Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Praktični kolokvij - 2012
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ankovacic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2009. (19:28:17)
Postovi: (5C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 4

PostPostano: 14:45 ned, 9. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Što je sa terminom u utorak, i u ponedjeljak će padat snijeg ko lud i vjerojatno će ponovo bit kaos na cestama... što je još gore, sad se snijeg topi pa kad se sve ponovo zaledi noćas, bit će gadno... meni bus iz Gornjeg Vrapča jučer uopće nije vozio po rasporedu, a sad je još gore jer se ne može nigdje hodat, danas sam se skoro potrgo na ledu... Ne znam kako ću uopće na predavanja u pon, nadam se samo da će se sve odgodit... Zanima me kako je bilo 1955. u Zg-u kad je ovako napadao snijeg...
Što je sa terminom u utorak, i u ponedjeljak će padat snijeg ko lud i vjerojatno će ponovo bit kaos na cestama... što je još gore, sad se snijeg topi pa kad se sve ponovo zaledi noćas, bit će gadno... meni bus iz Gornjeg Vrapča jučer uopće nije vozio po rasporedu, a sad je još gore jer se ne može nigdje hodat, danas sam se skoro potrgo na ledu... Ne znam kako ću uopće na predavanja u pon, nadam se samo da će se sve odgodit... Zanima me kako je bilo 1955. u Zg-u kad je ovako napadao snijeg...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:00 ned, 9. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam pitanje vezano za 3 zadatak:

kako postavljamo varijable VALUE1 i VALUE2 kada je jedna na $6000 a druga na $6006?

da li mogu npr. memoriju između njih popuniti nekim bezveze varijablama, npr.

[code:1]
VALUE1 DS.W 1
VALUE3 DS.W 1
VALUE4 DS.W 1
VALUE2 DS.W 1
[/code:1]

pretpostavljam da postoji elegantnije rjesenje... :D

Hvala!
Imam pitanje vezano za 3 zadatak:

kako postavljamo varijable VALUE1 i VALUE2 kada je jedna na $6000 a druga na $6006?

da li mogu npr. memoriju između njih popuniti nekim bezveze varijablama, npr.

Kod:

VALUE1 DS.W 1
VALUE3 DS.W 1
VALUE4 DS.W 1
VALUE2 DS.W 1


pretpostavljam da postoji elegantnije rjesenje... Very Happy

Hvala!


[Vrh]
Ally
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2008. (19:57:23)
Postovi: (7F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 19 - 2

PostPostano: 15:53 ned, 9. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Imam pitanje vezano za 3 zadatak:

kako postavljamo varijable VALUE1 i VALUE2 kada je jedna na $6000 a druga na $6006?

da li mogu npr. memoriju između njih popuniti nekim bezveze varijablama, npr.

[code:1]
VALUE1 DS.W 1
VALUE3 DS.W 1
VALUE4 DS.W 1
VALUE2 DS.W 1
[/code:1]

pretpostavljam da postoji elegantnije rjesenje... :D

Hvala![/quote]

VALUE1: DS.W [b]3[/b] -> zauzme 6000, 6002, 6004
VALUE2: DS.W 1 -> zauzme 6006
Anonymous (napisa):
Imam pitanje vezano za 3 zadatak:

kako postavljamo varijable VALUE1 i VALUE2 kada je jedna na $6000 a druga na $6006?

da li mogu npr. memoriju između njih popuniti nekim bezveze varijablama, npr.

Kod:

VALUE1 DS.W 1
VALUE3 DS.W 1
VALUE4 DS.W 1
VALUE2 DS.W 1


pretpostavljam da postoji elegantnije rjesenje... Very Happy

Hvala!


VALUE1: DS.W 3 → zauzme 6000, 6002, 6004
VALUE2: DS.W 1 → zauzme 6006



_________________
I just wanna dance..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:15 ned, 9. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala puno! :)

Imam jos pitanje vezano za 6 i 7 zadatak.

na što se tocno misli u 6 zadatku da koristimo signed artimetiku (kao da radimo sa cijelim brojevima)?

u 7. zadatku mislim da je ideja zadatka provjeravati da li je varijabla VALUE jednaka #$01, #$02 itd.

asembler mi jvalja gresku kada koristim sljedecu naredbu:
CMP D1, #$01

u D1 sam prebacio varijablu VALUE. Pretpostavljam da ne mogu na ovaj nacin usporedjivati. Koji je onda najbolji nacin?
da prebacim redom #$01, #$02, u podatkovne registre i onda usporedjujem?
Hvala puno! Smile

Imam jos pitanje vezano za 6 i 7 zadatak.

na što se tocno misli u 6 zadatku da koristimo signed artimetiku (kao da radimo sa cijelim brojevima)?

u 7. zadatku mislim da je ideja zadatka provjeravati da li je varijabla VALUE jednaka #$01, #$02 itd.

asembler mi jvalja gresku kada koristim sljedecu naredbu:
CMP D1, #$01

u D1 sam prebacio varijablu VALUE. Pretpostavljam da ne mogu na ovaj nacin usporedjivati. Koji je onda najbolji nacin?
da prebacim redom #$01, #$02, u podatkovne registre i onda usporedjujem?


[Vrh]
ankovacic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2009. (19:28:17)
Postovi: (5C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 4

PostPostano: 16:30 ned, 9. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pročitaj mnemonike,

treba ti biti:
CMP.W <ea>, Dn

a ne

CMP.W Dn, <ea>

[size=9][color=#999999]Added after 3 minutes:[/color][/size]

Točno, trebaš raditi sa cijelim brojevima u 6. zadatku.

I greška je u 7. zadatku.

0! iznosi 1, a ne 0, stoga je na adresi $6000=1, a ne 0... mislim, asistentu to vjerojatno nije bitno...
Pročitaj mnemonike,

treba ti biti:
CMP.W <ea>, Dn

a ne

CMP.W Dn, <ea>

Added after 3 minutes:

Točno, trebaš raditi sa cijelim brojevima u 6. zadatku.

I greška je u 7. zadatku.

0! iznosi 1, a ne 0, stoga je na adresi $6000=1, a ne 0... mislim, asistentu to vjerojatno nije bitno...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:53 ned, 9. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

E sad radi, hvala! :D
E sad radi, hvala! Very Happy


[Vrh]
linus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2011. (16:59:13)
Postovi: (46)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: subnet mask

PostPostano: 17:55 ned, 9. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

trebao bih barem hint za 22. zad, oduzimanje 2 56-bitna broja

ja sam to isao oduzimat 4 po 4 bita, pamtit 1 dalje ako su bitovi donjeg broja veci od bitova gornjeg i tako za lijevu i desnu polovicu svakog bajta pa to sve 7x pa me zanima[b] ima li netko jednostavniji nacin[/b], nesto sto mi je promaklo jer ne znam hocu li stic ovo ponovit na prakticnom gdje imam <45min, a mozda netko ima elegantnije rjesenje

[b]ne morate pisat rjesenje[/b], dovoljan mi je [b]hint/ideja[/b]
trebao bih barem hint za 22. zad, oduzimanje 2 56-bitna broja

ja sam to isao oduzimat 4 po 4 bita, pamtit 1 dalje ako su bitovi donjeg broja veci od bitova gornjeg i tako za lijevu i desnu polovicu svakog bajta pa to sve 7x pa me zanima ima li netko jednostavniji nacin, nesto sto mi je promaklo jer ne znam hocu li stic ovo ponovit na prakticnom gdje imam <45min, a mozda netko ima elegantnije rjesenje

ne morate pisat rjesenje, dovoljan mi je hint/ideja


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:41 ned, 9. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="linus"]trebao bih barem hint za 22. zad, oduzimanje 2 56-bitna broja

ja sam to isao oduzimat 4 po 4 bita, pamtit 1 dalje ako su bitovi donjeg broja veci od bitova gornjeg i tako za lijevu i desnu polovicu svakog bajta pa to sve 7x pa me zanima[b] ima li netko jednostavniji nacin[/b], nesto sto mi je promaklo jer ne znam hocu li stic ovo ponovit na prakticnom gdje imam <45min, a mozda netko ima elegantnije rjesenje

[b]ne morate pisat rjesenje[/b], dovoljan mi je [b]hint/ideja[/b][/quote]

U A0 staviš adresu koja slijedi iza prvog broja, dakle $6007, a u A1 adresu koja ide iza drugog broja ($6017 u ovom slučaju) i iskoristiš SUBX.
linus (napisa):
trebao bih barem hint za 22. zad, oduzimanje 2 56-bitna broja

ja sam to isao oduzimat 4 po 4 bita, pamtit 1 dalje ako su bitovi donjeg broja veci od bitova gornjeg i tako za lijevu i desnu polovicu svakog bajta pa to sve 7x pa me zanima ima li netko jednostavniji nacin, nesto sto mi je promaklo jer ne znam hocu li stic ovo ponovit na prakticnom gdje imam <45min, a mozda netko ima elegantnije rjesenje

ne morate pisat rjesenje, dovoljan mi je hint/ideja


U A0 staviš adresu koja slijedi iza prvog broja, dakle $6007, a u A1 adresu koja ide iza drugog broja ($6017 u ovom slučaju) i iskoristiš SUBX.


[Vrh]
linus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2011. (16:59:13)
Postovi: (46)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: subnet mask

PostPostano: 23:11 ned, 9. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala mnogo
hvala mnogo


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 0:21 pon, 10. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam pitanje vezano za 11 zadatak.

Mislim da je ideja sljedeca:

napravimo petlju koja se vrti 16 puta (imam neku varijablu length koju postavim na 16, odnosno na #$10), svaki put ju smanjim i na kraju provjeravam da li je jednaka nuli.

u petlji bih trebao shiftati broj (ako se ne varam), i provjeravati da li je shiftana (izbacena znamenka) jednaka 1.

Ako je ideja dobra, onda je moje pitanje sljedece: gdje mi se prikazuje shiftana znamenka i kako 'doci' do nje?
imam pitanje vezano za 11 zadatak.

Mislim da je ideja sljedeca:

napravimo petlju koja se vrti 16 puta (imam neku varijablu length koju postavim na 16, odnosno na #$10), svaki put ju smanjim i na kraju provjeravam da li je jednaka nuli.

u petlji bih trebao shiftati broj (ako se ne varam), i provjeravati da li je shiftana (izbacena znamenka) jednaka 1.

Ako je ideja dobra, onda je moje pitanje sljedece: gdje mi se prikazuje shiftana znamenka i kako 'doci' do nje?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 0:44 pon, 10. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li mi netko objasniti što radi DBEQ?

Recimo, u ovom djelu programa:
[code:1]LOOP: CMP.W (A0)+,D0
DBEQ D1,LOOP
BEQ.S DONE[/code:1]

Nekako sam si ja zamislila (:D) da bi on trebao raditi isto što i BEQ, s tim da prvo oduzme jedan iz D1 i da mu je uvjet vraćanja u LOOP dakle, da je D1>0 i da su (A0)+ i D0 jednaki?
Zapravo je općenitije pitanje, što taj "D" ispred brancheva predstavlja? Mijenja li on smisao koji branch ispred kojeg je stavljen prvotno ima, odnosno obrće li ga?
Gledala sam u helpu i zaista mi nije jasno kako su to tamo objasnili...

(u primjeru programa DBEQ vraća se u LOOP ako su (A0)+ i D0 [u]različiti[/u] i ako je D0>0)
Može li mi netko objasniti što radi DBEQ?

Recimo, u ovom djelu programa:
Kod:
LOOP:      CMP.W   (A0)+,D0
           DBEQ    D1,LOOP
           BEQ.S   DONE


Nekako sam si ja zamislila (Very Happy) da bi on trebao raditi isto što i BEQ, s tim da prvo oduzme jedan iz D1 i da mu je uvjet vraćanja u LOOP dakle, da je D1>0 i da su (A0)+ i D0 jednaki?
Zapravo je općenitije pitanje, što taj "D" ispred brancheva predstavlja? Mijenja li on smisao koji branch ispred kojeg je stavljen prvotno ima, odnosno obrće li ga?
Gledala sam u helpu i zaista mi nije jasno kako su to tamo objasnili...

(u primjeru programa DBEQ vraća se u LOOP ako su (A0)+ i D0 različiti i ako je D0>0)


[Vrh]
Gost






PostPostano: 1:34 pon, 10. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote] A loop ending with a DBcc instruction (such as DBEQ) loops until the condition cc is true; this instruction can be thought of as "decrement and branch back if condition false." This is confusing since, if you were to write out several instructions to replace a DBEQ, they would contain a BNE to jump back to the top of the loop, not a BEQ.[/quote]

Bas sam nesto trazio, pa sam slucajno naletio. Mozda ti pomogne...
Inace nemam pojma kaj tocno radi :D
Citat:
A loop ending with a DBcc instruction (such as DBEQ) loops until the condition cc is true; this instruction can be thought of as "decrement and branch back if condition false." This is confusing since, if you were to write out several instructions to replace a DBEQ, they would contain a BNE to jump back to the top of the loop, not a BEQ.


Bas sam nesto trazio, pa sam slucajno naletio. Mozda ti pomogne...
Inace nemam pojma kaj tocno radi Very Happy


[Vrh]
Gost






PostPostano: 2:08 pon, 10. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote] A loop ending with a DBcc instruction (such as DBEQ) loops until the condition cc is true; this instruction can be thought of as "decrement and branch back if condition false." This is confusing since, if you were to write out several instructions to replace a DBEQ, they would contain a BNE to jump back to the top of the loop, not a BEQ.[/quote]

Bas sam nesto trazio, pa sam slucajno naletio. Mozda ti pomogne...
Inace nemam pojma kaj tocno radi :D[/quote]

Ozbiljno, branch if condition FALSE?? -.-'
Hvala, sad mi je jasnije... :)

Još jedno pitanjce, na praktičnom... Ako završimo prije isteka našeg vremena, dal zovemo asistenta da pogleda pa ako nam nađe neku grešku koju mi nismo vidjeli dobivamo šansu ispraviti to ili je to to jednom kad ga pozovemo?
Anonymous (napisa):
Citat:
A loop ending with a DBcc instruction (such as DBEQ) loops until the condition cc is true; this instruction can be thought of as "decrement and branch back if condition false." This is confusing since, if you were to write out several instructions to replace a DBEQ, they would contain a BNE to jump back to the top of the loop, not a BEQ.


Bas sam nesto trazio, pa sam slucajno naletio. Mozda ti pomogne...
Inace nemam pojma kaj tocno radi Very Happy


Ozbiljno, branch if condition FALSE?? -.-'
Hvala, sad mi je jasnije... Smile

Još jedno pitanjce, na praktičnom... Ako završimo prije isteka našeg vremena, dal zovemo asistenta da pogleda pa ako nam nađe neku grešku koju mi nismo vidjeli dobivamo šansu ispraviti to ili je to to jednom kad ga pozovemo?


[Vrh]
Hubert Cumberdale
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2011. (11:43:04)
Postovi: (24)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 2:16 pon, 10. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]]imam pitanje vezano za 11 zadatak.

Mislim da je ideja sljedeca:

napravimo petlju koja se vrti 16 puta (imam neku varijablu length koju postavim na 16, odnosno na #$10), svaki put ju smanjim i na kraju provjeravam da li je jednaka nuli.

u petlji bih trebao shiftati broj (ako se ne varam), i provjeravati da li je shiftana (izbacena znamenka) jednaka 1.

Ako je ideja dobra, onda je moje pitanje sljedece: gdje mi se prikazuje shiftana znamenka i kako 'doci' do nje?[/quote]

Imaš flag za negativne brojeve, koji se diže ako je broj negativan... (a broj je negativan [size=3]ako mu je prvi bit jedan[/size])
Zastavicu provjeravaš sa BMI (branch if minus) :D
Anonymous (napisa):
]imam pitanje vezano za 11 zadatak.

Mislim da je ideja sljedeca:

napravimo petlju koja se vrti 16 puta (imam neku varijablu length koju postavim na 16, odnosno na #$10), svaki put ju smanjim i na kraju provjeravam da li je jednaka nuli.

u petlji bih trebao shiftati broj (ako se ne varam), i provjeravati da li je shiftana (izbacena znamenka) jednaka 1.

Ako je ideja dobra, onda je moje pitanje sljedece: gdje mi se prikazuje shiftana znamenka i kako 'doci' do nje?


Imaš flag za negativne brojeve, koji se diže ako je broj negativan... (a broj je negativan ako mu je prvi bit jedan)
Zastavicu provjeravaš sa BMI (branch if minus) Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 3:04 pon, 10. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li u 14 zadatku mozemo uzeti pretpostavku da postoji barem jedan blank znak?
da li u 14 zadatku mozemo uzeti pretpostavku da postoji barem jedan blank znak?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 3:06 pon, 10. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hubert hvala puno! :D
Hubert hvala puno! Very Happy


[Vrh]
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 12:25 pon, 10. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ankovacic"]Što je sa terminom u utorak, i u ponedjeljak će padat snijeg ko lud i vjerojatno će ponovo bit kaos na cestama... što je još gore, sad se snijeg topi pa kad se sve ponovo zaledi noćas, bit će gadno... meni bus iz Gornjeg Vrapča jučer uopće nije vozio po rasporedu, a sad je još gore jer se ne može nigdje hodat, danas sam se skoro potrgo na ledu... Ne znam kako ću uopće na predavanja u pon, nadam se samo da će se sve odgodit... Zanima me kako je bilo 1955. u Zg-u kad je ovako napadao snijeg...[/quote]

Bandic je obecao da ce sve biti uredno pa termin u utorak ostaje ;)

[size=9][color=#999999]Added after 4 minutes:[/color][/size]

[quote="ankovacic"]Pročitaj mnemonike,
I greška je u 7. zadatku.

0! iznosi 1, a ne 0, stoga je na adresi $6000=1, a ne 0... mislim, asistentu to vjerojatno nije bitno...[/quote]

greska; istina
nije mu bitno; istina :D

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

[quote="Anonymous"]
Zapravo je općenitije pitanje, što taj "D" ispred brancheva predstavlja? Mijenja li on smisao koji branch ispred kojeg je stavljen prvotno ima, odnosno obrće li ga?[/quote]

[b]D[/b]ekrementira registar i usporedjuje ga s -1. Da, mijenja smisao.

[size=9][color=#999999]Added after 8 minutes:[/color][/size]

[quote="Anonymous"]
Još jedno pitanjce, na praktičnom... Ako završimo prije isteka našeg vremena, dal zovemo asistenta da pogleda pa ako nam nađe neku grešku koju mi nismo vidjeli dobivamo šansu ispraviti to ili je to to jednom kad ga pozovemo?[/quote]

da, zovete asistenta kad ste gotovi. u slucaju da imate gresku mozete ju popraviti unutar zadanih 45 min.

[size=9][color=#999999]Added after 8 minutes:[/color][/size]

[quote="Anonymous"]da li u 14 zadatku mozemo uzeti pretpostavku da postoji barem jedan blank znak?[/quote]

da
ankovacic (napisa):
Što je sa terminom u utorak, i u ponedjeljak će padat snijeg ko lud i vjerojatno će ponovo bit kaos na cestama... što je još gore, sad se snijeg topi pa kad se sve ponovo zaledi noćas, bit će gadno... meni bus iz Gornjeg Vrapča jučer uopće nije vozio po rasporedu, a sad je još gore jer se ne može nigdje hodat, danas sam se skoro potrgo na ledu... Ne znam kako ću uopće na predavanja u pon, nadam se samo da će se sve odgodit... Zanima me kako je bilo 1955. u Zg-u kad je ovako napadao snijeg...


Bandic je obecao da ce sve biti uredno pa termin u utorak ostaje Wink

Added after 4 minutes:

ankovacic (napisa):
Pročitaj mnemonike,
I greška je u 7. zadatku.

0! iznosi 1, a ne 0, stoga je na adresi $6000=1, a ne 0... mislim, asistentu to vjerojatno nije bitno...


greska; istina
nije mu bitno; istina Very Happy

Added after 1 minutes:

Anonymous (napisa):

Zapravo je općenitije pitanje, što taj "D" ispred brancheva predstavlja? Mijenja li on smisao koji branch ispred kojeg je stavljen prvotno ima, odnosno obrće li ga?


Dekrementira registar i usporedjuje ga s -1. Da, mijenja smisao.

Added after 8 minutes:

Anonymous (napisa):

Još jedno pitanjce, na praktičnom... Ako završimo prije isteka našeg vremena, dal zovemo asistenta da pogleda pa ako nam nađe neku grešku koju mi nismo vidjeli dobivamo šansu ispraviti to ili je to to jednom kad ga pozovemo?


da, zovete asistenta kad ste gotovi. u slucaju da imate gresku mozete ju popraviti unutar zadanih 45 min.

Added after 8 minutes:

Anonymous (napisa):
da li u 14 zadatku mozemo uzeti pretpostavku da postoji barem jedan blank znak?


da



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 13:29 pon, 10. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mogu li u 27 zadatku prvo dodati element u listu i zatim je sortirati?
Mogu li u 27 zadatku prvo dodati element u listu i zatim je sortirati?


[Vrh]
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 13:44 pon, 10. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Mogu li u 27 zadatku prvo dodati element u listu i zatim je sortirati?[/quote]

možeš!
Anonymous (napisa):
Mogu li u 27 zadatku prvo dodati element u listu i zatim je sortirati?


možeš!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:53 pon, 10. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li bi u 15 zadatku kod podataka za primjer, za duljinu na adresi 6004 trebalo biti postavljeno 0005, a ne 5?
da li bi u 15 zadatku kod podataka za primjer, za duljinu na adresi 6004 trebalo biti postavljeno 0005, a ne 5?


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 4 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan