Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Red predavanja i kalendar nastave
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 17:34 čet, 4. 7. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=4877]Ovo[/url] je najbolja aproksimacija koju imamo. Vjerojatno se nece puno mijenjati, ali ne mogu garantirati.[/quote]


Meni studomat nudi Iterativne metode, zasto ih nema na popisu?
krcko (napisa):
Ovo je najbolja aproksimacija koju imamo. Vjerojatno se nece puno mijenjati, ali ne mogu garantirati.



Meni studomat nudi Iterativne metode, zasto ih nema na popisu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:27 pet, 5. 7. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

@atpx: Postoji radna verzija zaduzenja asistenata, ali nije bila na Vijecu i nije spremna za objavljivanje. Nositelje kolegija (profesore) vidis u redu predavanja.

@frutabella: Iterativne metode nisu svrstane u kolokvijski razred, nego termine kolokvija dogovara sam nastavnik. Koji se kolegiji drze / ne drze gledas u redu predavanja, a ne u popisu kolokvijskih razreda.
@atpx: Postoji radna verzija zaduzenja asistenata, ali nije bila na Vijecu i nije spremna za objavljivanje. Nositelje kolegija (profesore) vidis u redu predavanja.

@frutabella: Iterativne metode nisu svrstane u kolokvijski razred, nego termine kolokvija dogovara sam nastavnik. Koji se kolegiji drze / ne drze gledas u redu predavanja, a ne u popisu kolokvijskih razreda.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 15:18 pon, 5. 8. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Neznam di postaviti ovo pitanje pa ću ovdje.

S obzirom da su ukinuti svi računarski izborni predmeti na računarstvu a ja ne upisujem računarstvo da bi slušala teoriju igara i sl.

Je li moguće umjesto izbornih s našeg fakulteta upisati nešto sa FER-a?
Neznam di postaviti ovo pitanje pa ću ovdje.

S obzirom da su ukinuti svi računarski izborni predmeti na računarstvu a ja ne upisujem računarstvo da bi slušala teoriju igara i sl.

Je li moguće umjesto izbornih s našeg fakulteta upisati nešto sa FER-a?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:10 pet, 23. 8. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanje treba postaviti voditeljici studija.
Pitanje treba postaviti voditeljici studija.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
banank0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2013. (13:36:04)
Postovi: (25)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 17:58 sri, 28. 8. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad će doć raspored ?
kad će doć raspored ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 1:21 pet, 30. 8. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="banank0"]kad će doć raspored ?[/quote]

Raspored obično dođe zadnji tjedan pred početak nastave, a onda kroz prva dva tjedna još budu razne izmjene.
banank0 (napisa):
kad će doć raspored ?


Raspored obično dođe zadnji tjedan pred početak nastave, a onda kroz prva dva tjedna još budu razne izmjene.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
A_je_to
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2009. (16:51:22)
Postovi: (6D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 7:42 sub, 31. 8. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zašto je na smjeru Računalstvo i matematika kod kolegija Građa računala i Matematička logika napomena
(ako su ti kolegiji položeni na preddipl. da se onda umjesto njih upisuje dodatni izborni predmet),
a kod kolegija Mreže računala (koji također može biti položen na preddipl.) nema zvjezdice odnosno napomene?
Zašto je na smjeru Računalstvo i matematika kod kolegija Građa računala i Matematička logika napomena
(ako su ti kolegiji položeni na preddipl. da se onda umjesto njih upisuje dodatni izborni predmet),
a kod kolegija Mreže računala (koji također može biti položen na preddipl.) nema zvjezdice odnosno napomene?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kobila krsto
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (16:55:08)
Postovi: (6A)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 16 - 18

PostPostano: 17:02 sub, 31. 8. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="A_je_to"]Zašto je na smjeru Računalstvo i matematika kod kolegija Građa računala i Matematička logika napomena
(ako su ti kolegiji položeni na preddipl. da se onda umjesto njih upisuje dodatni izborni predmet),
a kod kolegija Mreže računala (koji također može biti položen na preddipl.) nema zvjezdice odnosno napomene?[/quote]

prilično sam siguran da se radi o grješci. čisto sumnjam da ćeš morat polagat isti kolegij 2 puta ( ukoliko si ga već, jel, položio/la ). vjerojatno upiši izborni i eto ga
A_je_to (napisa):
Zašto je na smjeru Računalstvo i matematika kod kolegija Građa računala i Matematička logika napomena
(ako su ti kolegiji položeni na preddipl. da se onda umjesto njih upisuje dodatni izborni predmet),
a kod kolegija Mreže računala (koji također može biti položen na preddipl.) nema zvjezdice odnosno napomene?


prilično sam siguran da se radi o grješci. čisto sumnjam da ćeš morat polagat isti kolegij 2 puta ( ukoliko si ga već, jel, položio/la ). vjerojatno upiši izborni i eto ga


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
limesXYZ
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 11. 2012. (00:49:28)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 2 - 28

PostPostano: 23:01 sub, 31. 8. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitanjce, da li su objavljeni kolokvijski razredi i termini kolokvija? hvala :)
pitanjce, da li su objavljeni kolokvijski razredi i termini kolokvija? hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Will Traveler
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2011. (12:23:18)
Postovi: (38)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 23:05 sub, 31. 8. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="limesXYZ"]pitanjce, da li su objavljeni kolokvijski razredi i termini kolokvija? hvala :)[/quote]

http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?sec=453
limesXYZ (napisa):
pitanjce, da li su objavljeni kolokvijski razredi i termini kolokvija? hvala Smile


http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?sec=453


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Joker
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2010. (10:19:16)
Postovi: (8C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 11

PostPostano: 7:07 ned, 1. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

mogu li se podignuti indeksi u referadi, zavrseni preddiplomski?
mogu li se podignuti indeksi u referadi, zavrseni preddiplomski?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:49 ned, 1. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

:bow: Tete u referadi :wob: znaju.
I bow before you Tete u referadi Bow to the left znaju.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
satja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2010. (10:44:17)
Postovi: (F1)16
Sarma = la pohva - posuda
73 = 78 - 5

PostPostano: 23:38 ned, 1. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Smijem li na prvoj godini diplomskoga studija umjesto izbornog predmeta s odgovarajuce liste ("Izborni predmet 1, 2") odabrati izborni predmet s vise godine, tj. sa liste "Izborni predmeti 3, 4, 5, 6" ako on nema kolegija prethodnika?
Smijem li na prvoj godini diplomskoga studija umjesto izbornog predmeta s odgovarajuce liste ("Izborni predmet 1, 2") odabrati izborni predmet s vise godine, tj. sa liste "Izborni predmeti 3, 4, 5, 6" ako on nema kolegija prethodnika?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:17 pon, 2. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanje za voditelja studija - on ce rjesavati molbu.
Pitanje za voditelja studija - on ce rjesavati molbu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
malisputnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 09. 2013. (08:43:21)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 9:03 pon, 2. 9. 2013    Naslov: novi model placanja Citirajte i odgovorite

Dobar dan,

Prosle godine sam upisala 70 ECTS-a (10 upisanih je bilo s drugog odsjeka koje nisam polozila) te sam polozila 50 ECTS-a. Nepolozenih 20 ECTS-a necu upisivati.

S obzirom na nova pravila, hocu li placati nepolozene kolegije koje necu upisivati (cak i ako su s drugog odsjeka)?

Ako se nepolozeni placaju, placam li razliku do 60 ECTS-a ili ipak 70?

Kada je rok za uplatu te gdje mi pise koji iznos placam?
Dobar dan,

Prosle godine sam upisala 70 ECTS-a (10 upisanih je bilo s drugog odsjeka koje nisam polozila) te sam polozila 50 ECTS-a. Nepolozenih 20 ECTS-a necu upisivati.

S obzirom na nova pravila, hocu li placati nepolozene kolegije koje necu upisivati (cak i ako su s drugog odsjeka)?

Ako se nepolozeni placaju, placam li razliku do 60 ECTS-a ili ipak 70?

Kada je rok za uplatu te gdje mi pise koji iznos placam?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
malisputnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 09. 2013. (08:43:21)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 12:21 sri, 4. 9. 2013    Naslov: Re: novi model placanja Citirajte i odgovorite

[quote="malisputnik"]Dobar dan,

Prosle godine sam upisala 70 ECTS-a (10 upisanih je bilo s drugog odsjeka koje nisam polozila) te sam polozila 50 ECTS-a. Nepolozenih 20 ECTS-a necu upisivati.

S obzirom na nova pravila, hocu li placati nepolozene kolegije koje necu upisivati (cak i ako su s drugog odsjeka)?

Ako se nepolozeni placaju, placam li razliku do 60 ECTS-a ili ipak 70?

Kada je rok za uplatu te gdje mi pise koji iznos placam?[/quote]

Anyone?
malisputnik (napisa):
Dobar dan,

Prosle godine sam upisala 70 ECTS-a (10 upisanih je bilo s drugog odsjeka koje nisam polozila) te sam polozila 50 ECTS-a. Nepolozenih 20 ECTS-a necu upisivati.

S obzirom na nova pravila, hocu li placati nepolozene kolegije koje necu upisivati (cak i ako su s drugog odsjeka)?

Ako se nepolozeni placaju, placam li razliku do 60 ECTS-a ili ipak 70?

Kada je rok za uplatu te gdje mi pise koji iznos placam?


Anyone?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 13:05 sri, 4. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Do sad se nisu placali nepolozeni kolegiji ako ih ne upisujes ponovo (ali ako se za par godina odlucis upisati taj kolegij morat ces ga platiti)... sad ne znam da li postoji neko novo pravilo od ove godine.
Do sad se nisu placali nepolozeni kolegiji ako ih ne upisujes ponovo (ali ako se za par godina odlucis upisati taj kolegij morat ces ga platiti)... sad ne znam da li postoji neko novo pravilo od ove godine.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
malisputnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 09. 2013. (08:43:21)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 14:38 sri, 4. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sunny"]Do sad se nisu placali nepolozeni kolegiji ako ih ne upisujes ponovo (ali ako se za par godina odlucis upisati taj kolegij morat ces ga platiti)... sad ne znam da li postoji neko novo pravilo od ove godine.[/quote]

Pojma nemam kako funkcionira s novim pravilima, u srpnju mi nisu znale odgovoriti niti tete u referadi.
sunny (napisa):
Do sad se nisu placali nepolozeni kolegiji ako ih ne upisujes ponovo (ali ako se za par godina odlucis upisati taj kolegij morat ces ga platiti)... sad ne znam da li postoji neko novo pravilo od ove godine.


Pojma nemam kako funkcionira s novim pravilima, u srpnju mi nisu znale odgovoriti niti tete u referadi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 11:06 čet, 5. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="malisputnik"][quote="sunny"]Do sad se nisu placali nepolozeni kolegiji ako ih ne upisujes ponovo (ali ako se za par godina odlucis upisati taj kolegij morat ces ga platiti)... sad ne znam da li postoji neko novo pravilo od ove godine.[/quote]

Pojma nemam kako funkcionira s novim pravilima, u srpnju mi nisu znale odgovoriti niti tete u referadi.[/quote]

mislim da se sada paca sve sto se upise i ne polozi, ali neznam kako bi to islo za kolegije s drugih smjerova/studija. mislim da ces morat nazalost platit tu razliku nepolozenih kolegija bez obzira upisujes li ih opet ili ne.

e sad, ovo gore sam ja razumio kada je bila rasprava o novim participacijama placanjim i sl... pitaj opet u referadi ili pitaj prof krcadinca
malisputnik (napisa):
sunny (napisa):
Do sad se nisu placali nepolozeni kolegiji ako ih ne upisujes ponovo (ali ako se za par godina odlucis upisati taj kolegij morat ces ga platiti)... sad ne znam da li postoji neko novo pravilo od ove godine.


Pojma nemam kako funkcionira s novim pravilima, u srpnju mi nisu znale odgovoriti niti tete u referadi.


mislim da se sada paca sve sto se upise i ne polozi, ali neznam kako bi to islo za kolegije s drugih smjerova/studija. mislim da ces morat nazalost platit tu razliku nepolozenih kolegija bez obzira upisujes li ih opet ili ne.

e sad, ovo gore sam ja razumio kada je bila rasprava o novim participacijama placanjim i sl... pitaj opet u referadi ili pitaj prof krcadinca



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
malisputnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 09. 2013. (08:43:21)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 12:56 čet, 5. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tete u referadi nisu sigurne. Vidim da je prof. Krcadinac aktivan na forumu pa cu pricekati da odgovori.
Tete u referadi nisu sigurne. Vidim da je prof. Krcadinac aktivan na forumu pa cu pricekati da odgovori.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Stranica 4 / 10.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan