Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Red predavanja i kalendar nastave
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 22:41 sub, 9. 6. 2012    Naslov: Red predavanja i kalendar nastave Citirajte i odgovorite

Zna li se kad bi to moglo izaći tj. kad inače izlazi? Zanimalo bi me čisto kad počinje nastava i koji tjedni bi bili (mogli biti?) prvi kolokvijski tjedni jer pravim tamo neke planove za kraj desetog mjeseca. :)
Zna li se kad bi to moglo izaći tj. kad inače izlazi? Zanimalo bi me čisto kad počinje nastava i koji tjedni bi bili (mogli biti?) prvi kolokvijski tjedni jer pravim tamo neke planove za kraj desetog mjeseca. Smile



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 22:44 sub, 9. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovo je neslužbeno :)
ali
meni se čini da sam ja čuo da počinje nastava 10.09.
Računaš jedno 6-7 tjedana nastave prije kolokvija. . .

nadam se da spekulacija pomaže ;)
ovo je neslužbeno Smile
ali
meni se čini da sam ja čuo da počinje nastava 10.09.
Računaš jedno 6-7 tjedana nastave prije kolokvija. . .

nadam se da spekulacija pomaže Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:00 ned, 10. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

U attachmentu je dokument koji je prosao Vijece MO. Nije definitivno jer mora proci PMF i Sveuciliste, najbizarnije sto sam cuo je da cemo mozda morati pomicati zbog SC-a :facepalm: No to je najbolja prognoza koju imam u ovom trenutku.
U attachmentu je dokument koji je prosao Vijece MO. Nije definitivno jer mora proci PMF i Sveuciliste, najbizarnije sto sam cuo je da cemo mozda morati pomicati zbog SC-a O, kuku meni... No to je najbolja prognoza koju imam u ovom trenutku.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.



kalendar12-13.pdf
 Description:

Download
 Filename:  kalendar12-13.pdf
 Filesize:  79.85 KB
 Downloaded:  698 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 21:06 ned, 10. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Puno hvala, krcko! :sreca:
Puno hvala, krcko! Trcim u krug od srece!



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 21:49 ned, 10. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

zasto zbog sca? zbog domova ili?
i pomicanje bi bilo koliko? +- tjedan, mjesec,godina, ? :)
zasto zbog sca? zbog domova ili?
i pomicanje bi bilo koliko? +- tjedan, mjesec,godina, ? Smile



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 22:18 ned, 10. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

E, a kad je Uskrs nagodinu? :)
E, a kad je Uskrs nagodinu? Smile



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
krki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 07. 2011. (20:30:12)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 22:46 ned, 10. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

nedjelju?

31. ožujka :D
nedjelju?

31. ožujka Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pipi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 06. 2010. (19:16:56)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 14:50 pon, 11. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel zna netko mozda da li je istina da se statistika nagodinu seli iz zimskog semestra u ljetni? Ili su to samo neke puste price koje kruze po faksu.
Pala sam prosle godine vjerojatnost pa bi mi takvo sto islo na ruku da zavrsim preddiplomski u roku :D :D
Jel zna netko mozda da li je istina da se statistika nagodinu seli iz zimskog semestra u ljetni? Ili su to samo neke puste price koje kruze po faksu.
Pala sam prosle godine vjerojatnost pa bi mi takvo sto islo na ruku da zavrsim preddiplomski u roku Very Happy Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 15:15 pon, 11. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li će biti na raspolaganju uskoro i termini pojedinih kolokvija, da znamo na vrijeme sta upisivati, da ne biram opet kolegije (ako ne moram), od kojih ce se 2 pisati u istom danu.
Da li će biti na raspolaganju uskoro i termini pojedinih kolokvija, da znamo na vrijeme sta upisivati, da ne biram opet kolegije (ako ne moram), od kojih ce se 2 pisati u istom danu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 15:37 pon, 11. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="frutabella"]Da li će biti na raspolaganju uskoro i termini pojedinih kolokvija, da znamo na vrijeme sta upisivati, da ne biram opet kolegije (ako ne moram), od kojih ce se 2 pisati u istom danu.[/quote]
Koliko je meni poznato, raspored kolegija po [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=3697]kolokvijskim razredima[/url] se ne bi trebao mijenjati.
frutabella (napisa):
Da li će biti na raspolaganju uskoro i termini pojedinih kolokvija, da znamo na vrijeme sta upisivati, da ne biram opet kolegije (ako ne moram), od kojih ce se 2 pisati u istom danu.

Koliko je meni poznato, raspored kolegija po kolokvijskim razredima se ne bi trebao mijenjati.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 21:25 pon, 11. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"][quote="frutabella"]Da li će biti na raspolaganju uskoro i termini pojedinih kolokvija, da znamo na vrijeme sta upisivati, da ne biram opet kolegije (ako ne moram), od kojih ce se 2 pisati u istom danu.[/quote]
Koliko je meni poznato, raspored kolegija po [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=3697]kolokvijskim razredima[/url] se ne bi trebao mijenjati.[/quote]

biti ce nekih promjena jer je doslo do promjena u samom redu predavanja (npr, algebarske i teorija brojeva nisu u istom semstru uopce, TB je bilo izborni sada ce postati obavezno), a kada ce doc do objave novih kolokvijskih razreda nemam pojma
mdoko (napisa):
frutabella (napisa):
Da li će biti na raspolaganju uskoro i termini pojedinih kolokvija, da znamo na vrijeme sta upisivati, da ne biram opet kolegije (ako ne moram), od kojih ce se 2 pisati u istom danu.

Koliko je meni poznato, raspored kolegija po kolokvijskim razredima se ne bi trebao mijenjati.


biti ce nekih promjena jer je doslo do promjena u samom redu predavanja (npr, algebarske i teorija brojeva nisu u istom semstru uopce, TB je bilo izborni sada ce postati obavezno), a kada ce doc do objave novih kolokvijskih razreda nemam pojma



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:02 pon, 11. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ante003"]zasto zbog sca? zbog domova ili?[/quote]

Najkrace receno, zato sto je FER odustao od ranijeg pocetka nastave. Sad smo jos samo mi ostali pa je pitanje hocemo li ih uspjeti nagovoriti na ranije otvaranje domova. To ih se svake godine mora kumiti i moliti :roll: FER je drmator i nisu ga smjeli odbijati, a mi smo jadni mali odcjepčić :petting:

Sveuciliste u Zagrebu ima dosta cudne prioritete. Najvazniji je SC, a nastava, znanost i sve ostalo je u drugom planu. Npr. slavni informacijski sustav ISVU za ocjene samo je nadogradnja na aplikaciju za studentsku prehranu.

[quote="ante003"]i pomicanje bi bilo koliko? +- tjedan, mjesec,godina, ? :)[/quote]

Ima raznih varijanti. PMF je trebao poceti 24.9. ali se onda pojavio prijedlog 1.10. pa se nisu uspjeli dogovoriti. Kalendar PMF-a se jos ceka.
ante003 (napisa):
zasto zbog sca? zbog domova ili?


Najkrace receno, zato sto je FER odustao od ranijeg pocetka nastave. Sad smo jos samo mi ostali pa je pitanje hocemo li ih uspjeti nagovoriti na ranije otvaranje domova. To ih se svake godine mora kumiti i moliti Rolling Eyes FER je drmator i nisu ga smjeli odbijati, a mi smo jadni mali odcjepčić Jadan mali...

Sveuciliste u Zagrebu ima dosta cudne prioritete. Najvazniji je SC, a nastava, znanost i sve ostalo je u drugom planu. Npr. slavni informacijski sustav ISVU za ocjene samo je nadogradnja na aplikaciju za studentsku prehranu.

ante003 (napisa):
i pomicanje bi bilo koliko? +- tjedan, mjesec,godina, ? Smile


Ima raznih varijanti. PMF je trebao poceti 24.9. ali se onda pojavio prijedlog 1.10. pa se nisu uspjeli dogovoriti. Kalendar PMF-a se jos ceka.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:10 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="ante003"]zasto zbog sca? zbog domova ili?[/quote]
Najkrace receno, zato sto je FER odustao od ranijeg pocetka nastave. Sad smo jos samo mi ostali pa je pitanje hocemo li ih uspjeti nagovoriti na ranije otvaranje domova. To ih se svake godine mora kumiti i moliti :roll: FER je drmator i nisu ga smjeli odbijati, a mi smo jadni mali odcjepčić :petting:[/quote]

Uh, dobro je. :whew: Na trenutak sam se uplasio da smo se odlucili drzati Zakona. :PP

[quote="[url=http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/306330.html]Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju[/url]"]Članak 80.
(1) [color=red]Akademska godina počinje 1. listopada[/color] tekuće a završava 30. rujna sljedeće kalendarske godine.
(2) Nastava se ustrojava po semestrima ili trimestrima, prema odredbama statuta sveučilišta, veleučilišta ili visoke škole.[/quote]
krcko (napisa):
ante003 (napisa):
zasto zbog sca? zbog domova ili?

Najkrace receno, zato sto je FER odustao od ranijeg pocetka nastave. Sad smo jos samo mi ostali pa je pitanje hocemo li ih uspjeti nagovoriti na ranije otvaranje domova. To ih se svake godine mora kumiti i moliti Rolling Eyes FER je drmator i nisu ga smjeli odbijati, a mi smo jadni mali odcjepčić Jadan mali...


Uh, dobro je. Olakšanje Na trenutak sam se uplasio da smo se odlucili drzati Zakona. Weeee-heeee!!!

Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (napisa):
Članak 80.
(1) Akademska godina počinje 1. listopada tekuće a završava 30. rujna sljedeće kalendarske godine.
(2) Nastava se ustrojava po semestrima ili trimestrima, prema odredbama statuta sveučilišta, veleučilišta ili visoke škole.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 7:29 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa da, taj zakon je glavni argument SC-orijenitranog dijela Sveucilista. Ti stvarno mislis da bi se pocetak akademske godine trebao propisivati zakonom? Cemu se onda uopce mucimo s akademskim kalendarom, neka nam ga napravi drzava.

Izmedju ostalog, ovo je blesavo jer nastava ne moze svake godine poceti 1.10. Taj datum moze pasti u nedjelju. Ako se pocetak nastave moze pomicati plus minus tri dana, ne vidim zasto se ne bi mogao pomicati plus minus tri tjedna u odnosu na pocetak akademske godine. SC je servis koji bi se trebao prilagoditi nasim potrebama, a ne obrnuto.
Pa da, taj zakon je glavni argument SC-orijenitranog dijela Sveucilista. Ti stvarno mislis da bi se pocetak akademske godine trebao propisivati zakonom? Cemu se onda uopce mucimo s akademskim kalendarom, neka nam ga napravi drzava.

Izmedju ostalog, ovo je blesavo jer nastava ne moze svake godine poceti 1.10. Taj datum moze pasti u nedjelju. Ako se pocetak nastave moze pomicati plus minus tri dana, ne vidim zasto se ne bi mogao pomicati plus minus tri tjedna u odnosu na pocetak akademske godine. SC je servis koji bi se trebao prilagoditi nasim potrebama, a ne obrnuto.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
meda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 01. 2010. (09:29:23)
Postovi: (A0)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 8:33 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fireball"][quote="mdoko"][quote="frutabella"]Da li će biti na raspolaganju uskoro i termini pojedinih kolokvija, da znamo na vrijeme sta upisivati, da ne biram opet kolegije (ako ne moram), od kojih ce se 2 pisati u istom danu.[/quote]
Koliko je meni poznato, raspored kolegija po [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=3697]kolokvijskim razredima[/url] se ne bi trebao mijenjati.[/quote]

biti ce nekih promjena jer je doslo do promjena u samom redu predavanja (npr, algebarske i teorija brojeva nisu u istom semstru uopce, TB je bilo izborni sada ce postati obavezno), a kada ce doc do objave novih kolokvijskih razreda nemam pojma[/quote]

jel mozes molim te rec koje su ostale promjene osim TB?
fireball (napisa):
mdoko (napisa):
frutabella (napisa):
Da li će biti na raspolaganju uskoro i termini pojedinih kolokvija, da znamo na vrijeme sta upisivati, da ne biram opet kolegije (ako ne moram), od kojih ce se 2 pisati u istom danu.

Koliko je meni poznato, raspored kolegija po kolokvijskim razredima se ne bi trebao mijenjati.


biti ce nekih promjena jer je doslo do promjena u samom redu predavanja (npr, algebarske i teorija brojeva nisu u istom semstru uopce, TB je bilo izborni sada ce postati obavezno), a kada ce doc do objave novih kolokvijskih razreda nemam pojma


jel mozes molim te rec koje su ostale promjene osim TB?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 9:45 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Uh, dobro je. :whew: Na trenutak sam se uplasio da smo se odlucili drzati Zakona. :PP
[quote="[url=http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/306330.html]Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju[/url]"]Članak 80.
(1) [color=red]Akademska godina počinje 1. listopada[/color] tekuće a završava 30. rujna sljedeće kalendarske godine.
(2) Nastava se ustrojava po semestrima ili trimestrima, prema odredbama statuta sveučilišta, veleučilišta ili visoke škole.[/quote][/quote]

pa po Xici, godina i pocinje 1.10. Brucosi nece dobit novce prije 1.10 kao sto nismo ni mi kad smo upisali faks.

[quote="krcko"] SC je servis koji bi se trebao prilagoditi nasim potrebama, a ne obrnuto.[/quote]
ma SC je servis koji se jako brine o studentima i oni znaju sto je najbolje za nas :whistle2:

Ali mi to nema smisla. Zar se nije uvijek moglo uselit u dom prije 1.10? Ne sjecam se kad je FER poceo s ranijom nastavom tako da ni ne znam kakva je bila situacija s domom prije, ali u zadnje tri godine sam se uredno mogao uselit u 9mj
vsego (napisa):

Uh, dobro je. Olakšanje Na trenutak sam se uplasio da smo se odlucili drzati Zakona. Weeee-heeee!!!
Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (napisa):
Članak 80.
(1) Akademska godina počinje 1. listopada tekuće a završava 30. rujna sljedeće kalendarske godine.
(2) Nastava se ustrojava po semestrima ili trimestrima, prema odredbama statuta sveučilišta, veleučilišta ili visoke škole.


pa po Xici, godina i pocinje 1.10. Brucosi nece dobit novce prije 1.10 kao sto nismo ni mi kad smo upisali faks.

krcko (napisa):
SC je servis koji bi se trebao prilagoditi nasim potrebama, a ne obrnuto.

ma SC je servis koji se jako brine o studentima i oni znaju sto je najbolje za nas Whistle

Ali mi to nema smisla. Zar se nije uvijek moglo uselit u dom prije 1.10? Ne sjecam se kad je FER poceo s ranijom nastavom tako da ni ne znam kakva je bila situacija s domom prije, ali u zadnje tri godine sam se uredno mogao uselit u 9mj



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 10:04 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

FER je svake godine osim sadašnje, počinjao tjedan dana prije nas
FER je svake godine osim sadašnje, počinjao tjedan dana prije nas


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
.anchy.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2007. (20:03:46)
Postovi: (1BC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 11
Lokacija: Zgb

PostPostano: 10:12 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]

Najkrace receno, zato sto je FER odustao od ranijeg pocetka nastave. Sad smo jos samo mi ostali pa je pitanje hocemo li ih uspjeti nagovoriti na ranije otvaranje domova. To ih se svake godine mora kumiti i moliti :roll: FER je drmator i nisu ga smjeli odbijati, a mi smo jadni mali odcjepčić :petting:

Sveuciliste u Zagrebu ima dosta cudne prioritete. Najvazniji je SC, a nastava, znanost i sve ostalo je u drugom planu. Npr. slavni informacijski sustav ISVU za ocjene samo je nadogradnja na aplikaciju za studentsku prehranu.


Ima raznih varijanti. PMF je trebao poceti 24.9. ali se onda pojavio prijedlog 1.10. pa se nisu uspjeli dogovoriti. Kalendar PMF-a se jos ceka.[/quote]

Bezveze.. Meni se inače baš sviđa ovaj raspored u attachmentu :D

A kada bismo trebali (sa)znati kada počinje nastava "za sigurno"?
krcko (napisa):


Najkrace receno, zato sto je FER odustao od ranijeg pocetka nastave. Sad smo jos samo mi ostali pa je pitanje hocemo li ih uspjeti nagovoriti na ranije otvaranje domova. To ih se svake godine mora kumiti i moliti Rolling Eyes FER je drmator i nisu ga smjeli odbijati, a mi smo jadni mali odcjepčić Jadan mali...

Sveuciliste u Zagrebu ima dosta cudne prioritete. Najvazniji je SC, a nastava, znanost i sve ostalo je u drugom planu. Npr. slavni informacijski sustav ISVU za ocjene samo je nadogradnja na aplikaciju za studentsku prehranu.


Ima raznih varijanti. PMF je trebao poceti 24.9. ali se onda pojavio prijedlog 1.10. pa se nisu uspjeli dogovoriti. Kalendar PMF-a se jos ceka.


Bezveze.. Meni se inače baš sviđa ovaj raspored u attachmentu Very Happy

A kada bismo trebali (sa)znati kada počinje nastava "za sigurno"?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 10:20 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="meda"]jel mozes molim te rec koje su ostale promjene osim TB?[/quote]

neznam ovako napamet, od vecih promjena je (ako se ne varam, znaci ne garantiram):
algebarske idu na 3 god
TB ide na 2 god s tim da ce bit obavezan
mreze postaju izborni

ponavljam: NE GARANTIRAM TOCNOST, treba pricekat red predavanja da osvane pa ce se znati


[quote="krcko"]SC je servis koji bi se trebao prilagoditi nasim potrebama, a ne obrnuto.[/quote]

good luck with that... da se gospoda prilagodavaju potrebama odredenih clanica sveucilista??? i da je to jos tamo neki mali jedva primjeni matematicki odsjek, pa ko smo mi da tako nesto trazimo od njih...
meda (napisa):
jel mozes molim te rec koje su ostale promjene osim TB?


neznam ovako napamet, od vecih promjena je (ako se ne varam, znaci ne garantiram):
algebarske idu na 3 god
TB ide na 2 god s tim da ce bit obavezan
mreze postaju izborni

ponavljam: NE GARANTIRAM TOCNOST, treba pricekat red predavanja da osvane pa ce se znati


krcko (napisa):
SC je servis koji bi se trebao prilagoditi nasim potrebama, a ne obrnuto.


good luck with that... da se gospoda prilagodavaju potrebama odredenih clanica sveucilista??? i da je to jos tamo neki mali jedva primjeni matematicki odsjek, pa ko smo mi da tako nesto trazimo od njih...



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:40 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Ti stvarno mislis da bi se pocetak akademske godine trebao propisivati zakonom?[/quote]

Ja nigdje nisam rekao da je Zakon dobar, no jedno je ne slagati se sa zakonom, a drugo je ne drzati ga se. Ne mozemo birati da se drzimo zakona koji nam se svidjaju, a krsimo one druge. (Ok, ocito mozemo, ali ja nisam pobornik toga)

[quote="krcko"]Izmedju ostalog, ovo je blesavo jer nastava ne moze svake godine poceti 1.10. Taj datum moze pasti u nedjelju. Ako se pocetak nastave moze pomicati plus minus tri dana, ne vidim zasto se ne bi mogao pomicati plus minus tri tjedna u odnosu na pocetak akademske godine. SC je servis koji bi se trebao prilagoditi nasim potrebama, a ne obrnuto.[/quote]

Zasto se ne bi moglo pomicati [b]plus[/b] (bez [strike]minusa[/strike]!) nekoliko dana? Pise li negdje da nastava mora poceti bas prvi dan akademske godine, tj. da ne smijemo startati prvi ponedjeljak u listopadu?

Ako nekog zanima moj osobni stav, smatram da bi se trebalo drzati Zakona. Prvenstveno jer je zakon, a zatim i zato jer bi onda mogli popravne organizirati tada, pa bi studenti stigli nesto i nauciti. Ovako, popravni su sminka kojoj si mi pokazujemo kako smo dobri i dajemo drugu sansu (i pri tome mudro sutimo da studenti za pripremiti se za tu drugu sansu imaju tjedan, max. dva, uz po nekoliko drugih ispita).
krcko (napisa):
Ti stvarno mislis da bi se pocetak akademske godine trebao propisivati zakonom?


Ja nigdje nisam rekao da je Zakon dobar, no jedno je ne slagati se sa zakonom, a drugo je ne drzati ga se. Ne mozemo birati da se drzimo zakona koji nam se svidjaju, a krsimo one druge. (Ok, ocito mozemo, ali ja nisam pobornik toga)

krcko (napisa):
Izmedju ostalog, ovo je blesavo jer nastava ne moze svake godine poceti 1.10. Taj datum moze pasti u nedjelju. Ako se pocetak nastave moze pomicati plus minus tri dana, ne vidim zasto se ne bi mogao pomicati plus minus tri tjedna u odnosu na pocetak akademske godine. SC je servis koji bi se trebao prilagoditi nasim potrebama, a ne obrnuto.


Zasto se ne bi moglo pomicati plus (bez minusa!) nekoliko dana? Pise li negdje da nastava mora poceti bas prvi dan akademske godine, tj. da ne smijemo startati prvi ponedjeljak u listopadu?

Ako nekog zanima moj osobni stav, smatram da bi se trebalo drzati Zakona. Prvenstveno jer je zakon, a zatim i zato jer bi onda mogli popravne organizirati tada, pa bi studenti stigli nesto i nauciti. Ovako, popravni su sminka kojoj si mi pokazujemo kako smo dobri i dajemo drugu sansu (i pri tome mudro sutimo da studenti za pripremiti se za tu drugu sansu imaju tjedan, max. dva, uz po nekoliko drugih ispita).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Stranica 1 / 10.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan