Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kasniji diplomski ispit

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 13:51 pet, 9. 11. 2012    Naslov: kasniji diplomski ispit Citirajte i odgovorite

u ljetnom semestru zadnje godine studija je predviđeno da se upiše diplomski ispit.

no što ukoliko bi željela diplomirati nagodinu, u zimskom, možda i ljetnom semestru (nešto kao apsolventska godina na starom studiju), prije svega zbog studentskih prava?
koliko se to onda plaća po semestru i kakva je procedura?
u ljetnom semestru zadnje godine studija je predviđeno da se upiše diplomski ispit.

no što ukoliko bi željela diplomirati nagodinu, u zimskom, možda i ljetnom semestru (nešto kao apsolventska godina na starom studiju), prije svega zbog studentskih prava?
koliko se to onda plaća po semestru i kakva je procedura?


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:00 sub, 10. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prema [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=3332]Pravilniku[/url] diplomski upisujes zajedno sa zadnjom rundom nepolozenih kolegija. Naravno, mozes ga namjerno ne poloziti, ali onda iduce godine placas barem ponovljeni upis. Po [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=4169&sec=279]novim pravilima[/url], ako si u godini prije imala manje od 30 ECTS bodova, placas maksimalnu participaciju.

Moram priznati da mi se ne svidja namjerno otezanje studija zbog studentskih prava. Drzava nam je u stanju kakvom je jer je svi tretiraju kao kravu muzaru.
Prema Pravilniku diplomski upisujes zajedno sa zadnjom rundom nepolozenih kolegija. Naravno, mozes ga namjerno ne poloziti, ali onda iduce godine placas barem ponovljeni upis. Po novim pravilima, ako si u godini prije imala manje od 30 ECTS bodova, placas maksimalnu participaciju.

Moram priznati da mi se ne svidja namjerno otezanje studija zbog studentskih prava. Drzava nam je u stanju kakvom je jer je svi tretiraju kao kravu muzaru.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:34 sub, 10. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Moram priznati da mi se ne svidja namjerno otezanje studija zbog studentskih prava. Drzava nam je u stanju kakvom je jer je svi tretiraju kao kravu muzaru.[/quote]

Da ta krava muzara progoni lopove i plijeni njihove desetke nezakonito stecenih milijuna te da stvara klimu pogodnu za otvaranje radnih mjesta, umjesto da rusi cijenu rada "volontiranjem" za 1600kn/mj, mozda studenti ne bi otezali sa studijem.
krcko (napisa):
Moram priznati da mi se ne svidja namjerno otezanje studija zbog studentskih prava. Drzava nam je u stanju kakvom je jer je svi tretiraju kao kravu muzaru.


Da ta krava muzara progoni lopove i plijeni njihove desetke nezakonito stecenih milijuna te da stvara klimu pogodnu za otvaranje radnih mjesta, umjesto da rusi cijenu rada "volontiranjem" za 1600kn/mj, mozda studenti ne bi otezali sa studijem.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zenon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2011. (19:14:43)
Postovi: (2B1)16
Sarma: -
Lokacija: [tex]\pm\infty[/tex]

PostPostano: 20:54 sub, 10. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="krcko"]Moram priznati da mi se ne svidja namjerno otezanje studija zbog studentskih prava. Drzava nam je u stanju kakvom je jer je svi tretiraju kao kravu muzaru.[/quote]

Da ta krava muzara progoni lopove i plijeni njihove desetke nezakonito stecenih milijuna te da stvara klimu pogodnu za otvaranje radnih mjesta, umjesto da rusi cijenu rada "volontiranjem" za 1600kn/mj, mozda studenti ne bi otezali sa studijem.[/quote]
Iz ovoga možemo zaključiti da ne valja ni narod ni vlada, s čime se i slažem :P
No, malo smo off topic :idea:
vsego (napisa):
krcko (napisa):
Moram priznati da mi se ne svidja namjerno otezanje studija zbog studentskih prava. Drzava nam je u stanju kakvom je jer je svi tretiraju kao kravu muzaru.


Da ta krava muzara progoni lopove i plijeni njihove desetke nezakonito stecenih milijuna te da stvara klimu pogodnu za otvaranje radnih mjesta, umjesto da rusi cijenu rada "volontiranjem" za 1600kn/mj, mozda studenti ne bi otezali sa studijem.

Iz ovoga možemo zaključiti da ne valja ni narod ni vlada, s čime se i slažem Razz
No, malo smo off topic Idea



_________________
It's a wonderful, wonderful life!
[tex]\heartsuit \ \mathcal{PMF-MO} \ \heartsuit[/tex]
[tex]\mathbb Z\Sigma\mathbb N\emptyset\mathbb N[/tex]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
greeneyes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2004. (11:44:20)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
36 = 47 - 11
Lokacija: The water's edge Is where she waits

PostPostano: 10:36 ned, 11. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Moram priznati da mi se ne svidja namjerno otezanje studija zbog studentskih prava. Drzava nam je u stanju kakvom je jer je svi tretiraju kao kravu muzaru.[/quote]

Mene je poprilicno shockiralo ovo ljeto kad sam saznala da je postalo uobicajeno _ne_ diplomirati, jer sa studentskim ugovorom posla ima, a s diplomom nema. Za frendicu je mislim ovakva cifra - ako ne diplomira, placa godinu 2000kn, a trenutno radi u firmi na studentski ugovor gdje joj je placa 3500kn mjesecno, i receno joj je da kad diplomira, naci ce nekog drugog studenta da ju zamijeni jer ne smiju nikog zaposliti na stalno. Ne znam sta se tu uopce ima za razmisljati, s obzirom da ona ne zeli otici iz drzave, a tu i tamo nesto treba i pojesti.

Poznanik radi na studentski ugovor, ima sluzbeni auto, solidnu placu, dobre uvjete rada, napisan diplomski koji samo treba predati i cinjenicu da ako ga preda, dobiva otkaz. Nije neka dilema sto napraviti, jer ni on ne zeli otici iz drzave.

Nemam apsolutno nikakvih dvojbi oko toga trebaju li studenti u gornjoj situaciji ovu drzavu cijediti ili ne - prije par godina sam bila mlada i naivna i mislila da ce se stvari actually promijeniti na bolje (:rotfl: :( ). Od tad do danas se situacija samo drasticno pogorsala. Ono sto je najgore je da covjek postane svjestan koliko toga u Hrvatskoj ne valja tek ako dobije priliku usporediti ih s onime kako bi trebalo biti, recimo na mom primjeru, kako bi postdiplomski studij trebao izgledati.
krcko (napisa):
Moram priznati da mi se ne svidja namjerno otezanje studija zbog studentskih prava. Drzava nam je u stanju kakvom je jer je svi tretiraju kao kravu muzaru.


Mene je poprilicno shockiralo ovo ljeto kad sam saznala da je postalo uobicajeno _ne_ diplomirati, jer sa studentskim ugovorom posla ima, a s diplomom nema. Za frendicu je mislim ovakva cifra - ako ne diplomira, placa godinu 2000kn, a trenutno radi u firmi na studentski ugovor gdje joj je placa 3500kn mjesecno, i receno joj je da kad diplomira, naci ce nekog drugog studenta da ju zamijeni jer ne smiju nikog zaposliti na stalno. Ne znam sta se tu uopce ima za razmisljati, s obzirom da ona ne zeli otici iz drzave, a tu i tamo nesto treba i pojesti.

Poznanik radi na studentski ugovor, ima sluzbeni auto, solidnu placu, dobre uvjete rada, napisan diplomski koji samo treba predati i cinjenicu da ako ga preda, dobiva otkaz. Nije neka dilema sto napraviti, jer ni on ne zeli otici iz drzave.

Nemam apsolutno nikakvih dvojbi oko toga trebaju li studenti u gornjoj situaciji ovu drzavu cijediti ili ne - prije par godina sam bila mlada i naivna i mislila da ce se stvari actually promijeniti na bolje (Valjam se po podu od smijeha Sad ). Od tad do danas se situacija samo drasticno pogorsala. Ono sto je najgore je da covjek postane svjestan koliko toga u Hrvatskoj ne valja tek ako dobije priliku usporediti ih s onime kako bi trebalo biti, recimo na mom primjeru, kako bi postdiplomski studij trebao izgledati.



_________________
Am I so different from you
Now does it scare you that I'm able to discern
What to love and what to burn..
Don't judge what you don't understand..

// Disturbed: Fear
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 2:56 pon, 12. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ali ovo je totalna pušiona (u nedostatku ljepših izraza) i faks i država.

Faks - možeš upisat diplomski rad prije nego si položio sve predmete, pa onda umjesto da radiš nešto konkretno i kvalitetno, moraš se mrcvarit s još 4 predmeta, pa nedo bog da nešto padneš, onda si tek u banani. Niti možeš diplomirat, jer nisi položio sve predmete, što ti nije uspjelo jer si pokušavao završiti i diplomski u roku, ili si nekom profesoru stao na žulj na usmenom pa te srušio zato što se nisi mogao sjetiti nečega spomenutog u fusnoti knjige. Pa onda lagano moraš ponovno polagati taj predmet, a da ne govorimo i plaćati 16*koliko_li_je_već_cijena_jednog_ECTS_boda, pa tu dolazi i gubitak prava na dom, jer nisi uspio zadovoljiti kriterije, što ti dodaje novih 1000 do dvije kuna mjesečno povećanih troškova.

Država - pa kakva je to gospodarska politika u kojoj ti je isplativije biti student nego biti diplomirani radnik. Bolesno.

Ja bi htio to riješit u što kraćem roku, ali definitivno razumijem one koji će odlučiti pomusti ovu državu još neko vrijeme. Tak joj i treba što nam nije pružila dobre uvjete. Mislim stvarno, 1600 kuna, pa tko je to odobrio? (dodani na listu mojih ljudi bez kojih bi svijet bio ljepše mjesto za život)
Ali ovo je totalna pušiona (u nedostatku ljepših izraza) i faks i država.

Faks - možeš upisat diplomski rad prije nego si položio sve predmete, pa onda umjesto da radiš nešto konkretno i kvalitetno, moraš se mrcvarit s još 4 predmeta, pa nedo bog da nešto padneš, onda si tek u banani. Niti možeš diplomirat, jer nisi položio sve predmete, što ti nije uspjelo jer si pokušavao završiti i diplomski u roku, ili si nekom profesoru stao na žulj na usmenom pa te srušio zato što se nisi mogao sjetiti nečega spomenutog u fusnoti knjige. Pa onda lagano moraš ponovno polagati taj predmet, a da ne govorimo i plaćati 16*koliko_li_je_već_cijena_jednog_ECTS_boda, pa tu dolazi i gubitak prava na dom, jer nisi uspio zadovoljiti kriterije, što ti dodaje novih 1000 do dvije kuna mjesečno povećanih troškova.

Država - pa kakva je to gospodarska politika u kojoj ti je isplativije biti student nego biti diplomirani radnik. Bolesno.

Ja bi htio to riješit u što kraćem roku, ali definitivno razumijem one koji će odlučiti pomusti ovu državu još neko vrijeme. Tak joj i treba što nam nije pružila dobre uvjete. Mislim stvarno, 1600 kuna, pa tko je to odobrio? (dodani na listu mojih ljudi bez kojih bi svijet bio ljepše mjesto za život)



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 4:29 pon, 12. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Prema [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=3332]Pravilniku[/url] diplomski upisujes zajedno sa zadnjom rundom nepolozenih kolegija. Naravno, mozes ga namjerno ne poloziti, ali onda iduce godine placas barem ponovljeni upis. Po [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=4169&sec=279]novim pravilima[/url], ako si u godini prije imala manje od 30 ECTS bodova, placas maksimalnu participaciju.[/quote]

Ili imas povoljniju opciju koja je takodjer u skladu s Pravilnikom - u "zadnjoj" godini samo ne upises neki izborni (ili neki drugi kolegij za kojeg smatras da nije tesko poloziti iz prve) i time automatski ni ne mozes upisati diplomski jer ti fali 1 kolegij, a dogodine, ako u prijasnjoj godini imas bar 30ectsa ne placas nista ako taj kolegij upisujes prvi put, ili placas ectsove od kolegija ako ga ponovno upisujes ali je to bar povoljnije od ectsova za diplomski.

Jedino ne znam imas li studentska prava u zimskom semestru ako ces tek nesto upisati u ljetnom. Ako ne, onda isto tako ne upises i jedan kolegij iz zimskog semestra, ako ti je prethodna godina tada i dalje bar 30 ectsa pa ti ostaje po jedan kolegij iz svakog semestra i ako to upisujes prvi put, nista ne placas.
krcko (napisa):
Prema Pravilniku diplomski upisujes zajedno sa zadnjom rundom nepolozenih kolegija. Naravno, mozes ga namjerno ne poloziti, ali onda iduce godine placas barem ponovljeni upis. Po novim pravilima, ako si u godini prije imala manje od 30 ECTS bodova, placas maksimalnu participaciju.


Ili imas povoljniju opciju koja je takodjer u skladu s Pravilnikom - u "zadnjoj" godini samo ne upises neki izborni (ili neki drugi kolegij za kojeg smatras da nije tesko poloziti iz prve) i time automatski ni ne mozes upisati diplomski jer ti fali 1 kolegij, a dogodine, ako u prijasnjoj godini imas bar 30ectsa ne placas nista ako taj kolegij upisujes prvi put, ili placas ectsove od kolegija ako ga ponovno upisujes ali je to bar povoljnije od ectsova za diplomski.

Jedino ne znam imas li studentska prava u zimskom semestru ako ces tek nesto upisati u ljetnom. Ako ne, onda isto tako ne upises i jedan kolegij iz zimskog semestra, ako ti je prethodna godina tada i dalje bar 30 ectsa pa ti ostaje po jedan kolegij iz svakog semestra i ako to upisujes prvi put, nista ne placas.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:54 pon, 12. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crazylamb1"]Jedino ne znam imas li studentska prava u zimskom semestru ako ces tek nesto upisati u ljetnom.[/quote]

Imas, ako ti nisu istekla zbog drugih razloga.
Crazylamb1 (napisa):
Jedino ne znam imas li studentska prava u zimskom semestru ako ces tek nesto upisati u ljetnom.


Imas, ako ti nisu istekla zbog drugih razloga.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
pmfovka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2009. (21:58:15)
Postovi: (60)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 2 - 5

PostPostano: 15:37 čet, 17. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

znači situacija je ovakva: studentica sam 2. godina diplomskog i htjela bih diplomirati u zimskom semestru sljedeće akademske godine, rekli su mi u referadi da onda sad u ovom ljetnom semestru ne upisujem diplomski rad, nego u zimskom...sad me samo zanima da li mogu mjenjati mentora i temu ak je prihvaćena tema na vijeću iako je neću prijaviti sad u ljetnom semestru? hvala dobrim ljudima na odgovoru :)
znači situacija je ovakva: studentica sam 2. godina diplomskog i htjela bih diplomirati u zimskom semestru sljedeće akademske godine, rekli su mi u referadi da onda sad u ovom ljetnom semestru ne upisujem diplomski rad, nego u zimskom...sad me samo zanima da li mogu mjenjati mentora i temu ak je prihvaćena tema na vijeću iako je neću prijaviti sad u ljetnom semestru? hvala dobrim ljudima na odgovoru Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hitno
Gost





PostPostano: 16:04 čet, 17. 1. 2013    Naslov: trazim profesora krcadinca Citirajte i odgovorite

Zna li netko kako mogu sto prije naci profesora Krcadinca?
Pisala sam mu mailove ali ne odgovara, imam problema sa promjenom teme a htjela bih to rijesiti sto prije da mogu diplomirati u veljaci...
Zna li netko kako mogu sto prije naci profesora Krcadinca?
Pisala sam mu mailove ali ne odgovara, imam problema sa promjenom teme a htjela bih to rijesiti sto prije da mogu diplomirati u veljaci...


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:23 čet, 17. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tako da mu posaljete e-mail i strpite se dan ili dva. Odgovara cim stigne, a za odgovor na vase pitanje trebalo je kontaktirati druge ljude pa nije moglo prije.
Tako da mu posaljete e-mail i strpite se dan ili dva. Odgovara cim stigne, a za odgovor na vase pitanje trebalo je kontaktirati druge ljude pa nije moglo prije.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 12:53 pet, 18. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pmfovka"]znači situacija je ovakva: studentica sam 2. godina diplomskog i htjela bih diplomirati u zimskom semestru sljedeće akademske godine, rekli su mi u referadi da onda sad u ovom ljetnom semestru ne upisujem diplomski rad, nego u zimskom...sad me samo zanima da li mogu mjenjati mentora i temu ak je prihvaćena tema na vijeću iako je neću prijaviti sad u ljetnom semestru? hvala dobrim ljudima na odgovoru :)[/quote]
Mozes, tako sam ja. "Mentorica" nije bila sigurna hoce li biti u Zgu u ovo vrijeme pa sam promjenila mentora (i temu).
pmfovka (napisa):
znači situacija je ovakva: studentica sam 2. godina diplomskog i htjela bih diplomirati u zimskom semestru sljedeće akademske godine, rekli su mi u referadi da onda sad u ovom ljetnom semestru ne upisujem diplomski rad, nego u zimskom...sad me samo zanima da li mogu mjenjati mentora i temu ak je prihvaćena tema na vijeću iako je neću prijaviti sad u ljetnom semestru? hvala dobrim ljudima na odgovoru Smile

Mozes, tako sam ja. "Mentorica" nije bila sigurna hoce li biti u Zgu u ovo vrijeme pa sam promjenila mentora (i temu).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pmfovka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2009. (21:58:15)
Postovi: (60)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 2 - 5

PostPostano: 14:40 pet, 18. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

al tema je na onom popisu odobrenih tema i tam je ime moje i ime mentora...to nema veze s tim?
al tema je na onom popisu odobrenih tema i tam je ime moje i ime mentora...to nema veze s tim?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 15:39 pet, 18. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pmfovka"]al tema je na onom popisu odobrenih tema i tam je ime moje i ime mentora...to nema veze s tim?[/quote]
Da, tako je i meni bilo. Pala sam nesto u zimskom semestru pa nisam mogla upisati diplomski tada. I kako profesorica nije znala hoce li biti u zg sada, onda sam u 9/10 mjesecu odabrala novu temu kod novog mentora. I opet je izasla lista s odobrenim temama i opet sam ja bila na njoj s novom temom i novim mentorom. :D
pmfovka (napisa):
al tema je na onom popisu odobrenih tema i tam je ime moje i ime mentora...to nema veze s tim?

Da, tako je i meni bilo. Pala sam nesto u zimskom semestru pa nisam mogla upisati diplomski tada. I kako profesorica nije znala hoce li biti u zg sada, onda sam u 9/10 mjesecu odabrala novu temu kod novog mentora. I opet je izasla lista s odobrenim temama i opet sam ja bila na njoj s novom temom i novim mentorom. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan