Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Praktični kolokvij - 2012
WWW:
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 1:26 sub, 1. 12. 2012    Naslov: Praktični kolokvij - 2012 Citirajte i odgovorite

Prijave za praktične zadatke možete napraviti [url=http://brale.math.hr:8880]ovdje[/url]. Prijave su moguće za sve studente koji imaju više ili jednako 18 bodova na prvom kolokviju od subote 1.12., za studente koji imaju više ili jednako 10 bodova od nedjelje 2.12. te za sve studente od ponedjeljka 3.12. Prijavu ste dužni napraviti do petka 7.12.
Prijave za praktične zadatke možete napraviti ovdje. Prijave su moguće za sve studente koji imaju više ili jednako 18 bodova na prvom kolokviju od subote 1.12., za studente koji imaju više ili jednako 10 bodova od nedjelje 2.12. te za sve studente od ponedjeljka 3.12. Prijavu ste dužni napraviti do petka 7.12.



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 14:23 sub, 1. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zašto se ne mogu prijaviti
Zašto se ne mogu prijaviti


[Vrh]
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 14:37 sub, 1. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Zašto se ne mogu prijaviti[/quote]

A zasto bi se mogli prijaviti?

VI STVARNO MISLITE DA NETKO NA OVOM FORUMU CITA MISLI I MOZE VAM ODGOVORITI NA VASE PITANJE BEZ DA STE NAPISALI BAREM NESTO O:

A) Tko ste?
B) Imate li vise ili jednako 18 bodova na prvom kolokviju?
C) Jeste li upisali dobre podatke?
D) Jeste li poslali mail asistentu vezan uz vas problem.
E) Koju vam grešku javi sustav

P.S. Bilo bi dobro kad anonimci ne bi postavljali glupava pitanja!
Anonymous (napisa):
Zašto se ne mogu prijaviti


A zasto bi se mogli prijaviti?

VI STVARNO MISLITE DA NETKO NA OVOM FORUMU CITA MISLI I MOZE VAM ODGOVORITI NA VASE PITANJE BEZ DA STE NAPISALI BAREM NESTO O:

A) Tko ste?
B) Imate li vise ili jednako 18 bodova na prvom kolokviju?
C) Jeste li upisali dobre podatke?
D) Jeste li poslali mail asistentu vezan uz vas problem.
E) Koju vam grešku javi sustav

P.S. Bilo bi dobro kad anonimci ne bi postavljali glupava pitanja!



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 14:45 sub, 1. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne mogu uopće otvoriti stranicu
Ne mogu uopće otvoriti stranicu


[Vrh]
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 14:47 sub, 1. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Ne mogu uopće otvoriti stranicu[/quote]

Jeste li pokusali s nekog drugog racunala?
Anonymous (napisa):
Ne mogu uopće otvoriti stranicu


Jeste li pokusali s nekog drugog racunala?



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 14:47 sub, 1. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

U vezi (kobnog) 26 za praktični...
Moram li čuvati redosljed elemenata u listi?
Npr. ako imam listu "5 (duljina) 3 5 7 5 4" i želim izbaciti 5, mora li mi nova lista imati redom elemente: 5 (duljina) 3 7 4 ili mogu imati npr 5 (duljina) 7 3 4?
U vezi (kobnog) 26 za praktični...
Moram li čuvati redosljed elemenata u listi?
Npr. ako imam listu "5 (duljina) 3 5 7 5 4" i želim izbaciti 5, mora li mi nova lista imati redom elemente: 5 (duljina) 3 7 4 ili mogu imati npr 5 (duljina) 7 3 4?




Zadnja promjena: pravipurger; 14:50 sub, 1. 12. 2012; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 14:49 sub, 1. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pravipurger"]U vezi (kobnog) 26 za praktični...
Moram li čuvati redosljed elemenata u listi?
Npr. ako imam listu "3 5 7 5 4" i želim izbaciti 5, mora li mi nova lista imati redom elemente: 3 7 4 ili mogu imati npr 7 3 4?[/quote]

ne morate cuvati redoslijed
pravipurger (napisa):
U vezi (kobnog) 26 za praktični...
Moram li čuvati redosljed elemenata u listi?
Npr. ako imam listu "3 5 7 5 4" i želim izbaciti 5, mora li mi nova lista imati redom elemente: 3 7 4 ili mogu imati npr 7 3 4?


ne morate cuvati redoslijed



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 14:49 sub, 1. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pokušat ću s drugog računala
Pokušat ću s drugog računala


[Vrh]
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 14:51 sub, 1. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GauSs_"][quote="pravipurger"]U vezi (kobnog) 26 za praktični...
Moram li čuvati redosljed elemenata u listi?
Npr. ako imam listu "3 5 7 5 4" i želim izbaciti 5, mora li mi nova lista imati redom elemente: 3 7 4 ili mogu imati npr 7 3 4?[/quote]

ne morate cuvati redoslijed[/quote]

oh sjajno hvala, da mi je to sinulo prije 4 sata bilo bi mi puno lakše :cry:
GauSs_ (napisa):
pravipurger (napisa):
U vezi (kobnog) 26 za praktični...
Moram li čuvati redosljed elemenata u listi?
Npr. ako imam listu "3 5 7 5 4" i želim izbaciti 5, mora li mi nova lista imati redom elemente: 3 7 4 ili mogu imati npr 7 3 4?


ne morate cuvati redoslijed


oh sjajno hvala, da mi je to sinulo prije 4 sata bilo bi mi puno lakše Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 16:00 sub, 1. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možemo li u zadacima s nizovima pretpostaviti da će primjer biti dobro zadan ili moramo raditi provjere za npr. je li duljina niza dovoljna (barem 1 ili 2, ovisi o zadatku)?
Možemo li u zadacima s nizovima pretpostaviti da će primjer biti dobro zadan ili moramo raditi provjere za npr. je li duljina niza dovoljna (barem 1 ili 2, ovisi o zadatku)?



_________________
With great power comes great electricity bill.
n!!!!
Theorem 2: Alexander the Great did not exist and he had an infinite number of limbs.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 16:11 sub, 1. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PermutiranoPrase"]Možemo li u zadacima s nizovima pretpostaviti da će primjer biti dobro zadan ili moramo raditi provjere za npr. je li duljina niza dovoljna (barem 1 ili 2, ovisi o zadatku)?[/quote]

Primjer ce biti dobro zadan
PermutiranoPrase (napisa):
Možemo li u zadacima s nizovima pretpostaviti da će primjer biti dobro zadan ili moramo raditi provjere za npr. je li duljina niza dovoljna (barem 1 ili 2, ovisi o zadatku)?


Primjer ce biti dobro zadan



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 16:42 sub, 1. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala! Još jedno pitanje - help kaže sljedeće: Some conditions are pretty similar. BGE, BGT, BLE, BLT should be used when using signed integers and BHI and BLS when using unsigned integers.

Dakle trebalo bi... A što ako stavim BLT, BGE dok radim s unsigned elementima?
Npr. tražim minimum niza unsigned vrijednosti i dođem do elementa koji je jednak trenutnom minimumu. Uz BHI kao uvjet u petlji će doći do pridruživanja tog trenutnog u minimum, što je nepotrebno. U kojim slučajevima će se nešto zeznuti ako stavim BGE?

Edit: Radi se o tome da će se za npr. 11100001 ponašati kao da je to negativni broj, a ne veliki pozitivni (je l da?). A kako mogu onda zaobići to nepotrebno pridruživanje?

I još nešto... Zašto MOVEA START, A0 ne radi (ne kopira sadrzaj iz STARTa u A0), a MOVEA.L START, A0 radi, iako bi po helpu ovo prvo također trebalo lijepo raditi? :?

20.zadatak - hoćemo li dobiti popis za sedmosegmentni oblik?

To je to zasad. Previše pitanja odjednom, ali što mogu kad se sad bacih na to. :oops:
Hvala! Još jedno pitanje - help kaže sljedeće: Some conditions are pretty similar. BGE, BGT, BLE, BLT should be used when using signed integers and BHI and BLS when using unsigned integers.

Dakle trebalo bi... A što ako stavim BLT, BGE dok radim s unsigned elementima?
Npr. tražim minimum niza unsigned vrijednosti i dođem do elementa koji je jednak trenutnom minimumu. Uz BHI kao uvjet u petlji će doći do pridruživanja tog trenutnog u minimum, što je nepotrebno. U kojim slučajevima će se nešto zeznuti ako stavim BGE?

Edit: Radi se o tome da će se za npr. 11100001 ponašati kao da je to negativni broj, a ne veliki pozitivni (je l da?). A kako mogu onda zaobići to nepotrebno pridruživanje?

I još nešto... Zašto MOVEA START, A0 ne radi (ne kopira sadrzaj iz STARTa u A0), a MOVEA.L START, A0 radi, iako bi po helpu ovo prvo također trebalo lijepo raditi? Confused

20.zadatak - hoćemo li dobiti popis za sedmosegmentni oblik?

To je to zasad. Previše pitanja odjednom, ali što mogu kad se sad bacih na to. Embarassed



_________________
With great power comes great electricity bill.
n!!!!
Theorem 2: Alexander the Great did not exist and he had an infinite number of limbs.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivstojic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2007. (08:52:16)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 13 - 0

PostPostano: 20:23 sub, 1. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PermutiranoPrase"]Hvala! Još jedno pitanje - help kaže sljedeće: Some conditions are pretty similar. BGE, BGT, BLE, BLT should be used when using signed integers and BHI and BLS when using unsigned integers.

Dakle trebalo bi... A što ako stavim BLT, BGE dok radim s unsigned elementima?
Npr. tražim minimum niza unsigned vrijednosti i dođem do elementa koji je jednak trenutnom minimumu. Uz BHI kao uvjet u petlji će doći do pridruživanja tog trenutnog u minimum, što je nepotrebno. U kojim slučajevima će se nešto zeznuti ako stavim BGE?

Edit: Radi se o tome da će se za npr. 11100001 ponašati kao da je to negativni broj, a ne veliki pozitivni (je l da?). A kako mogu onda zaobići to nepotrebno pridruživanje?[/quote]

Tako je, instrukcije za signed integere će tretirati prvi bit kao predznak, pa bi 11100001 (kao bajtna vrijednost) bio tretiran kao negativan broj.
Nepotrebno pridruživanje moglo bi se izbjeći korištenjem BLS: ako je trenutni minimum manji od ili jednak promatranom elementu onda se preskoči pridruživanje.

[quote="PermutiranoPrase"]I još nešto... Zašto MOVEA START, A0 ne radi (ne kopira sadrzaj iz STARTa u A0), a MOVEA.L START, A0 radi, iako bi po helpu ovo prvo također trebalo lijepo raditi? :?[/quote]

MOVEA je sinonim za MOVEA.W, tako da bi ovo trebalo prebaciti samo jedan word u A0 (i pritom izvršiti sign-extension). Izgleda da je u helpu simulatora ovo krivo napisano, u help tekstu za MOVEA pise "Only words and longwords are used" (što je točno), dok ispod stoji "DATA LENGTH: Longword", a trebalo bi biti "DATA LENGTH: Word, longword".
PermutiranoPrase (napisa):
Hvala! Još jedno pitanje - help kaže sljedeće: Some conditions are pretty similar. BGE, BGT, BLE, BLT should be used when using signed integers and BHI and BLS when using unsigned integers.

Dakle trebalo bi... A što ako stavim BLT, BGE dok radim s unsigned elementima?
Npr. tražim minimum niza unsigned vrijednosti i dođem do elementa koji je jednak trenutnom minimumu. Uz BHI kao uvjet u petlji će doći do pridruživanja tog trenutnog u minimum, što je nepotrebno. U kojim slučajevima će se nešto zeznuti ako stavim BGE?

Edit: Radi se o tome da će se za npr. 11100001 ponašati kao da je to negativni broj, a ne veliki pozitivni (je l da?). A kako mogu onda zaobići to nepotrebno pridruživanje?


Tako je, instrukcije za signed integere će tretirati prvi bit kao predznak, pa bi 11100001 (kao bajtna vrijednost) bio tretiran kao negativan broj.
Nepotrebno pridruživanje moglo bi se izbjeći korištenjem BLS: ako je trenutni minimum manji od ili jednak promatranom elementu onda se preskoči pridruživanje.

PermutiranoPrase (napisa):
I još nešto... Zašto MOVEA START, A0 ne radi (ne kopira sadrzaj iz STARTa u A0), a MOVEA.L START, A0 radi, iako bi po helpu ovo prvo također trebalo lijepo raditi? Confused


MOVEA je sinonim za MOVEA.W, tako da bi ovo trebalo prebaciti samo jedan word u A0 (i pritom izvršiti sign-extension). Izgleda da je u helpu simulatora ovo krivo napisano, u help tekstu za MOVEA pise "Only words and longwords are used" (što je točno), dok ispod stoji "DATA LENGTH: Longword", a trebalo bi biti "DATA LENGTH: Word, longword".


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 1:33 ned, 2. 12. 2012    Naslov: Re: Praktični kolokvij - 2012 Citirajte i odgovorite

[quote="GauSs_"]Prijave za praktične zadatke možete napraviti [url=http://brale.math.hr:8880]ovdje[/url]. Prijave su moguće za sve studente koji imaju više ili jednako 18 bodova na prvom kolokviju od subote 1.12., za studente koji imaju više ili jednako 10 bodova [b]od nedjelje[/b] 2.12. te za sve studente od ponedjeljka 3.12. Prijavu ste dužni napraviti do petka 7.12.[/quote]
Eto već je nedjelja a ne mogu odabrati termin...
:(
Sustav me lijepo prepozna, ali kaže:"Pričekajte da dođete na red!", sad nisam siguran da li je namješteno neko normalno vrijeme tipa 6:00 pa sam ja frik koji je probao u pola 2 2.12. ili nešt nije u redu s mojim bodovima...
:lol:

EDIT:Osim ako se sa ovim od nedjelje, ne uključuje nedjelja, onda je sve ok...
GauSs_ (napisa):
Prijave za praktične zadatke možete napraviti ovdje. Prijave su moguće za sve studente koji imaju više ili jednako 18 bodova na prvom kolokviju od subote 1.12., za studente koji imaju više ili jednako 10 bodova od nedjelje 2.12. te za sve studente od ponedjeljka 3.12. Prijavu ste dužni napraviti do petka 7.12.

Eto već je nedjelja a ne mogu odabrati termin...
Sad
Sustav me lijepo prepozna, ali kaže:"Pričekajte da dođete na red!", sad nisam siguran da li je namješteno neko normalno vrijeme tipa 6:00 pa sam ja frik koji je probao u pola 2 2.12. ili nešt nije u redu s mojim bodovima...
Laughing

EDIT:Osim ako se sa ovim od nedjelje, ne uključuje nedjelja, onda je sve ok...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Sekanta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2009. (10:14:33)
Postovi: (48)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 1

PostPostano: 10:17 ned, 2. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

kkarlo, kod mene isto, jos uvijek... :?
kkarlo, kod mene isto, jos uvijek... Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 11:23 ned, 2. 12. 2012    Naslov: Re: Praktični kolokvij - 2012 Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"]
Sustav me lijepo prepozna, ali kaže:"Pričekajte da dođete na red!", sad nisam siguran da li je namješteno neko normalno vrijeme tipa 6:00 pa sam ja frik koji je probao u pola 2 2.12. ili nešt nije u redu s mojim bodovima...
:lol:

EDIT:Osim ako se sa ovim od nedjelje, ne uključuje nedjelja, onda je sve ok...[/quote]

sustav je namjesten na vrijeme kad se asistent probudi u nedjelju, a to je bilo prije pola sata :D
kkarlo (napisa):

Sustav me lijepo prepozna, ali kaže:"Pričekajte da dođete na red!", sad nisam siguran da li je namješteno neko normalno vrijeme tipa 6:00 pa sam ja frik koji je probao u pola 2 2.12. ili nešt nije u redu s mojim bodovima...
Laughing

EDIT:Osim ako se sa ovim od nedjelje, ne uključuje nedjelja, onda je sve ok...


sustav je namjesten na vrijeme kad se asistent probudi u nedjelju, a to je bilo prije pola sata Very Happy



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 11:44 ned, 2. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ali meni to i dalje ne radi... bas je ok aplikacija ... :roll: :roll:
Ali meni to i dalje ne radi... bas je ok aplikacija ... Rolling Eyes Rolling Eyes



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 11:56 ned, 2. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ante003"]Ali meni to i dalje ne radi... bas je ok aplikacija ... :roll: :roll:[/quote]

a sto ti kaze aplikacija ? kakav error javi?

inace, jel imas >=10 bodova ?
ante003 (napisa):
Ali meni to i dalje ne radi... bas je ok aplikacija ... Rolling Eyes Rolling Eyes


a sto ti kaze aplikacija ? kakav error javi?

inace, jel imas >=10 bodova ?



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
chinchi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 02. 2005. (00:15:30)
Postovi: (B2)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 12:56 ned, 2. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, meni sad uspjelo ponudit termin, odabrala, u rasporedu sam napisana, al je svejedno javilo "Pričekajte da dođete na red!" Nije da je bitno ako sam stavljena u raspored, al eto, to javlja.
Evo, meni sad uspjelo ponudit termin, odabrala, u rasporedu sam napisana, al je svejedno javilo "Pričekajte da dođete na red!" Nije da je bitno ako sam stavljena u raspored, al eto, to javlja.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 12:58 ned, 2. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="chinchi"]Evo, meni sad uspjelo ponudit termin, odabrala, u rasporedu sam napisana, al je svejedno javilo "Pričekajte da dođete na red!" Nije da je bitno ako sam stavljena u raspored, al eto, to javlja.[/quote]

Hvala na informaciji, popravljeno
chinchi (napisa):
Evo, meni sad uspjelo ponudit termin, odabrala, u rasporedu sam napisana, al je svejedno javilo "Pričekajte da dođete na red!" Nije da je bitno ako sam stavljena u raspored, al eto, to javlja.


Hvala na informaciji, popravljeno



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 1 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan