Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

odjel za matematiku osijek -> pr. matematika / statistika

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
jeluschka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2012. (15:50:47)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:00 pon, 4. 6. 2012    Naslov: odjel za matematiku osijek -> pr. matematika / statistika Citirajte i odgovorite

Pozdrav.
Trenutno sam studentica 3. god na odjelu za mat u Os, i htjela bih probati upisat diplomski studij na PMF-u ( primijenjena matematika, ili statistika). Pa, ako ima netko sličnih iskustava da mi malo pojasni kako to sve funkcionira. Treba li se završit sad sve u 7. mjesecu , rad i ispiti? polaže li se neka razlika?
Svaki komentar je dobro došao.
Hvala svima unaprijed na pomoći. :)
Pozdrav.
Trenutno sam studentica 3. god na odjelu za mat u Os, i htjela bih probati upisat diplomski studij na PMF-u ( primijenjena matematika, ili statistika). Pa, ako ima netko sličnih iskustava da mi malo pojasni kako to sve funkcionira. Treba li se završit sad sve u 7. mjesecu , rad i ispiti? polaže li se neka razlika?
Svaki komentar je dobro došao.
Hvala svima unaprijed na pomoći. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
funkcija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2011. (16:35:43)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 16:30 pon, 4. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mi u Zg nemamo zavrsni rad. Upisi su navodno pocetkom 9 mjeseca (kraj 8 bi bilo super da imas sve papire spremne) tako je bar bilo prosle godine.

U principu nema neke razlike ali voditelj studija ti moze upisat jos neke kolegije (npr. ako nemas mjeru i integral a zelis na statistiku i slicno).
Treba vidjet sto si polozila do sad. Najbolje da se obratis voditeljima studija ze te diplomske studije. [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?sec=458]Ovdje[/url] mozes naci imena tih profesora pa na stranici pod "Osoblje " potrazi njihove email adrese. Sretno :D
Mi u Zg nemamo zavrsni rad. Upisi su navodno pocetkom 9 mjeseca (kraj 8 bi bilo super da imas sve papire spremne) tako je bar bilo prosle godine.

U principu nema neke razlike ali voditelj studija ti moze upisat jos neke kolegije (npr. ako nemas mjeru i integral a zelis na statistiku i slicno).
Treba vidjet sto si polozila do sad. Najbolje da se obratis voditeljima studija ze te diplomske studije. Ovdje mozes naci imena tih profesora pa na stranici pod "Osoblje " potrazi njihove email adrese. Sretno Very Happy



_________________
Ako je danas 0 stupnjeva a sutra će biti dvostruko hladnije nego danas, koliko će stupnjeva biti sutra?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jeluschka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2012. (15:50:47)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:37 pon, 4. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ah , sretnici. Javit ću im se. Hvala :)
ah , sretnici. Javit ću im se. Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 16:41 pon, 4. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="funkcija"]na stranici pod "Osoblje " potrazi njihove email adrese.[/quote]
Ili jednostavno iskoristi formulu ime.prezime@math.hr :)
funkcija (napisa):
na stranici pod "Osoblje " potrazi njihove email adrese.

Ili jednostavno iskoristi formulu ime.prezime@math.hr Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan