Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zavrsni 2012.
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 16:17 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vjekovac"]Profesor Šikić je potvrdio da je prag za prolaznu ocjenu ukupno 50 bodova. Nažalost, ove godine nema smanjenja praga kojem su se mnogi nadali. Čini se da ukupni rezultati nisu tako loši kao prošle godine. Nadam se i vjerujem da ćete zato dobro riješiti popravni kolokvij. Ukoliko ste već bili blizu prolaza, onda vam doista neće trebati puno za prolaz. Pozdrav.[/quote]

Moze samo jedno pitanje vezano uz popravni... Da li ce kao i prosle godine biti samo 1 teorijski zadatak?
P.s. nadamo se sad nekom laksem popravnom :D
vjekovac (napisa):
Profesor Šikić je potvrdio da je prag za prolaznu ocjenu ukupno 50 bodova. Nažalost, ove godine nema smanjenja praga kojem su se mnogi nadali. Čini se da ukupni rezultati nisu tako loši kao prošle godine. Nadam se i vjerujem da ćete zato dobro riješiti popravni kolokvij. Ukoliko ste već bili blizu prolaza, onda vam doista neće trebati puno za prolaz. Pozdrav.


Moze samo jedno pitanje vezano uz popravni... Da li ce kao i prosle godine biti samo 1 teorijski zadatak?
P.s. nadamo se sad nekom laksem popravnom Very Happy


[Vrh]
sb
Gost





PostPostano: 16:25 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kakva je bodovna lista za ostale ocjene? da li se zna mozda?
a kakva je bodovna lista za ostale ocjene? da li se zna mozda?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:37 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gdje su uvidi?
Gdje su uvidi?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:59 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

oni koji pisu nadoknadu za vrijeme popravnog hoce li imat pravo naknadno na popravni?
oni koji pisu nadoknadu za vrijeme popravnog hoce li imat pravo naknadno na popravni?


[Vrh]
coco88
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2010. (16:00:09)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 17:34 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna li netko kad je upis ocjena?
zna li netko kad je upis ocjena?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
irena0102
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2010. (11:49:52)
Postovi: (45)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 11:48 sri, 27. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="coco88"]zna li netko kad je upis ocjena?[/quote]

ja sam poslala mail profesoru i odogovorio je: "U petak cu znati ocjene, te cu ih poceti upisivati negdje oko 13 sati." 8)
coco88 (napisa):
zna li netko kad je upis ocjena?


ja sam poslala mail profesoru i odogovorio je: "U petak cu znati ocjene, te cu ih poceti upisivati negdje oko 13 sati." Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 16:10 sri, 27. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prenosim:
Upis ocjena za studente koji su dobili (ili će dobiti) prolaznu ocjenu će biti u petak 29.6. od 13 do 15 sati u kabinetu profesora Šikića (ured 317). Ukoliko ste spriječeni doći tada možete potražiti profesora Šikića i tijekom sljedećeg tjedna.
Prenosim:
Upis ocjena za studente koji su dobili (ili će dobiti) prolaznu ocjenu će biti u petak 29.6. od 13 do 15 sati u kabinetu profesora Šikića (ured 317). Ukoliko ste spriječeni doći tada možete potražiti profesora Šikića i tijekom sljedećeg tjedna.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mathh5
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 05. 2012. (12:16:25)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3

PostPostano: 20:28 sri, 27. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sljedećeg radnog dana, ili u subotu?
Sljedećeg radnog dana, ili u subotu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 20:54 sri, 27. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mathh5"]Sljedećeg radnog dana, ili u subotu?[/quote]
Tijekom sljedećeg tjedna znači od ponedjeljka 2.7. do petka 6.7.
mathh5 (napisa):
Sljedećeg radnog dana, ili u subotu?

Tijekom sljedećeg tjedna znači od ponedjeljka 2.7. do petka 6.7.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nike
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2010. (13:05:01)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 22:00 čet, 28. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li netko stavit bodovnu skalu na net?
Hvala!
Može li netko stavit bodovnu skalu na net?
Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:55 čet, 28. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozda mi cak malo ovakav jedan popravni izgleda kao nedovoljan pokazatelj da moramo platiti dodatnih 600kn i gubiti cijelu godinu. :(
Mozda mi cak malo ovakav jedan popravni izgleda kao nedovoljan pokazatelj da moramo platiti dodatnih 600kn i gubiti cijelu godinu. Sad


[Vrh]
Gost






PostPostano: 23:18 čet, 28. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ili 5000. Bas me zanima koliko ima "starih" studenata koji nisu prosli...
Ili 5000. Bas me zanima koliko ima "starih" studenata koji nisu prosli...


[Vrh]
bekse
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 11. 2009. (18:19:09)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 10:43 pet, 29. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa nije samo popravni kolokvij pokazatelj za to. Ako nisi uspio položiti kolegij niti standardnim putem niti preko popravnog kolokvija, onda mi se to čini sasvim dovoljnim pokazateljem.
Pa nije samo popravni kolokvij pokazatelj za to. Ako nisi uspio položiti kolegij niti standardnim putem niti preko popravnog kolokvija, onda mi se to čini sasvim dovoljnim pokazateljem.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:35 pet, 29. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bekse"]Pa nije samo popravni kolokvij pokazatelj za to. Ako nisi uspio položiti kolegij niti standardnim putem niti preko popravnog kolokvija, onda mi se to čini sasvim dovoljnim pokazateljem.[/quote]

Znači, ovakav teži popravni (realno teži od završnog koji je bio relativno sličnog koncepta - provjera znanja cijelog gradiva) + nehumani način na koji se računa prolaznost za popravni (kao da dovoljna "kazna" nije već sama težina popravnog), oprosti, ali nije realan pokazatelj da ljudi nisu učili...

Ima puno onih koji su bili nadomak prolazu -tipa oko 45b i sada nisu prošli, tako da... :roll:
bekse (napisa):
Pa nije samo popravni kolokvij pokazatelj za to. Ako nisi uspio položiti kolegij niti standardnim putem niti preko popravnog kolokvija, onda mi se to čini sasvim dovoljnim pokazateljem.


Znači, ovakav teži popravni (realno teži od završnog koji je bio relativno sličnog koncepta - provjera znanja cijelog gradiva) + nehumani način na koji se računa prolaznost za popravni (kao da dovoljna "kazna" nije već sama težina popravnog), oprosti, ali nije realan pokazatelj da ljudi nisu učili...

Ima puno onih koji su bili nadomak prolazu -tipa oko 45b i sada nisu prošli, tako da... Rolling Eyes


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:40 pet, 29. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kakve veze imaju kolokviji sa popravnim. Pa popravni je ocito tu jer si (iz bilo kojih razloga) bio nespreman na kolokvijima, pa sami princip popravnog jest taj da provjeri tvoje znanje ponovno i prosudi da li znas gradivo bez obzira kako si napisao prve kolokvije. Ovaj popravni to sigurno nije ni blizu napravio. Nema doslovno nijedne osobe koja ima na kraju sve skupa izmedju 40 i 50 bodova.
Kakve veze imaju kolokviji sa popravnim. Pa popravni je ocito tu jer si (iz bilo kojih razloga) bio nespreman na kolokvijima, pa sami princip popravnog jest taj da provjeri tvoje znanje ponovno i prosudi da li znas gradivo bez obzira kako si napisao prve kolokvije. Ovaj popravni to sigurno nije ni blizu napravio. Nema doslovno nijedne osobe koja ima na kraju sve skupa izmedju 40 i 50 bodova.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:46 pet, 29. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni popravni kolokvij nije bio teži od završnog, a možda sam samo više učila za popravni pa zato, al 2.a),3.a) i 4. zadatak pod a) stvarno nisu bili teški
meni popravni kolokvij nije bio teži od završnog, a možda sam samo više učila za popravni pa zato, al 2.a),3.a) i 4. zadatak pod a) stvarno nisu bili teški


[Vrh]
vancika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2007. (20:11:36)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3
Lokacija: Varaždin

PostPostano: 17:17 pet, 29. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Nema doslovno nijedne osobe koja ima na kraju sve skupa izmedju 40 i 50 bodova.[/quote]

rekla bi je to zato jer su asistenti "navukli" bodove za prolaz (kome su mogli) jer nema puno onih iznad 50.



nije pouzdana informacija, ali nacula sam danas da ce se mozda pisati molba za usmeni kome fali pa se raspitajte malo
Anonymous (napisa):
Nema doslovno nijedne osobe koja ima na kraju sve skupa izmedju 40 i 50 bodova.


rekla bi je to zato jer su asistenti "navukli" bodove za prolaz (kome su mogli) jer nema puno onih iznad 50.



nije pouzdana informacija, ali nacula sam danas da ce se mozda pisati molba za usmeni kome fali pa se raspitajte malo



_________________
People are strange when you're a stranger...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 18:14 pet, 29. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

To bi bilo super ako je istina
To bi bilo super ako je istina


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:30 pet, 29. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa dogovorite se svi koji želite usmeni pa se skupite na faksu i napišite molbu! trebate se brzo organizirat i već u ponedjeljak to predat profesoru!
pa dogovorite se svi koji želite usmeni pa se skupite na faksu i napišite molbu! trebate se brzo organizirat i već u ponedjeljak to predat profesoru!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:59 sub, 30. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Apsolutno mislim da trebate probati, prije 2 godine je dao "usmeni" tj. pismeni koji nitko od 8 ili koliko studenata nije prosao...
Apsolutno mislim da trebate probati, prije 2 godine je dao "usmeni" tj. pismeni koji nitko od 8 ili koliko studenata nije prosao...


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 6 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan