Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Popravni 2012.
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 22:08 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

nisam bila na popravnom tako da neznam da li je bio je odgoden prosle godine, al se sjecam da se pisao dosta kasnije
nisam bila na popravnom tako da neznam da li je bio je odgoden prosle godine, al se sjecam da se pisao dosta kasnije


[Vrh]
hmmm
Gost





PostPostano: 22:09 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako je tocno popravni bio odgoden ako se zavrsni pisao 28.06, a popravni 04.07?
Kako je tocno popravni bio odgoden ako se zavrsni pisao 28.06, a popravni 04.07?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:42 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma nije bio odgođen popravni...
prošle godine su svi kolokviji kasnije započeli (a ne ko ove god. 28.5.) pa je zato popravni bio 4.7.

ljudi, učite, natjerajte se kako god znate, najbolje se ostavit misli da će popravni bit "lagan" (?!!!) ili da će nam odobrit da se odgodi.. učite!..
ma nije bio odgođen popravni...
prošle godine su svi kolokviji kasnije započeli (a ne ko ove god. 28.5.) pa je zato popravni bio 4.7.

ljudi, učite, natjerajte se kako god znate, najbolje se ostavit misli da će popravni bit "lagan" (?!!!) ili da će nam odobrit da se odgodi.. učite!..


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:50 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

A da ga sutra pitamo da ipka spusti na 45? :)
A da ga sutra pitamo da ipka spusti na 45? Smile


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:59 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]A da ga sutra pitamo da ipka spusti na 45? :)[/quote]

E to mi se čini kao najbolja ideja :D
Anonymous (napisa):
A da ga sutra pitamo da ipka spusti na 45? Smile


E to mi se čini kao najbolja ideja Very Happy


[Vrh]
Gost






PostPostano: 23:01 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]A da ga sutra pitamo da ipka spusti na 45? :)[/quote]

E to mi se čini kao najbolja ideja :D[/quote]

A nemamo sta izgubiti, sta, poslati ce nas na popravni :) ili staviti tezak popravni? kao da ce i ovako biti lagan :roll: Samo znam da ne bih volio biti u srijedu u kozi onima kojima je ovo zadnji na preddipl. :)
Anonymous (napisa):
Anonymous (napisa):
A da ga sutra pitamo da ipka spusti na 45? Smile


E to mi se čini kao najbolja ideja Very Happy


A nemamo sta izgubiti, sta, poslati ce nas na popravni Smile ili staviti tezak popravni? kao da ce i ovako biti lagan Rolling Eyes Samo znam da ne bih volio biti u srijedu u kozi onima kojima je ovo zadnji na preddipl. Smile


[Vrh]
Gost






PostPostano: 23:30 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel ima netko toliko dobar da napiše kako riješiti 4. zad b) iz prošlogodišnjeg popravnog kolokvija...
Jel ima netko toliko dobar da napiše kako riješiti 4. zad b) iz prošlogodišnjeg popravnog kolokvija...


[Vrh]
vancika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2007. (20:11:36)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3
Lokacija: Varaždin

PostPostano: 23:45 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Jel ima netko toliko dobar da napiše kako riješiti 4. zad b) iz prošlogodišnjeg popravnog kolokvija...[/quote]

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=17902&start=0
Anonymous (napisa):
Jel ima netko toliko dobar da napiše kako riješiti 4. zad b) iz prošlogodišnjeg popravnog kolokvija...


http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=17902&start=0



_________________
People are strange when you're a stranger...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 23:48 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znači prvo žicamo 45, pa odgodu? Ja sam za! Zašto smo mi u gorem položaju nego studenti lani? A predmet težak ko sam vrag
Znači prvo žicamo 45, pa odgodu? Ja sam za! Zašto smo mi u gorem položaju nego studenti lani? A predmet težak ko sam vrag


[Vrh]
Gost






PostPostano: 0:05 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na koji način žicamo? Dali postoji netko tko će stvarno to profesora pitati?!?
Na koji način žicamo? Dali postoji netko tko će stvarno to profesora pitati?!?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 7:52 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajde ljudi držim fige, samo hrabro! Javite što ste isposlovali :)
Ajde ljudi držim fige, samo hrabro! Javite što ste isposlovali Smile


[Vrh]
Gost






PostPostano: 8:34 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

s pragom se možemo pozdraviti, pa to je profesor jučer odlučio. ne znam što bi se trebalo dogoditi da danas promijeni mišljenje. :)

možemo se jedino nadati nekakvoj odgodi.
s pragom se možemo pozdraviti, pa to je profesor jučer odlučio. ne znam što bi se trebalo dogoditi da danas promijeni mišljenje. Smile

možemo se jedino nadati nekakvoj odgodi.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 8:47 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da ima 20ak ljudi koji bi prošli da se prag spusti i još ako im je to zadnji ispit, naći će argumente da potkrijepe razloge zašto da se spusti prag - kao težak predmet, prezgusnuti rokovi, jedna šansa, pad godine zbog jednog predmeta, 2 godine za redom spuštanje praga itd, mislim da je razloga poprilično...
Mislim da ima 20ak ljudi koji bi prošli da se prag spusti i još ako im je to zadnji ispit, naći će argumente da potkrijepe razloge zašto da se spusti prag - kao težak predmet, prezgusnuti rokovi, jedna šansa, pad godine zbog jednog predmeta, 2 godine za redom spuštanje praga itd, mislim da je razloga poprilično...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 8:53 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Mislim da ima 20ak ljudi koji bi prošli da se prag spusti i još ako im je to zadnji ispit, naći će argumente da potkrijepe razloge zašto da se spusti prag - kao težak predmet, prezgusnuti rokovi, jedna šansa, pad godine zbog jednog predmeta, 2 godine za redom spuštanje praga itd, mislim da je razloga poprilično...[/quote]
naravno, ali sam siguran da je i profesor svjestan svega toga pa je svejedno odlučio ostaviti prag na 50 bodova. :)
Anonymous (napisa):
Mislim da ima 20ak ljudi koji bi prošli da se prag spusti i još ako im je to zadnji ispit, naći će argumente da potkrijepe razloge zašto da se spusti prag - kao težak predmet, prezgusnuti rokovi, jedna šansa, pad godine zbog jednog predmeta, 2 godine za redom spuštanje praga itd, mislim da je razloga poprilično...

naravno, ali sam siguran da je i profesor svjestan svega toga pa je svejedno odlučio ostaviti prag na 50 bodova. Smile


[Vrh]
Gost






PostPostano: 9:08 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Lijepo svi napravite okice kao Mačak iz Shreka pa ga možda "smekšate" ;)
Lijepo svi napravite okice kao Mačak iz Shreka pa ga možda "smekšate" Wink


[Vrh]
Gost






PostPostano: 9:29 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajd neka netko napiše ako bude odogde...ne isplati mi se na faks samo radi toga
ajd neka netko napiše ako bude odogde...ne isplati mi se na faks samo radi toga


[Vrh]
Black Mamba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2009. (21:08:31)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 10:19 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Mislim da ima 20ak ljudi koji bi prošli da se prag spusti i još ako im je to zadnji ispit, naći će argumente da potkrijepe razloge zašto da se spusti prag - kao težak predmet, prezgusnuti rokovi, jedna šansa, pad godine zbog jednog predmeta, 2 godine za redom spuštanje praga itd, mislim da je razloga poprilično...[/quote]
Oprosti, ali nista od tog nije valjan razlog da bi se prag spustio. Nije na profesoru da prodje ovaj ispit nego na vama, ljudi moji.
Anonymous (napisa):
Mislim da ima 20ak ljudi koji bi prošli da se prag spusti i još ako im je to zadnji ispit, naći će argumente da potkrijepe razloge zašto da se spusti prag - kao težak predmet, prezgusnuti rokovi, jedna šansa, pad godine zbog jednog predmeta, 2 godine za redom spuštanje praga itd, mislim da je razloga poprilično...

Oprosti, ali nista od tog nije valjan razlog da bi se prag spustio. Nije na profesoru da prodje ovaj ispit nego na vama, ljudi moji.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:44 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Po čemu su studenti prošle godine mogli biti u boljoj poziciji nego mi danas? Diskriminacija...
Po čemu su studenti prošle godine mogli biti u boljoj poziciji nego mi danas? Diskriminacija...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 10:51 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Po čemu su studenti prošle godine mogli biti u boljoj poziciji nego mi danas? Diskriminacija...[/quote]

Jer su manje znali i gore rješili kolokvije i bila je manja prolaznost? :? :?

Eto, mi smo diskriminirani jer smo pametniji xD
Anonymous (napisa):
Po čemu su studenti prošle godine mogli biti u boljoj poziciji nego mi danas? Diskriminacija...


Jer su manje znali i gore rješili kolokvije i bila je manja prolaznost? Confused Confused

Eto, mi smo diskriminirani jer smo pametniji xD


[Vrh]
Gost






PostPostano: 10:59 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Baš bi zato mi trebali biti "nagrađeni" :wink:
Baš bi zato mi trebali biti "nagrađeni" Wink


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 3 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan