm pa ja bih otišla u referadu i to im rekla

@vsego: loše sam se izrazila, mislila sam na rok diplomskog ispita/rada. dal se zna nešto o tome?



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:01 sri, 18. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko se sjecam, kad se donosio Pravilnik o diplomskom radu, namjera je bila da rokovi uvijek budu ljeto, jesen i bivsi zimski rok (sadasnji drugi i popravni kolokviji u zimskom semestru), pa vjerujem da ce i dalje tako biti. Pouzdani info bi trebala moci dobiti od pomocnika procelnika za nastavu.
Koliko se sjecam, kad se donosio Pravilnik o diplomskom radu, namjera je bila da rokovi uvijek budu ljeto, jesen i bivsi zimski rok (sadasnji drugi i popravni kolokviji u zimskom semestru), pa vjerujem da ce i dalje tako biti. Pouzdani info bi trebala moci dobiti od pomocnika procelnika za nastavu.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan