Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

UDG - zadaca

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
hehe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2010. (19:25:16)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 2 - 9

PostPostano: 0:31 ned, 6. 5. 2012    Naslov: UDG - zadaca Citirajte i odgovorite

Da li bi itko mogao reci na koji se način mora napisati zadaća, odnosno šta sve i kako treba pisati u toj zadaci?

I btw dobro da se kolokviji ispravljaju samo 3 tjedna, rezultate drugog ćemo vjerojatno dobiti do božića!!
Da li bi itko mogao reci na koji se način mora napisati zadaća, odnosno šta sve i kako treba pisati u toj zadaci?

I btw dobro da se kolokviji ispravljaju samo 3 tjedna, rezultate drugog ćemo vjerojatno dobiti do božića!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 8:16 ned, 6. 5. 2012    Naslov: Re: UDG - zadaca Citirajte i odgovorite

[quote="hehe"]Da li bi itko mogao reci na koji se način mora napisati zadaća, odnosno šta sve i kako treba pisati u toj zadaci?

I btw dobro da se kolokviji ispravljaju samo 3 tjedna, rezultate drugog ćemo vjerojatno dobiti do božića!![/quote]

Zadaća se birala u petak na nadoknadi predavanja, popis zadaće je postojao valjda na netu ali je maknut od strane asistenta.
Zadaća se sastoji od izbora teme i pisanja o temi, max stranica jedna.
Najbolje je poslati mail profesorici i pitati te reći da niste stigli u petak na nastavu.

Što se tiče kolokvija, asistent Vidak je imao sreću a mi nesreću da je imao obranu doktorata baš neposredno poslije kolokvija, te se asistent bavio naravno time. Kako je asistent obranio doktorat, rekao je da će što prije ispraviti kolokvije, kako je sam, to će potrajati, rekao je da će probati do kraja ovoga tjedna u ponedjeljak na vježbama.

Nadam se da je to sve ;)
Dajte malo vremena asistentima kod ispravljanja, nije to jednostavno.
Radje neka ispravljaju tri tjedna pa da bude korektno ispravljeno nego da se žure ;)
Ima asistenata kojima je trebalo za ispravljenje kolokvija po dva mjeseca :D ima i profesora :) ali to su sve posebne okolnosti ;) :)
hehe (napisa):
Da li bi itko mogao reci na koji se način mora napisati zadaća, odnosno šta sve i kako treba pisati u toj zadaci?

I btw dobro da se kolokviji ispravljaju samo 3 tjedna, rezultate drugog ćemo vjerojatno dobiti do božića!!


Zadaća se birala u petak na nadoknadi predavanja, popis zadaće je postojao valjda na netu ali je maknut od strane asistenta.
Zadaća se sastoji od izbora teme i pisanja o temi, max stranica jedna.
Najbolje je poslati mail profesorici i pitati te reći da niste stigli u petak na nastavu.

Što se tiče kolokvija, asistent Vidak je imao sreću a mi nesreću da je imao obranu doktorata baš neposredno poslije kolokvija, te se asistent bavio naravno time. Kako je asistent obranio doktorat, rekao je da će što prije ispraviti kolokvije, kako je sam, to će potrajati, rekao je da će probati do kraja ovoga tjedna u ponedjeljak na vježbama.

Nadam se da je to sve Wink
Dajte malo vremena asistentima kod ispravljanja, nije to jednostavno.
Radje neka ispravljaju tri tjedna pa da bude korektno ispravljeno nego da se žure Wink
Ima asistenata kojima je trebalo za ispravljenje kolokvija po dva mjeseca Very Happy ima i profesora Smile ali to su sve posebne okolnosti Wink Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hehe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2010. (19:25:16)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 2 - 9

PostPostano: 9:33 ned, 6. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na odgovoru, ali nisam nista konkretno saznao vise nego sto sam znao kada sam postavio pitanje, naime ja sam bio na predavanjima i uzeo temu, ali posto je bio kaos po pitanju biranja teme na kraju masa ljudi nije vidjela kakvog sadrzaja treba biti zadaca, odnodno sto konkretno treba obraditi. Naime profesorica je rekla da postoje upute za pisanje zadace, pa me zanima gdje se to moze naci, da ne krenem pisati gluposti nego da odmah odradim kak spada.
Hvala na odgovoru, ali nisam nista konkretno saznao vise nego sto sam znao kada sam postavio pitanje, naime ja sam bio na predavanjima i uzeo temu, ali posto je bio kaos po pitanju biranja teme na kraju masa ljudi nije vidjela kakvog sadrzaja treba biti zadaca, odnodno sto konkretno treba obraditi. Naime profesorica je rekla da postoje upute za pisanje zadace, pa me zanima gdje se to moze naci, da ne krenem pisati gluposti nego da odmah odradim kak spada.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 10:34 ned, 6. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, čudno je kako profesorica priča da na stranici imamo popis tema a nigdje ih ne mogu naći.. vjerojatno će asistent tokom tjedna staviti i popis tema i upute za pisanje
da, čudno je kako profesorica priča da na stranici imamo popis tema a nigdje ih ne mogu naći.. vjerojatno će asistent tokom tjedna staviti i popis tema i upute za pisanje


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 11:56 ned, 6. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za upute ne znam da postoje :D

Uglavnom hvala na informacijama, valjda će se pojaviti već negdje.
Za upute ne znam da postoje Very Happy

Uglavnom hvala na informacijama, valjda će se pojaviti već negdje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 12:03 ned, 6. 5. 2012    Naslov: Re: UDG - zadaca Citirajte i odgovorite

[quote="insane_raver"]

Zadaća se sastoji od izbora teme i pisanja o temi, max stranica jedna.

[/quote]

si siguran oko ovog max jedna stranica? nekak mi se to cini premalo. mozda jedan list?


ja imam zapisano kak treba izgledati zadaca, ali nemam sad kod sebe, nebi htela nekaj na pamet pisati.
napisem drugi tjedan ako se jos nebude saznalo.
insane_raver (napisa):


Zadaća se sastoji od izbora teme i pisanja o temi, max stranica jedna.



si siguran oko ovog max jedna stranica? nekak mi se to cini premalo. mozda jedan list?


ja imam zapisano kak treba izgledati zadaca, ali nemam sad kod sebe, nebi htela nekaj na pamet pisati.
napisem drugi tjedan ako se jos nebude saznalo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 15:32 ned, 6. 5. 2012    Naslov: Re: UDG - zadaca Citirajte i odgovorite

[quote="Buga."][quote="insane_raver"]

Zadaća se sastoji od izbora teme i pisanja o temi, max stranica jedna.

[/quote]

si siguran oko ovog max jedna stranica? nekak mi se to cini premalo. mozda jedan list?


ja imam zapisano kak treba izgledati zadaca, ali nemam sad kod sebe, nebi htela nekaj na pamet pisati.
napisem drugi tjedan ako se jos nebude saznalo.[/quote]

Tako sam ja čuo al ne mora biti to 100% točno.
Valjda će negdje niknuti uputstva od profesorice pa će biti 100% jasno i transparentno.
Buga. (napisa):
insane_raver (napisa):


Zadaća se sastoji od izbora teme i pisanja o temi, max stranica jedna.



si siguran oko ovog max jedna stranica? nekak mi se to cini premalo. mozda jedan list?


ja imam zapisano kak treba izgledati zadaca, ali nemam sad kod sebe, nebi htela nekaj na pamet pisati.
napisem drugi tjedan ako se jos nebude saznalo.


Tako sam ja čuo al ne mora biti to 100% točno.
Valjda će negdje niknuti uputstva od profesorice pa će biti 100% jasno i transparentno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 19:24 ned, 6. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

jedan A4 papir, popunjen na obadvije strane ;) rukom pisano
jedan A4 papir, popunjen na obadvije strane Wink rukom pisano


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 23:02 ned, 6. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lost_soul"]jedan A4 papir, popunjen na obadvije strane ;) rukom pisano[/quote]

Hvala na potvrdi :)
lost_soul (napisa):
jedan A4 papir, popunjen na obadvije strane Wink rukom pisano


Hvala na potvrdi Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 19:36 pon, 7. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel to svatko izabrao temu koju je htio ili su se ljudi kao prosle godine zapisivali na papir pa ovisno o rednom broju dobili zadacu?

Jel profesorica rekla ista sto je sa onima koji nisu uzeli zadacu?
jel to svatko izabrao temu koju je htio ili su se ljudi kao prosle godine zapisivali na papir pa ovisno o rednom broju dobili zadacu?

Jel profesorica rekla ista sto je sa onima koji nisu uzeli zadacu?



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 19:45 pon, 7. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Antonija"]jel to svatko izabrao temu koju je htio ili su se ljudi kao prosle godine zapisivali na papir pa ovisno o rednom broju dobili zadacu?

Jel profesorica rekla ista sto je sa onima koji nisu uzeli zadacu?[/quote]

ideja je bila da svi koji dodju prošli petak na nadoknadu, biraju što će uzeti za zadaću sa popisa, ali kako je bila masa ljudi vjerojatno nisu svi uzeli što su htjeli.
Mislim da piše koji post gore, osobno na predavanjima doći po zadaću.
Antonija (napisa):
jel to svatko izabrao temu koju je htio ili su se ljudi kao prosle godine zapisivali na papir pa ovisno o rednom broju dobili zadacu?

Jel profesorica rekla ista sto je sa onima koji nisu uzeli zadacu?


ideja je bila da svi koji dodju prošli petak na nadoknadu, biraju što će uzeti za zadaću sa popisa, ali kako je bila masa ljudi vjerojatno nisu svi uzeli što su htjeli.
Mislim da piše koji post gore, osobno na predavanjima doći po zadaću.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 16:28 ned, 20. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima netko da je uzeo Lissajous-ovu krivulju (tj. osmicu) pa da pomogne oko nekih dijelova?
Ima netko da je uzeo Lissajous-ovu krivulju (tj. osmicu) pa da pomogne oko nekih dijelova?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:54 ned, 27. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li netko zna da li se na kolokvij može donijeti zadaća? Profesorica mi je rekla da se treba donijeti do kolokvija. Pa da li to podrazumijeva i na dan kolokvija, pa predati asistentu? Hvala
Da li netko zna da li se na kolokvij može donijeti zadaća? Profesorica mi je rekla da se treba donijeti do kolokvija. Pa da li to podrazumijeva i na dan kolokvija, pa predati asistentu? Hvala


[Vrh]
Gost






PostPostano: 18:03 ned, 27. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

zaključno s kolokvijem, dakle i na kolokvij
zaključno s kolokvijem, dakle i na kolokvij


[Vrh]
teapot
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2009. (22:01:19)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 0 - 5

PostPostano: 21:58 pon, 28. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molim vas da mi netko pomogne kako izracunat regularnost plohe tocnije helikoide- X(u,v)=(u cos v,u sin v,cv)?
Molim vas da mi netko pomogne kako izracunat regularnost plohe tocnije helikoide- X(u,v)=(u cos v,u sin v,cv)?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bug
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2003. (17:31:11)
Postovi: (1A9)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 35 - 15
Lokacija: Kako kad!!

PostPostano: 11:36 sub, 2. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[latex]X_u (u,v)=(cosv, sinv,0)[/latex]
[latex]X_v (u,v)=(-usinv, u cosv, c)[/latex]

Vidis da ta dva vektora nisu kolinearna i zakljucis da je ploha regularna... Bar mislim da je tako...



Vidis da ta dva vektora nisu kolinearna i zakljucis da je ploha regularna... Bar mislim da je tako...



_________________
Everybody Dies...
Nobody is perfect...

Non scholae, sed vitae discimus
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gost






PostPostano: 19:41 sub, 9. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li netko zna kako se u Mathematici nacrta presjek dvije plohe?
Npr. presjek sfere i cilindra? Uspjela sam samo posebno sferu i cilindar, ali ja bi da se to prikaže na istoj slici.
Da li netko zna kako se u Mathematici nacrta presjek dvije plohe?
Npr. presjek sfere i cilindra? Uspjela sam samo posebno sferu i cilindar, ali ja bi da se to prikaže na istoj slici.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan