Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prošlogodišnji popravni
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Diferencijalni i integralni račun
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
tkrog
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (11:49:29)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:12 ned, 10. 6. 2012    Naslov: Prošlogodišnji popravni Citirajte i odgovorite

Ima li netko zadatke s prošlogodišnjeg popravnog? Ili bar da okvirno može reć kako je to sve izgledalo..

Hvala :)
Ima li netko zadatke s prošlogodišnjeg popravnog? Ili bar da okvirno može reć kako je to sve izgledalo..

Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
piccola
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2009. (15:39:50)
Postovi: (D7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 8

PostPostano: 20:14 uto, 22. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo mene sad zanima ovo isto... molila bi nekoga od asistenata ili studenata da objavi prošlogodišnji popravni da vidimo otprilike kako to izgleda
evo mene sad zanima ovo isto... molila bi nekoga od asistenata ili studenata da objavi prošlogodišnji popravni da vidimo otprilike kako to izgleda


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lepi91
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2010. (15:22:23)
Postovi: (C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 4

PostPostano: 20:38 uto, 22. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="piccola"]evo mene sad zanima ovo isto... molila bi nekoga od asistenata ili studenata da objavi prošlogodišnji popravni da vidimo otprilike kako to izgleda[/quote]

A sve ti se promijenilo od prošle godine, od profesora i asistenata... Dovoljno je da pogledaš prijašnje kolokvije i ovogodišnje i uočiš razliku, tako da ti prošlogodišnji popravni vjerojatno neće ništa pomoći...baziraj se na onim zadacima za vježbu objavljenim na stranici kolegija. Moje mišljenje.
piccola (napisa):
evo mene sad zanima ovo isto... molila bi nekoga od asistenata ili studenata da objavi prošlogodišnji popravni da vidimo otprilike kako to izgleda


A sve ti se promijenilo od prošle godine, od profesora i asistenata... Dovoljno je da pogledaš prijašnje kolokvije i ovogodišnje i uočiš razliku, tako da ti prošlogodišnji popravni vjerojatno neće ništa pomoći...baziraj se na onim zadacima za vježbu objavljenim na stranici kolegija. Moje mišljenje.



_________________
tko rano rani,malo spava
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
piccola
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2009. (15:39:50)
Postovi: (D7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 8

PostPostano: 21:05 uto, 22. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kad bi bar objavili onda ovogodišnje kolokvije...sjećam se zadataka s drugog kolokvija, al prvi mi je malo ispario...
ma rješavala sam zadatke za vježbu, i sad rješavam, ali nekako mi se ne čini dovoljno :?
a kad bi bar objavili onda ovogodišnje kolokvije...sjećam se zadataka s drugog kolokvija, al prvi mi je malo ispario...
ma rješavala sam zadatke za vježbu, i sad rješavam, ali nekako mi se ne čini dovoljno Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
petra29
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 01. 2010. (07:22:43)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:29 sri, 5. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li netko od asistenata ili profesora staviti prošlogodišnji popravni kolokvij? Bila bih Vam vrlo zahvalna!
Može li netko od asistenata ili profesora staviti prošlogodišnji popravni kolokvij? Bila bih Vam vrlo zahvalna!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
house
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 07. 2012. (12:18:41)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:16 sri, 5. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze li netko od asistenata staviti zadatke s 2. kolokvija i popravni kolokvij od prosle godine? Hvalaa :)
Moze li netko od asistenata staviti zadatke s 2. kolokvija i popravni kolokvij od prosle godine? Hvalaa Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Diferencijalni i integralni račun Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan